Nowe "ja" !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-05, 10:43   #1
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186

Nowe "ja" !!!


Od kiedy pamiętam zmagałam się z nadwagą.... moze nie była ona zbyt duża, ale przeszkadzała mi w codziennym życiu. Te kilka kilogramów za dużo miało ogromny wpływ na moje życie: rezygnowalam z wiekszości przyjemności ze strachu przed wyśmianiem. Kilka razy udało mi sie schudnąc i Ci którzy mówia, że od schudnięcia nie zmienimy naszego życia są w błędzie! Może nie od razu, ale nowa sylwetka, lepsze samopoczucie sprawią ze będziemy optymistycznie nastawieni do życia, ludzi.... do siebie! Zyskamy coś o wiele ważniejszego niz nowe cialo... wiare w nasze możliwości, a to jest chyba gwarantem wszystkich sukcesów. Dlatego teraz chce spróbować ostatni raz.... jeżeli nie wyjdzie mi teraz... przestane walczyc, a postaram sie zaakceptowac to czego nie jestem w stanie zmienic! Jeżeli macie ochote przyłączyc się do walki o "nową siebie" zapraszam! Razem zawsze raźniej! Bedziemy dzielić się naszymi skcesami...i porażkami oraz wzajemnie motywować się w chwilach kryzysu!
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 10:52   #2
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Nowe "ja" !!!

Zgadzam się z Tobą w stu procentach.Utrata kilogramów dla kogoś, dla kogo są one utrapieniem i największym kompleksem, potrafi radykalnie odmienić nastawienie do zycia i ludzi.Przyłączam się
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 11:12   #3
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Nowe "ja" !!!

zgadzam sie z wami i sie przylaczam
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 11:16   #4
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Nowe "ja" !!!

popieram w 100%
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 11:16   #5
femelle
Przyczajenie
 
Avatar femelle
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Nowe "ja" !!!

Zgadzam się w 100%. Sama też nie mam strasznie dużych kłopotów z nadwagą. To jest tylko kilka kg. Niedawno udało mi się zmotywować, jadłam o wiele mniej i schudłam z jakieś 2 kg. Ale teraz przyszła jesień, zrobiło się zimno i ani nie chce mi się ruszać, najchętniej bym siedziała i coś żarła Więc z chęcią się do Was przyłączę
__________________
Zawsze pamiętaj, że jesteś osobą absolutnie wyjątkową- tak jak wszyscy inni.
femelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 11:18   #6
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Nowe "ja" !!!

rowniez sie z Wami zgadzam,bo sama zrzucilam olbrzymia nadwage i to radykalnie zmienilo moje nastawienie do zycia
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 11:31   #7
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Nowe "ja" !!!

Ciesze sie Moja dietka nie bedzie zbyt radykalna, bo to ma byc dieta na cale zycie. Z cwiczeniami troche gorzej bo pod tym wzgeledm to mam takiego lenia, tak mi sie nie chce, ze ojejku! hehe ale mam nadzieje ze jakos sie zmotywuje! Zwlaszcza ze mam taki fajny filmik do cwiczen 20 min Jane Fonda rozciagajacy cale cialo!
P.S. moze mozecie mi poradzic co mam robic kiedy dopadnie mnie wilczy glod na slodycze i kanapki z majoneme <mniami>

Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 11:42   #8
femelle
Przyczajenie
 
Avatar femelle
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Nowe "ja" !!!

Cytat:
Napisane przez mircia Pokaż wiadomość
Ciesze sie Moja dietka nie bedzie zbyt radykalna, bo to ma byc dieta na cale zycie. Z cwiczeniami troche gorzej bo pod tym wzgeledm to mam takiego lenia, tak mi sie nie chce, ze ojejku! hehe ale mam nadzieje ze jakos sie zmotywuje! Zwlaszcza ze mam taki fajny filmik do cwiczen 20 min Jane Fonda rozciagajacy cale cialo!
P.S. moze mozecie mi poradzic co mam robic kiedy dopadnie mnie wilczy glod na slodycze i kanapki z majoneme <mniami>

Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki
Ja też nie stosuję jakiejś radykalnej diety. Nie raz próbowałam, ale mam zbyt słomiany zapał. Co do ćwiczeń to u mnie z tym jest ogrooomny problem. Wmawiam sobie, że to przecież tylko z jakieś pół godzinki, nic wielkiego, ale i tak trudno mi się zmobilizować.
A co do wilczego apetytu. Możesz spróbować zjeść łyżeczkę mielonego siemienia lnianego i popić szklanką wody. To Ci spęcznieje w żołądku. Mi to niestety pomaga tylko na chwilę. Ale może u Ciebie będzie inaczej
__________________
Zawsze pamiętaj, że jesteś osobą absolutnie wyjątkową- tak jak wszyscy inni.
femelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:13   #9
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Nowe "ja" !!!

