zwisajace piersi ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 14:28   #1
avangarda1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 26

zwisajace piersi ;/


Witam, mam dosc duze persi, ale nie tez zbyt ogromne. Moj problem polega na tym ze sa ciezkie i zwisaja a mam dopeiro 18lat!!! ostatnio bylam w saunie i tam panie chodzily bez recznikow ; kobiety starsze ode mnie o 20, 30lat mialy normalne piekne piersi i wcale nie byly plaskie. Do tego nie wiem czy to wina dojzewania ale czasem mam takie wielkie sutki ze az mnie to przeraza. Ostatnio pomyslalam ze te zwisajace piersi to wina stanika bo nigdy nie kupilam sobie takiego pozadnego... czy moge jeszcze cos z nimi zrobic zeby byly piekne.. co z tego ze fracetow podoba sie wiekszy biust skoro moj wyglada jak taki flak ;/;/;/ Czy sa na to jakies kosmetyki, moga byc drogie, ale musza byc naprawde skuteczne, jakies zabiegi, ale nie zwiazane z chirurgia. POMOZCIE!
avangarda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 16:08   #2
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: zwisajace piersi ;/

Cytat:
Napisane przez avangarda1 Pokaż wiadomość
Witam, mam dosc duze persi, ale nie tez zbyt ogromne. Moj problem polega na tym ze sa ciezkie i zwisaja a mam dopeiro 18lat!!! ostatnio bylam w saunie i tam panie chodzily bez recznikow ; kobiety starsze ode mnie o 20, 30lat mialy normalne piekne piersi i wcale nie byly plaskie. Do tego nie wiem czy to wina dojzewania ale czasem mam takie wielkie sutki ze az mnie to przeraza. Ostatnio pomyslalam ze te zwisajace piersi to wina stanika bo nigdy nie kupilam sobie takiego pozadnego... czy moge jeszcze cos z nimi zrobic zeby byly piekne.. co z tego ze fracetow podoba sie wiekszy biust skoro moj wyglada jak taki flak ;/;/;/ Czy sa na to jakies kosmetyki, moga byc drogie, ale musza byc naprawde skuteczne, jakies zabiegi, ale nie zwiazane z chirurgia. POMOZCIE!
Przede wszstkim skóre na piersiach ciezko ujedrnic jesli juz sie za to zabierasz musi to byc zmasowany atak...Dobry stanik -dobry rozmiarowo to podstawa ...konieczne tez sa REGULARNE cwiczenia na biust ...cwiczenia sa bardzo bardzo ważne Poszukaj takich na watkach o fitnessie
Kremy tu nie wierzyła bym w wielka skutecznosc tych drogich produktów lekki peeling dwa razy w tygodniu- codzienne naprzemienne prysznice ciepła -zimna woda krem ja polecam serum do biustu z eveline sliczne pachnie skora jest po nim gladka jednra i lekko ujedroniona Moge obicac ze po dwoch miesiacach zauwazysz poprawe rowniez mam duzy biust dbam o niego....pamiętaj o tym zeby nie chodzic NIGDY bez stanika nawet zwyklego sportowego. Ja nawet spie w staniku takim sportowym zeby te piersi jednak były na swoim miejscu
I przede wszystkim akceptuj je sa na pewno piekne
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 21:17   #3
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: zwisajace piersi ;/

Dobrze dobrany biustonosz to podstawa, chodzenie w nim przez większą część dnia to też wymóg, natomiast na noc należy go jednak ściągać, tym bardziej że w pozycji leżącej nic mu nie grozi
Poza tym codziennie rano i wieczorem wcieranie serum, balsamu i przy okazji masaż, tego nie zastąpi nic. Oczywiści bardzo dobre efekty przynosi masaż profesjonalny biustu, natomiast wiem, że kobiety często się go krępują, choć uważam że nie ma takiej potrzeby, bo masaż biustu dla masażystów to taka sama czynność jak dla fryzjera strzyżenie, taka jego praca i już Kolejna rzecz, która dobrze robi piersiom to zabiegi z zimnych bandaży, są też w gabinetach kosmetycznych urządzenia ze specjalnymi głowicami to ujędrniania piersi.
Jak widzisz wachlarz dość duży, ale na pewno powinnaś zacząć od dobrania dobrego stanika, bez tego ani rusz, potem codzienna obowiązkowa pielęgnacja a dopiero na końcu możesz się ewentualnie porozglądać za jakimiś zabiegami, choć coś mi się wydaje że ten stanik i domowa pielęgnacja wystarczą + samoakceptacja, o czym wspomniała poprzedniczka i ja zresztą też, tyle że w innym poście
A już tak na koniec Ci powiem, że jako kobieta "biuściasta" dorosłam do tego żeby uważać, że duży biust jest wspaniałym darem od natury i tak go należy traktować

