Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 11:38   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu


Dziewczyny, chyba takiego watku jeszcze nie bylo, nie wiem, czy sie Wam spodoba. Jak glupi - to wywalcie W sumie watek moglby troche podejsc tematycznie pod "Po co sie perfumujecie i dla kogo", ale nie do konca o to mi chodzi. Ciekawa jestem po prostu czy poza zaspokajaniem czysto egositycznej potrzeby pachnienia czyms boskim, uzywacie tez okreslonych perfum, po to, zeby osiagnac jakis cel - uwiesc chlopa, wkurzyc kogos, zdobyc prace itp. Niemniej najbardziej ciekawi mnie, czy uzylyscie jakiegos zapachu jako broni, zeby odstraszyc przeciwnika albo go zdenerwowac? Ja - owszem, ale, ze mam sucha skore to wszystie wonie blyskawicznie ze mnie ulatuja i nigdy nie widzialam, zeby ktos uciekal, bal sie albo komentowal w jakikolwiek sposob
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 11:42   #2
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

masz dar dziewczyno do zakładania ciekawych wątków serio
moja odpowiedź jest : TAK
rozwinę ją jak tylko będę miała troszkę więcej czasu
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 11:46   #3
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Mam wrażenie, że każdy zapach sam w sobie jest jakąś informacją. Subiektywność zapachów sprawia jednak, że komunikat może mieć zupełnie inne znaczenie dla tego, kto perfumy nosi i dla odbiorcy, dla którego jest przeznaczony.
I tak, na przykład, Klasyczna Trucizna dla mnie jest bardzo jawną informacją dla mężczyzny. To wyzwanie, deklaracja zainteresowania i pożądania oraz ostrzeżenie- nie jestem bezbronna, nie jestem uległa, nie jestem miła, to że kocham nie znaczy, że nie umiem się bronić, uważaj.
Do odstraszania, zbijania z pantałyku rywala chyba użyłabym Incense Normy Kamali. U mnie zapach ten budzi trwogę nabożną i podziw ale wiem, że większość ludzi reaguje na niego negatywnie, podprogowo odbierając groźbę ukrytą w tej woni.
Onieśmielenie- na pewno Cardinal Jamesa Heeleya. Ale najpierw muszę sobie poradzić z własnym onieśmieleniem wobec tego zapachu.

Edit: A jeśli chodzi o zdobycie pracy to pewnie sięgnęłabym przed rozmową kwalifikacyjną po Mitsouko albo Cabochard ale tylko wtedy, gdyby w skład komisji rekrutacyjnej wchodzili sami mężczyźni.
Klasyczne "stare" szypry są odbierane jako bardzo grzeczne, profesjonalne, nadające się do pracy, biurowe- a ja choć w biurze nie pracuję miałabym pewność, że mój zapach nie wywoła skojarzenia, że próbuję zdobyć pracę odwołując się zamiast do moich kompetencji i umiejętności do mojej seksualności.
Ale jest w tych "starych", gorzkich szyprach coś takiego, kobieta nosząc je pachnie bardziej kobietą, bardziej sobą. To erotyczne, intymne a zarazem bardzo ukryte, jak leciutkie napięcie seksualne pojawiając się w powietrzu ot, tak, zdałoby się.
Na rozmowę kwalifikacyjną z kobietą jako rekruterem nosiłam do tej pory Czarną, Klasyczną Manię. Z powodzeniem.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...

Edytowane przez Trzy_Ryby
Czas edycji: 2011-02-15 o 11:57 Powód: dopisek
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 12:01   #4
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

SelyaDziekuje za komplement Domyslam sie, ze najciekawszy byl moj watek o perfumach naszych tesciowych i moje paskudne komentarze
Trzy Ryby - super to opisalas, jestem pod wrazeniem Mnie zawsze sie wydawalo, ze kadzidlo jest swietna bronia a takze elementem zwracajacym uwage - jestem kontrowersyjna, wiem czego chce, lubie "dziwne" rzeczy raz tylko uzylam Incense rose, zeby zostac tak odebrana, ale nie odnioslo to zamierzonego skutku - raczej tylko wzbudzilo lekki dystans, ale i to nie bylo zle
Ostatnio mysle, ze aby kogos wkurzyc i pokazac "nie denerwuj mnie, uwazaj na mnie, moge byc niemila" uzylabym Rush Gucci - jest tak mocny, krzykliwy i ekspansywny, ze niejednego wkurzy Niemniej mysle, ze bron najlepsza to Avignon w duzym stezeniu - szkoda tylko, ze niektorzy mowia, ze smierdzi papierosami

