..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::.. - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-14, 21:35   #3601
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

peggy7 ja na I fazie byłam jakieś 4 lata temu chyba i póki co niegdy wwięcej jej nie powtarzałam- aktualnie na żadnej diecie nie jestem bo tak jak Angellka napisała mam małe dziecko które ma prawie 2 miesiące
Angellko-bardzo mi miło,ze pamiętałaś
aktualnie ważę jakieś 4 kg więcej do wagi sprzed ciązy.
pewnie bym schudła gdyby nie to,że pochłaniam ogromne ilości słodyczy za co jestem na siebie zła,ale cóż


dobrej nocy
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 21:40   #3602
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Oj tak u siebie cięzko jest zobaczyć musiała by sie przez miesiac nie przeglądac w lustrze

Z ta soczewica to musiałas mieć jakąś dziwną moja sie gotuje 10 min i jest bez zapachowa. Kupuje tej firmy http://www.opinie.senior.pl/Makro-K-...ona,29270.html na pewno mozna ją kupić w Tesco :
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 22:13   #3603
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
witam i od razu pytam gdzie "stare" wyjadaczki SB??tylko Telik pojawia sie od czasu do czasu-a reszta gdzie się podziewa:confus ed:
Morelko-gdzie Ty sie pdoziewasz???jak u Ciebie z wagą?????????


to blog Telika
na pierwszej str są linki do różnych stron na które warto zajrzec szukając inspiracji

lepiej zjeść zwykły majonez niz light-ten ma za dużo chemii

ja się zastanawiam na d powtórką pierwszej fazy,ale chyba muszę jeszcze poczekać,jak myślisz Teliku??
pozdrawiam wszytskie plażowiczki
właśnie Morelko gdzie jesteś
martwię się o Ciebie
Dygotko a ty karmisz UU?
bo jeśli tak to 1 odpada

co do majonezu light to ja go też wolę bo jednak różnica w kaloriach spora

ja od poniedziałku wskakuje na 2 fazę bo moja 3 faza zmienia się w 10
z tym że muszę trzymać dość dużą ilość węglowodanów złożonych uwzględniając fakt karmienia piersią

Dygotko dostałas mojego maila?
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:17   #3604
mistymixx
Raczkowanie
 
Avatar mistymixx
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Dziewczyny poszukuję jogurtu greckiego low fat do zrobienia Tzatzików. Spotkałyście gdzieś taki?

...Dzisiaj szef kuchni poleca omlety z truskawkami
__________________
Za mną: 65 -->59, cel: 55

http://motylembede.pl
mistymixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:24   #3605
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Ja widziałam w Carrefourze.
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 11:35   #3606
mistymixx
Raczkowanie
 
Avatar mistymixx
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

agila dziękuję , nawet będę dzisiaj w pobliżu, to zajrzę
__________________
Za mną: 65 -->59, cel: 55

http://motylembede.pl
mistymixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 16:07   #3607
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Witam po weekendzie! Nie było za dobrze, ale też nie najgorzej
Od jutra wracam na parę dni na 1 fazę i w weekend pewnie zacznę drugą.
A jak wasze weekendy? Pozdrawiam ciepło!
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 19:53   #3608
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Ja dziś jestem po imprezie urodzinowej, więc było tak sobie.. Na zakończenie I fazy(dziś 14 dzień) wypiłam chyba litr coli light, zjadłam sporo sałatki, która polana była sosem czosnkowym(z łyżkę majonezu wciągnęłam), i była w niej kukurydza. Poza tym jadłam całkowicie wg SB, ale i tak mam mieszane uczucia, wolałabym zakończyć jedynkę bez tych odstępstw.. Ciekawe co jutro pokaże mi waga
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 23:58   #3609
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

U mnie po weekendzie całkiem dobrze

Moje dzisiejsze menu:
Ś pizza śniadaniowa czyli omlet z warzywami posypany startym serem+ sok pomidorowy
ŚII mozzarella z pomidorem i szczypiorkiem
O mix piers z kurczaka, pieczrki, czerwona fasola, cebula i soczewica.
P jogurt nat i orzeczy laskowe
K sałatka z wędzonym łososiem


Co do wracania na pierwsza fazę to ja ją powtarzam chyba ze 100 razy przez kilka ostatnich lat :P
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 07:16   #3610
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Ufff u mnie dziś na wadze 68,5kg a więc -1,7kg od ostatniego ważenia i razem zrzucone 4kg na I fazie Od dziś II, postanowiłam, że dziś wprowadzę węgiel a jutro owoc, w środę zaś zjem już jedno i drugie. Na śniadanie miałam owsiankę.

