Jak czytać książki za niewielkie pieniądze? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-21, 11:19   #31
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak czytać książki za niewielkie pieniądze?

Czasami warto się rozejrzeć po sklepach wszystko po 2,50; nowości tam nie ma, ale i tak można znaleźć ciekawe rzeczy za śmieszne pieniądze
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 11:49   #32
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Jak czytać książki za niewielkie pieniądze?

Ja mam sporo książek właśnie z marketów głównie Auchan,często są fajne promocje.W koszach znaleźć można książki i za 5 i za 6 czy 10 ,ale są tez i droższe.Można naprawde znaleźć ciekawe książki.

Nie mam specjalnych wymagań,jak cis mi się spodoba to biorę,najczęściej zamawiam przez Internet



U siebie w sklepach za 5 zl jeszcze nie spotkałam,ale książki po angielsku czy hiszpańsku widuję w secondhandach.

Teraz w Stokrotce są książki za 14,99 (wzięłam /"Małego Księcia" i "Świadka"nory Roberts
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 13:02   #33
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak czytać książki za niewielkie pieniądze?

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość
Ja mam sporo książek właśnie z marketów głównie Auchan,często są fajne promocje.W koszach znaleźć można książki i za 5 i za 6 czy 10 ,ale są tez i droższe.Można naprawde znaleźć ciekawe książki.

Nie mam specjalnych wymagań,jak cis mi się spodoba to biorę,najczęściej zamawiam przez Internet



U siebie w sklepach za 5 zl jeszcze nie spotkałam,ale książki po angielsku czy hiszpańsku widuję w secondhandach.

Teraz w Stokrotce są książki za 14,99 (wzięłam /"Małego Księcia" i "Świadka"nory Roberts
No to ja farta mam, : ale w lumpeksach spotykam także polskie książki ostatni mój łup to album o fotografii za 10 płn. Także raczej nie łudzę się, że tam tylko zagraniczny towar ląduje...
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-21 14:02:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.