Jeszcze a propos pracy - na ostatnie rozmowy kwalifikacyjne chodzilam w Narciso Rodriguez For her edp - bez skutku. Nie wiem czy znow nic nie bylo czuc czy moze za malo charakternie...

Edytowane przez ropuszka
Czas edycji: 2011-02-15 o 12:10
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 12:16   #5
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Dziękuję Ropuszko
Rush to świetny pomysł ale nie dla mnie, te perfumy sprawiają, że mam ochotę z własnej skóry wyskoczyć i oddać ją do pralni chemicznej.
Próbując zirytować otoczenie sama doprowadziłabym się do białej gorączki a wszak nie o to chodzi.
Avignon w dużym stężeniu pewnie może być toksyczny ale byłoby mi po prostu szkoda tego wspaniałego zapachu i czułabym się winna wobec Piękna, że go nadmierną ilością wykoślawiam.

Cytat:
(...)na ostatnie rozmowy kwalifikacyjne chodzilam w Narciso Rodriguez For her edp - bez skutku. Nie wiem czy znow nic nie bylo czuc czy moze za malo charakternie...
Wiesz Ropuszko, myślę sobie że to kwestia naszego rynku pracy a nie Twoich perfum
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 12:20   #6
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Wiesz Ropuszko, myślę sobie że to kwestia naszego rynku pracy a nie Twoich perfum
A to tez racja, juz sie mialam okazje przekonac wielokrotnie jak to jest teraz...
A w temacie - pani Missala w jakims wywiadzie powiedziala, ze przyszedl do jej perfumerii chlopak poszukujacy zapachu na rozmowe kwalifikacyjna, pani Stasia cos mu extra dobrala i dostal prace. Potem przyszedl do niej z bukietem kwiatow Ach, zeby swiat taki byl to by nam wszystkim bylo za dobrze
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 13:32   #7
selya
Zadomowienie
 
Avatar selya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 976
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem po prostu czy poza zaspokajaniem czysto egositycznej potrzeby pachnienia czyms boskim, uzywacie tez okreslonych perfum, po to, zeby osiagnac jakis cel - uwiesc chlopa, wkurzyc kogos, zdobyc prace itp. Niemniej najbardziej ciekawi mnie, czy uzylyscie jakiegos zapachu jako broni, zeby odstraszyc przeciwnika albo go zdenerwowac?
tak, wspieram się perfumami przy różnych okazjach
ale nie używam ich jako narzędzia samego w sobie - one są moim dopełnieniem
zapach dopowiada o mnie to, czego nie można zobaczyć albo usłyszeć
bynajmniej tak to sobie wyobrażam
to czym pachnę wybieram pod wpływem impulsu - nie selekcjonuję flaszek według przeznaczenia

uwodzenie - noszę te zapachy, w których czuję się seksowna
tak się czuję w większości moich kadzideł: w Avignon, Jaisalmerze, Czarnym Kamyku, itp.
we Francuskim Kochanku też i to bardzo, ale on wywołuje u mnie tak dosłowne skojarzenia, że niezbyt nadaje się na uwodzenie 1:1 - z nim nie ma już miejsca na trzecią osobę

wkurzyć kogoś, przestraszyć - no nie wiem, będę teoretyzować - pewnie wybrałabym coś co mnie podkręci - może Bois d'Ombrie, Avignon, Czarnego Serża, Le Feu
na pewno nie ubrałabym się w coś co moim zdaniem cuchnie na mnie - efekt skunksa mnie nie kusi, choć może być bardzo skuteczny

zdobycie pracy - pasują mi zapachy typu Woda Cudów, Perły, Idole de Lubin, Zagorsk - bardziej stonowane, bardziej ludziowe - to nie czas i miejsce na ujawnianie ciemniejszych zakamarków mojej duszy


