SZKOŁA WIZAŻU - zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Która szkoła Waszym zdaniem jest lepsza?
Szkoła Marzeny Daleckiej 0 0%
AP Edukacja 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 21:02   #721
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU we Wrocławiu

Bardzo proszę o namiary na klapeczki
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 08:41   #722
NeYves
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 36
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Daryja Pokaż wiadomość
jaaaaaaaa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...leckiej&page=7

Zerknij tu do nas.... tam nas więcej
NeYves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 22:21   #723
Kelpie25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 49
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU we Wrocławiu

Ja ukończyłam Szkołę Daleckiej i w sumie nie każdemu polecam. Wiem, że z mojej grupy może kilka osób odważyło się pracować w zawodzie wizażysty - ja, chociaż obroniłam sie na celujący, nie czuję sie do dzis na siłach, mimo że cały czas sie doszkalam. Może jestem perfekcjonistka, nie wiem. Zajęć praktycznych było za mało, ich program nie był wystarczający. Świetne zajęcia z analizy kolorystycznej,ale wszystko zalezy od prowadzącego, nie wiem, czy ta pani jeszcze uczy. Na pewno zalapałam bakcyla co do photoshopa, którego podstaw tam uczono, żeby podrasowac fotki do portfolia i dziś sobie w nim nieźle daję radę. Ale to też głównie samouctwo...
Uważam, że jak sie nie ma tego czegoś juz w genach i artstycznego zacięcia, oraz troche przebojowości, to nie warto. Chyba że ktos idzie, żeby nauczyc sie lepiej malowac siebie samego. Ale czy warto za tyle kasy?
__________________
Ty, nim skrzydło nocy czarnej
rzuci szary cień –

tęsknij, za kolejnym dniem

Kelpie25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 09:30   #724
anecia5575
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Kurs wizażu

Witam Wizażanki,

chciałam zasięgnąć informacji o kursach wiżażu organizowanych przez KURSY URODY. Wybieram się niedługo na taki i może ktoś wypowie się na ich temat. Będę wdzięczna za informację.

Pozdrawiam
anecia5575
anecia5575 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 18:54   #725
CudnaZjawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Jak zostać wizażystką

Elosss!!! Ja choć ma 12 lat to też pragnę zostać wizażystką. Już nawet ćwiczę na moim braciszku i na kumpelach. No iem ze jestem za młoda by o tym myśleć ale by zostać wizażystką trzeba ukończyć jakieś studia czy chodzic na kursy lub do specjalnych szkół ? Pozdro wasss wszystkich!!!

Zjawa była i się zjawiła!!!
CudnaZjawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:51   #726
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU we Wrocławiu

edytowane przez moderatora

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-10-15 o 14:38
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 20:13   #727
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
edytowane przez moderatora
Co do kosmetyki to skontaktuj sie z dziewczynami z mojej grupy..
Napisz do nas na forum moze.. u nas dziewczyny nie maja jeszcze.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-10-15 o 14:39
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 18:48   #728
Scarlett88
Przyczajenie
 
Avatar Scarlett88
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Dot.: Szkoła wizażu "BEAUTY-ART" Kraków , a może coś innego?

nic?
Scarlett88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 13:30   #729
judytaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
WIZAZYSTKI! - jak zaczynałyści?

Witam

pytanie takie jak w temacie, skierowane głównie do tych, ktore czynnie uprawiają zawód wizażystki. Interesuje mnie wszystko - gdzie zaczynałyście, jak, u kogo, z kim, co robiłyście, po szkole, bez czy w trakcie, w drogerii czy przy sesji.

Jestem w trakcie przygotowania to tego zawodu i interesują mnie różne opcje początku.
Za odpowiedzi serdzeczne dzieki!

pozdrawiam
judytaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 12:21   #730
Sandra222
Przyczajenie
 
Avatar Sandra222
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Francuska szkoła makijazu w Katowicach czy London school of make up?

