SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 09:41   #91
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Na myśli miałam to, że suknie wypozycza dziewczyna, że tak powiem standardowych rozmiarów, następnie ją oddaje, salon daje do czyszczenia.. Kolejnie przychodzi dziewczyna, równie standardowych wymiarow i chce taką samą własnie suknie kupić. Nie wydaje mi się aby w takiej sytuacji suknia była szyta nowa od podstaw. Myśle ze są to jedynie ewentualne poprawki. Jednak to są moje przypuszczenia. Nie znam się na tej branży, jedynie moge sobie spekulować.

Edytowane przez Haniula
Czas edycji: 2010-09-27 o 09:42
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 11:20   #92
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

No coż aż strach się przyznać na forum ale kupiłam używaną firmy La Belle. Mam jeszcze trochę czasu do ślubu (sierpień) i dlatego przeglądałam używane. Gdybym nic nie znalazła po nowym roku udałabym się do salonu (miałam już upatrzony) i kupowalbym nową. Ale udało mi się znaleźć. Wygląda jak nowa, nie ma najmniejszych śladów użycia, do tego halka, welon, stroik na włosy i co najwazniejsze rozmiar jak na mnie. Nic nie musze poprawiać. PM miała jeszcze śliczne buty ale niestety za duże. Też zawsze myślałam że będę mieć nową suknię, która pierwszy raz ja zakładam ale myślę że tej co mam nic nie brakuje i nikt się nie zorientuje że ona używana.
A zaoszczędzone pieniążki dołożę do pordóży poślubnej.
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 15:59   #93
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

IFwka w sumie dobrze zrobiłaś ja sie tez nad tym tak czasem zastanawiam czy by sie nie skusic na używaną ale sama niewiem ;/ kumpela kupiła nie drogo fajną ładną kiecke więc niewiem... sądze , że jak się szuka to się znajdzie
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 16:07   #94
aleida
Rozeznanie
 
Avatar aleida
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 597
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Ja kupiłam nową z salonu za 4200, nie mam też nic przeciwko sukniom używanym ale w tym przypadku uparłam się na nową.
Szczęśliwie udało mi się sprzedać potem suknię dosłownie w 3 dni od wystawienia sukni na allegro za 1800 zł
__________________
Wizaż wywołał u mnie zakupoholizm

nic nie jest ważne tak jak zdrowie, nic...
aleida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 11:26   #95
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Szczerze mówiąc to przeglądałam na necie setki sukienek, przymierzyłam 4i ta jedna była jak na mnie i wygląda jak nowa. Nie chcę nikomu przygadywać ale mam 29 lat (Tż- 34 i sami płacimy sobie wesele) i uważam że nie ważne czy nowa czy używana jeśli na Tobie wygląda zjawiskowo. A to co zaoszczedziłam dołożę do czegoś innego np, na coś co myślałam że ze względów finansowych odpuszczę.
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 11:36   #96
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Ja kupiłam nowa na swój ślub. Myślałam, aby kupić z wieszaka czy jak tam się to nazywa, ale pomyślałam że suknia będzie kolejny raz prana, to mi się odechciało. I dobrze zrobiłam ponieważ moja po praniu straciła blask, koronka tez traci na wypraniu I fakt że była kupiona tylko dla mnie, a nie wypożyczona sprawiło, że bawiłam się na weselu,tańczyłam a na koniec wręcz wygłupiałam, a nie uważałam co się stanie sukni. Dobrze zrobiłam bo u nas była beznadziejna podłoga i po weselu nad ranem okazało się że do pasa jest umorusana jakby w popiele. jakby była wypożyczona to bardzo bym się zmartwiła takim stanem,
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 11:37   #97
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to przeglądałam na necie setki sukienek, przymierzyłam 4i ta jedna była jak na mnie i wygląda jak nowa. Nie chcę nikomu przygadywać ale mam 29 lat (Tż- 34 i sami płacimy sobie wesele) i uważam że nie ważne czy nowa czy używana jeśli na Tobie wygląda zjawiskowo. A to co zaoszczedziłam dołożę do czegoś innego np, na coś co myślałam że ze względów finansowych odpuszczę.
bardzo mądre posunięcie. Co prawda znalezienie używanej sukni idealnie dopasowanej i w naszym guście jest czasem trudne, ale warto jestem tego samego zdania, co Ty. Tym bardziej, że wybór jest spory, a ceny czasem bardzo atrakcyjne.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 17:16   #98
Dżagódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 234
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

po prostu trzeba mierzyc ja juz po tym co zobaczylam stwierdzam , że na wieszakach to nie to samo co na kimś
i nie ważne czy to nowe czy juz użyte
Dżagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 19:42   #99
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

