płaski tył głowy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-17, 15:19   #1
zabajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2

płaski tył głowy :(


Witam

Mam ogromny problem. Moja głowa ma bardzo brzydki kształt, patrząc na nią z boku widać, ze jest bardzo płaska Już nie wiem jak kamuflować ten defekt pomóżcie. W rozpuszczonych włosach (mam długie) nie jest dobrze w kucyku również źle. Jaka fryzura byłaby najlepsza by jakoś ukryć ten defekt. Proszę o poradę ((((( Tak marzyłabym o różnych fantazyjnych fryzurkach, ale przez to na nic nie mogę sobie pozwolić bo wyglądam fatalnie.

Pozdrawiam
zabajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 15:26   #2
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: płaski tył głowy :(

To może słynna fryzurka "na Victorię Beckham" z bombką z tyłu?
Podaję linka do wątku o tej fryzurze -> https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...hlight=beckham
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 15:44   #3
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: płaski tył głowy :(

zdecydowanie cieniowanie od samego czubka głowy)
i bedzie git
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 19:11   #4
joanne.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 80
Dot.: płaski tył głowy :(

Hej! Ja też mam ten problem - w dodatku moje włosy są cienkie, szaro-bure, przetłuszczające się i nie mogę dobrać żadnej fruzury....Każda jedna jest gorsza od poprzedniej. Kładę się spać z mokrymi włosami(nie mam czasu na ich suszenie i układanie) - a gdy wstanę są trochę podniesione do góry co jeszcze bardziej wydłuża głowę
Wiem że ludzie mają gorszę problemy, ale to mnie już irytuje!
Jakiej długości są Twoje włosy zabajko?
Ja postanowiłam moje, równo ścięte włosy do ramion spinać w kok, który przełamuje trochę tą "płaskość". Ale od niego z kolei boli mnie głowa a od noszenia go od wielu miesięcy włosy się połamały i wychodzą
Chodzenie w rozpuszczonych włosach odpada...Wyglądam jak kosmita w peruce
Jeżeli jeszcze ktoś ma taki problem to piszcię i mówcie jak sobie z tym radzicie? Bo ja sobie nie radzę...
joanne.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 07:20   #5
zabajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: płaski tył głowy :(

Joanne B mam włosy troszkę za ramiona z prosta grzywką z przodu, dzięki niej głowa zyskuje troszkę więcej kształtu, ale i tak z rozpuszczonymi włosami raczej nie chodzę. Spinam włosy klamrą skręcając je w coś w rodzaju "banana" dzieki temu włosy z tyłu unoszą się kamuflując płaska głowę. Noszę taką fryzurę juz wiele lat bo tylko w takiej czuję się w miarę dobrze ale najblizsi mówią mi że wyglądam jak szara myszka i żebym w końcu zmieniła fryzurke na coś nowego - pytanie tylko na co. Gdyby nie ten chol...ny defekt robiłabym sobie najbardziej wymyslne fryzurki. zawsze zazdroszczę dziewczynom które mają ładny kształt głowy ( a jest ich zdecydowana większość) Jestem w rozpaczy i uważam ze to wcale nie jest jakiś mały problem. To tragedia. Wstydzę się iść do fryzjera bo mam wrażenie, że zaraz sobie pomyśli "o matko jaki łeb"
zabajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 11:09   #6
logo83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 84
Dot.: płaski tył głowy :(

Odnawiam wątek Jaka fryzurka na płaski tył głowy. Mam długie włosy do połowy pleców i prostą grzywkę. Może macie pomysły jaką fryzurkę zrobić. Przez to nie mogę nosić żadnych spietych fryzur. Proszę o radę.
logo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 13:56   #7
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: płaski tył głowy :(

długie włosy niestety nie zakamufluja problemu :-(
mam taki sam problem, do tego długi nos !!!!
mam teraz fryzure dosyc krótką, z gęsta grzywka, troche na bok, a z tyłu sa bardzo mocno wycieniowane, od połowy głowy poczynając, długość z tyłu do połowy szyi i naprawde ładnie sie układaja na szczęscie w nieszczęsciu mam geste włosy, falujace, podatne na układanie wiec fryzura nie jest oklapnieta, najgorzej wyglądałam w długich równych włosach i bez grzywki, tego sie wystrzegajcie !
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 09:48   #8
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: płaski tył głowy :(

po co zwracacie uwagę na wasze defekty, róbcie sobie fryzurki jakie wam się podobają i nie przejmujcie się tak ja też mam płaski tył, bardzo rzadkie włosy i będę sobie robić boba a co
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 11:07   #9
zelka888
Zakorzenienie
 