Trzymajcie mnie bo zaraz polecę po czekoladę czemu w takich chwilach nie myśli się o swoich marzeniach?
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:35   #10
femelle
Przyczajenie
 
Avatar femelle
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Nowe "ja" !!!

Cytat:
Napisane przez kate6o Pokaż wiadomość
Trzymajcie mnie bo zaraz polecę po czekoladę czemu w takich chwilach nie myśli się o swoich marzeniach?
Nawet mi nie mów, ja mam zamiar pożreć "Koszałki"- takie cukierki. I oczywiście znając mnie nie skończy się na jednym. I najgorsze właśnie jest to, że nic nie jest mnie w stanie od tego powstrzymać...
__________________
Zawsze pamiętaj, że jesteś osobą absolutnie wyjątkową- tak jak wszyscy inni.
femelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 14:11   #11
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Nowe "ja" !!!

Zrzucenie niepotrzebnej wagi bardzo zmienia ludzi. Jak ważyłam 100kg to w ogóle nie wychodziłam z domu i byłam zwykłym ponurakiem a teraz jak zrzuciłam 30kg często wychodze z domu, ciągle się śmieje i w ogóle nie chce nawet wspominać tych czasów jak ważyłam 100kg a było to dokładnie rok temu brrr....
Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 14:11   #12
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Nowe "ja" !!!

nic nie mówcie dziewczyny! Czlowiek to taka glupia istota ze dla chwili slabosci przekresla wszystkie swoje marzenia! ja na razie trzymam sie dzielnie, ale to dlatego ze dzisiaj jest pierwszy dzien mojego nowego, zdrowego odzywiania sie (na slowo ochdzanie od razu robie sie glodna)! Nie dajcie sie dziewczyny! Wierze w was!
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 14:15   #13
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Nowe "ja" !!!

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Zrzucenie niepotrzebnej wagi bardzo zmienia ludzi. Jak ważyłam 100kg to w ogóle nie wychodziłam z domu i byłam zwykłym ponurakiem a teraz jak zrzuciłam 30kg często wychodze z domu, ciągle się śmieje i w ogóle nie chce nawet wspominać tych czasów jak ważyłam 100kg a było to dokładnie rok temu brrr....

gratulacje! ja kiedys zrzucilam 10 kg (wazylam 56kg przy 175cm) i to byl najlepszy okres w moim zyciu! Szybko sie jednak skonczyl, bo przytylam, ale czego moglam sie spodziewac - scudlam te 10 kg w 1,5 miesiaca...potem moj organizm byl tak wygladzony, ze pochalanialm tony jedzenia i oto powrocilam do swojej wyjsciowej wagi!
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 15:25   #14
femelle
Przyczajenie
 
Avatar femelle
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Nowe "ja" !!!

Dobra, dziewczyny, postanowiłam, że od jutra spowrotem wezmę się za siebie. Nie będę marnować już osiągniętych efektów Trzymajcie kciuki. Najgorzej będzie z ćwiczeniami. Ale grunt to pozytywne nastawienie Dam radę
__________________
Zawsze pamiętaj, że jesteś osobą absolutnie wyjątkową- tak jak wszyscy inni.
femelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:03   #15
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Nowe "ja" !!!

Zmotywowalyscie mnie dolaczam sie do was
Od kwietnia do wrzesnia schudlam jakies 10 kg i po tym waga stanela, pewne i z mojej winy po troche (dobrze ze nie idzie w gore chociaz) tez. Zaczelam wiecej jesc ( i w tym slodyczy ) i mniej sie ruszac. Kiedys cwiczylam w domku codziennie ale mialam wiecej czasu, biegalam rano i od dwoch miesiecy chodze na silownie. Tylko ze wlasnie skonczyl mi sie karnet i narazie forsy brak na nowy . Bede musiala poczekac na przyplyw gotowki.
Wiec dzieczyny moze na poczatek napiszemy ile wazymy i ile chcialybysmy schudnac i ile mamy wzrostu?
Zaczynam od siebie:
wzrost 176, waga ok 66-67 (aktualnie jestem przed okresem i waze pewnie wiecej) chcialabym zejsc do 60 kg
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 21:18   #16
mariposa84
Przyczajenie
 
Avatar mariposa84
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 26
GG do mariposa84
Dot.: Nowe "ja" !!!

