Nasze zycie w Ameryce... - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 04:47   #1621
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

hey dziewczyny ...
moj dzionek minal dzisiaj bardzo przyjemnie
szkoda tylko ze pogoda nie dopisala i caly czas padalo
w pracy szybko zlecialo i szybciutko bylam w domku
pozniej zjadlam obiadek z TZ i ogladalismy film na DVD

natrafilam dzisia na reportaz o polskich blizniaczkach z Arizony ktore sa chore na padaczke i tak sie ubeczalam ze cos tak bardzo chcialabym im pomoc

http://www.buyazlifestyle.com/vidmai...iaiamanda.html

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-05-21 o 05:08
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 05:02   #1622
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...


zaaaabcia link nie dziala,ale moze to i dobrze,bo tez pewnie bym sie uryczala.Strasznie wrazliwa jestem na ludzkie choroby,biede i takie tam przeciwnosci losu.Jak bylismy na Dominikanie w lutym to wybralismy sie na wycieczke.Autobus przejezdzal przez takie biedne wioski,jak widzialam te dzieci zabiedzone bawiace sie przy drodze to myslalam,ze mi serce peknie."przewodnik" rzucal im z tego autobusu kredki i inne przybory ze szkoly,ktore im przywiezlismy.Serce sie krajalo na widok dziewczynki,ktora biegla po te kredki jak po najwiekszy skarb.W gruncie rzeczy przeryczalam pol wycieczki i po powrocie do hotelu nawet na kolacje nie chcialam isc,bo mi tak bylo zle,ze ja bede sie zajadac pysznosciami,a dzieci gdzies niedaleko mnie znow beda jesc ryzJa gdybym tylko mogla to pomagala bym wszystkim potrzebujacym
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 05:08   #1623
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

oj ja tez strasznie wrazliwa jestem
kurcze czemu taka niesprawiedliwosc jest na swiecie .. ze niektore dzieci maja wszystko a inne nic czemu dzieci choruja ... co one kiedykolwiek cos zlego komus zrobily

podaje jeszcze raz link ... tak na wszelki wypadek

http://www.buyazlifestyle.com/vidmai...iaiamanda.html
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 05:36   #1624
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Obejzalam ten film.Na prawde strasznie mi ich szkoda.
Nawet nie wiedzialam,ze sa psy tresowane aby wyczuwac padaczke.Na szczescie koszt takiego psa to tylko 5000 USD.Nie jest to duzo.Myslalam,ze kwota bedzie duuuuuuzo wyzsza.Trzymam kciuki aby udalo sie uzbierac jak najszybciej
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 05:40   #1625
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Obejzalam ten film.Na prawde strasznie mi ich szkoda.
Nawet nie wiedzialam,ze sa psy tresowane aby wyczuwac padaczke.Na szczescie koszt takiego psa to tylko 5000 USD.Nie jest to duzo.Myslalam,ze kwota bedzie duuuuuuzo wyzsza.Trzymam kciuki aby udalo sie uzbierac jak najszybciej
no tez wlasnie nie wiedzialam ze sa takie psy
kurcze 5 tys niby nie tak duzo ...tez mam nadzieje ze szybko uda im sie zebrac ta kwote ... u nas za 2 tyg polski piknik wiec moze jakas zbiorke da sie zorganizowac

nic zmykam spac ...
pozdrawiam
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 05:49   #1626
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
u nas za 2 tyg polski piknik wiec moze jakas zbiorke da sie zorganizowac

Kurcze ale bym sobie pojechala na taki piknik.Pierogi,kielbasy i inne bigosy,nie masz pojecia Zaaaabcia jak Ci zazdroszcze.Moj malzon tez.Szkoda,ze w Bostonie nie ma takich akcji
dobranoc,tez mykam spac


CzarownicaGosia mi tu dzis mignela.Gosiu napisz co u ciebie,bo wieki Cie na Emigrantkach nie bylo.CZasem Cie widuje na Szafie i tyle.Co nowego u ciebie i w NY???
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 16:17   #1627
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
Kurcze ale bym sobie pojechala na taki piknik.Pierogi,kielbasy i inne bigosy,nie masz pojecia Zaaaabcia jak Ci zazdroszcze.Moj malzon tez.Szkoda,ze w Bostonie nie ma takich akcji
dobranoc,tez mykam spac

w takim razie zapraszam na piknik do nas
ojj racja racja beda pierogi , kielbaski , golabki ,saszltyki mniammm az mi slina leci na sama mysl tylko zeby pogoda sie udala