Podnosze temat... Przyznam, że i mnie zaciekawił kurs i zastanawiam się którą szkolę wybrać.... Czy na forum są jakieś absolwentki, które podzielą się swoja opinią?
Sandra222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:52   #731
wakamajaszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Francuska szkoła makijazu w Katowicach czy London school of make up?

strona szkoly nie odpala ...
wakamajaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 19:25   #732
x33Nisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Red face Kursy Poznan

Witam. Na wstępie z góry przepraszam jesli pisze nie w tym temacie lub takich tematow jest z tysiac lub i wiecej.. szukalam w "szukaj" ale nic nie znalazlam na ten temat.

Moje pytanie brzmi.. gdzie moglam bym wykonac kurs zawodowy najlepiej w Poznaniu za darmo (możliwość refundacji z Urzędów Pracy).

Jakie polecacie? (także płatne)

Jest teraz mnóstwo szkol i nie wiem do której sie wybrać
x33Nisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 21:43   #733
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Szkoła wizażu "BEAUTY-ART" Kraków , a może coś innego?

ja tez bym sie dowiedziała :/
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 08:44   #734
mnex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: dobry kurs wizażu w okolicach katowic?

Polecam Tobie kursy u Pani Mai Magdziak z Monimaru w Rybniku. Swietnie przekazuje wiadomości! z tego co wiem szkolenie to jest jednodniowe. ale od nowego roku mają tam się odbywać szkolenia tygodniowe!! więc warto!
mnex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:06   #735
alicew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: Szkoła wizażu "BEAUTY-ART" Kraków , a może coś innego?

a ja jestem zainteresowana kursem w gdańsku albo poznaniu także jak coś wiecie to czekam na odpowiedz
alicew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 16:41   #736
NoNamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: SZKOŁA WIZAŻU we Wrocławiu

NIE POLECAM DALECKIEJ! kompletna dezorganizacja, plan zmieniany ze zjazdu na zjazd, (właściwie dwa dni przed) , kosmetyki,które trzeba oszczędzać, podnoszone opłaty, sekretarki, które nigdy nic nie wiedzą, szkoła w 3 miejscach, to tylko niektóre..... dziewczyny, będziecie żałować zmarnowanej kasy i czasu.
pozdrawiam
NoNamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 09:50   #737
inka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
gdzie na kurs wizazu, makijazu

Moze polecacie jakas szkole lub osrodek ktory organizuje kurs wizazu, makijazu. Interesuje mnie kursy odbywające sie w Krakowie, Rzeszowie bądź Lublinie.
inka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:19   #738
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: gdzie na kurs wizazu, makijazu

A wiesz gdzie szukać wyszukiwarki

Już jest wielki wątek na ten temat !!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post15470183
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 16:57   #739
smerfetka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: PRENIER - szkoła - czy ktoś słyszał cokolwiek ?

...

Edytowane przez smerfetka_
Czas edycji: 2010-05-23 o 18:35
smerfetka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 13:05   #740
magdalenamaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Ap edukacja

Ap edukacja.mam pytanko w związku z tą szkołą. Chciałabym pojsc tam na kurs wizażu. Jest moze ktos kto uczęszczał do niej na zajęcia abo kursy i moze sie podzielic opinią na temat tej instytucji?chodzi mi takze o certyfikat jaki sie otrzymuje po kursie. Jest on dobrym "papierkiem"?
magdalenamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 14:09   #741
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Ap edukacja

Hej, ja 2 lata temu (w sumie dla odmiany od studiów) uczęszczałam do studium wizażu w ap edukacji. Za 'moich czasów' kurs trwał dwa semestry i dawał tytuł specjalista wizażysta i świadectwo potwierdzające ilość odbytych godzin szkoleniowych. Oprócz praktycznego wizażu (malowanie jedna drugiej) były zajęcia z kolorystyki, kompozycji, anatomii, fizjologii, psychologii i dermatologii.
Myślę, że jak ktoś wykazał wolę, to mógł coś przyswoić na tych zajęciach. Ja po tym studium znalazłam pracę jako wizażystka i wykonywałam ten zawód przez 9 miesięcy, w których i tak chyba więcej się nauczyłam Mimo wszystko kurs w ap edukacji dał mi pewne podstawy teoretyczne (i trochę też praktyczne no i jednak papier), które później po prostu rozwijałam.