Dziewczyny ja tez sie przylacze jesli mozna?Musze sie pozbyc ostatnich kilogramow jakie mi zostaly tym razem skutecznie i na dobre!!
mariposa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 21:59   #17
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Nowe "ja" !!!

hmmm ja nie chce sie glodzic tylko ograniczac i przede wszystkim nie jesc na noc !!! choc to ostatnie bywa trudne
to byly czasy gdy pracowalam przychodzilam do domu o 23 i bylam tak padnieta ze nie mialam sily nic jesc i tylko prysznic i do lozka i wtedy naprawde duzo schudlam i moim celem jest powrocenie do idealnej selwetki z tamtych czasow
ojjj kurcze bo narazie to ja tylko madrze pisze a nie wprowadzam tego w zycie ... ojjj trudno ale mysle ze damy rade razem
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 22:00   #18
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Nowe "ja" !!!

mariposa84 oczywiscie ze mozna im wiecej osob tym razniej damy rade :d
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 22:31   #19
Olenia20
Raczkowanie
 
Avatar Olenia20
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 436
Dot.: Nowe "ja" !!!

Widzę, że mamy podobne podejście do sprawy -moja dieta też nie jest radykalna-polega raczej na jedzeniu zdrowych rzeczy w rozsądnych ilosciach Opieram się raczej na dużej dawce ruchu- 4 razy w tygodniu siłownia i 1 lub 2 wyjścia na basen.Sporo juz osiągnęłam, ale mam aspiracje na więcej no i nie chcę wrócić do punktu wyjścia Mam nadzieje, ze ten wątek to miejsce, gdzie w chwilach słabości i zniechęcenia dostanę motywacyjnego kopniaka w tyłek .Pozdrawiam
Olenia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-05, 22:39   #20
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Thumbs up Dot.: Nowe "ja" !!!

I ja się przyłanczam!! Jej... już nawet nie pamiętam ile razy zaczynałam ''od poniedziałku", "od nowego miesiąca" ... a i tak udawało mi się przetrwać góra 2 tygodnie... OD JUTRA NA SERIO albo już na zawsze witaj... zatłuszczona sylwetko... Damy radę dziewczęta!!! Aż będziemy dumne z każdego dnia, z każdej godziny przetrwanej bez słodyczy!!! Bez kalorycznych dań! Ja startuję na diecie plaż południowych DAMY RADę !!!!!!
P.S. Mój cel... z wagi 64 kg... (niestety!) zejść na 55 (przynajmniej!)
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 07:36   #21
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Nowe "ja" !!!

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Wiec dzieczyny moze na poczatek napiszemy ile wazymy i ile chcialybysmy schudnac i ile mamy wzrostu?
Co? Nikt tu postow nie czyta czy jak?
Nie chcem byc wstretna czy cos ale mam "doswiadczenie" w takich watkach i jesli sie nie bedziemy czytac i odpisywac to watek szybko umrze . A chyba nie chcemy zeby watek umarl? Bo chcemy byc szczuple?! Jeeeeeeeee
Proponuje zebysmy tez pisaly co zjadlysmy w ciagu dnia
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 09:15   #22
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Nowe "ja" !!!

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Co? Nikt tu postow nie czyta czy jak?
Nie chcem byc wstretna czy cos ale mam "doswiadczenie" w takich watkach i jesli sie nie bedziemy czytac i odpisywac to watek szybko umrze . A chyba nie chcemy zeby watek umarl? Bo chcemy byc szczuple?! Jeeeeeeeee
Proponuje zebysmy tez pisaly co zjadlysmy w ciagu dnia

Witam!

Dziewczyny przyłanczam sie a więc na poczatek waga 60 wzrost 168 chciala bym zejśc do wagi 54,55 wiem ze to bedzie naodpowiedniejsza waga dla mnie i najwazniejsze żeby mi sie udało pozbyc wkońcu tego cholernego brzuszka.Ostatnio jak sie odchudzałam to było jakoś w wakacje w ciagu 1,5 miesiaca schudłam 5 kg wygladałam o niebo lepiej i tak sie tez czułam niestety dwa kilogramy mi wruciły dziewczyny zmotywowałyscie mnie i to mocno wiem ze dam rade schudnąc cięzko no ale jednak daje rade mam juz dość tego brzuchola i tłuszczu na plecach i okroknych boczków tez jak niektore z was rezygnowałam z wielu przyjemności np. letnie wypady nad jezioro koszmar zawsze sobie myslałam kiedy ja założe dwu częściowy stroj i pewnym krokiem bede sie przechadzac po plazy dzisiaj postanowiłam wziąśc sie za siebie i mysle że nie na darmo ten moj zapał zaraz wsiadam na rowerek a potem jakieś lekie sniadanko

Trzymam dziewczyny za was kciuki i za siebie tez powodzenia
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 13:48   #23
amberlinka
Raczkowanie
 
Avatar amberlinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 377
Dot.: Nowe "ja" !!!

Hej Wróciłam już ze szkoły i właśnie zaraz startuję do sklepu spożywczego zakupić produkty potrzebne na 'zupkę z zielonego ogórka' buuuzie
P.S. Później napiszę swoje dane, bo dawno się nie mierzyłam i nie wiem, jaka duża teraz jestem
amberlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 13:59   #24
femelle
Przyczajenie
 
Avatar femelle
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 22
Dot.: Nowe "ja" !!!

