Pytanie techniczne: Jak usunąć swoje konto? Odpowiedź: NIE USUWAMY KONT - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-07, 17:50   #61
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: jak usunąć konto na wizazu i zalozyc nowe??

Konta usunąć się nie da, a wyskakuje to perwnie przez e-mail, spróbuj na innym.
PS Totalnie złe forum na ten wątek!!
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 17:50   #62
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: jak usunąć konto na wizazu i zalozyc nowe??

Konta usunąć się nie da, a wyskakuje to perwnie przez e-mail, spróbuj na innym.
PS Totalnie złe forum na ten wątek!!
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 17:55   #63
aan3czka
Raczkowanie
 
Avatar aan3czka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 243
Dot.: jak usunac konto na wizazu i zalozyc nowe?

hmmm ale jak wchodze ze strony glownej - zarejestruj sie to wyskakuje mi ze juz jest w bazie danych uzytkownik i jakbym nie mogla nowego konta zalozyc bo juz jedno jest... no nie wiem... :|
__________________
aan3czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 17:57   #64
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: jak usunac konto na wizazu i zalozyc nowe?

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Musisz sobie założyć nowego mejla i z niego się zalogować.
Nie można usunąć konta. Ani zmienić loginu.
Jedyna droga - inny mejl, nowe zalogowanie, i zapomnieć o poprzednim koncie.
Wlasciwie fakt, ze pseudonimow nie mozna zmieniac, nawet rozumiem, ale ze nie mozna usunac konta to niefajna sprawa :| Potem wydaje sie, ze jest mnostwo uzytkowników, nicki pozajmowane itp... Echh
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 17:57   #65
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: jak usunac konto na wizazu i zalozyc nowe?

bo jak zakładasz konto o tej samej nazwie to tak sie robi(chyba)
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-07, 18:34   #66
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: pytanie...

Był już podobny wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=38904
Chyba właśnie powinnaś wyczyścić cookies przeglądarki i to raczej pomoże.
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 12:43   #67
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Jak usunąć profil?

Jak usunąć profil z forum?A może można zmienić nick?Proszę o odpowiedź!
__________________
dbam o siebie
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 12:49   #68
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak usunąć profil?

Cytat:
Napisane przez fajna laseczka
Jak usunąć profil z forum?A może można zmienić nick?Proszę o odpowiedź!
sama nie usuniesz, my też nie usuwamy. Jesli chcesz zmienić nick musisz zarejestrować się od nowa (nowy profil, inny e-mail).
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 12:57   #69
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: Jak usunąć profil?

No tak ale nie mogę się zrejestrować od nowa póki nie skasuje tego,bo wtedy wyświetla mi się że te dane są już zajete
__________________
dbam o siebie
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 13:03   #70
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak usunąć profil?

Powtarzam - nie usuwamy kont, nie zmieniamy ich nazw. Aby zarejestrować innego nicka, musisz mieć inny adres email.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-08, 13:09   #71
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak usunąć profil?

Cytat:
Napisane przez fajna laseczka
No tak ale nie mogę się zrejestrować od nowa póki nie skasuje tego,bo wtedy wyświetla mi się że te dane są już zajete
czyżbym nie napisała jasno? Musisz zarejestrować nowego użytkownika z nowego adresu e-mailowego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-18, 15:43   #72
liduchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6
Question Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

Jak możbna mienić nazwę profilu lub ewentuaklnie usunąć go, niestety na innym forum gdzie piszę ktoś odnalazł moje recenzje (pisane z innego profilu niż ten) i cytują sobie fragmnety z nich dla żartu... chcę zmienić pseudonim, pod jakim były pisane bo używam go w wielu miejscach gdzie indziej, nie wiedziałam że pisanie na wizazu może zaszkodzić. help?
liduchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 15:57   #73
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

Cytat:
Napisane przez liduchna
Jak możbna mienić nazwę profilu lub ewentuaklnie usunąć go, niestety na innym forum gdzie piszę ktoś odnalazł moje recenzje (pisane z innego profilu niż ten) i cytują sobie fragmnety z nich dla żartu... chcę zmienić pseudonim, pod jakim były pisane bo używam go w wielu miejscach gdzie indziej, nie wiedziałam że pisanie na wizazu może zaszkodzić. help?
Nie można usunąć konta ani zmienić jego nazwy. Zarejestruj sobie nowego usera i będziesz nadal incognito.