http://mahopac.pl/main/news.php?readmore=365

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-05-21 o 17:55
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-21, 16:21   #1628
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ej dziewczyny, dzisiaj rozdaja darmowe lody w Dunkin Donuts baskin Robbin . Trzeba pokazac ten kupon. To niby dla ciezarowek, ale tego nie sprawdzaja. Ja wlasnie siedze w pracy i zajadam sie lodem. http://baskinrobbins.com/spotlight/b...n=Bump_Day_OLA
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-21, 22:31   #1629
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Zaaaaabcia-ale ci fajnie-tez bym na taki piknik poszla
Rav12345-zazdroszcze przyjazdu mamy


Ja dzisiaj poszlam do sklepu w poszukiwaniu sukienki dla mamy-chyba wszyscy wykupili rozmiar 22W/24W-nic nie bylo.Chyba kupie jej material na sukienke.....

Mysle tez zeby jej kupic takie poncho-jak myslicie fajne?
http://clothing.novica.com/alpaca-ca...t-mist/148351/

U nas dzis strasznie wieje...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 03:56   #1630
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Ja nadal choruje i jutro ide do lekarza bo zamiast lepiej sie czuc to co dzien jest gorzej. Juz mam chyba objawy wszystkich chorob.

To poncho ladne, sama kiedys mamie kupilam cos podobnego ale nie chciala w tym chodzic (chyba ma troche inny styl) Ale jak wiesz ze bedzie jej sie podobac to kup.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 04:23   #1631
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

CzarnyElf - a patrzylas tutaj http://www.dressbarn.com/ maja tez plus size

a poncho ladne

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2008-05-22 o 04:49
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 04:32   #1632
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Ja nadal choruje i jutro ide do lekarza bo zamiast lepiej sie czuc to co dzien jest gorzej. Juz mam chyba objawy wszystkich chorob.
Biedactwo... Mam nadzieje, ze wkrotce juz bedzie lepiej!!! Trzymam kciuki, abys jaknajszybciej wyzdrowiala
Dobranoc
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 04:48   #1633
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Hej kochane, ja tez mialam dzis nieciekawy dzien czulam sie potwornie, caly czas krecilo mi sie w glowie i to uczucie ze zaraz zemdleje. Prawie padlam w sklepie a pozniej w domu, nie wazne czy siedzilam czy lezalam kolowrotek.
Okropne jest to ze jestem teraz sama tak sobie pomyslalam ze jakby cos sie stalo to nawet nikt by nie wiedzial
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 04:50   #1634
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Hej kochane, ja tez mialam dzis nieciekawy dzien czulam sie potwornie, caly czas krecilo mi sie w glowie i to uczucie ze zaraz zemdleje. Prawie padlam w sklepie a pozniej w domu, nie wazne czy siedzilam czy lezalam kolowrotek.
Okropne jest to ze jestem teraz sama tak sobie pomyslalam ze jakby cos sie stalo to nawet nikt by nie wiedzial

przykro mi
mam nadzieje ze jutro bedzie sie czula o wiele lepiej ....
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 14:28   #1635
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mysle tez zeby jej kupic takie poncho-jak myslicie fajne?
http://clothing.novica.com/alpaca-ca...t-mist/148351/
.
Elfiku tutaj jest podobne a troche tansze http://www.overstock.com/Worldstock/.../product.html?
a ja swojej tesciowej na mikolaja kupilam takie http://www.overstock.com/Clothing/So.../product.html? tylko w innym kolorze i z kaszmiru. Byla zachwycona.
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 16:36   #1636
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez GoniaJ Pokaż wiadomość
Hej kochane, ja tez mialam dzis nieciekawy dzien czulam sie potwornie, caly czas krecilo mi sie w glowie i to uczucie ze zaraz zemdleje. Prawie padlam w sklepie a pozniej w domu, nie wazne czy siedzilam czy lezalam kolowrotek.
Okropne jest to ze jestem teraz sama tak sobie pomyslalam ze jakby cos sie stalo to nawet nikt by nie wiedzial
Nie martw sie kochana, wszystko bedzie dobrze!!! Ja tak sie czulam prawie przez cala ciaze - tylko ostatnie 2 miesiace juz bylo ok.
Tak jak w zyciu - sa lepsze i gorsze dni. Mam nadzieje, ze dzisiaj juz sie czujesz lepiej. Dbaj o siebie i oczywiscie wspolczuje, ze musisz przechodzic przez takie doswiadczenia sama Trzymam kciuki, aby bylo dobrze

