WROCŁAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAŻENIA, ITP.) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 09:48   #301
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

A właściwie to jak będą wyglądały praktyki? Ile godzin trzeba odbębnić i w którym semestrze?
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 09:52   #302
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
A właściwie to jak będą wyglądały praktyki? Ile godzin trzeba odbębnić i w którym semestrze?
160 h chyba w 3 .. bo jak pytalam ostatnio to nie w 2...
A szkola sama znow nie wie..
Ale chyba 3 wlasnie(do konca 3)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:31   #303
NoNamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Uważajcie dziewczyny też na te praktyki, bo gdziniegdzie sobie każą płacic. kumpela szukała i chcieli 25zł/dzień, żeby ona im płaciła!! wariaci!!

a praktyk jest 160 h. chyba, że sie cos pozmianiało, a to jest na porządku dziennym jak tam Ilonka w naszej super szkole? jakieś newsy?
NoNamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:14   #304
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez NoNamala Pokaż wiadomość
Uważajcie dziewczyny też na te praktyki, bo gdziniegdzie sobie każą płacic. kumpela szukała i chcieli 25zł/dzień, żeby ona im płaciła!! wariaci!!

a praktyk jest 160 h. chyba, że sie cos pozmianiało, a to jest na porządku dziennym jak tam Ilonka w naszej super szkole? jakieś newsy?
Jest wtorek znow na weekend nie ma planu..napisalam do nich .. plan bedzie znany w ciagu paru dni -prosimy o cierpliwosc
AAAAAAA
A ja musze kombinowac jak dojechac do Wrocka i ta osoba chce wiedziec wczesniej.

No zobacze w ten weekend jak wyglada pracownia..moze ona mnie przynajmniej zachwyci
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2010-03-03 o 15:44
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 22:33   #305
NoNamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

To ja trzymam kciuki, żebys przeżyła
chociaż jak juz sie któryś raz z kolei przenosza, to może w końcu w jakies normalne miesjce i może wszystko będzie w jednym miejscu. Nadzieja matką glupich:p
NoNamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:00   #306
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Podobno mają być super warunki, ale skoro dotąd nie było to takie proste to...
Ostatnio miałam zajęcia w jakimś sporym studio na Kruszwickiej, bardzo mi się tam podobało. Jeśli nowa placówka będzie podobna, to ok. Byle było ciepło i jasno bo z tym odpowiednim oświetleniem to też różnie...
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 14:06   #307
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
Podobno mają być super warunki, ale skoro dotąd nie było to takie proste to...
Ostatnio miałam zajęcia w jakimś sporym studio na Kruszwickiej, bardzo mi się tam podobało. Jeśli nowa placówka będzie podobna, to ok. Byle było ciepło i jasno bo z tym odpowiednim oświetleniem to też różnie...
Zobaczymy.
Wyklady maja dalej zostac na zachodniej a kosmetyka i wizaz maja miec pracownie na Braniborskiej(paznokcie chyba tez
Mowisz o Kruszwickiej i sali od wizazu?
No wlasnie byle bylo cieplo ..bo pamietam w grudniu te koce..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 14:07   #308
zuzass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 206
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Dziewczyny nie wiecie kiedy będzie działała ta nowa strona szkoły??
zuzass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 14:18   #309
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez zuzass Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiecie kiedy będzie działała ta nowa strona szkoły??
Powoli widze ze cos tam dopisuja..ale poowoli.
Na razie aktualnosci sa na starej.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:27   #310
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

A właściwie to jaki jest adres nowej strony?? Bo na starej nigdzie nie widzę takiej informacji....
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 21:18   #311
zuzass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 206
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

http://www.mdalecka.pl/
zuzass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 22:54   #312
spax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Strona w budowie - lepiej się jednak trzymać starej strony: www.wizaz.wroc.pl, bo ta "nowa" wygląda ubogo.

PS. Świetne aktualności: http://www.mdalecka.pl/aktualnosci.html

Ja jednak się trzymam źródła.

