Ziaja nuno - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 15:01   #1
razemgazem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1

Ziaja nuno


Witam , kupilem cala serie kosmetykow ziaja nuno (wylaczajac krem matujacy) , mam niewielki tradzik , jednak jest i chce sie tego pozbyc

Czy ktos ze znawcow tematu moglby mi odp jak stosowac kosmetyki ? w sensie... kiedy jest najlepsza pora na peeling i maseczke(zielona glinka) , czy je laczyc czy robic 1 czy 2 razy w tyg? W dni gdy nie bede uzywal maseczki czy peelingu kosmetyki stosowac w kolejnosci , zel , tonik , krem antybakteryjny? czy te kosmetyki są w stanie mocno zapchac pory? moj tradzik jest raczej mały a nie chcial bym miec po kosmetykach jakis wielkich niespodzianek Poki co stosuje od 2 dni zel i krem i skora jest gladka , jasniejsza itp

Dziekuje z gory za odp. Pozdrawiam.

Aha i prosze nie udzielac mi rad w stylu , idz do dermatologa itp , do dermatologa chodzilem , tradziku sie pozbylem antybiotykami , potem mialem rozne kuracje ktore usunely mi slady, jakis czas mialem spokoj ale od czasu do czasu mam malutki wysypik szczegolnie latem , zapewne od slonca , mimo ze zabezpieczam twarz kremem W to lato w zasadzie jeszcze zaden wysyp mnie nie dopadl , biore sporo cynku i jem bardzo duzo marchewek.

Edytowane przez razemgazem
Czas edycji: 2009-07-08 o 15:04
razemgazem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 18:17   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ziaja nuno

Cytat:
Napisane przez razemgazem Pokaż wiadomość
kiedy jest najlepsza pora na peeling i maseczke(zielona glinka) , czy je laczyc czy robic 1 czy 2 razy w tyg? W dni gdy nie bede uzywal maseczki czy peelingu kosmetyki stosowac w kolejnosci , zel , tonik , krem antybakteryjny? czy te kosmetyki są w stanie mocno zapchac pory?
od czasu do czasu mam malutki wysypik szczegolnie latem , zapewne od slonca , mimo ze zabezpieczam twarz kremem W to lato w zasadzie jeszcze zaden wysyp mnie nie dopadl , biore sporo cynku i jem bardzo duzo marchewek.
najlepiej zrobic peeling, a potem maseczke wieczorem, po oczyszczeniu twarzy. 1 czy 2 w tygodniu? to juz zalezy od Twojej skory. jesli nie bedzie podrazniona to mysle, ze dwa razy w tygodniu mozesz robic

tak, w takiej kolejnosci

to zalezy od ich skladu. ale mysle, ze skoro sa to kosmetyki przeciwtradzikowe, to nie powinny. sprawdz dla pewnosci czy nie krem nie ma w skladzie parafiny - mnie zapycha strasznie.

krem jest z filtrem?

moze sie nie znam, ale nie wiem co maja marchewki do tradziku no chyba, ze jesz je dla ogolnej poprawy kolorytu skory
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.