Milego dnia!
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 17:40   #1637
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Gonia, moze cie pocieszy, ze jak tak mialam przez 3 miesiace, myslalam ze juz zejde z tego padolu, ale potem mi przeszlo. Obys poczula sie lepiej szybciej ode mnie. A nie masz jakiejs dobrej kolezanki lub kogos z rodziny kto mieszka niedaleko ?
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 17:49   #1638
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dziewczyny-dzieki za pomocne stronki-Logest zaaaabcia

Radolphe-no moja mama jest wybredna-wydrukuje jej te poncha i wysle i niech sobie wybierze-ostanio wyslalam jej bluzki to nie dosc ze byly o rozmiar za male(przytyla) to jeszcze jej sie wogole nie podobaly


Gonia
Bardzo mi przykro ze sie tak czujesz i ze jestes sama.Szkoda ze nie mieszkam blizej....mam nadzieje ze kryzys przejdzie i ze poczujesz sie lepiej
No wlasnie a nie masz jakiejs dobrej znajomej niedaleko?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 19:18   #1639
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

A ja wczoraj kupilam nam nowa zabawke...Wii Fit.Wlasnie skonczylam cwiczyc.To jest duuuzo lepsze nic wszystkie DVD z cwiczeniami razem wziete
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 19:54   #1640
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość
A ja wczoraj kupilam nam nowa zabawke...Wii Fit.Wlasnie skonczylam cwiczyc.To jest duuuzo lepsze nic wszystkie DVD z cwiczeniami razem wziete
Fajnie Ja widzialam Wii Fit tylko w Ellen DeGeneres show

Dziewczyny, jak Wam mija dzien?

Gonia, jak sie czujesz?

Rodolphe Lindt, co tam lekarz powiedzial? Jak tam Twoje zdrowko?
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 21:01   #1641
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Sunapee mozna wiedziec gdzie kupilas Wii Fit? I czy po przejsciu kilku poziomow zabawa sie nie nudzi?? Tez zamierzam sobie kupic ten sprzet, tak dla poprawienia kondycji
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 21:54   #1642
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Nie wiem co to wii Fit, ale sptrawdze jak bede miala czas.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 02:20   #1643
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Schoolcraft szkoda gadac nawet, wrocilam wsciekla od lekarza ze szok. Po pierwsze nie dal mi zadnych lekow, bo stwierdzil ze jestem zdrowa Po drugie chcialam sobie zrobic badanie krwi zeby na 100% wykluczyc ciaze/lub dowiedziec sie na czym stoje (nadal nie mam @, zrobilam 2 testy apteczne- negatywne, ale ja chce wiedziec na 100%)- zapytal mnie wprost co planuje jesli jestem w ciazy i czy zdecyduje sie na aborcje- wtedy tylko da mi skierowanie na badanie krwi, a tak to nie ma pospiechu- szczena mi opadla do ziemi Po trzecie chcialam skierowanie na badania ogolne krwi, moczu, liver function test- tak dla siebie bo kupe lat nie robilam ZA KTORE I TAK BYM ZAPLACILA- nie dal mi. Po czwarte chcialam skierowanie do ginekologa bo dawno nie bylam- powiedzial ze ginekolog jest od powaznych przypadkow a ja mam sobie poszukac familly doctor i on mnie zbada i zrobi pap test. Nie zebym nie szukala sobie familijnego lekarza, ale ZADEN nie przyjmuje nowych pacjentow. Jedyne co dzis uzyskalam to recepte na zastrzyk bo jestem alergikiem na jad pszczol. I wy narzekanie na system w Usa


Sunapee Tz kupil mi nintendo wii , troche pogralam, ale do tej pory nie trafilam na zadne ciekawe gry, to wii fit mnie zaciekawilo, napisz na czym polega.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 02:32   #1644
schoolcraft
Wtajemniczenie
 