perfumy jako dopełnienie, podkreślenie, wsparcie, przyjemność i piękno - właśnie po to ich używam
__________________

dear darkness

selya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 17:26   #8
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Do uwodzenia mojego chłopa niezawodne są kadzidła wszelakie, także w ruch poszedłby Avignon, Black Tourmaline, Kyoto itd. itp. ew. Angel, też go uwielbia i na zmianę opisuje jako kadzidlany albo ciasteczkowy
Do uwiedzenia kogoś innego Escada Magnetism, miks karmelowej słodyczy i niewinnej frezji Albo Innocent, również kombinacja słodyczy i niewinnej świeżości.

Zemsta? Na siostrze Insolence EDT, nie lubi i zawsze narzeka że śmierdzi. Jako komunikat dla całego świata, że mnie wkurza - CdG Tar, osobiście lubię, ale otoczenie... "Masz perfumy o zapachu smoły?! Boję się ciebie!!!"

Niestety, nie pamiętam czego użyłam na rozmowę kwalifikacyjną, która zakończyła się powodzeniem, wiem, że Flowerbomb zawiódł Pierwszego dnia w pracy pachniałam Foliflorą

A nie, wiem już!!! To był Angel Mój w 100% wahałam się, czy jest odpowiedni, chyba nie bardzo, ale nie zawiódł
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 17:48   #9
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Bardzo często dobieram perfumy nie pod względem moich upodobań (chociaż nie używam nicczego, co mi się nie podoba, to i tak popsułoby każdy efekt) ale właśnie dopasowując je do ludzi i sytuacji.

Czasami nie do końca świadoma celu - mam wykładowce, który jest fanem chanel. Zawsze na jego zajęcia używam CM albo 5 Eau Premiere.

Kiedy chcę pachnieć seksownie, ale niezbyt dosłownie towarzyszy mi klasyczna lolitka, Hypnotic Poison, Innocent.
Kiedy zależy mi na dosłownym zapachu seksu () sięgam po NR for her - mówcie co chcecie, ja bardzo w nim czuję krew, pot, a zwłaszcza kobiecy zapach intymny

Kiedy chcę w kimś wzbudzić zaufanie w ruch idzie Innocent lub Par Amour. Uważam te zapachy za bardzo bezpieczne, ciepłe i przytulne jak mamina kuchnia w której akurat są przygotowywane jakieś owocowe przetwory. To oczywiście nie jest porównanie zapachu ale raczej metafora jego nastroju.

Na okazje bardzo eleganckie In Black - bo robi wrażenie, zwłaszcza na kobietach. Na okazje formalne - In White lub Organza, dla mnie sprawiaja wrażenie elegancji i profesjonalizmu.

Kiedy chcę pachnieć agresywnie pasuje mi Markiz de Sadechociaż chyba nie polubilibyśmy się gdyby nie jego nazwa.

Egzaminy z kobietami - Organsza lub in white. Egzaminy z mężczyznami - zawsze ale to zawsze NR for Her
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:06   #10
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Perfumy jako zemsta, broń przeciwko światu?
Oczywiście Angel w ilościach bynajmniej nie aptekarskich.
Fuj.
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:01   #11
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Nie wiem, czy dobrze trafię w wątek, ale np., na maturę, dzień w dzień, coby przydusić towarzystwo i za dobrze im nie poszło, używałam Hypnose Lancome, w ilości hurtowej

No i właściwie tyle, jeśli chodzi o użycie z premedytacją broni biologicznej Nooo i jak się zastanowić, to na laboratorium zwykłam psikać HP, żeby czasem nie zostać pominiętą wśród tych aromatów zgniłych jaj
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 10:46   #12
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Chciałabym dojść do poziomu asertywności w wyborze, że zawsze będę zakładać to, czego rzeczywiście potrzebują moje zmysły, a nie to co działa na innych. Czasami mam wrażenie, że potrzeba zapachu jest równie silna jak te z samego dołu Piramidy Masłowa.

Tym niemniej wciąż ulegam i poddaję się noszeniu według okazji, mając też świadomość, że niektóre zapachy są uznawane za trudne, nawet w świecie perfumoholików.

