Maleństwa- łączmy się - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-20, 21:45   #4111
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

maria_anna - marznięcie dłoni doprowadziło mnie do choroby stawów
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 21:54   #4112
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
maria_anna - marznięcie dłoni doprowadziło mnie do choroby stawów
Jak to do choroby stawów? Możesz powiedzieć jaki to ma związek? Przyznam że mi szybko marzną ręcę jesienią i zimą, ale rękawiczek nie noszę na razie, albo takie z odkrytymi palcami tylko - co sprawia że palce i tak mam lodowate
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 22:06   #4113
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Choroba pewnie wzięła się z innej przyczyny, ale odmrażanie palców ją pogłębiło... Z innymi stawami nie mam problemów, tylko z palcami. A dowiedziałam się o tym prawie po 30 latach, lecząc kontuzję palca
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 12:04   #4114
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Maleństwa- łączmy się

skarpeciochy to ja mam frotte różowe <3 i szlafroczek też frotte na rano. Jest taki cieplutki, że czuję się rano jakkbym nadal była w nagrzanym łóżku

Ja w stawach mam ogólny brak smarowania i mi strzelają o_O
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<

Edytowane przez Nadine94
Czas edycji: 2011-10-21 o 12:05
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 12:38   #4115
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Oj ja też tak marzne niesamowicie ,palce to normalnie lodowate jak przyjdzie trochę zimna.
A skarpetki i szlafroczek też mam frotowe na 20-ste urodziny dostałam od mojego tż-ta jako dodatek do prezentu grube,długie i pega puchowe skarpety z froty,różowe w niebieskie serduszka
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 13:20   #4116
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

W jednym roku dostałam różowy szlafrok od niedoszłej teściowej i różowy szlafrok od brata
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 16:26   #4117
maria_anna
Raczkowanie
 
Avatar maria_anna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 162
GG do maria_anna
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
maria_anna - marznięcie dłoni doprowadziło mnie do choroby stawów
to może być tzw. choroba kierowców - przez wiele lat byli owiewani w samochodach - ich lewe uda - i teraz większość kierowców ma właśnie problemy z tą częścią ciała.
dlatego nie ryzykujmy i nośmy te rękawiczki!
maria_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 22:55   #4118
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Maleństwa- łączmy się

też mam cieplutki szlafroczek jest już na tyle chłodno że zawsze zakładam skarpetki siedząc w piżamie, a i szlafrok coraz częściej bo bez niego marznę
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 12:51   #4119
inuss20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Hej Dziewczynki
tak podczytuje was od dawna i postanowiłam w końcu dołączyć z moimi 155cm, albo i jeszcze mniej i nieco ponad 40kg.
Czy wy tez macie wrażenie że ubrania są robione dla wysokich, i przy kości?? Bezskutecznie szukam płaszcza na zimę, nie musi być elegancki i najlepiej troche dłuższy zeby tyłek nie marzł, a tu du..pa blada znalazłam w Kappahl na dziale dziecinnym, świetny ale niestety troche za cienki na zime. Możecie coś podpowiedzieć, gdzie wy znajdujecie swoje zimowe odzienie wierzchnie??
inuss20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 13:04   #4120
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Ja jakoś z tym problemu nie mam bo kupuję w sklepikach prywatnych a nie sieciówkach gdzie jest trochę inna rozmiarówka i często są małe rozmiary. Czasem trafi się też coś na giełdzie. Ja tak kupiłam swój zimowy płaszcz, który mam 2 lata i jest tak samo ciepły i cudowny jak w dniu kupienia.
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 10:54   #4121
KARMEN 007
Raczkowanie
 
Avatar KARMEN 007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 60
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Witajcie moje drogie, jestem również filigranowej urody waga - 44-46 wzrost 156, wiem jak ciężko jest dobrać coś stosownego dla siebie. Żeby było wygodne, modne i niedrogie. Odwiedzała różne sklepy ot butików po dziecięce ale zazwyczaj po całym dniu spędzonym w Galerii wychodziłam z jedną torebką, z butami jest podobnie. Może mogły byście udzielić mi kilku rad, swoje style i rady na dobry wygląd gdzie wy się kupujecie swoje kolekcje ubrań ? mile widziane linki do blogów lub sklepów internetowych. Pozdrawiam
__________________
Uroda kobiety jest formą władzy. - Susan Sontag

Piękno jest wiecznością przeglądającą się w zwierciadle.