Pozdrawiam
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:43   #742
magdusiasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 11
Szkoła Anity Folaron-Poznań Skórzewo

Hej. Czy ktoś wybiera się od stycznia do szkoła p. Anity Folaron? Ja już się zapisałam i fajnie byłoby kogoś poznać jeszcze przed poierwszymi zajęciami
magdusiasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 17:22   #743
magdalenamaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Ap edukacja

Mi raczej chodzi o kurs wizażu. Interesuje mnie kurs 5 dniowy bo zazwyczaj takie są. Ten co znalazłam jest stosunkowo nie drogi. Ja jestem studentką kosmetologii i bede miala na zajęciach makijaż. Wiec chodzi mi bardziej o certyfikat. No i oczywiście o to czy nauczę się tam czegoś ciekawego. I chodziło mi o to czy ten certyfikat jaki otrzymam po tym kursie jest dobry, czy on jest uznawany w salonach itp np przy podjęciu jakiejs pracy.
magdalenamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 15:04   #744
dativeart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
DO ABSOLWENTÓW AKADEMI WIZAŻU I STYLIZACJI WROCŁAW (ul. Ułańska)

Mam nadzieję, ze nie robie tutaj bałaganu an forum.
Mam pytanie do kogoś kto ta szkołę ukończył,a a nawet jeśli nie to może mi pomóc .
Do matury w prawdzie troszeczkę mi jeszcze zostało, ale nie mam pojęcia co takiego musiałabym zdawać żeby z jak najlepszymi wynikami do tej właśnie szkoły się dostać. Na co zwraca się tam przy rekrutacji uwagę ? Ile studia trwają ?

Edytowane przez dativeart
Czas edycji: 2009-12-14 o 15:29
dativeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 14:50   #745
Blushy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 430
Question Nauka wizażu - droga przez mękę, co robić?

Witajcie!

Mam pewien problem i może Wasze doświadczenia i spojrzenie na mój problem trochę mi pomogą. Otóż chodzę do szkoły wizażu (nazwa i miejsce chyba nie są ważne) i walczę. Jak zapisywałam się na kurs byłam peła optymizmu i zapału. Niestety po paru zajęciech trochę sie rozczarowałam i zraziłam. Teraz nauka stała sie drogą przez mękę. Nie wiem, czy to cos ze mną nie tak, czy ze szkołą, czy to może "uroki" szkoły zaocznej? Na zajęciach malujemy siebie wzajemnie, szkoła ma też swoją drogą mase niedociągnięć i mam uczucie że nauczyłam się tylko 3 technik makijażu, i te same techniki przewijają sie teraz przez cały kurs. Jak maluję kogoś "prywatnie" poza szkołą to jest niby OK i sprawia mi to przyjemność. Ale problem kwi w tym, że za każdym razem, gdy wrócę z zajęć jestem zdołowana i mam uczucie że się nie nadaję. Już nie mam ochoty iść na kolejne zajęcia. Dostaję najgorsze oceny w grupie i też sama nie jestem zadowolona z moich prac w szkole. Stale się porównuję z resztą dziewczyn w grupie. Są jedynie 2 nauczycielki, nie mniej wymagające, przy których nich nie czuję się taka do niczego. Przy nich moje prace idą lepiej. One potrafią konkretnie powiedzieć co i jak jest dobrze a co źle, co mozna zmienić i dlaczego taka ocena. Ale poza tym przez większość zajęć mam uczucie że makijaż mi kompletnie nie wychodzi. Inne nauczycielki są jakby "dziwne" mam uczucie, że nie ma z nimi swobodnego kontaktu, że nie potrafią trafnie się wysłowić na temat naszej pracy i efektów. Odkryłam, że więcej dowiedziałam się z rozmaitych źródeł typu Youtube i emakeup. No ale w takim razie po co szkoła? Nie wiem, co bedzie dalej i jak z tym sobie poradzić. Dobrze wiem, że i tak potem powinnam samodzielnie dojść do wprawy i ćwiczyć cały czas, ale nie zawsze jestem w stanie widzieć swoje błędy. Boję sie, co będzie dalej po ukończeniu kursu.
Blushy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 15:30   #746
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nauka wizażu - droga przez mękę, co robić?