I tak zachwyty! mężczyzn wywoływało swego czasu Echo Davidoffa - neutralny, biznesowy, masowy, zawsze można go było założyć bez obaw. W tej chwili nie mam takiego zamiennika bo i moje gusta zapachowe poszły w innym kierunku. Ostatnio najbardziej neutralnym zapachem jaki miałam w szafce była Allegoria Mandarynkowa i taką też założyłam na rozmowę o pracę (zakończyła się sukcesem). Gdyby nie skończyła mi się próbka za taki uważałabym Allure Chanel.

Gdy chcę zaznaczyć swoją kobiecość i pokojowe nastawienie zakładam Hypnotic Poison - moja druga skóra. Żaden z zapachów, który miałam do tej pory nie komponował się tak idealnie ze mną - na skórze, odczuciowo.

Kiedy chcę pachnieć aseksualnie, nastawiona na pracę i długi dzień, na orzeźwienie zakładam Ogródek Śródziemnomorski.

Na wieczory i zobowiązujące okazje Samsarę albo Coco.

Jak jestem sama, w nastroju artystycznym (tu sobie pomalujemy, tam pośpiewamy) Perły (ileż ja się nasłuchałam że jakie to paskudztwo).

Na wakacje obowiązkowo! Angel i Paris YSL...
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl

Edytowane przez Vespertine__Milo
Czas edycji: 2011-02-16 o 10:48
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:25   #13
Tam Dao
Raczkowanie
 
Avatar Tam Dao
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London, UK
Wiadomości: 357
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Dude, jaki TemaT!

Jedno wiem; Przedawkowujac Black Afgano w Londynskim metrze, zawsze znajdziesz wolne siedzenie....
__________________
FUNDACJA EMIR - Pomoz Psinie!!!
http://fundacja-emir.pl/index.htm

None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free.
Johann Wolfgang von Goethe



EVOL
Tam Dao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:02   #14
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Cytat:
Napisane przez Tam Dao Pokaż wiadomość
Dude, jaki TemaT!

Jedno wiem; Przedawkowujac Black Afgano w Londynskim metrze, zawsze znajdziesz wolne siedzenie....
Niestety nie testowalam i jakos nie zamierzam
Ale jak by sie zastanowic - nie zawsze to, co nam wydaje sie kontrowersyjne lub niemile w rzeczywistosci tak samo zostanie odebrane przez kogos innego. Moze troche nie w temacie, ale blisko - Gucci wylansowal kiedys perfumy Envy me - po nazwie moza wywnioskowac, ze sa obiektem pozadania wielu kobiet i maja wzbudzac zazdrosc. Ciekawe bo na studiach jedna moja kolezanka sie tym namietnie zlewala i potem kilka innych dziewczyn poszlo w jej slady. Ale zeby perfumy mialy wzbudzac zazdrosc - osobiscie wydaje mi sie to naciagane. ja czuje zazdrosc tylko wtedy, gdy ktos za kim nie przepadam "zmalpuje" moje perfumy - ale o tym bylo juz w innym watku
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:23   #15
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Jako zemsty często używałam Addicta, a obecnie także Flowerbomb edp
Aby uwieść: BC, Magnetism
Na rozmowę o pracę wybierałam w zeszłym roku Euphorię. W tym roku zmieniłam podejście i użyłam: Niny, a później Musc Maori (MM pomogło)
Elegancko: Eau Premiere, Kelly Caleche edt, Chance, Allure Sensuelle, Prada Infusion d'iris
To chyba tyle
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:44   #16
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

ja to bym Fumidusa użyła, bo to taki smród, ze każdy padnie
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 17:20   #17
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