My też z TŻ robimy całe wesele sami i tak myślałam, że nie chcę na samą sukienkę wydawać zbyt dużo. Przymierzyłam kilka nowych i z neta i okazało się, że właśnie ta używana wyglądała na mnie super i czuję się w niej wyjątkowo i dodatkowo jestem z siebie dumna, że kupiłam tak cudną sukienkę za tak niską cenę
Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 08:29   #100
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Hej,Swoją suknię ślubną najpierw upatrzyłam w salonie Farage,kosztowała ok 4 tys.Stać było mnie,więc nie było problemu z jej kupnem.Potem po przeglądnięciu setek stron na allegro chciałam sobie uszyć suknię za ok 1000.Jednak po przeczytaniu różnych wątków odechciało mi się.W końcu zaczęłam przeglądać oferty sukien używanych.Kupiłam w ciemno,bez mierzenia suknię za 2700 (w salnie 4800) white one 426.Byłam strasznie zadowolona.Suknia była nietypowa,piękna,nie wyglądała na używaną.Nie żałuję,że odkupiłam.Teraz wisi w szafie,nowa też by wisiałaTakże polecam odkupić od kogoś.Ja zaufałam swojej poprzedniczce,ale zawsze lepiej obejrzeć i przymierzyć.
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 22:09   #101
Asandraa
Raczkowanie
 
Avatar Asandraa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 198
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Cześć Dziewczyny

A ja mam używana suknie ślubną ale jest moja wymarzona !! Chyba z racji rozsądku nie zdecydowałam bym się na jej zakup w pierwszej cenie
Asandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 18:12   #102
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Tak, a potem kup drugą suknię. Czemu dajesz dziewczynie takie rady?
Jeśli jest uszyta z dodatkiem jakiegoś matriału który woda niszczy to koniec.
Nie mówiąc o tym że wyprasowanie tiulowych falban bez krawieckiego żelazka z parownicą jest niemożliwe.

Ja dostałam podobny 'przepis' od Pani w salonie, kiedy powiedziałam że suknia będzie wisieć u mnie w szafie do starości - swojej i mojej zaryzykowałam po weselu, żeby odświeżyć ją do pleneru - wyczyściła się jak po pralni chemicznej - a ma 7 warstw tiulu. Przeprasowałam ją też żelazkiem przez białe prześcieradło tortur jej sprawiłam nie mało ale naprawdę wygląda jak nowa sprawdziłam na początku na kawałku sukni jak się zachowa, potem poszłam po całości ale nie radzę tak eksperymentować dziewczynom, które suknie chcą sprzedać, może się okazać że nie będzie czego wystawić na sprzedaż
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 00:52   #103
Anouk.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków/Pomorze
Wiadomości: 191
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Ja jestem jak najbardziej za. Jesli tylko jest się w stanie dostac na siebie taki model i rozmiar to czemu nie? Przeciez i tak suknię ma się na sobie tylko 1 raz, wiec po co wydawac na nią kilka tysięcy, jesli taką sama mozesz miec taniej. Przeciez nikt nie wie, ze nosil ja wczesniej ktos inny
U mnie akurat jest problem bo noszy spory rozmiar ciuchów (46) i w tym rozmiarze wybor jest raczej kiepski. Ale mniejsze dziewczyny mają w czym wybierac!