Moja waga to 56.9- zawsze to już nie 57 A aspiracje mam na 53
Damy radę Ja się właśnie zabieram za ćwiczonka. Z tym to u mnie najgorzej. Ale miejmy nadzieje, że nie skończy się na jednym dniu
__________________
Zawsze pamiętaj, że jesteś osobą absolutnie wyjątkową- tak jak wszyscy inni.
femelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 16:13   #25
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Nowe "ja" !!!

ja mam 175cm i waze jakies 68kg chcialabym wazyc ok 58 wiec 10 kilogramow mniej! Moja dietka bedzie polegala przede wszystkim na ograniczeniu slodyczy, kanapek z majonezem (moja obsesja) i nie podjadaniu miedzy posilkami! Najwieksza motywacja jest dla mnie.... studniowka... wakacje... studia...nowi znajomi itd. Stawiam takze na ruch wiec trzymajcie za mnie kciuki zebym nigdy wiecej nie musiala zakladac watku z kolejnym postanowieniem odchudzania! Trzymajcie sie dziewczyny!! Jestesmy razem!
P.S. dzisiaj w szkole zjadlam maly kawalek ciasta i 3 cukierki, za to na obiad zjadlam warzywa na patelnie smazone na niewielkiej ilosci oleju, mam zamiar nie jesc kolacji wiec mysle ze nie zniszczylam diety przez ten kawaleczek ciasta!
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 16:51   #26
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Thumbs up Dot.: Nowe "ja" !!!

Cytat:
Napisane przez mircia Pokaż wiadomość
P.S. dzisiaj w szkole zjadlam maly kawalek ciasta i 3 cukierki, za to na obiad zjadlam warzywa na patelnie smazone na niewielkiej ilosci oleju, mam zamiar nie jesc kolacji wiec mysle ze nie zniszczylam diety przez ten kawaleczek ciasta!
Takie postępowanie to najlepsza droga do rzucenia sie na jedzenie oraz do efektu jojo a tego chyba nie chcesz

Jeśli mogę coś doradzić:
- postaraj sie jeść porządne śniadania, wtedy w ciagu dnia można uniknąć napadów głodu
- jedz posiłki co około 3 godziny a ostatni posiłek na 2- 0,5 godziny przed spaniem
- na kolację zjedz posiłek czystobiałkowy (chudy tarożek wlub serek wiejski, filet z kurczaka, tuńczyk z puszki z wody, jajko/a itp.) ewentualnie z dodatkiem warzyw
- postaraj sie, aby w każdym posiłku było źródło białka oraz warzywa, najlepiej zielone, natomiast unikaj ww prostych typu białe pieczywo, biały/dmuchany ryż, produkty mączne i słodycze, zwłaszcza unikaj tego wszystkiego po południu i wieczorem

To tak na początek Takie postępowanie pozwoli utrzymać metabolizm na wysokim poziomie i uniknąć efektu jojo oraz napadów głodu (zwłaszcza na słodkie )

powodzenia
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 17:19   #27
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Nowe "ja" !!!

dziekuje bardzo Rzabba za rady! wiem ze nie powinnam dac sie skusic nawet na najmniejszy kawaleczek cista...ale nie moglam sie powstrzymac! Obiecuje ze sie to wiecej nie powtorzy!
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 17:36   #28
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nowe "ja" !!!

Cytat:
Napisane przez mircia Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo Rzabba za rady! wiem ze nie powinnam dac sie skusic nawet na najmniejszy kawaleczek cista...ale nie moglam sie powstrzymac! Obiecuje ze sie to wiecej nie powtorzy!
A mnie nie chodziło o to ciasto tylko o brak kolacji
Grzechy są dla ludzi i osładzają życie. Ważne, żeby nie załamywać sie z powodu małego grzeszku, tylko konsekwentnie dążyć dalej do wyznaczonego celu.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 17:47   #29
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Nowe "ja" !!!

Hej. Dzisiaj szlo mi tak dobrze zadnych grzeszkow... ale jestem przed okresem i pozarlam czekolade beczec sie chce ostatnio nie moge opanowac mojej checi na slodkie. Ueee co robic?
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 18:25   #30
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: Nowe "ja" !!!

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
A mnie nie chodziło o to ciasto tylko o brak kolacji
Grzechy są dla ludzi i osładzają życie. Ważne, żeby nie załamywać sie z powodu małego grzeszku, tylko konsekwentnie dążyć dalej do wyznaczonego celu.
nom w sumie masz racje, tylko wole na razie nie jesc nic slodkiego bo zwykle na malym kawaleczku sie nie konczy
mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.