W ramach zemsty : Black Tourmaline ( same negatywne komentarze ) , Avril Lavigne Black Star, Norma Kamali Incense, Balmain Balmya , i coś z typowych słodziaków nie do zniesienia oraz ostatnie odkrycie Womanity
Aby uwieść: również jak u liv87 Magnetism , La Perla J'aime ( oraz wersja la nuit) i chyba Euphorie ze względu na to że podoba się płci przeciwnej ( w ogóle jeśli chodzi o wybór perfum na 1 spotkanie czy coś w tym stylu to trzeba uważać żeby nie zniechęcić drugiej osoby albo nie odstraszyć bo perfumy dużo mówią , więcej niżby się nam wydawało )
Na egzamin i tym podobe sprawy : raczej coś bezpiecznego i powszechnie tolerowanego ( czyli nie nisza ) Chanel Coco Mademoiselle edp,Dior - Docle Vita, YSL Elle, CK Euphoria i tym podobne
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 18:01   #18
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
W ramach zemsty : Black Tourmaline ( same negatywne komentarze ) , Avril Lavigne Black Star, Norma Kamali Incense, Balmain Balmya , i coś z typowych słodziaków nie do zniesienia oraz ostatnie odkrycie Womanity
Aby uwieść: również jak u liv87 Magnetism , La Perla J'aime ( oraz wersja la nuit) i chyba Euphorie ze względu na to że podoba się płci przeciwnej ( w ogóle jeśli chodzi o wybór perfum na 1 spotkanie czy coś w tym stylu to trzeba uważać żeby nie zniechęcić drugiej osoby albo nie odstraszyć bo perfumy dużo mówią , więcej niżby się nam wydawało )
Na egzamin i tym podobe sprawy : raczej coś bezpiecznego i powszechnie tolerowanego ( czyli nie nisza ) Chanel Coco Mademoiselle edp,Dior - Docle Vita, YSL Elle, CK Euphoria i tym podobne
Black Tourmaline toż to cudo cudowne i mój ukochany zapach, bardzo seksowny
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 19:18   #19
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Black Tourmaline toż to cudo cudowne i mój ukochany zapach, bardzo seksowny
Wiem wiem, ale dla innych to rzecz nie do zniesienia
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 20:21   #20
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

w moim otoczeniu tylko Jade jest źle przyjmowana
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 10:44   #21
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Black Tourmaline toż to cudo cudowne i mój ukochany zapach, bardzo seksowny
Rozumim, ze sie moze podobac Ja bylam na niego bardzo napalona, ale hmm... ze tak powiem w miare jak sie zmienialy nuty myslalam ze pawia puszcze A maz byl wyraznie zniesmaczony O, juz wiem, czego moglabym uzyc, gdyby mnie wkurzyl
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 17:34   #22
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

hmm, ja mogę się wypowiedzieć ale jako wąchacz czasem jak mi się spodoba jakiś zapach na kimś, szczególnie na facecie to potrafię albo iść za nim i wąchać albo stać przy nim i wdychać głęboko wiem, jestem nienormalna. Tata mnie kiedyś zapyał czy jest pies, bo raz byłam u niego w biurze i pachniało po jakimś facecie to ja stałam i niuchałam taki mam fetysz
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 14:04   #23
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Perfumy jako bron/ zemsta/ narzedzie do osiągnięcia celu

Cytat:
Napisane przez korneczka Pokaż wiadomość
W ramach zemsty : Black Tourmaline ( same negatywne komentarze ) , Avril Lavigne Black Star, Norma Kamali Incense, Balmain Balmya , i coś z typowych słodziaków nie do zniesienia oraz ostatnie odkrycie Womanity
Aby uwieść: również jak u liv87 Magnetism , La Perla J'aime ( oraz wersja la nuit) i chyba Euphorie ze względu na to że podoba się płci przeciwnej ( w ogóle jeśli chodzi o wybór perfum na 1 spotkanie czy coś w tym stylu to trzeba uważać żeby nie zniechęcić drugiej osoby albo nie odstraszyć bo perfumy dużo mówią , więcej niżby się nam wydawało )
Na egzamin i tym podobe sprawy : raczej coś bezpiecznego i powszechnie tolerowanego ( czyli nie nisza ) Chanel Coco Mademoiselle edp,Dior - Docle Vita, YSL Elle, CK Euphoria i tym podobne
O właśnie... przypomniałaś mi, że J'aime też używam do uwodzenia ale zauważyłam, że Magnetism i BC (szczególnie w lecie, jak jest upalnie) przyciągają jak magnes
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.