Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-16, 21:02   #4981
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
nom, ja daję łychę masła
Ja też zwykle na maśle


Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość

dziękować mówisz zostawić z tyłu tylko jeden
Jak ma Ci zostać jeden to może jego też ciachnij Co będzie taki samotny

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
chyba muszę iść do jakiegoś optocośtam, coby mi głęboko w oczy spojrzał
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:05   #4982
happy_eve
Wtajemniczenie
 
Avatar happy_eve
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 950
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
A kaszkę zrobiłaś taką do pojedzenia łyżeczką czy do butli?
Łyżeczką tak jak zwykle jada kaszkę. Ale to było zaraz przed kąpielą, nie że po kąpieli w łóżku dawałam mu kaszkę łyżeczką Zjadł kaszkę, wykąpałam go i dałam cyca na dobitkę
__________________
Tymcio 01.12.2012
happy_eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:06   #4983
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
wiesz co, ja tak dawałam bardziej do zabawy, a że wsadza do buzi wszystko to i kubeczek wsadzał, no i raz pociągnął przypadkowo i załapał o co chodzi

Znowu potwierdzam
Goba - daj do zabawy. Jak się wkurza na jego widok to znaczy, że chyba trochę przedobrzyłaś z tym zachęcaniem. Niech to będzie nawet 5 sekund zabawy kilka razy dziennie.

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
dostać do grona tych co dostają ...miało być dostałyście ,bez się
Aha To ja nie brałam udziału
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:11   #4984
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Kurcze że ja na zabawę nie wpadłam. Moja niby do butelki przyzwyczajona ale niekapka nie kuma. Od jutra jej na macie postawię Akurat kupiłam dzisiaj nowy soczek z winogronkiem.


Ależ masz jęzora
Fryz najs! Jakbym miała proste to bym se właśnie tak dziabła. Ale mam kręcone. I nie wiem co zrobić no


Ciekawostka a propos spostrzegawczości męskiej. Ugotowałam jaja do botwinki. Przyszedł tż więc mówię obierz jaja. Tż obrał jaja, włożył nam do misek i siadł do stołu. Podeszłam ja do rzeczonych misek celem zalania ich pseudo zupą, paczę a raczej czuję a tam 2 zbuki. A ten nic. Normalnie je obrał, włożył na talerz i pewnie by je jeszcze zjadł
spróbuj mój tylko wodę pija


z kręconych też można grzywkę, patrz - foto wrzucone dla Judki

fuuuuuuuuuuuuuuuuu


Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość

no no lachonie


Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Zgadza się. Ale co innego jak dziecko nie chce i samo odrzuca - to znaczy że jest na to gotowe, a co innego jak nie ma opcji
fakt


Babki!!! Która zakłada kolejną część??? Oddam matko-naczelno-przełożoność w dobre ręce

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość

Jak ma Ci zostać jeden to może jego też ciachnij Co będzie taki samotny
no w sumie to masz rację, następnym razem poproszę fryzjerkę o ścięcie "na grzywkę"
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:12   #4985
mmm12345
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa/Wrocław
Wiadomości: 518
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
a na mięchu to już kompletnie się nie znam jak gotuję małemu to męża wołam żeby próbował

a co do zup, to nidgy w życiu nie robiłam na mięsie, same warzywka i wychodzą całkiem całkiem
Jak Twój mąż jest mięsożercą, a Ty nie, to jak godzisz obie kuchnie? nie chcesz chyba powiedzieć, że gotujesz razy dwa? bo ja bym chciała trochę se ograniczyć mięcho, ale ciężko mi przy moim konkubencie, a ledwo się wyrabiam z jednym obiadem.
mmm12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:12   #4986
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
co nie też to zauważyłam na tych zdjęciach, a zaznaczam że wybrałam z najkrótszym

za szoping, jakie babeczki będziesz robić?

ja bym dała jeszcze pietruszkę i coś zielonego, może być mrożona


coś w stylu mufinki. A robię różniaste. Ostatnio z jabłkiem i cynamonem. Albo z dżemem. Albo z budyniem czekoladowym, Albo z bananami. Maliny mam i porzeczki, może w to pójde

no no koperek, natka z selera i pietrzuszki

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Kurcze że ja na zabawę nie wpadłam.

W szponderku jest kość, droga koleżanko

Poleciałabym łososiem z marchewką i brokułem.