Edytowane przez spax
Czas edycji: 2010-03-06 o 22:56
spax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 08:58   #313
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Bylam zerknac na Braniborska-bardzo fajne pracownie nam tam zrobili
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 15:58   #314
ggrazia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

No wreszcie jakies pozytywy o tej szkole

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez anioleczek1985 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny wkurzyła, sie normalnie.Przed chwila weszłam na strone tej "cudownej,godnej polecenia szkoły" chcąc sprawdzić czy sa informacje na temat ogłoszenia wyników naszych egzaminów,a tu sie okazuje ze szkoła przenosi sie na ulice Braniborską! kurde gdybym nie zajrzała to w piatek poszłabym do sekretariatu po wyniki i bym sobie klamke pocałowała! nawet na koniec ta szkoła nie potrafi absolwentów zawiadomic o tak waznej zmianie.! a i mało tego nie ma jak zadzwonic , bo nie mają tam telefonu i teraz ciekawe zdałam czy nie?! NoNamla co ty o tym sadzisz?pozdrawiam Was dziewczyny i brońcie sie przed ta szkołą
Zajrzałam do tych "AKTUALNOSCI" i dokładnie 24.02 podali info o przenosinach a 26.02 o wynikach egzaminu. Nie rozumiem czym się tak nakręcasz? 300m robi Ci tak wielka różnicę? JA BYM SIĘ SKUPIŁA NA 100 % ZDAWALNOŚCI a nie na pierdołach. naprawdę, uwierz mi, są ciekawsze rzeczy do takiej ekscytacji niż jaks przeprowdzka itp. Nie zamierzam się bronić przed taka szkoła, w ktorej mam szansę na 100 % ZDAWALNOŚCI, BO TO CHYBA NAJWAZNIEJSZE nie uwazasz? ..i rozumiem, ze Tobie tez sie udao? załujesz?
ggrazia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 21:20   #315
anioleczek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

dziewczyno weź sie zastanów co piszesz! poczytaj sobie dokladnie forum! 100% zdawalnosci?proszę Cie ...śmiech na sali.. ale widać że jestes świeżynka.
anioleczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:16   #316
spax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

A jaka była zdawalność w Twojej grupie? Ty zdałaś jak rozumiem?
spax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 06:32   #317
anioleczek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

my byłysmy jednym rokiemi jedną grupą w tej szkole która zdawała egzamin. I faktycznie zdałysmy wszytskie, ale dzieki swojej pracy .
anioleczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 09:47   #318
spax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Nie byłyście i nie jesteście jedyną grupą, która pisała egzamin - brakuje Cie elementarnej wiedzy.

Cytat:
I faktycznie zdałysmy wszytskie, ale dzieki swojej pracy
Czyli jednak zdało 100%? Rozumiem, że gdyby ktoś nie zdał, to już nie przez niewystarczającą ilość własnej pracy, ale przez szkołę, tak?... No proszę Cię, przecież to śmieszne.

anioleczek1985 - to nic osobistego, ale kompromitujesz się takimi postami. Na przyszłość, zanim zaczniesz się publicznie wypowiadać poszukaj u źródła, bo rzucać kalumnie i oczerniać na podstawie plotek to każdy potrafi.

Cytat:
Bylam zerknac na Braniborska-bardzo fajne pracownie nam tam zrobili
ilo16na - no to fakt, siedziba szkoła na Braniborskiej jest świetna

Edytowane przez spax
Czas edycji: 2010-03-09 o 09:48
spax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 14:16   #319
ggrazia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

