collagen - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-17, 19:20   #1
wiki_zen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2

collagen


czy któras uzywa lub używała kolagenu do twarzy ? moze coś wiecie o tym specyfiku napiszcie ,prosze
wiki_zen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 11:41   #2
kasiawoj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2
GG do kasiawoj
Smile Dot.: collagen

Używam kolagenu od około miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam kolagen profesora Przybylskiego. Trochę kłopotliwe jest nakładanie, bo trzeba użyć wody temalnej, potem kolagen, potem jak wyschnie znowu woda termalna i w to trzeba wklepać krem nawilżający. Trochę zabawy ale chyba warto, skóra jest bardzo ładna i napięta, zauważyłam, że nie pojawiają mi się wypryski (mam cerę mieszaną i czasem coś zdarzało się na brodzie). Ogólnie chyba warto, zobaczymy jak po dłuższym okresie stosowania.
kasiawoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 19:16   #3
wiki_zen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: collagen

Cytat:
Napisane przez kasiawoj Pokaż wiadomość
Używam kolagenu od około miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam kolagen profesora Przybylskiego. Trochę kłopotliwe jest nakładanie, bo trzeba użyć wody temalnej, potem kolagen, potem jak wyschnie znowu woda termalna i w to trzeba wklepać krem nawilżający. Trochę zabawy ale chyba warto, skóra jest bardzo ładna i napięta, zauważyłam, że nie pojawiają mi się wypryski (mam cerę mieszaną i czasem coś zdarzało się na brodzie). Ogólnie chyba warto, zobaczymy jak po dłuższym okresie stosowania.
bardzo ci dziękuję bo ja usłyszałam ze nie ma co sobie zawracać głowy tym collagenem tylko używać z envaironu chyba żle napisałam ale tak mi mówiła kosmetyczka ale chyba sobie spóbuję bo tu mi cena odpowiada a tamten jest dużo droższy chociaż zabiegi są rewelacyjne ale jeden około 300 zł
wiki_zen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 19:43   #4
Marsel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 14
Dot.: collagen

colagen poleciła mi pani w sklepie kosmetycznym jako dobrą "rzecz" mam 35 lat nie widze zmarszczek ale ..... wstrzymałam się z zakupem bo odradzono mi go w innym sklepie natomiast doradzono dobry krem do twarzy kupiłam jestem zadowolona kupno tego specyfiku odłożyłam na póżniej może ktoś mnie przekona do kupna i zastosowania
Marsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 02:33   #5
Aborygenka
Przyczajenie
 
Avatar Aborygenka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: collagen

Ja kiedyś używałam kolagenu i... nic. Ale myślę, że to pewnie dlatego iż akurat nie w jego braku polegał mój problem.
I pamiętajcie Dziewczyny, że kolagen można przecież też "stosować" wewnętrznie.
Aborygenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 20:13   #6
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: collagen

Aborygenko, a jaki? Ja kupiłam parę dni temu Kollagen-Activ z Olimpu, zobaczę, czy da coś. Swoją drogą, cos tam chętnie bym wtarła w siebie, tylko nie wiem, co...
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.