Cytat:
Napisane przez Blushy Pokaż wiadomość
Witajcie!

Mam pewien problem i może Wasze doświadczenia i spojrzenie na mój problem trochę mi pomogą. Otóż chodzę do szkoły wizażu (nazwa i miejsce chyba nie są ważne) i walczę. Jak zapisywałam się na kurs byłam peła optymizmu i zapału. Niestety po paru zajęciech trochę sie rozczarowałam i zraziłam. Teraz nauka stała sie drogą przez mękę. Nie wiem, czy to cos ze mną nie tak, czy ze szkołą, czy to może "uroki" szkoły zaocznej? Na zajęciach malujemy siebie wzajemnie, szkoła ma też swoją drogą mase niedociągnięć i mam uczucie że nauczyłam się tylko 3 technik makijażu, i te same techniki przewijają sie teraz przez cały kurs. Jak maluję kogoś "prywatnie" poza szkołą to jest niby OK i sprawia mi to przyjemność. Ale problem kwi w tym, że za każdym razem, gdy wrócę z zajęć jestem zdołowana i mam uczucie że się nie nadaję. Już nie mam ochoty iść na kolejne zajęcia. Dostaję najgorsze oceny w grupie i też sama nie jestem zadowolona z moich prac w szkole. Stale się porównuję z resztą dziewczyn w grupie. Są jedynie 2 nauczycielki, nie mniej wymagające, przy których nich nie czuję się taka do niczego. Przy nich moje prace idą lepiej. One potrafią konkretnie powiedzieć co i jak jest dobrze a co źle, co mozna zmienić i dlaczego taka ocena. Ale poza tym przez większość zajęć mam uczucie że makijaż mi kompletnie nie wychodzi. Inne nauczycielki są jakby "dziwne" mam uczucie, że nie ma z nimi swobodnego kontaktu, że nie potrafią trafnie się wysłowić na temat naszej pracy i efektów. Odkryłam, że więcej dowiedziałam się z rozmaitych źródeł typu Youtube i emakeup. No ale w takim razie po co szkoła? Nie wiem, co bedzie dalej i jak z tym sobie poradzić. Dobrze wiem, że i tak potem powinnam samodzielnie dojść do wprawy i ćwiczyć cały czas, ale nie zawsze jestem w stanie widzieć swoje błędy. Boję sie, co będzie dalej po ukończeniu kursu.

nie bój sie, kazdy ma prawo miec watpliwosci.

Jezeli chcesz dostrzec rozne bledy i poczytac opinie na temat Twoich prac to pokaz sie na MM

Odnosnie szkoly,to moze rzeczywiscie cos jest nie tak, ale z drugiej strony moze ty tez masz zle nastawienie? Wiesz, nie trzeba rezygnowac z marzen po zetknieciu ich z rzeczywistoscia, mozna je jednak troche zmodyfikowac.
A wydaje mi sie ze mialas duze oczekiwania wzgledem siebie i szkoly.
Nikt odrazu nie jest Pat McGrath i czesto dziewczyny długo cwicza az sie ujawnia na youtube czu blogach a inni maja złudne wrazenie, ze one poprostu to umieja i już

Sprobuj sie zawsze dopytywac co konkretnie jest zle, to jest szkola, a w zamierzeniu szkola ma uczyc...wiec pytaj,pytaj pytaj.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 10:05   #747
Blushy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 430
Dot.: Nauka wizażu - droga przez mękę, co robić?