Avatar zelka888
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zimnoo ;p
Wiadomości: 3 308
GG do zelka888
Dot.: płaski tył głowy :(

ten sam problem , płasko , po skosie takie wgłebienie w czaszce, inne dziewczyny z tyłu taka ładną okrąglutką mają i woski ładnie im się układają!
a mi?? no cóż nie koniecznie! ścięcia włosków wypróbowałam chyba wszystkie..
dodam, że mam cienkie włoski jest ich mało i tragicznie cokolwiek zrobić, żeby ładnie wyglądało
zelka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 13:58   #10
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: płaski tył głowy :(

Nigdy bym nie wpadła na to, że płaski tył głowy może być (jak to określiłyście) "defektem"
Ja mam stosunkowo płaski tył głowy i z reguły mam rozpuszczone włosy, długie (czyli mniej więcej do ramion), wycieniowane i nie sądzę, bym źle w nich wyglądała Grunt to prostować się i nosić lekko podniesioną głowę, bo wtedy i twarz ładniej wygląda i włosy swobodnie "spływają" na ramiona (inaczej jest, gdy chodzimy zgarbione ze smutnie zwieszoną głową).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 14:30   #11
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: płaski tył głowy :(

można tez lekko natapirowac wloski z tyłu i nie będzie widac, ze glowa jest płaska z tyłu
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-26, 18:05   #12
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: płaski tył głowy :(

Ja też mam płaski tył głowy, a włosy cienkie, rzadkie, proste i niepodatne na układanie, w związku z tym zazwyczaj noszę je upięte. Kucyk nie wchodzi w grę bo włosów mam za mało Jeżeli chcę mieć rozpuszczone to muszę je modelować na szczotce (a zazwyczaj nie mam na to czasu) i obficie spryskać lakierem, żeby za szybko nie oklapły Bez modelowania, pianki i/albo lakieru rozpuszczone wyglądają tragicznie przy takim kształcie głowy
To że są cienkie i rzadkie dodatkowo utrudnia ułożenie z nich jakiejś fajnej fryzurki :/
Zastanawiam się nad zmianą fryzury, chyba nieuniknione będzie znaczne skrócenie włosów, jakieś wycieniowanie, może grzywka...
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 18:02   #13
matrixala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Smile Dot.: płaski tył głowy :(

Ja wam powiem, że też mnie to denerwowało, że mam płaską głowę i wiecie co zrobiłam?? Ściełam włosy na dość krótko i układam sobie na paście do włosów... załączyłam foto z kształtem głowy i ułożeniem włosów
pozdrawiam .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG 008.jpg (44,6 KB, 983 załadowań)
matrixala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 11:23   #14
muszkaowocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szkoła/Dom
Wiadomości: 157
GG do muszkaowocowka
Dot.: płaski tył głowy :(

poprostu tapiroj tyl glowy a przod zostaw napewno pomoze i zaokragli glowe ; ))
muszkaowocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 13:55   #15
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: płaski tył głowy :(

tez to mam... wiem o co chodzi.. włosy rozpuszczone z profila wyglądają dziwnie, dlatego nie nosze rozpuszczonych, jedyna opcja to podtapirowanie tyłu i włosy a'la lata 5ote, co wygląda w miare ok, ale że mam cieniutkie i słabe włosy zazwyczaj fryzura oklapnie w jakies 2 godizny, moje rozwiązanie?