Avatar schoolcraft
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 2 356
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Schoolcraft szkoda gadac nawet, wrocilam wsciekla od lekarza ze szok. Po pierwsze nie dal mi zadnych lekow, bo stwierdzil ze jestem zdrowa Po drugie chcialam sobie zrobic badanie krwi zeby na 100% wykluczyc ciaze/lub dowiedziec sie na czym stoje (nadal nie mam @, zrobilam 2 testy apteczne- negatywne, ale ja chce wiedziec na 100%)- zapytal mnie wprost co planuje jesli jestem w ciazy i czy zdecyduje sie na aborcje- wtedy tylko da mi skierowanie na badanie krwi, a tak to nie ma pospiechu- szczena mi opadla do ziemi Po trzecie chcialam skierowanie na badania ogolne krwi, moczu, liver function test- tak dla siebie bo kupe lat nie robilam ZA KTORE I TAK BYM ZAPLACILA- nie dal mi. Po czwarte chcialam skierowanie do ginekologa bo dawno nie bylam- powiedzial ze ginekolog jest od powaznych przypadkow a ja mam sobie poszukac familly doctor i on mnie zbada i zrobi pap test. Nie zebym nie szukala sobie familijnego lekarza, ale ZADEN nie przyjmuje nowych pacjentow. Jedyne co dzis uzyskalam to recepte na zastrzyk bo jestem alergikiem na jad pszczol. I wy narzekanie na system w Usa
Rodolphe Lindt, jestem w szoku Co Ty tam masz za lekarza??? U nas np. nie ma rodzinnego lekarza i "moim lekarzem" jest tak naprawde moja pani ginekolog Ona jest the best i jak po porodzie dostalam jakiejs goraczki i oslabienia, to to ona przypisala mi antybiotyki i kurs leczenia.
Pierwszy raz slysze, zeby rodzinny lekarz robil badania ginekologiczne + pap test...
A jezeli chodzi o ciaze, to skoro nie jestes pewna, czy jestes w ciazy czy nie, to po prostu dbaj o siebie, a czas pokaze. Najdluzej bedziesz musiala czekac 9 miesiecy - po 9 miesiacach albo cos sie urodzi albo nie
Jezeli mieszkasz blisko Michigan, to zapraszam do mnie - zaprowadze Cie do mojej lekarki i wszystko bedzie good
Glowa do gory!!!
__________________
I treat my patients with compassion,
Wearing scrubs is my fashion;
I fight sickness with aggression -
NURSING is my profession!
schoolcraft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 02:38   #1645
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Jeden wielki cyrk z tymi lekarzami
W przyszlym tyg ide do przychodni na mojej uczelni, jak dojde do siebie, no ale ja przeciez jestem zdrowa. Nie wiem po co ja place ubezpieczenie extra jak i tak w nosie maja pacjentow.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 03:51   #1646
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Sunapee mozna wiedziec gdzie kupilas Wii Fit? I czy po przejsciu kilku poziomow zabawa sie nie nudzi?? Tez zamierzam sobie kupic ten sprzet, tak dla poprawienia kondycji

my czekalismy na Wii Fit ponad pol roku,zamowilismy na Amazon,a wczoraj udalo mi sie kupic w Best Buy.Teraz mamy dwa,ale jednego musze sie pozbyc.
Jak dla mnie to puki co jest lepsze od silowniMoj malzon tez sie od tego uzaleznil.Dzis 3 godziny cwiczyl az w koncu zaczely pojawiac sie komunikaty,ze musi przestac.Na razie mi sie nie znudzilo i chyba nie predko to nastapi.Z tego co czytalam to przy regularnym cwiczeniu mozna na prawde poprawic sobie kondycje.Jest sporo poziomow i za gromadzone punkty zdobywa sie nowe cwiczenia.Jest Yoga,aerobic,cwiczenia silowe,cwiczenia na balans ciala.No rewelacja jak dla mnie.Sport polaczony z rozrywka