Odnośnie innego forum - sami(e) wystawiają sobie ocenę takim zachowaniem, dziwi więc, że zależy Ci na ich opinii. Krótkimi słowy - olej takie znajomości

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 16:14   #74
liduchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

No hm nie o taką poraę mi chodziło. Co to za problem dla administratora zmienić nazwę użytkownika, na innych forach robią to bez problemu? Chcę uniknąć takich sytuacji na przyszłość. Wolicie żebym poszła i skasowała treść swoich recezji? Byłoby mi szkoda bo może jednak ktoś tam z nich skorzytsał ponioeważ było ich sporo.

czy to znaczy że liczba użytkowników Wizażu uwzględnia wszystkich tych którzy go dwano porzucili? takie martwe dusze?
liduchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 16:27   #75
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

Liduchna, wg mnie Wizaż jest za duży, sporo większy od innych forów i to wiele wyjaśnia, nie da się go moim zdaniem prowadzić tak jak te, na których jest zalogowanych duuużo mniej użytkowników.

Pojawiały się już takie problemy jak Twój.
A regulamin określa, że nie wolno kasować postów, nie nagminnie, dostaniesz za to bana (na tamtym koncie).

Na wstępie jest powiedziane, że po prostu odchodzisz jeśli zechcesz (normalka) a posty (i login) zostają.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 16:37   #76
liduchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

Ban na tamtym koncie mnie nie zasmuci...

" Na wstępie jest powiedziane, że po prostu odchodzisz jeśli zechcesz (normalka) a posty (i login) zostają."

a gdzie to jest konkretnie napisane?

Myślę że właściciele popularnych portali czasem zapominają że to portal jest dla użytkownika a nie na odwrót, użytkownik własnością portalu Skoro nie mają czasu na obsługę kasowania kont wystarczy dodać taką opcje do opcji użytkownika i już, skoro jest tak na wielu stronach to technicznie nie może to być żaden problem. Widzę że jest o to sporo pytań więc jest to problem nie tylko mój, a nabijanie statystyk w taki sposób nie zachęca do korzystania
liduchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 16:54   #77
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

Czy sporo, to ja bym polemizowała.
Dziewczyny chętnie zmieniałyby nicki bo stare im się nudzą lub przestają podobać, to miałam na myśli.

Jest o tym wątek na plotkowym ostatnio nawet.
Co do problemu ''w Twoim stylu'', to ja np. natrafiam na taki dopiero drugi raz w przeciągu ostatnich kilkunastu tygodni. Jedna użytkowniczka miala problem, bo jej posty zaczął czytać chłopak i zaczęli się kłócić o treść.
Ale to chyba nie o to w końcu chodzi.

Nie wiem, co wypisuje na tamtym forum tamten ktoś, cytując Twoje posty, ale prawda jest tak, że w przyrodzie i sieci nic nie ginie i to raczej trzeba się pilnować, co i jak się pisze, jeśli czegoś się obawiamy.

W regulaminie. Masz go u samej góry, tuż pod ''szukaj z google'' np.
http://www.wizaz.pl/forum/announcement.php?f=17&a=13

Czas pożegnać się z Wizaż.pl? Nie usuwamy postów, które nie łamią regulaminu. Wiąże się to zbyt często z niszczeniem treści istniejących wątków i porad na których nam zależy. Dlatego, jeśli masz ochotę pożegnać się z nami, po prostu nie wchodź na nasze strony
Jeśli mimo to będziesz edytować setki swoich postów, spodziewaj się zablokowania swojego konta - jest to odruch obronny administratorów.