Ciekawostka a propos spostrzegawczości męskiej.
moja niby pije z niekapka, ale się þrzy tym oblewa straszliwie. Gryzie ten dziubek, woda jej się wylewa przypadkiem, coś tam przełyka, ale większość i tak na ciuchach ląduje

aż se wyguglałam co to szponder bo po naszemu po prostu żeberka

łosos




Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
jeszcze mi zostały naklejki do naklejenia na ścianę i czekam na literki
pokażesz potem zdjęcia
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:13   #4987
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
..a no tak...zapomniałam,że to wszystko wina mleka
A teraz jeszcze wpierdzielam zdrowy brzuszek oczywiście. Jedno opakowanie już jej skończyłam

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
A to w jakiej postaci kupujesz rybę?
Świerzej

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
za radą dziewczyn kupiłam do swojej butelki TT smoczek z TT o zmiennym przepływie, wczoraj dałam pół łyżeczki a dzisiaj całą kleiku i super szło
Coś mi właśnie dzwoni z tej dyskusji fb ale nie pamiętałam dokładnie. Muszę poszukać do aventu. Dziękować

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
spróbuj mój tylko wodę pija


z kręconych też można grzywkę, patrz - foto wrzucone dla Judki

Babki!!! Która zakłada kolejną część??? Oddam matko-naczelno-przełożoność w dobre ręce
Moja się zbuntowała i nie chce wody. Więc jej trochę soku do wody dodaję.

Niby można ale to nie to samo

Ja mogę, jeśli reszta aprobuje
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 21:15   #4988
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Goba- jesteście śliczni usłysze raz jeszcze żeś grubas to będzie



byłam dziś z mamą na szopingu, kupiłam sobie pościel i papilotki do babeczek, chyba mamusieję. Ula od babci dostała garnek do parowania Spróbuję jutro zrobić rybę z warzywami. Podpowiedzcie co tam dać? ziemniaczki, marchewkę, kalafiora?? ile to się powinno gotować? i najważniejsze- czy ryba może być mrożona? Że morska to wiem
grubas nie,ale sliczna tez nie
ale się mozna podbudować z Wami...człowiek wygląda jak kupa na zdjeciach a te chwalą


ja rybę robię ok.20min na parze ale z reguły jest to świeza, nie mrozona

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość


Ciekawostka a propos spostrzegawczości męskiej. Ugotowałam jaja do botwinki. Przyszedł tż więc mówię obierz jaja. Tż obrał jaja, włożył nam do misek i siadł do stołu. Podeszłam ja do rzeczonych misek celem zalania ich pseudo zupą, paczę a raczej czuję a tam 2 zbuki. A ten nic. Normalnie je obrał, włożył na talerz i pewnie by je jeszcze zjadł
musiałam wyguglowac co to jest zbuk

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ja się żegnam bo jeszcze pranie lecę rozwiesić
a jutro wielkie sprzątanie
no ale pokój wymalowany
jeszcze mi zostały naklejki do naklejenia na ścianę i czekam na literki
no to koniecznie koncowy efekt pokaz...
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:17   #4989
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Ja mogę, jeśli reszta aprobuje
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:21   #4990
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez mmm12345 Pokaż wiadomość
Jak Twój mąż jest mięsożercą, a Ty nie, to jak godzisz obie kuchnie? nie chcesz chyba powiedzieć, że gotujesz razy dwa? bo ja bym chciała trochę se ograniczyć mięcho, ale ciężko mi przy moim konkubencie, a ledwo się wyrabiam z jednym obiadem.
jak robię chłopom normalny obiad, w sensie ziemniaki + mięso + warzywo, to sobie robię dodatkowo coś bezmięsnego (np sojaki, kotlety z kaszy lub ryżu itp) lub po prostu więcej innych warzyw, a tak to część obiadów jest w ogóle bezmięsna, aż takimi mięsożercami nie są żeby musieli mieć codziennie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość

coś w stylu mufinki. A robię różniaste. Ostatnio z jabłkiem i cynamonem. Albo z dżemem. Albo z budyniem czekoladowym, Albo z bananami. Maliny mam i porzeczki, może w to pójde

no no koperek, natka z selera i pietrzuszki
aaa z jabłkiem robiłam + orzechy włoskie pycha!! z budyniem też, ostatnio robiłam z truskawkami i kruszonką
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:22   #4991
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
wiesz co, ja tak dawałam bardziej do zabawy, a że wsadza do buzi wszystko to i kubeczek wsadzał, no i raz pociągnął przypadkowo i załapał o co chodzi

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Znowu potwierdzam
Goba - daj do zabawy. Jak się wkurza na jego widok to znaczy, że chyba trochę przedobrzyłaś z tym zachęcaniem. Niech to będzie nawet 5 sekund zabawy kilka razy dziennie.
no to będę próbować..do skutku...no fakt..co chwila podchodzilam i pakowalam dziubek do buzki
ale muszę zdjąc z tego kubka rączki bo on tylko te rączki do buzki bierze zamiast ustnika...
Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Babki!!! Która zakłada kolejną część??? Oddam matko-naczelno-przełożoność w dobre ręce

ja nawet jakbym chciała..to nie umiem
ale widzę ,że jest juz chętna
goba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 21:22   #4992
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Takie atrakcje u mnie po trasie spaceru http://kontakt24.tvn24.pl/temat,auto...l?categoryId=2

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
coś w stylu mufinki. A robię różniaste. Ostatnio z jabłkiem i cynamonem. Albo z dżemem. Albo z budyniem czekoladowym, Albo z bananami. Maliny mam i porzeczki, może w to pójde

moja niby pije z niekapka, ale się þrzy tym oblewa straszliwie. Gryzie ten dziubek, woda jej się wylewa przypadkiem, coś tam przełyka, ale większość i tak na ciuchach ląduje

aż se wyguglałam co to szponder bo po naszemu po prostu żeberka
Zostań moim żonem