A swoją drogą chcę się pozbyć swojej sukni slubnej z września może jest jakaś chętna puszysta PM?

załączam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg foto1.jpg (39,1 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto2.jpg (99,9 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto3.jpg (89,2 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto4.jpg (79,0 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto5.jpg (54,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg foto6.jpg (22,1 KB, 108 załadowań)
Anouk. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:55   #104
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Ja też kupiłam używaną i wcale nie żałuję, bo jest w idealnym stanie. Nowa kosztowałaby mnie ok 2500zł, a za moją zapłaciłam śmieszne 600zł i to już z halką
Generalnie pasuje idealnie, jedynie długość do skrócenia, ale podobnie jest przecież przy kupnie nowej, coś tam się zawsze na ostatnią chwilę poprawia....
Jestem nią zachwycona, obejrzałam ich tysiące, a kiedy zobaczyłam tą, wiedziałam, że innej nie kupię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia2.jpg (9,0 KB, 208 załadowań)
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 10:27   #105
stokocoto
Raczkowanie
 
Avatar stokocoto
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pogranicze Podlasia i Polesia
Wiadomości: 176
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Powiem Wam, że w poszukiwaniach sukien ślubnych jestem chyba ekspertem Przejrzałam wiele stron internetowych (w tym allegro i ebay) oraz odwiedzałam salony. Mierzyłam najróżniejsze fasony, ale i tak miałam swój wymarzony, który udało mi się kupić z ekspozycji, ponieważ uzywane były jedynie w Stanach, co z przesyłką wyniosłoby mnie niewiele taniej niz nowa.
Jednak uważam, ze najkorzystniej jest kupic używana suknię dobrej firmy i zapłacić nawet 2000zł niż w tej samej cenie nową z jakiegoś tam saloniku bez nazwy lub od krawcowej. Wykonanie ich znacznie się różni. W tej chwili, po obejrzeniu wielu markowych kolekcji, inne mi się wcale nie podobają. Polecam wszystkim Maggie Sottero!!!
A to moja Milana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Milana2.jpg (15,2 KB, 128 załadowań)
stokocoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 03:08   #106
dendrocopus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Ja jestem po dwóch przymiarkach sukien z drugiej ręki i mimo że nie zdecydowałam się na żadną z przymierzanych to jestem pozytywnie zaskoczona. Suknie były ładne, czyste i bez śladów uzytkowania. Warto się przełamać jeżeli komuś zależy na oszczędzeniu paru groszy
dendrocopus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 17:41   #107
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Najważniejsze by suknia była tą wymarzoną, bądź choć jak najbardziej zbliżoną do ideału

Ja szukałam sukni z drugiej ręki, chciałam kupic jakiś fajny model, a że podobaja mi sie suknie dość drogie, z chęcią dałabym ok. 2 tys za sukienkę, która pierwotnie kosztowała ponad 4 tys. Dlugo zastanawiałam sie nad Cymbeline Comtesse (załączam Wam), nawet mierzyłam i była super, ale jednak znalazłam inną która też mnie zachwyciła w salonie i jednak zdecydowałam się na nową. Ta, którą mierzyłam była czyściutka, jak nowa, także jak najbardziej jestem za. Najlepiej pytać też o paragon ze sklepu, wtedy łatwiej ocenić czy sukeinka nie była już uzytkowana np przez 2 czy 3 osoby

Także jak dla mnie bez znaczenia czy nowa czy używana, super sukienki można kupić z drugiej ręki za pół ceny. Tylko proponuję wcześnie zacząć szukać

Oj jak patrze na tą Comtesse to nadal mi się neisamowicie podoba.. Nie wiem czy nie ładniejsza od tej, na którą się zdecydowałam.. Ale mojemu lubemu sie nei do końca podobała, wiec cóż.. ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cymbeline_comtesse.jpg (43,5 KB, 122 załadowań)
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl

Edytowane przez amandi84
Czas edycji: 2011-01-21 o 17:45
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 13:34   #108
malwina337
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Cytat:
Napisane przez annna252 Pokaż wiadomość
Może i zapłaciłaś za nią 4200zł ale z pewnością była kupiona ok 5-7lat temu!!!. To widać na pierwszy żut oka

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Bo jasne jest że ten link to kryptoreklama do twojej aukcji...