Nie zmieniamy nicków! Możesz zarejestrować sobie innego użytkownika, ale nie zmieniamy nazwy istniejącego użytkownika.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 17:02   #78
liduchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

Co za bezsensowne zasady, rozumiem że wizażowi zależy na gromadzeniu recenzji i postów i klików ale bez przesady. A jest to obosieczna broń, aż się prosi o nadużycia - skoro prośba jest lekceważona to kto mi teraz zabroni pójśc i powklejać w moje recenzje kawałki "Pana tadeusza"? Zablokują mi stare konto (o to chodziło mi od początku) a zyskają bałagan na portalu. Nie lepiej od początku trochę bardziej szanować użytkownika?

Poza tym ten regulamin o ktrym piszesz dotyczy forum, ja nie pisałam na forum tylko same recenzje, żadnego takiego regulaminu co do recenzji nie ma, jest Kodeks Recenzntki w którym nie ma takich zobowiązań. Toteż nic takiego nie akceptowałam zaczynając pisać.
liduchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 17:12   #79
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

Liduchna. Dobra, wiadomo, że to fajnie nie usuwać martwego konta i nabić sobie statystykę, ale z drugiej strony piszesz i treść zostaje, nie wiadomo, co sie przydaje, nikt tego z pensetką badał nie będzie

Forum jest wielkie, statystyki z dołu podają że jest ok 84 tyś ludzi tutaj, aktywnych niecałe 20 tyś, a on-line jednorazowo jest 2 tys osób.
I teraz każdy z jakąś pretensją. Admin też człowiek (bo tego czego oczekujesz mod już nie zrobi)

Rozumiem, że na forum, gdzie jest kilkuset użytkowników i gdzie przyrasta dziennie mało postów (kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt to już niekoniecznie chyba) że admin i modzi wycinają każdego maleńkiego oftopa (tu ''zieloni'' już dawno by chyba z tym zwariowali ) - że tam chętniej zmienią usera i takie tam.

Zasady masz określone regulaminem, widzisz, gdy się rejestrujesz.
My aż tak na regulamin nie narzekamy, myślę, że jest ok i zmieniane tu jest na bieżąco to, co jest niezbyt dobre i na co sie skarżymy - więc nie sądzę, abyśmy mieli do czynienia z jakimś lekceważeniem i brakiem dla nas szacunku.


Konta Ci nikt nie usunie, jak Cię dorwą , że masowo wklejasz Pana Tadzia to dostaniesz bana i nie ruszysz swoich postów i tyle.
Nie wyczytałam, aby chodziło Ci o ''blokadę konta''

edit: Tu możesz mieć i 5 użytkowników z jednego konta. Nowy nick, nowe hasło - a do starego nie musisz wchodzić, skoro nie chcesz, i tyle.
Bo Ty może myślałaś, że tu można mieć tylko jedno konto i dlatego pytałaś, bo trzeba wybrać.
Nie trzeba.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-18, 17:13   #80
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

Cytat:
Napisane przez liduchna
Co za bezsensowne zasady, rozumiem że wizażowi zależy na gromadzeniu recenzji i postów i klików ale bez przesady. A jest to obosieczna broń, aż się prosi o nadużycia - skoro prośba jest lekceważona to kto mi teraz zabroni pójśc i powklejać w moje recenzje kawałki "Pana tadeusza"? Zablokują mi stare konto (o to chodziło mi od początku) a zyskają bałagan na portalu. Nie lepiej od początku trochę bardziej szanować użytkownika?

A może trochę szacunku do wszystkich innych na portalu? Co ci dadzą te groźby? Myślisz, że się ktoś przestraszy?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 17:17   #81
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

I nie została prośba zlekceważona, admin Ci odpowiedział, ale biorąc pod uwagę jaki masz problem, nawet nie musiał tego robić.
Po prostu nikt Cię nie potraktował ''wyjątkowo'' i tyle
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 17:43   #82
liduchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

Zaznaczam ponowanie, że zaczynając pisanie recenzji (a było to ładnych parę lat temu) nie akceptowałam żadnego takiego regulaminu Forum, ponieważ co do recenzji go nie było i do dizś nie ma. Nie prosze przeciez o kasowanie postów na forum ani nawet o kasowanie recenzji. Dlatego też nie jest to prośba o wyjątek, tylko o postepowanie zgodne z własnymi zasadami Wizazu.

