osoby z chorobami zmieniajacymi ich wyglad np skory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-07, 13:45   #1
mmara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Exclamation

osoby z chorobami zmieniajacymi ich wyglad np skory


Witam,

mam na imię Marlena, jestem studentką fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Chciałabym zrealizować projekt fotograficzny, który sprawiłby, że chociażby w małym stopniu społeczeństwo zmieniłoby myślenie na temat chorych ludzi, którzy są bardzo często dyskryminowani, a przecież mają takie samo prawo by do tego społeczeństwa należeć i normalnie w nim funkcjonować.
Zdaję sobie sprawę, że realizacja mojego pomysłu nie będzie łatwa, bo zazwyczaj niechętnie pokazujemy swoje niedoskonałości.

Mimo to poszukuję chętnych osób, które zgodziłyby się na sfotografowanie. Chciałabym ukazać portretowane osoby w sposób godny, z szacunkiem, tak by ich choroba nie była głównym tematem zdjęć, tylko oni sami, a zmiany w wyglądzie byłyby widoczne dopiero po wnikliwszym przyjrzeniu się.

Będę wdzięczna i chętnie skorzystam z pomocy osób, które w jakiś sposób mogłyby mi ułatwić kontakt z osobami, które mogłyby wziąć udział w projekcie. Bardzo liczę na Państwa pomoc!

Mój mail: marlenaplewka@gmail.com
mmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 14:42   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: osoby z chorobami zmieniajacymi ich wyglad np skory

Cytat:
Napisane przez mmara Pokaż wiadomość
Witam,

mam na imię Marlena, jestem studentką fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Chciałabym zrealizować projekt fotograficzny, który sprawiłby, że chociażby w małym stopniu społeczeństwo zmieniłoby myślenie na temat chorych ludzi, którzy są bardzo często dyskryminowani, a przecież mają takie samo prawo by do tego społeczeństwa należeć i normalnie w nim funkcjonować.
Zdaję sobie sprawę, że realizacja mojego pomysłu nie będzie łatwa, bo zazwyczaj niechętnie pokazujemy swoje niedoskonałości.

Mimo to poszukuję chętnych osób, które zgodziłyby się na sfotografowanie. Chciałabym ukazać portretowane osoby w sposób godny, z szacunkiem, tak by ich choroba nie była głównym tematem zdjęć, tylko oni sami, a zmiany w wyglądzie byłyby widoczne dopiero po wnikliwszym przyjrzeniu się.

Będę wdzięczna i chętnie skorzystam z pomocy osób, które w jakiś sposób mogłyby mi ułatwić kontakt z osobami, które mogłyby wziąć udział w projekcie. Bardzo liczę na Państwa pomoc!

Mój mail: marlenaplewka@gmail.com
Może napisz na forum Atopików : atopowe-zapalenie.pl.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.