Po pierwsze "rzut", a nie "żut", a po drugie nie jest to link do mojej aukcji. Nie wiedziałam, że próba konsultacji sukienki, która mi się podoba może spotkać się z taką reakcją.
malwina337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 18:55   #109
agniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

a mi się udało upolować sukienkę wraz z butami i welonem. i to na allegro, taką jaką chciałam. wymiarowo tylko w talii do małego zwężenia, ale to zależy jeszcze czy może mi się jednak uda przytyć to troszke.. fajnie by było tak więc jestem zadowolona z zakupu.
suknia wygląda świetnie, nie kosztowała dużo i nie będę się gryźć że kupiłam za kupe kasy a sprzedać trzeba za grosze.... więc jestem szczęśliwa..
dodam że nie przymierzałam po salonach żadnych ani podobnych sukien.
agniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 17:21   #110
kampasiula
Zadomowienie
 
Avatar kampasiula
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 166
GG do kampasiula
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Pisałam wam,że kupiłam suknię z drugiej ręki.Po 2 miesiącach niezbyt intensywnego wystawiania sukni na portalach ślubnych sprzedałam ją w styczniu za 1700.Jestem b.zadowolona.Nie sądziłam,że uda mi się ją sprzedać.Po czyszczeniu wyglądała jak nowa i trochę było mi jej żalale niech słuzy innej PM
__________________
w miłości i w marzeniach wszystko jest możliwe




kampasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:34   #111
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Ja kupiłam suknię używaną za 700 zł i jestem bardzo zadowolona . Takiej sukni, ani choć trochę podobnej nie widziałam u nikogo ani nigdzie. Nie mam zamiaru jej trzymać w szafie, ani bawić się w sprzedaż, więc prawdopodobnie po ślubie ją skrócę. Suknia jest ecru i ma koronki w kolorze starego złota i myślę, że spokojnie będę mogła ją ubierać na inne okazje. Zaoszczędzone na sukni pieniądze wydam na inne potrzebne rzeczy .
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 12:08   #112
agniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

moją udało mi się wytargować za 400, o 100 mniej niż miała zostać sprzedana. ogólnie ten kto ją widział jest zachwycony. tym bardziej że jest taka inna.. taka uroczysta, stroja, ale z wyczuciem a do tego delikatna zwiewna i (na czym mi zależało) taka dziewczęca.. tak więc teraz będzie czekać na swój dzień (no, jeszcze z dobry miesiąc przed - przymiarka czy aby zwężyć nie będzie trzeba gorsetu, a tak jestem o nią spokojna). również jestem spokojna o późniejsze jej sprzedanie, bo nie musi iść za dużą jakąś kwotę skoro tanio udało mi się ją dostać (porostu wystawimy ją za minimum koszty pralni). także jestem szczęśliwa z zakupu
agniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 12:03   #113
anjaniebieska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Upatrzyłam u koleżanki piękne koronkowe bolerko i chciałam je od niej odkupić, o suknię nie miałam śmiałości pytać nawet. Poszłam by je przymierzyć, okazało się że jej suknia pasuje na mnie idealnie, za wszystko zapłaciłam 300 zł (suknia, halka, bolerko, dodatki, ale bez welonu) i miałam wymarzoną suknię ślubną (taką jak w dzieciństwie sobie wyrysowałam, bolerko też- miało dzwonowe rękawy). Uprałam ją w pralce, bo koleżanka jej nie prała (nie było mi szkoda, bo tylko za 300 zł, w razie czego kupiłabym drugą) Doprała się pięknie, mama wyprasowała, długo jej zeszło, ale efekt był super ) suknia jest firmy Sincerity Bridal model: 3117 polecam!!!
anjaniebieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 15:37   #114
majaeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 14
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Niektóre suknie są bardzo drogie, więc jakbym miała jakąś wymarzoną a nie byłoby mnie na nią stać, to z pewnością bym ją odkupiła od kogoś za pół ceny.
majaeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 22:17   #115
szczesliwa25
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa25
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 672
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Ja tylko wtrącę, że warto przeglądać allegro.