KARMEN 007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-23, 11:18   #4122
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Maleństwa- łączmy się

powiadam: bazarki i SH skarbnicą dziwnych, fajnych rzeczy!
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 13:19   #4123
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez KARMEN 007 Pokaż wiadomość
Witajcie moje drogie, jestem również filigranowej urody waga - 44-46 wzrost 156, wiem jak ciężko jest dobrać coś stosownego dla siebie. Żeby było wygodne, modne i niedrogie. Odwiedzała różne sklepy ot butików po dziecięce ale zazwyczaj po całym dniu spędzonym w Galerii wychodziłam z jedną torebką, z butami jest podobnie. Może mogły byście udzielić mi kilku rad, swoje style i rady na dobry wygląd gdzie wy się kupujecie swoje kolekcje ubrań ? mile widziane linki do blogów lub sklepów internetowych. Pozdrawiam
Przeczytaj cały wątek, bo to skarbnica wiedzy. Co jakiś czas zamieszczamy nowinki z sieciówkowych kolekcji, blogi filigranowych były wcześniej. Trzeba powoli zacząć od początku i notować
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 19:15   #4124
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Maleństwa- łączmy się

swoją drogą miałyśmy zrobic listę ubrań w których maleństwa wyglądałyby korzystnie i nie zrobiłyśmy nic konkretnego
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 11:13   #4125
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Trzeba by się było zabrać. Może niech każda skomponuje swoją listę a elementy, które się powtarzają umieścimy na osobnej-oficjalnej ;P
LINK ode mnie:
http://www.halens.pl/halens/moda_dam...index__p1.html

MOJA LISTA:
1) Bluzki:
- dekolt w kształcie litery "v"
- drobne wzory wszelkiego rodzaju (ja nie unikam poziomych pasów, ale dobieram do takich bluzek wyższy obcas, chociaż nie uważam, że to konieczność )
- koszula oversize włożona do środka i do tego bardzo dopasowane spodnie rurki i obcas
- pionowe pasy, unikanie szerokich pasków w talii
- ogólnie oversizowa góra włożona do środka + idealnie przylegające spodnie z lekko podwyższonym stanem, nawet lekko podwinięte do 7/8 + wyższy obcas optycznie wydłużają nogi i dlatego lubię takie połączenie
- styl baby doll (krótkie tuniki i sukienki odcinane pod biustem) w połączeniu z cięższymi butami najlepiej na obcasie, kryjącymi rajstopami lub legginsami (leggi najlepiej dlugie, chowające się w butach)

2) Spodnie
- wąskie, przylegające rurki często z lekko wyższym stanem (ale i biodrówki niezbyt niskie do obcasów mogą być)
- legginsy/tregginsy
- klasyczne fasony bez przytłaczających wzorów i unikanie poszerzających krojów
- jeśli chinosy, to dopasowane w udzie i łydce, lekkie marszczenie, by uniknąć karykaturalnego efektu

3) Okrycia wierzchnie
- dopasowana kurtka lub płaszczyk to podstawa (musi leżeć idealnie, mieć odpowiednią długość)
- na jesień dopasowana ramoneska w kolorze ciepłego brązu
- na zimę wełniany, dopasowany płaszczyk za pupę-nie dłuższy lub modna teraz parka
- marynarka o kroju klasycznym z zaznaczoną linią talii do połowy bioder - nie dłuższa (chociaż osobiście mam w szafie dłuższą marynarkę z lekkimi bufkami i po założeniu obcasów i reszty stroju wygląda super )

resztę będę dopisywać na bieżąco

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2011-10-24 o 11:42
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 18:07   #4126
maria_anna
Raczkowanie
 
Avatar maria_anna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 162
GG do maria_anna
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Spódnice:
-ołówki z wysokim stanem
-mini, jesli mamy ładne nogi, plus do tego oczywiście obcas

wydaje mi sie, że spódnice maxi odpadają, zbyt przytłaczają i "zbliżają do ziemi" maleństwa