koczek
1) wersja ładniejsza i efektowniejsza - na noc włosy po myciu na papiloty, rano te loczki spinam ok 10 wsuwkami (bez gumki) w artystyczny nieład dość wysoko... Włosy wyglądają o dziwo zdrowo, czaszka ma ładny kształt
2) wersja dla leniwych, proste włosy ściągam wysoko w kucyk i zakręcam go w koczka w wersji na prima ballerinę, też jest nieźle.. na pewno lepiej niż w rozpuszczonych, ale wersja 1 jest the best..

ja polecam


Pozdrawiam
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 14:43   #16
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: płaski tył głowy :(

moze dacie znac dziewczyny jak najlepiej najlatwiej tapirowac wloski, moze jakies sposoby macie dobre? bo mi jakos to lipnie wychodzi i nic z tego dobrego raczej nie mam... ;p
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 00:19   #17
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: płaski tył głowy :(

Heh, mogłabym tapirować tył, ale przy moich cienkich i słabych włosach takie tapirowanie pewnie szybko pogorszyłoby ich stan...
Co do koczka - wersja 1-sza brzmi zachęcająco Tylko trochę pracy przy niej jest i pewnie trzeba też trochę wprawy, ale wypróbuję i to nawet jutro Wersja 2-ga natomiast u mnie odpada, próbowałam kiedyś, ale mam tak cienkie włosy, że ten koczek jest malutki i niezbyt dobrze to wygląda
Ja czasem czeszę się w warkocza związanego wysoko, luźno go zaplatam i wtedy nie widać że mam cienkie włosy no i ten tył głowy jest taki mniej wyraźny Ale najczęściej to po prostu skręcam włosy i je upinam.
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 18:41   #18
Anness
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
GG do Anness Send a message via Skype™ to Anness
Dot.: płaski tył głowy :(

do zapadniętej tylnej części głowy a nawet jeśli zapadłośc byłaby z przodu padują krótkie fryzurki mocno wycieniowane tak aby mozna było włosy w domu samemu unieść żelem i zakryć niedoskonałości. Duuzo pazurków które naprawde świetnie to ukrywają
Anness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 12:29   #19
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: płaski tył głowy :(

Ja susze tyl glowy na grubej okraglej szczotce, przod zostawiam przylepiony do glowy podprostuje same koncowki sprzodu i z tylu, pozniej spryskuje pogrubiajacym sprayem i w razie koniecznosci ( a sprawdzam to przy pomocy dwoch lusterek haha) podtapirowuje tyl i jest ok.

Kucyk nie wchodzi w gre chyba ze wlosy mam podtapirowane z tylu. Tez mam ten kompleks nieksztaltnej glowy do tego stopnia ze jak fryzjer chce mi zrobic masaz glowy podczas mycia to sie nie zgadzam...

Duzo polek ma taki ksztalt i mysie cienkie wlosy. Przy okazji postanowilam poraz n-ty nie farbowac i chodze w 4 cm mysim odrostem
__________________
Jestes tym co jesz

Edytowane przez Caramel Babe
Czas edycji: 2009-05-08 o 12:32
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-27, 11:07   #20
kasiulkasmutna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Wink Dot.: płaski tył głowy :(

siemka wszystkim:p powiem wam że ja tez mam ten problem ;-/ nie moge robic sobie fajnych fryzur bo wyglądam jak deska z moją głową ja np gdy wieczorem suszę włosy to głową w dół żeby włosy były bardziej napuszone;p lub normalnie tylko ze z tyłu biorę sobie nabieram włosy na taką grubą okrągłą szczotkę i na niej suszę... przez co mam z tyłu taką wypukłość
ale! nie można spać na plecach;-/ ja juz sie nauczyłam a macie jeszcze jakieś pomysły jak temu zaradzić??
kasiulkasmutna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 12:04   #21
Amaranthis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 68
GG do Amaranthis
Dot.: płaski tył głowy :(

tez mam płaski tył głowy, tłuste i cienkie włosy, na dodatek jeszcze długi nos i wade zgryzu i sie nie przejmuje i tak nic nie dam rady zrobić to po prostu to olewam
__________________


Edytowane przez Amaranthis
Czas edycji: 2009-12-27 o 12:06
Amaranthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:23   #22
anya1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: płaski tył głowy :(