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Sunapee Tz kupil mi nintendo wii , troche pogralam, ale do tej pory nie trafilam na zadne ciekawe gry, to wii fit mnie zaciekawilo, napisz na czym polega
Ja tez nie bylam zbyt duza fanka.Jedyne sporty mi sie podobaly.Letnie igrzyska i Winter sports.W to gralam czesto,ale inne gry mnie nie przekonuja.Jak kupowalismy nasze Wii pol roku temu to juz wtedy wiedzialam,ze wypuszcza na rynek Fit,dlatego tez bez problemu zgodzilam sie zeby wogole to kupic.
Wii Fit to inaczej Balance Board.Czyli deska,ktora kladzie sie na podlodze i na niej cwiczy.Na ekranie jest instruktor,ktory uczy Cie poprawnie wykonywac cwiczenia.Wybierasz sobie dziedzine i cwiczysz.Ponadto jest w to wbudowana waga i mozesz sobie zrobic kalendarz w jakim czasie chce poprawic swoja kondycje,czy tez schudnac.Ja cwiczylam dzis rano,a juz teraz czuje ze mnie zakwasy lapiaJa ze swojej strony na prawde polecam
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 04:32   #1647
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Schoolcraft szkoda gadac nawet, wrocilam wsciekla od lekarza ze szok. Po pierwsze nie dal mi zadnych lekow, bo stwierdzil ze jestem zdrowa Po drugie chcialam sobie zrobic badanie krwi zeby na 100% wykluczyc ciaze/lub dowiedziec sie na czym stoje (nadal nie mam @, zrobilam 2 testy apteczne- negatywne, ale ja chce wiedziec na 100%)- zapytal mnie wprost co planuje jesli jestem w ciazy i czy zdecyduje sie na aborcje- wtedy tylko da mi skierowanie na badanie krwi, a tak to nie ma pospiechu- szczena mi opadla do ziemi Po trzecie chcialam skierowanie na badania ogolne krwi, moczu, liver function test- tak dla siebie bo kupe lat nie robilam ZA KTORE I TAK BYM ZAPLACILA- nie dal mi. Po czwarte chcialam skierowanie do ginekologa bo dawno nie bylam- powiedzial ze ginekolog jest od powaznych przypadkow a ja mam sobie poszukac familly doctor i on mnie zbada i zrobi pap test. Nie zebym nie szukala sobie familijnego lekarza, ale ZADEN nie przyjmuje nowych pacjentow. Jedyne co dzis uzyskalam to recepte na zastrzyk bo jestem alergikiem na jad pszczol. I wy narzekanie na system w Usa

jejku normalnie szczena mi opadla jak to przeczytalam ....
do ginekologa chodzi sie tylko w powaznych przypadkach?? a co z zwyklymi badaniami ... nie no rece opadaja normalnie
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 04:53   #1648
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Na dodatek zeby bylo smiesznie rodzice TZ znaja sie dobrze z wlascicielami tej przychodni, ale nic nie mowie im lepiej, znajde jakiegos normalnego lekarza. A ja sie dziwilam ze kazdy pacjent wychodzi po 2 minutach. A ze moja lista byla dluga to bylam moze z 5 min W ogole wyciagnelam wniosek ze nie warto mowic szczerej prawdy u lekarzy Moze oni tylko beznadziejne przypadki wysylaja na badania. Od dzis bede mowic to co sami chca uslyszec :/

Sunpee obejzalam pare filmikow na necie i sie zastanawiam czy sa jakies fajne uklady z aerobiku bo tam pokazuja tylko przytupywanie z nogi na noge i w ogole jakie sa cwiczenia na brzuch, nogi itp Joga, te zabawy z rownowaga za bardzo mnie nie interesuja.
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 05:05   #1649
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Sunpee obejzalam pare filmikow na necie i sie zastanawiam czy sa jakies fajne uklady z aerobiku bo tam pokazuja tylko przytupywanie z nogi na noge i w ogole jakie sa cwiczenia na brzuch, nogi itp Joga, te zabawy z rownowaga za bardzo mnie nie interesuja.
nie nie ukladow to raczej nie ma.Z aerobiku jest hulahop (czy jak to tam sie nazywa),boksowanie,biegi i wlasnie ten step-to tyle na razie udalo nam sie odkryc.Jest jeszcze kilka dyscyplin,ale do tego trzeba dojsc poprzez nabijanie punktow.Fit jest bardziej skupione na poprawieniu kondycji i wzmocnieniu miesni niz utracie wagi.Chociaz przy pobksowaniu tez mozna sie umeczyc.Nie wiem jak ci to wytlumaczyc.Jest sporo cwiczen na brzuch,nogi,talie,rece,pu pe.Ja po jakims czasie zamierzam dolozyc do tego ciezarki i malzon ma mi platforme zbudowac pod ta deske,zeby dzialalo na zasadzie stepu
Zobaczymy czy za miesiac beda jakies rezulataty
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-23, 14:23   #1650
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: Nasze zycie w Ameryce...

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Jeden wielki cyrk z tymi lekarzami
W przyszlym tyg ide do przychodni na mojej uczelni, jak dojde do siebie, no ale ja przeciez jestem zdrowa. Nie wiem po co ja place ubezpieczenie extra jak i tak w nosie maja pacjentow.
Jestem w szoku! My wlasnie ze wzgledu na opieke zdrowotna w Kanadzie myslimy o wyjezdzie tam na starosc. Ale mi dalas do myslenia!
__________________
All Because Two People Fell In Love...
logest jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.