koloczyk w pepku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 11:55   #1
aga.tamara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6

koloczyk w pepku


mam tkie pytanie, czy zrobienie sobie samej kolczyka w pepku jest bardzo trudne?? i czy moge sobie zrobic wielka krzywde??. naposzcie mi juak to sie powinno robic
aga.tamara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 13:14   #2
shacka
Raczkowanie
 
Avatar shacka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 248
GG do shacka
Dot.: koloczyk w pepku

Odradzam przebijania sobie samej pepka, kolezanek tez nie polecam, czasem lepiej przezalowac te ze 100 zl na wykonanie zabiegu w specjalnym studio i bycie zadowolonym. Roznie bywa jak sie samemu przebija. Zreszta poczytaj tutaj :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=7203 Ja kolczyka narazie nie mam, w planach mam zrobienie go ale sie boje :P Wiec na temat samodzielnego przebicia Ci za wiele nie powiem. Ale krzywde na pewno mozesz sobie zrobic zle przebijajac, lub majac nieodpowiednia ige.
shacka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:05   #3
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: koloczyk w pepku

Ja Ci mogę napisać jak to się robi: znajdujesz dobry salon i Pani Kosmetyczka Ci przebiją pępek robi to ślicznie, szybko i bez problemu Ja tak zrobiłam, a niestety moja kumpela odwrotnie - sama sobie przebiła w domu... Ile się naryczała, naprzeklinała... to chyba w całym swoim życiu tyle nie powiedziała mimo że zrobione niby "strerylnie" to paprało jej się to prawie cały rok a mi (gdzie robiłam w salonie) zagoiło się w niecały miesiąc. Tak więc wybieraj... Jak chcesz na lato ładny pępęk to wydaj te pieniądzę i o nic się nie martw
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 01:20   #4
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: koloczyk w pepku

Ja tez odradzam robienie samemu.
Mialam robiony kolczyk w salonie kosmetycznym ,teraz sie wlasnie zalecza . Sama osobiscie myslalam ,ze to bedzie latwiejsze ,przeciez trzeba tylko przebic skorke. Jednak kosmetyczka wymierzala idealnie odleglosc , duzo razy sie przymierzala ,by nie bylo krzywo i oczywiscie musiala zlapac skorke w kleszcze, bo bardzo wane jest ,zeby kanalik przez ktory bedzie przebiegal kolczyk byl idealnie rowny . Nie bylo to tak latwe jak mi sie wydawalo Jestem zadowolona z kolczyka ,ale nie wyobrazam sobie zorbic go sama , nie mowiac juz ,ze w warunkach "domowych" nie ma takiej higieny ,jak w gabinecie kosmetycznym ,gdzie wszystko jest sterylnie zapakowane.A co do gojenia sie to od mojego zabiegu minelo 2 tyg i 5 dni ,a jest juz prawie wyleczony, zostala jedynie czerwona obwodka przy gornej kuleczce.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.