anioleczek1985 - to nic osobistego, ale kompromitujesz się takimi postami. Na przyszłość, zanim zaczniesz się publicznie wypowiadać poszukaj u źródła, bo rzucać kalumnie i oczerniać na podstawie plotek to każdy potrafi.
Nie, zebym Cię atakowała-ale z tymi "kalumniami" to bym przyhamowała. Wiadomo ze w naborz zimowym była jedna grupa, ale przed nami i po nas jeszcze wielu..I z tego co się orientowalam, bardzo wysoka zdawalność. Wiadomo, ze nie za kazdym razem 100%. Wczesniej też juz im się zdazył komplet, ale nie bądźmy naiwni..Z pustego i Salomon nie naleje
ggrazia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 11:53   #320
anioleczek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez ggrazia07 Pokaż wiadomość
anioleczek1985 - to nic osobistego, ale kompromitujesz się takimi postami. Na przyszłość, zanim zaczniesz się publicznie wypowiadać poszukaj u źródła, bo rzucać kalumnie i oczerniać na podstawie plotek to każdy potrafi.
Nie, zebym Cię atakowała-ale z tymi "kalumniami" to bym przyhamowała. Wiadomo ze w naborz zimowym była jedna grupa, ale przed nami i po nas jeszcze wielu..I z tego co się orientowalam, bardzo wysoka zdawalność. Wiadomo, ze nie za kazdym razem 100%. Wczesniej też juz im się zdazył komplet, ale nie bądźmy naiwni..Z pustego i Salomon nie naleje
grazia, to ty przyhamuj z tym ripostowaniem. To co piszę nie jest wyssane z palca. poczytaj dokładnie forum i zobacz że nie tylko ja mam złe wspomnienia z tej szkoły. Kiedy ja tam sie uczyłam był bałagan i zero organizacji! okej, byc moze teraz sie pozmienialo na lepsze i sie nie zgadzacie z naszymi wypowiedziami. w naszej grupie faktycznie wszystkie zdałysmy, ale uwierz mi że to byla tylko nasza praca no i moze dwoch nauczycieli (nie będę wymieniac nazwisk). Tak naprawde w ciagu dwóch lat niewiele sie nauczłyśmy i uwierz mi ze gdyby nie praktyki które odbyłam w renomowanym spa dalej bym nic nie umiala. To tam dzieki szkoleniom zobaczyłam co to znaczy paraca kosmetyczki. a co do praktyk to zycze Wam duzo szczęścia. I jeszcze jedno, po szkole Daleckiej mało która dziewczyna znalazła prace w zawodzie. przynajmniej w przeciągu dwóch lat. Więc proszę Cię abys nie najeżdżała na mnie bez powodu. To jest forum i każdy może wyrazić swoje zdanie, a nie się wzajemnie oskarżać. pozdrawiam
anioleczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 16:39   #321
ggrazia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

ok. to oczywiste, ze w szkole uczysz sie tylko podstaw. po to sa własnie praktyki, a dalej zawodu uczysz sie juz w jakims zakladzie i nabierasz wprawy
ggrazia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 08:28   #322
NoNamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 61
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

ggrazia07, powinnas lepiej poczyta ć to forum. wszystko jest prawdą. brak organizacji, zmiany w planie, kompletny bałagan. może teraz się coś zmieni, ale szczerze to wątpię, bo nawet wicedyrektorka nie potrafiła nam wytłumaczyć pewnych spraw. nie wspominając już o takich sprawach, że na świadectwo ukończenia szkoły trzeba było cierpliwie czekać ponad miesiąc po ukończeniu szkoły, co jest po prostu chore. zakończenie roku to zakończenie i powinno się dostać świadectwo w tym samym dniu, a nie później.

co więcej, jeśli chodzi o naukę to fakt, coś tam wiedziałyśmy. ale tak naprawdę dwie bardzo fajne panie nam pomogły i powiedziały na co mamy zwrócić uwagę. jedna stała za nami murem, a na koniec powiedziała, że sama ma już dosyc tej szkoły i chyba zakończy współpracę z nimi w najbliższym czasie. i wcale jej się nie dziwię. jak nam zmianiali plan to zmianiali tez nauczycielom, a co to za praca, że nie wiesz kiedy i jak pracujesz?

nauka to nauka, każdy się uczył na własną rękę. ale ile razy były sytuację że np mikrodermabrazji nie zobaczymy, bo ten sprzęt dyrekcja zakupiła po to, żebyśmy mogły zobaczyć czego możemy sie jeszcze nauczyć. i nigdy nam tego nie pokazano, więc jak wygląda zabieg mikrodermabrazji? dowiem sie jak się umówię do kosmetyczki

albo np sprzęt w spa - mezoterapia, nie działał.

a najlepsze były plastry do woskowania. jak ich nie było to pani z pracowni stwierdziła,że trzeba poświęcic prześcieradło! wyobrażasz to sobie?
umawiasz się na zabieg do kosmetyczki i pani mówi :"hmm... brak mi plastrów... to co zrobimy na prześcieradle?"

ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NoNamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 11:22   #323
szkolamd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Witam,
wiem, że jesteś absolwentką IV sem w grupie ze 100% zdawalnością. Jak było tak w szkole źle to szkoda, że nie odeszłaś na I sem razem z tym nauczycielem o którym piszesz.
Druga sprawa depilacje!!! Na pracowni są prześcieradła z gumką frotka. Jak można wykonać depilację? Paski do wosku jak i aplikatory dostaje każda słuchaczka swój.
Jeżeli dalej będziesz NoNamala szkodziła szkole skieruję sprawę na drogę sądową.