Torebki:
małe i średnie - wielkie worki lub kuferki moim zdaniem są dla nas po prostu za duże, przytłaczają
maria_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 20:29   #4127
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Maleństwa- łączmy się

kocham was dziewczyny, dopisujcie dopisujcie, pójdę do sklepu z całą listą
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 20:49   #4128
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Nadine94 Pokaż wiadomość
kocham was dziewczyny, dopisujcie dopisujcie, pójdę do sklepu z całą listą
A Ty nie zauważyłaś w czym Ci dobrze?
  • Ja nie używam dzwonów i spódnic w kształcie A.
  • W golfach chodzę mimo, że są odradzane - ja lubię i mi dobrze.
  • Dekolt w kształcie V wydłuża
  • szaliczki cienkie przewieszone też wydłużają
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 22:16   #4129
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Maleństwa- łączmy się

zauwazyłam obcasy i podwyższony stan w sukienkach ale to niezbyt odkrywcze i już było
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 18:59   #4130
maria_anna
Raczkowanie
 
Avatar maria_anna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 162
GG do maria_anna
Dot.: Maleństwa- łączmy się

a ja słyszałam, że basicowe golfy z cienkiego materiału są idealne dla kobiet z małym biustem, bo powiększają go optycznie
więc może dla filigranowych maleństw - w sam raz
maria_anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 20:45   #4131
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Maleństwa- łączmy się

właśnie skracają szyję przez co sylwetka robi się bardziej masywna
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 21:02   #4132
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez inuss20 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
tak podczytuje was od dawna i postanowiłam w końcu dołączyć z moimi 155cm, albo i jeszcze mniej i nieco ponad 40kg.
Czy wy tez macie wrażenie że ubrania są robione dla wysokich, i przy kości?? Bezskutecznie szukam płaszcza na zimę, nie musi być elegancki i najlepiej troche dłuższy zeby tyłek nie marzł, a tu du..pa blada znalazłam w Kappahl na dziale dziecinnym, świetny ale niestety troche za cienki na zime. Możecie coś podpowiedzieć, gdzie wy znajdujecie swoje zimowe odzienie wierzchnie??
ja kupilam w tamtym roku plaszczyk w New Yorkerze czerwony, sliczny ale niestety praktycznie bez podszewki wiec cieniutki, bardziej jesienny, ale nosze go w zime zakladajac np dwa swetry bardzo male rozmiary sa rowniez w Breshce mi sa nawet niektore za male! co sie praktycznie nie zdarza
Cytat:
Napisane przez Nadine94 Pokaż wiadomość
powiadam: bazarki i SH skarbnicą dziwnych, fajnych rzeczy!
popieram, moze nie bazarki bo czesto ciuchy nie sa dobrej jakosci, ale SH jak najbardziej! mam mase rzeczy stamtad
teraz moj wielki problem to buty do slubu nie podobaja mi sie te biale weselne z czubami wiec szukam czegos na wysokim obcasie, zgrabnego, moze byc ecru zloto bo ogolnie bialych na moja stope 34/35 nie znajde na pewno...

a jesli chodzi o to co nosze to kupuje to co mi sie podoba, mam jeden golf, nie zwracam uwagi na to czy bedzie mnie to skracalo, w sumie jestem niska ale szczupla, mam ladny biust wiec co mi wpadnie w oko i dobrze lezy kupuje
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.

Edytowane przez party_girl7
Czas edycji: 2011-10-25 o 21:05
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 00:23   #4133
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Ja myślę, że golfów wcale nie trzeba się wystrzegać - może nie każdy będzie ok, ale w niektórych można się pokazać spokojnie
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 16:37   #4134
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Maleństwa- łączmy się

hej Dziewczyny, poniewaz duzo Was podczytuje i wiem, ze rozmawiacie o zakupach na targach, stoiskach itd pozwole sobie wkleic swoja wypowiedz z innego watku dotyczaca moich dzisiejszych zakupow w takim miejscu. i tu moje pytanie macie podobne doswiadczenia do moich czy moze wyjatkowo zle trafilam

