mieszkanie z oknami w suficie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 12:05   #1
Nolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 84

mieszkanie z oknami w suficie


Hej w przyszłym roku planuje zakup mieszkania, narazie rozglądam sie po stronach internetowych tak by zorientować się w ofertach i cenach mieszkan. Jakiś czas temu znalazłam kilka interesujących ogłoszeń, gdzie okna w mieszkaniach są umieszczone w dachu. starsznie mi się to spodobało wręcz zakochałam sie w tym typie mieszkań. Mam jednak pare watpliwości może to głupie ale nie mam sie koga poradzić i postanowiłam do was napisać. Zastanawiam się jak wyglada mycie takich okien, co z zalegajacym śniegiem i najważmiejszy myślicie, że gdy bedzie padał deszcz to w takim mieszkaiu bedzie bardzo głośno
Nolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 12:53   #2
viola211985
Raczkowanie
 
Avatar viola211985
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sd
Wiadomości: 264
GG do viola211985
Dot.: mieszkanie z oknami w suficie

Ja właśnie od 3 miesięcy mieszkam w takim mieszkaniu tj. na poddaszu.Na początku też długo się zastanawiałam nad jego wyborem. Ale zdecydowałam się i nie żałuję. Mam okna dachowe w sypialni w kuchni i jedno w salonie. Co do mycia to takie okno obraca się o 180 stopni więc nie ma z tym problemu, niestety minusem jest to że brudzą się szybko, ale wiadomo, wszystko co jest na dachu, spływa na okno.Co do śniegu to owszem, kiedy pada na bieżąco to wtedy zalega, ale kiedy przestaje padać topi się. I muszą być grzejniki bezpośrednio pod takimi oknami gdyż inaczej będzie nam kapało z nich w mieszkaniu. Natomiast co do deszczu to i owszem jest głośniej i od okna i od dachu przy silnych opadach ale nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe. Dodam że śpimy z mężem pod takim oknem i wrażenia są niesamowite, gwiazdy, księżyc nad głowami, coś niesamowitego. Aha i minus jeszcze tylko takiego mieszkania na poddaszu - latem jest gorąco. Ale myślę że te minusy nie są jakieś specjalnie duże. Ja zdecydowanie polecam takie mieszkanko. Takie skosy naprawdę urozmaicają wnętrze, nadają mu swoistego smaczku, także ja na własnym przykładzie polecam.
viola211985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 13:04   #3
Nolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 84
Dot.: mieszkanie z oknami w suficie

Dziękuje Ci bardzoza szybka odpowiedź teraz jeszcze bardziej nakręciłam sie na takie mieszkanie
Nolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 21:06   #4
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: mieszkanie z oknami w suficie

Mi również od zawsze podobały sie takie wnętrza; w domu mam takie okno jedno i muszę przyznać, że nie jest tak pięknie, jak wygląda to na obrazku. Jak napisała viola211985 szybko się brudzą, gdy pada deszcz rzeczcywiście jest głośniej, ale to mi akurat nie przeszkadza, bo lubię odgłosy deszczu Bardziej uciążliwy jest zalegający śnieg, który sprawia, że w pomieszczeniu robi się dość ciemno
No i warto pomyślec o jakichś roletach na okno, bo latem jest naprawdę gorąco.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 22:11   #5
Nolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 84
Dot.: mieszkanie z oknami w suficie

słońca w lato się nie boje bo kocham ciepełko pozatym mieszkalam kiedyś na 3 ostatnim piętrze i nie męczyla mnie to aż tak a w przypadku takiego mieszkania to i tak na 100% zamontowałabym rolety, śnieg też wydaje mi się że bym przeżyła. Najbardziej obawiam się jednak deszczu w bloku w którym obecnie mieszkam na klatce jest okno w dachu i kiedy pada hałas jest niesamowity (może to też przez echo) mieszkanie o którym myśle ma tak jak w załączonych zdjęciach okna na całej powierzchni w dachu salon, kuchnia, sypialnie, łazienki i jak na te wszystkie okna zacznie padać deszcz to czy nie bedzie zagłośno ? jedno w pokoju to nic ale 8 czy 10 w salonie to już dużo
Nolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:00   #6
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: mieszkanie z oknami w suficie

takie okna dostaniesz np w firmie http://luxdom.info.pl/ , jest dystrybutorem na lubelszczynę.
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.