Nie mam zupełnie nic przeciwko używanym sukniom, ba! uważam, że o ile jest w b.dobrym stanie nikt tego nie pozna.

Wiedziałam czego szukam, przeglądałam allegro patrząc czy znajdę ten model w moim rozmiarze, kolorze, i oczywiście w idealnym stanie. Gdybym nie znalazła kupiłabym nową w salonie.
I jakimś szczęśliwym zrządzeniem losu znalazłam na allegro dokładnie taką suknię jakiej szukam - zupełnie nowa! z kompletem metek! ze wszystkimi paragonami - nigdy nie ubraną.
Z rozmowy zrozumiałam, że Panna Młoda spodziewa się dziecka i się w nią ni jak nie zmieści.
Kupiłam za 1/2 ceny salonowej Cena w salonie 4200, ja za 2300.

Warto przeglądać allegro
szczesliwa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 07:06   #116
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

O no to Ci sie udało
Moja była używana ale jak juz ktos pytał to był strasznie zdziwiony bo wyglądała jak nowa, zero śleadów używania (oprócz wyłamanych zębów w grzebieniu, co zresztą fryzjerce było na rękę )
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 17:13   #117
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Wiem, że ślub to piękny dzień itp ale czy warto wydawać full pieniędzy na suknię tylko na jedną noc? Niekoniecznie, szczególnie gdy ktoś nie ma wielu środków...
Ja sama myślę o wypożyczeniu lub ewentualnie kupieniu używanej- na stronach ślubnych czy allegro dziewczyny często sprzedają suknie w atrakcyjnych cenach i co istotne można umówić się na przymiarkę sukni
Bo rozmiar rozmiarem ale jednak lepiej zobaczyć jak na nas leży...
Nawet podając swoje dokładne wymiary nie miałbym odwagi kupić w ciemno bez mierzenia
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 13:43   #118
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Ja chyba też będę szukać z drugiej ręki jak będę mieć upatrzony konkretny model który jest drogi jeśli chodzi o nową suknię - może jak jakiejś polskiej firmy albo małego salonu to się szarpnę na nową...

Chciałam też dodać że suknie w salonach są najczęściej w rozmiarach 36-38 z tego co się spotkałam i potem taka krąglejsza PM może mieć problem z przymiarkami też... nawet jak w jakąś suknię wejdzie to i tak tylko mniej więcej z przodu zobaczy jak suknia wygląda bo nie będzie dopięta z tyłu czy gołe plecy.. a suknie używane mają różniaste rozmiary i można pomierzyć u dziewczyn czy w komisach i od razu zobaczyć jak suknia się prezentuje...
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:55   #119
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
Chciałam też dodać że suknie w salonach są najczęściej w rozmiarach 36-38 z tego co się spotkałam i potem taka krąglejsza PM może mieć problem z przymiarkami też... nawet jak w jakąś suknię wejdzie to i tak tylko mniej więcej z przodu zobaczy jak suknia wygląda bo nie będzie dopięta z tyłu czy gołe plecy.. a suknie używane mają różniaste rozmiary i można pomierzyć u dziewczyn czy w komisach i od razu zobaczyć jak suknia się prezentuje...
Jesteś pewna? Mi z kolei koleżanka mówiła, ze suknie są raczej około rozmiaru 40 czy więcej bo tak im się bardziej opłaca szyć. No chyba, że coś wisi na manekinie, bo ktoś jeszcze nie odebrał a chcą pokazać że dany model mają- tak mi mówiła...
To aż się boję przymiarek bo noszę 40 i do tego mam spory biust
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 08:28   #120
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: SUKNIA ŚLUBNA Z DRUGIEJ RĘKI? co o tym myślicie??

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Jesteś pewna? Mi z kolei koleżanka mówiła, ze suknie są raczej około rozmiaru 40 czy więcej bo tak im się bardziej opłaca szyć. No chyba, że coś wisi na manekinie, bo ktoś jeszcze nie odebrał a chcą pokazać że dany model mają- tak mi mówiła...
To aż się boję przymiarek bo noszę 40 i do tego mam spory biust
Widać zależy od salonu też się obawiam trochę przymiarek...
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-31 17:17:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.