"(...) wlasnie polecialam dzisiaj po troche ciuchow i za rada siostry postanowilam kupic rurki na takiej duzej hali , targowisku . wrazenia?? koszmar.
fakt kupilam dwie pary spodni w cenie jednej, do tego nawet fajna bielizne , ALE kulture kupowania oceniam na -100%. dramt i tragedia. pierwsza przymiezalnie- jeansy- brudno , zero krzesla, jeden maly wieszak, ale narmalna kabina i jakos sie dalo. pozniej cos mnie podkusilo zeby pobiegac dalej. no i owszem bielizne mozna ustrzelic ladna, efektowna, chcialam dokupic pas do ponczoch, ale zapomnialam niestety. natomiast na koniec cofnelam sie po spodniczke mini, bardzo podobna z kokardka widzialam kilka dni temu w stradim. pomyslalam, ze kupie, w sumie czemu nie za jedyna 40 zl. niestety pani subtelnie przekonywala, ze to jej zdaniem xs,a ja powinnam wziac m ( nosze spodnie rozmiar 32, a dzisiaj mialam na sobie sweter, kurtke, szal, ale bylo widac, ze jestem normalna i szczupla). no to chce isc do przymiezalni i co? przymiezalnia to plachta przesuwana, ale nic dzielnie mierze kiecke, oczywiscie s spokojnie wchodzi, a poniewaz kiecka jest naprawde krotka wolam TZta , a zamiast tego.......... baba odslania zamaszyscie plachte i wlatuje z lustrem i cala soba. moze mniej by mnie to zirytowalo gdyby nie fakt, ze stalam w puchatych skarpetkach, podwinietej kurtce i z bliznami od depilatora na lydkach. szczerze powiedziawszy na targu bylam jako nastolatka, ale w zyciu nie sadzilam, ze ktos moze wleciec do mojej "przymiezalni". ..
kupujecie w takich miejscach, macie podobne doswiadczenia? "

myslalam, ze znalazlam nowe miejsce z rzeczami dla maluszka , ale chyba wole szukac po dzialach dzieciecych... jak to jest z Wami
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 17:38   #4135
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Dawno się tak n ie uśmiałam, dziękuję, ze poprawiłaś mi dzień
A tak na powaznie to ja mam połowe ubrań z bazarków, może i przymierzanie nie jest zbyt wygodne a warunki czesto polowe, ale cenię sobie to, że czasem mogę znaleźć bardzo fajne rzeczy praktycznie za bezcen więc wszystko inne przecierpię. Myślę, że z tą panią od spódniczki wyjątkowo źle trafiłaś bo te u których ja kupuję są normalne xD i nie biegają z lustrami do przymierzalni, ale no cóż są ludzie i parapety.
Jednak podsumowując: mimo warunków, zimna i dziwnych ludzi lubię bazarki szczególnie od kiedy nauczyłam się wzrokowo oceniać jakość ubrania.
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 17:48   #4136
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Cytat:
Napisane przez Nadine94 Pokaż wiadomość
Dawno się tak n ie uśmiałam, dziękuję, ze poprawiłaś mi dzień
A tak na powaznie to ja mam połowe ubrań z bazarków, może i przymierzanie nie jest zbyt wygodne a warunki czesto polowe, ale cenię sobie to, że czasem mogę znaleźć bardzo fajne rzeczy praktycznie za bezcen więc wszystko inne przecierpię. Myślę, że z tą panią od spódniczki wyjątkowo źle trafiłaś bo te u których ja kupuję są normalne xD i nie biegają z lustrami do przymierzalni, ale no cóż są ludzie i parapety.
Jednak podsumowując: mimo warunków, zimna i dziwnych ludzi lubię bazarki szczególnie od kiedy nauczyłam się wzrokowo oceniać jakość ubrania.

no ciesze sie, ze chociaz Twoj dzien poprawilam, niemniej co do tej jakosci to hmmmm wiekszosc ciuchow srednio w kierunku nisko chociaz zdarzaly sie perelki, owszem
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 19:21   #4137
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Julianna - zdarza się tak, dlatego zwykle idę z kimś, kto czatuje przy zasłonce
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 09:50   #4138
kinga6699
Raczkowanie
 
Avatar kinga6699
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 58
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Ja też malutka mam 161 cm
__________________
Dzielę się swoim darmowym kodzikiem rabatowym 5% na super ciuszki blogs347 wykorzystasz go w sklepie http://azjatyckistyl.pl
kinga6699 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 20:11   #4139
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Witamy. Widzę, że nasza mała społęczność się rozrasta
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 21:59   #4140
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Maleństwa- łączmy się

Bo małe bywa wielkie w odpowiednim świetle l)
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-23 22:43:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.