Hehe ale sie usmialam z niektorych wypowiedzi ale ja mam ten sam problem z ktorym walcze kazdego dnia.Krotko mowiac moj leb z tylu wyglada jakby mi ktos przywalil zelazkiemnie pozostaje mi nic innego jak codzienny"tapir"plaskoglo wia!Jak jade na wakacje to nawet na plaze bez tapira nie wyjde nie mowiac juz,ze kapiel z zanurzeniem glowy w wodzie odpada no normalnie"kalectwo"!!!
anya1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 08:56   #23
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: płaski tył głowy :(

słuchajcie ! a nie da sie tego defektu jakos chirurgicznie skorygować ?
ciekawe czy mozna zrobic na to operacje plastyczną, czy niesie duze ryzyko i czy jest droga ? czy w ogóle jest mozliwe np. podskórne wypełnienie jakimś silikonem ?? czy moznaby wtedy położyc sie na plecach ?
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:16   #24
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: płaski tył głowy :(

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
słuchajcie ! a nie da sie tego defektu jakos chirurgicznie skorygować ?
ciekawe czy mozna zrobic na to operacje plastyczną, czy niesie duze ryzyko i czy jest droga ? czy w ogóle jest mozliwe np. podskórne wypełnienie jakimś silikonem ?? czy moznaby wtedy położyc sie na plecach ?

Taa, już to sobie wyobrażam, głowa jak balon albo jak piłka
To już lepiej jakiś implant kości wstawić czy coś w tym stylu
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 21:07   #25
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: płaski tył głowy :(

nie znam sie na tym, tak tlko dywaguję
ale chyba implant kości to jednak bardziej inwazyjna metoda niz silikon
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 14:46   #26
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: płaski tył głowy :(

Wydaje mi się że obie metody są dość inwazyjne... Jakby nie było to jednak głowa i trzeba by rozciąć skórę a ewentualny silikon/implant umieścić z tyłu czaszki, jakoś go tam przymocować itd. Faktycznie silikon wydaje się bardziej "bezpieczny" bo go nie trzeba przykręcać na śrubki i takie tam Ale też się musi trzymać w jednym miejscu, inaczej głowa byłaby jak piłka albo cycek Wyobrażasz sobie spanie na takim implancie? A jakby pękł?
O matko, jakie my głupoty wypisujemy Nie ma to jak determinacja (nie mylić z desperacja ).

A tak poważnie - chyba trzeba to po prostu zaakceptować
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 15:03   #27
Amaranthis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 68
GG do Amaranthis
Dot.: płaski tył głowy :(

ja juz zaakceptowałam, bo użalac sie szkoda jak to nic nie daje
__________________

Amaranthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 08:04   #28
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: płaski tył głowy :(

ale jakby miec taki silikon, to nie trzeba by juz używać poduszki do spania
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 21:25   #29
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: płaski tył głowy :(

Hahahaaa, ale sie usmialam. Moja walka z plaskoglowiem ciagle trwa. Wlasnie zauwazylam swojego posta z maja zeszlego roku i musze powiedziec ze z 4cm odroztu zrobilo sie w sumie jakies 12cm nie farbowalam nic

Problem plaskiej glowy ciagle jednak jest. Marzy mi sie fryzura z gladko zaczesanymi wlosami do tylu i spietymi w kucyk, fajnie tak przyczesane i nablyszczone wlosy jak modelki nosza. Albo jak ktoras wizazanka pisala na balerine... Marzenie.
Jedynie tapir dziala, wlosow mam 5 w 8 rzedach, kucyk grubosci cienkiego palca i przeswity na glowie no i plaskacza ;-)
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:04   #30
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: płaski tył głowy :(

Wiecie co? Uśmiałam się....... zwłaszcza z tej propozycji chirurgicznej korekcji płaskiej głowy
Też mam płaską głowę! I co z tego ? Jedyne czego nie mogę zrobić to bardzo krótki jeżyk Krótkie włosy można postawić z tyłu na żel, wosk czy pastę modelującą.
Niby dlaczego nie można nosić rozpuszczonych? Przecież nikt Was nie ogląda wyłącznie z profilu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-24 21:15:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.