Pikantna sałatka z grillowanymi warzywami, awokado i serem typu śródziemnomorskiego… - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-25, 22:03   #1
PepperPunch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22

Pikantna sałatka z grillowanymi warzywami, awokado i serem typu śródziemnomorskiego…


Z tego co miałam akurat w lodowce, ‘wyczarowałam’ sałatkę: lekką, pikantną, kuszącą smakiem i bukietem zapachowym soczystych grillowanych warzyw i aromatycznych przypraw – wędzonej papryki i czubrycy zielonej…

Potrzebujemy: cukinię, czerwoną paprykę, dojrzałe awokado, Apetinę z chili i przyprawy do smaku.

Na dwie porcje zgrillowalam 1 cukinię pokrojoną w plastry i 1 czerwoną paprykę pokrojoną w paski (grilowalam do miękkości i uzyskania atrakcyjnych brązowych paseczków na warzywach). Następnie pokroiłam 1 dojrzale awokado i wykorzystałam 1 opakowanie serka typu śródziemnomorskiego Apetina z chili.


Najlepiej smakuje przyprawione wędzoną papryką i czubrycą zieloną (jeżeli jest na kuchennym stojaku z przyprawami); podana na ciepło ze świeżym pieczywem!

A Wy co ostatnio wyczarowalyscie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moze5.jpg (86,4 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez PepperPunch
Czas edycji: 2013-11-26 o 16:08
PepperPunch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.