Rozumiem, że wam sie tu podoba i bronicie administracji, ale ja ładnych parę lat piszę na innym wielkim portalu, który ma wielokrotnie więcej i postow i użytkowników, i widziałam masę razy ja administracja robi tam wszystko, żeby pomóc użytkownikom, nawet tym problematycznym. Jestem przyzwyczajona do innych standardw postępowania i tyle.

Porządny portal potrafi zapewnić wystarczającą obsługę administracyjną, o ile tylko zależy mu na użytkownikach, więc wytłumaczenie "admini nie mają czasu" nie ma zastosowania. Jeśli portal się tak rozrasta że lixzba interwencji przerasta adminow albo z braku czasu odbiera się oczywioste gdzie indziej prawa to coś jest nie tak, czas zwiększyć ekipę lub dać więcej opcji użytkownikom

A ja nie szantażuję, tylko wskazuję dziury w systemie, który opiera się na tym, że Wizaz odmawia użytkownikom praw, które są standardem na innych forach (czyli kasowanie profilu lub zmiana pseudonimu). Niestety taki system można też ominąć. Jeżeli komuś zależy na zamknięciu konta, to obecnie może tego próbować jedynie przez psucie własnych recenzji, ale jednak może.

Edytowane przez liduchna
Czas edycji: 2006-07-18 o 18:28
liduchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 19:09   #83
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

Wiesz, Liduchna, wypowiedziałam się jako użytkownik, nie jako mod, tym bardziej admin. Zatem zanim wyciągniesz takie wnioski musisz zapoznać się z rzetelną opinią kogoś, kto się tym zajmuje - czy ma czas, czy też go nie ma i temu podobne.
Rzeczywiście wkleiłam Ci fragment regulaminu forum, nic z kodeksu (ale o ile pamiętam tam i tak nic na ten temat nie ma).

Musisz zatem wyjaśnić sobie swój problem chęci zmiany nicka przy zostawieniu recenzji i postów z kimś innym.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 21:29   #84
liduchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jak zmienić nazwę profilu lub usunąć

Otóż to... Czy admin znajdzie czas żeby tu jeszcze zajrzeć?
liduchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 17:33   #85
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Usunięcie konta

Chciałaby usunąć swoje konto . Czy jest to możliwe? Czy wraz z jego usunięciem usuną się wszystkie moje recenzje i posty?
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 17:47   #86
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Usunięcie konta

Fragment regulaminu forum:
Czas pożegnać się z Wizaż.pl? Nie usuwamy postów, które nie łamią regulaminu. Wiąże się to zbyt często z niszczeniem treści istniejących wątków i porad na których nam zależy. Dlatego, jeśli masz ochotę pożegnać się z nami, po prostu nie wchodź na nasze strony
Jeśli mimo to będziesz edytować setki swoich postów, spodziewaj się zablokowania swojego konta - jest to odruch obronny administratorów.


amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 17:47   #87
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Usunięcie konta

kont nie usuwamy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-11, 18:47   #88
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Usunięcie konta

Cytat:
Napisane przez agabil1
kont nie usuwamy
nie usuwamy
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 21:14   #89
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: Usunięcie konta

Szkoda Nie chciałam opuszczac (broń mnie Panie Boże od tego!) wizażu tylko wrócic pod innym nickiem. Szkoda także, że nie można usuwac niektórych swoich postów. Na innych forach raczej jest to normalne.
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 21:26   #90
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Usunięcie konta

Cytat:
Napisane przez rumiana
Szkoda Nie chciałam opuszczac (broń mnie Panie Boże od tego!) wizażu tylko wrócic pod innym nickiem. Szkoda także, że nie można usuwac niektórych swoich postów. Na innych forach raczej jest to normalne.
Ależ możesz założyć nowe konto bez usuwania starego
Odnośnie usuwania postów - inne fora może i mogą, my nie chcemy
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 09:48:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.