Dzięki za odpowiedź i myślę, że masz sporo racji Będę bardziej dociekliwa, w końcu kto pyta nie błądzi. Wiem, że musze też popracować nad moją wiarą w siebie, bo z tym też mam problem. No a w zawodzie wizażystki wiara w siebie to jedna z podstaw.
Blushy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 10:18   #748
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Nauka wizażu - droga przez mękę, co robić?

Cytat:
Napisane przez Blushy Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź i myślę, że masz sporo racji Będę bardziej dociekliwa, w końcu kto pyta nie błądzi. Wiem, że musze też popracować nad moją wiarą w siebie, bo z tym też mam problem. No a w zawodzie wizażystki wiara w siebie to jedna z podstaw.
Nie martw się, po to tam jestes zeby sie uczyc. Umiec bedziesz jak bedziesz cwiczyc i wierzyc w siebie.
A jak to w zyciu bywa, zawsze będzie ktos ,kto Cie skrytykuje i nie będą sie Twoje prace podobały, i to Cie albo zmotywuje,albo zdoluje. Lepiej zeby motywowało,pracuj nad tym
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 20:43   #749
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Nauka wizażu - droga przez mękę, co robić?

powiem tak miałam też taki problem z tym, że gdy na zajęciach wykonywały dziewczyny makijaż miałam wrażenie, że mój jej brzydki..myślałam sobie co ja w ogule tutaj robię. Każda tak pięknie maluje a ja..? i zawsze się zasłaniałam gdy nauczycielka chodziła w trakcie i sprawdzała to ja się zakrywałam bo wciąż miałam wrażenie, że nie mam talentu..zawsze to ja się dopytywałam jej na co to, po co, do czego, co z tego będzie?itd...aż w końcu okazało się, że każdy się mnie pytał i byłam organizatorem zajęć..bo wszystko wiedziałam i musiałam informować resztę..wtedy stwierdziłam, że zobaczę jak będzie i wcale się nie poddawałam. mówiłam sobie ah...na końcowym egzaminie wszystko wyjdzie! i cały czas z zeszytem chodziłam..na egzaminie nauczycielka powiedziała, że jako jedyna z całej grupy przygotowałam się profesjonalnie i wyglądało to tak jakbym była naprawdę żytelnie przygotowana do zawodu.(byłam w szoku oraz dumna z siebie) a na tym egzaminie było (przygotowac rysunek makijażu, omówić go dlaczego tak a nie inaczej? następnie odpowiadać na pytania innych oraz zadawać pytania innym) - egzamin praktyczny. jak się okazało z pracy tej dostałam 6 a na dyplomie 5 za całą pracę w roku..z zajęć teoretycznych nauczyciel wiedział miesiąc przed egzaminem, że już wszystko umię i wiedział, że jestem przygotowana już na egzamintakże dasz radę!! wystarczy, że się postarasz!!a jeśli masz ochotę, jakiś pytanie czy problem i chcesz jakąś poradę to napisz do mnie na gg9555388 to może uda mi się jakoś Ci pomóc i coś doradzić

Edytowane przez sarah22
Czas edycji: 2009-12-22 o 20:52
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 12:59   #750
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Szkoła Anity Folaron-Poznań Skórzewo

Cytat:
Napisane przez magdusiasz Pokaż wiadomość
Hej. Czy ktoś wybiera się od stycznia do szkoła p. Anity Folaron? Ja już się zapisałam i fajnie byłoby kogoś poznać jeszcze przed poierwszymi zajęciami


ja własnie od stycznia wybieram sie tam
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-22 15:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.