Pozdrawiam Dalecka
szkolamd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 15:44   #324
anioleczek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 24
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez szkolamd Pokaż wiadomość
Witam,
wiem, że jesteś absolwentką IV sem w grupie ze 100% zdawalnością. Jak było tak w szkole źle to szkoda, że nie odeszłaś na I sem razem z tym nauczycielem o którym piszesz.
Druga sprawa depilacje!!! Na pracowni są prześcieradła z gumką frotka. Jak można wykonać depilację? Paski do wosku jak i aplikatory dostaje każda słuchaczka swój.
Jeżeli dalej będziesz NoNamala szkodziła szkole skieruję sprawę na drogę sądową.

Pozdrawiam Dalecka
żenada!!!! co do depilacji to potwierdzam. ja tez skończyłam tą szkołę i cuda się działy na pracowni ( dobrze pamiętam incydent z prześcieradłami ). mało tego ja do tej pory nie dostałam aplikatorów ani nic innego do woskowania, ale to pewnie kolejne niedopatrzenie szkoły!nie odeszłyśmy na I semestrze bo naiwnie myślałyśmy że coś się zmieni, a później było już szkoda wyłożonych pieniędzy.
anioleczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 18:36   #325
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Nie wiem czemu tak narzekacie na tę szkołę. Ja jestem na drugim semestrze Kosmetyki + Wizaż i jestem naprawdę zadowolona.

1. Co do zmiany planu - nigdy jeszcze nie zmieniły się terminy zjazdów, jedynie godziny wykładów. Rozumiem, że dla niektórych i to może być uciążliwe, ale uwierzcie, że na studiach zaocznych miałybyście gorzej - przyjeżdżacie a tu okazuje się, że nie ma w ogóle zajęć.

2. Co do Pań z sekretariatu - nie mam do nich specjalnych zastrzeżeń, u mnie na politechnice są gorsze. Wiadomo przecież, że studenci mają setki pytań, a nikt nie jest wszechwiedzący.

3. Co do podniesienia czesnego...owszem, podpisywałyśmy umowę, że wynosi ono 290 zł, ale było tam wyraźnie zaznaczone, że w przypadku, gdy będzie deficyt osób mają prawo podnieść czesne. Z mojej grupy odeszło 5 dziewczyn i czesne podnieśli o 20 zł, wydaje mi się, że to i tak mało.

Poza tym na pracowni nigdy nie żałują nam kosmetyków, nie było żadnych wariactw z darciem prześcieradeł do depilowania woskiem, a jedynie Pani z pracowni powiedziała, że domowym sposobem można właśnie tak zrobić.

Pozdrawiam
__________________
MAKIJAŻE ŚLUBNE I OKOLICZNOŚCIOWE - Głogów i okolice!

http://www.makijaze.glogow.pl

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii!
Ewelina Nowak
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 19:40   #326
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Co do brakow na pracowni to bywaja..czesto.
Raz braklo chust do demakijazu..zmywajcie wacikami.
Bywam na wszystkich zajeciach i po prostu wiem ze to reczniczkow braknie,to waciki trzeba oszczedzac..troche mi sie to nie podoba.
(ta szkoła nie jest tania..)

Aczkolwiek z woskiem bylo wszystko ok.Dostalysmy swoje woski i fizeliny mialysmy pod dostatkiem.

I dobrze bo szkola dala nam dluzszy plan teraz marzec-kwiecien.
I fajne nowe pracownie na Braniborskiej.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2010-03-13 o 19:42
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 17:55   #327
ggrazia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)
Nie wiem czemu tak narzekacie na tę szkołę. Ja jestem na drugim semestrze Kosmetyki + Wizaż i jestem naprawdę zadowolona.

1. Co do zmiany planu - nigdy jeszcze nie zmieniły się terminy zjazdów, jedynie godziny wykładów. Rozumiem, że dla niektórych i to może być uciążliwe, ale uwierzcie, że na studiach zaocznych miałybyście gorzej - przyjeżdżacie a tu okazuje się, że nie ma w ogóle zajęć.

2. Co do Pań z sekretariatu - nie mam do nich specjalnych zastrzeżeń, u mnie na politechnice są gorsze. Wiadomo przecież, że studenci mają setki pytań, a nikt nie jest wszechwiedzący.

3. Co do podniesienia czesnego...owszem, podpisywałyśmy umowę, że wynosi ono 290 zł, ale było tam wyraźnie zaznaczone, że w przypadku, gdy będzie deficyt osób mają prawo podnieść czesne. Z mojej grupy odeszło 5 dziewczyn i czesne podnieśli o 20 zł, wydaje mi się, że to i tak mało.