Kapek niekapek mówisz

Kurna nie wpadłam jakoś na to, że to wygląda faktycznie jak żeberka

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
grubas nie,ale sliczna tez nie
ale się mozna podbudować z Wami...człowiek wygląda jak kupa na zdjeciach a te chwalą

musiałam wyguglowac co to jest zbuk
Bo zaraz Ci pokażę kupę





Idę spać wolnym krokiem!
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:26   #4993
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Świerzej
Ale ryby to już są często ( jak nie zawsze) mrożone na kutrach, bo inaczej to by nie dotrwały do portu - zwykle się wypływa na kilka dni jak nie dłużej Potem trafiają do przechowalni itd i dopiero rozpoczynają wędrówkę. Nie wiem jaka jest to temp. mrożenia. Może nie dają najniższej temp., ale tak całkiem na świeżo to byłoby ciężko, bo po prostu by się zepsuła
Mojej koleżanki ojciec pracuje na kutrach to pisałam Wam kiedyś jak się sprzedaje świeżą rybę prosto z kutra
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:32   #4994
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość

Ja mogę, jeśli reszta aprobuje
aprobuję ale wiesz że to Cię zobowiązuje musisz w następnej części napisać min 626 postów

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość

musiałam wyguglowac co to jest zbuk
no co Ty nie wiedziałaś co to zbuk

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Takie atrakcje u mnie po trasie spaceru http://kontakt24.tvn24.pl/temat,auto...l?categoryId=2



Idę spać wolnym krokiem!
wow!!!

ej! a kto założy nowy wątek
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:38   #4995
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość


no co Ty nie wiedziałaś co to zbuk
serio tym razem ja jestę debilę
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:41   #4996
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
aaa z jabłkiem robiłam + orzechy włoskie pycha!! z budyniem też, ostatnio robiłam z truskawkami i kruszonką
Zostań moim żonem II

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Ale ryby to już są często ( jak nie zawsze) mrożone na kutrach, bo inaczej to by nie dotrwały do portu - zwykle się wypływa na kilka dni jak nie dłużej Potem trafiają do przechowalni itd i dopiero rozpoczynają wędrówkę. Nie wiem jaka jest to temp. mrożenia. Może nie dają najniższej temp., ale tak całkiem na świeżo to byłoby ciężko, bo po prostu by się zepsuła
Mojej koleżanki ojciec pracuje na kutrach to pisałam Wam kiedyś jak się sprzedaje świeżą rybę prosto z kutra
W tym wszystkim najbardziej uderzyło mnie to, jak ja napisałam świeża Jezu, odmóżdżyłam się do kwadratu
Pamiętam tą dyskusję. Mi chodzi o rybę, która w sklepie nie jest mrożona. I nazywa się łosoś. Innych praktycznie nie kupuję

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
aprobuję ale wiesz że to Cię zobowiązuje musisz w następnej części napisać min 626 postów

ej! a kto założy nowy wątek
No nie wiem nie wiem

O masz, to już?! Przypomnijcie tytuł!
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:44   #4997
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość

Coś mi właśnie dzwoni z tej dyskusji fb ale nie pamiętałam dokładnie. Muszę poszukać do aventu. Dziękować
a jaką masz butelkę aventu? bo są smoczki do kaszki specjalne ,ale do butelek clasic. Ja mam natural,co prawda tez pasuje, ale jest trochę inny i zmiana ksztaltu nie spodobała się Adaskowi. Więc wyrzucilam w bloto 25 zeta a kaszkę daję łyzeczka..
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:47   #4998
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
a jaką masz butelkę aventu? bo są smoczki do kaszki specjalne ,ale do butelek clasic. Ja mam natural,co prawda tez pasuje, ale jest trochę inny i zmiana ksztaltu nie spodobała się Adaskowi. Więc wyrzucilam w bloto 25 zeta a kaszkę daję łyzeczka..
Ja kupuję smoczki do butelek na alle bo są średnio po 7 zeta
Nie wiem jaką mam butlę, muszę popatrzeć na zdjęciach bo nie czaję z nazwy


UWAGA!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post41826296
Endżoj!
Jako nowa matka przełożona przetrzebię listę! Pisać!

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Poszłam spać! Pa!
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:49   #4999
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
W tym wszystkim najbardziej uderzyło mnie to, jak ja napisałam świeża Jezu, odmóżdżyłam się do kwadratu
Pamiętam tą dyskusję. Mi chodzi o rybę, która w sklepie nie jest mrożona. I nazywa się łosoś. Innych praktycznie nie kupuję
A to już rozumiem
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 21:57   #5000
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

5000!!!
wynocha na nowy!
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 22:06   #5001
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Marcheweczka, butla soczku, zaraz stuknie nam pół roczku. Mamusie XI-XII 2012

koniec!!!
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.