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

...a jeszcze przypomniała mi się odpowiedź nieżyjącego już malarza Starowieyskiego na pytanie czy podobają Mu sie piersi stojące, czy duże które jednak tak nie stoją... Odpowiedział, że jakoś tak nienaturalne by to było, gdyby duży biust stał i wypalił, że tak wogóle to "cyc nie kutas, stać nie musi" : hahaha:
sorry, ale cytatów się nie przerabia, więc treść jest jaka jest
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 22:27   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: zwisajace piersi ;/

ja po zaprzestaniu karmienia mialam flaki a nie piersi, do tego niedobrany dobrze stanik. Przez rok czasu nie robilam nic i bust sam sie lekko ujedrnil, ale jak zaczelam masowac zwyklym kremem Nivea po pol roku mialam znow stojacy biust. Doksztalcilam sie w doborze stanika i z 75C weszlam na 75E, a poprzez odpowiednie zakladanie stanika mam teraz 75F i widze ze powinnam sie zaczac rozgladac za G.
Z moich doswiadczec wychodzi ze latwo biust ujedrnic, ale trzeba masowac i sie nie poddawac, gdy sie po tygodniu nie widzi efektow. ja masowalam nie robiac sobie za duzo nadzieji. masaz byl krotki zamiast 200 kolek to gora 20 i po pol roku biust mi nagle znow stal, olowek juz nie zostawal pod biustem, a wypadal, bo nie mialo go co trzymac. Dodanie dobrze dobranego stanika jeszcze pomoglo.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 22:35   #5
avangarda1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 26
Dot.: zwisajace piersi ;/

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Dobrze dobrany biustonosz to podstawa, chodzenie w nim przez większą część dnia to też wymóg, natomiast na noc należy go jednak ściągać, tym bardziej że w pozycji leżącej nic mu nie grozi
Poza tym codziennie rano i wieczorem wcieranie serum, balsamu i przy okazji masaż, tego nie zastąpi nic. Oczywiści bardzo dobre efekty przynosi masaż profesjonalny biustu, natomiast wiem, że kobiety często się go krępują, choć uważam że nie ma takiej potrzeby, bo masaż biustu dla masażystów to taka sama czynność jak dla fryzjera strzyżenie, taka jego praca i już Kolejna rzecz, która dobrze robi piersiom to zabiegi z zimnych bandaży, są też w gabinetach kosmetycznych urządzenia ze specjalnymi głowicami to ujędrniania piersi.
Jak widzisz wachlarz dość duży, ale na pewno powinnaś zacząć od dobrania dobrego stanika, bez tego ani rusz, potem codzienna obowiązkowa pielęgnacja a dopiero na końcu możesz się ewentualnie porozglądać za jakimiś zabiegami, choć coś mi się wydaje że ten stanik i domowa pielęgnacja wystarczą + samoakceptacja, o czym wspomniała poprzedniczka i ja zresztą też, tyle że w innym poście
A już tak na koniec Ci powiem, że jako kobieta "biuściasta" dorosłam do tego żeby uważać, że duży biust jest wspaniałym darem od natury i tak go należy traktować

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

...a jeszcze przypomniała mi się odpowiedź nieżyjącego już malarza Starowieyskiego na pytanie czy podobają Mu sie piersi stojące, czy duże które jednak tak nie stoją... Odpowiedział, że jakoś tak nienaturalne by to było, gdyby duży biust stał i wypalił, że tak wogóle to "cyc nie kutas, stać nie musi" : hahaha:
sorry, ale cytatów się nie przerabia, więc treść jest jaka jest

No wlasnie nei zabardzo wiedzialam czy to naturalne czy nie, postaram sie zadbac o nie. Dziekuje
avangarda1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 10:46   #6
notnicegirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 455
Dot.: zwisajace piersi ;/

A ja od siebie dodam ze prosta postawa plecow tez jest super wazna! Ja mam problem z garbieniem sie , ale od kiedy zaczelam na to uwazac to biust tez poszedl w gore ;-) I polecam serum eveline, ujedrniajace bo naprawde po dluzszym stosowaniu widac efekty.
__________________

Jestem zakupoholiczką


Zakochana w Tiffany Rothe
notnicegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.