Poza tym na pracowni nigdy nie żałują nam kosmetyków, nie było żadnych wariactw z darciem prześcieradeł do depilowania woskiem, a jedynie Pani z pracowni powiedziała, że domowym sposobem można właśnie tak zrobić.
Miło, że nie jestem osamotniona w swoich opiniach Nie wiem co to za moda na narzekanie? Moja kumpela własnie opuściła "baaaardzo profesjonalną" szkołęn na "P" , straciła semestr na niczym...Owszem nie było zmian planu, bo planu tam wogóle nie mają a niektórych nauczycieli nie uświadczysz przez cały semestr niczym UFO. A zeby jakieś "odrabianie" Anatomii - zapomnij! Uważam, ze to bardzo uczciwe ze strony tej (tzn mojej) szkoły. Więc kiedy tak wsciekacie się o jakies tam zmiany w planie, to uwazam ze to dziecinada, wyolbrzymianie drobiazgów do rangi wielkich problemów, bo na szczę scie tych prawdziwych nie macie. Pozdrwiam
ggrazia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:02   #328
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Widzisz punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia( moze na zajeciach i przybywania na te zajecia)
Najmniej narzekaja jak zawsze Ci co najrzadziej bywaja bo malo widza
Jak sie jest w 100% to jest na co ponarzekac..
A wazne sa dla mnie godziny planu bo musze dojechac do Wrocka a nie wszystko jest zalezne ode mnie..I jest dla mnie roznica czy mam zajecia od 8 czy od 14.
Ale teraz dali plan na marzec i kwiecien wiec nie mam na co narzekać chwilowo..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2010-03-14 o 18:24
ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 07:41   #329
madzia-maja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 7
GG do madzia-maja
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Najmniej narzekaja jak zawsze Ci co najrzadziej bywaja bo malo widza Jak sie jest w 100% to jest na co ponarzekac..
A wazne sa dla mnie godziny planu bo musze dojechac do Wrocka a nie wszystko jest zalezne ode mnie..I jest dla mnie roznica czy mam zajecia od 8 czy od 14.
Jestem 100% na wszystkich zajęciach i jakos nie narzekam. Nie podobały mi się jedynie zajęcia z wizażu, ale zamiast marudzić, że tracę kasę a nic nie umiem - zrezygnowałam.
A co do planu to znowu troche przesadzasz. W soboty mamy zawsze na 8, różni się jedynie czas kończenia zajęć. A w niedziele masz albo na 8 albo na 14 i co zjazd się zmienia grupa. Więc jeśli ostanio miałaś na 8 to wiadomo, że na następnym zjeździe będziesz miala na 14, bo grupa B będzie miała na 8. I co tu ciężkiego do obliczenia??

A co do czekania na otrzymanie świadectwa... Rozumiem, że Wam do tego śpieszno,ale tak jest wszędzie... Na Akademii Medycznej na przykład obrona zaczyna się 30 maja,a odbiór dyplomów od 15 lipca. Takie są procedury. I szkołę Daleckiej obowiązuja te same procedury drukowania,wypisywania i oczekiwania co na studiach wyższych...
madzia-maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 09:07   #330
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: WROCLAW: Szkoła Marzeny Daleckiej (OPINIE, WRAZENIA, ITP.)

Cytat:
Napisane przez madzia-maja Pokaż wiadomość
Jestem 100% na wszystkich zajęciach i jakos nie narzekam. Nie podobały mi się jedynie zajęcia z wizażu, ale zamiast marudzić, że tracę kasę a nic nie umiem - zrezygnowałam.
A co do planu to znowu troche przesadzasz. W soboty mamy zawsze na 8, różni się jedynie czas kończenia zajęć. A w niedziele masz albo na 8 albo na 14 i co zjazd się zmienia grupa. Więc jeśli ostanio miałaś na 8 to wiadomo, że na następnym zjeździe będziesz miala na 14, bo grupa B będzie miała na 8. I co tu ciężkiego do obliczenia??
Nie zawsze na 8..było w sobote i na 14 i pracownia
W niedziele moze byc jak chce. W sobote jest wielka roznica czy mam jechac z kims o 5 rano czy autobusem ..
Jak mowilam dla ludzi z Wrocławia moze plan jest idealny.. dojazd nie jest zalezny ode mnie ani to jak jada autobusy itd.
Widzisz jakbym nie miala podstaw do marudzenia to bym nie marudziła bo mam problem z dojazdem.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 11:37:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.