Btw, ile łyżek płatków owsianych to porcja węgli? Wzięłam 3 spore łyżki, a nie jestem pewna czy nie za dużo/za mało..
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 07:23   #3611
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Telik-odpisałam na maila a karmię UU
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 09:28   #3612
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cześć

jak zobaczyłam że Dygotka jest już mamusią musiałam napisać
jak się macie jak mała? ile już ma i jak na imię??

Telik a jak twój Jasiu?
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 10:13   #3613
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Miczka wysłałam Ci pw
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:20   #3614
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

8 DZIEN

Dzisiaj musialam wczesnie wstac i zdazylam tylko szklaneczke jogurtu naturalnego z pistacjami zjesc i czulam się zle Oslabiona bylam az tak ze ciezko mi na rowerze jechac mam nadzieje ze ten stan minie i organizm mi się przyzwyczai bo zaczynam się poddawac .
Marzy mi się cos slodkiego wczorAj już skusilam się na kostke gorzkiej czekolady i odziwo byla slodka bez tego cukru we wszystkim odczowam slodycz Dzisiaj poslodzilam lyzeczka slodzika w proszku kawe i byla za slodka to chyba dobrze Jeszcze 6 dni i lece do sklepu po truskAwki albo jabuszko mniam moze sobie nalesniki zrobie z owocem już mi się marzy
A wy Dziewczyny jak tam sobie radzicie? Jakies efekty widac ?Mi brzuszelk zmalal ale jeszcze nie zaczelam cwiczyc.
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:28   #3615
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Dygotka
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 12:21   #3616
iw1
Przyczajenie
 
Avatar iw1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kruszwica
Wiadomości: 28
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ufff u mnie dziś na wadze 68,5kg a więc -1,7kg od ostatniego ważenia i razem zrzucone 4kg na I fazie Od dziś II, postanowiłam, że dziś wprowadzę węgiel a jutro owoc, w środę zaś zjem już jedno i drugie. Na śniadanie miałam owsiankę
Btw, ile łyżek płatków owsianych to porcja węgli? Wzięłam 3 spore łyżki, a nie jestem pewna czy nie za dużo/za mało..
Gratulacje! 4 kg mniej to fantastyczny wynik ja dziś pierwszy dzień II fazy a na wadze mniej tylko 2 kg, ale nie długo @ więc może się jeszcze obniży. Przechodzę na odrobinę węgli, zainwestowałam w skakankę, zobaczymy...
__________________
Było: 70,1 kg
Aktualnie 68 kg
Marzy mi się na dłużej: 60 - 58 kg
iw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 12:35   #3617
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez iw1 Pokaż wiadomość
Gratulacje! 4 kg mniej to fantastyczny wynik ja dziś pierwszy dzień II fazy a na wadze mniej tylko 2 kg, ale nie długo @ więc może się jeszcze obniży. Przechodzę na odrobinę węgli, zainwestowałam w skakankę, zobaczymy...
Dziękuję teraz mój spadek wagi na pewno przystopuje, ale te 0,5-1kg tygodniowo bardzo mnie ucieszy, oby tylko waga się nie zatrzymywała!
2kg to też ładnie, a uprawiałaś jakiś sport, czy dopiero teraz zaczniesz skakać na skakance? Ja chodziłam na marszobiegi, spacery, dziś znów idę i ogólnie staram się więcej ruszać. Zawsze odchudzałam się samą dietą, bez sportu, i spadki wagi miałam małe, więc myślę, że ruch dużo daje Jakie węgle dziś wprowadziłaś? Ja się troszkę obawiam szaleć, coby waga się całkowicie nie zatrzymała
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:10   #3618
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ufff u mnie dziś na wadze 68,5kg a więc -1,7kg od ostatniego ważenia i razem zrzucone 4kg na I fazie Od dziś II, postanowiłam, że dziś wprowadzę węgiel a jutro owoc, w środę zaś zjem już jedno i drugie. Na śniadanie miałam owsiankę.

Btw, ile łyżek płatków owsianych to porcja węgli? Wzięłam 3 spore łyżki, a nie jestem pewna czy nie za dużo/za mało..
Gratuluję spadku!
Ja jako porcję liczę 2 łyżki. Nie mam wagi, więc tak na oko. Powinno być 30g.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
8 DZIEN

Dzisiaj musialam wczesnie wstac i zdazylam tylko szklaneczke jogurtu naturalnego z pistacjami zjesc i czulam się zle Oslabiona bylam az tak ze ciezko mi na rowerze jechac mam nadzieje ze ten stan minie i organizm mi się przyzwyczai bo zaczynam się poddawac .
Marzy mi się cos slodkiego wczorAj już skusilam się na kostke gorzkiej czekolady i odziwo byla slodka bez tego cukru we wszystkim odczowam slodycz Dzisiaj poslodzilam lyzeczka slodzika w proszku kawe i byla za slodka to chyba dobrze Jeszcze 6 dni i lece do sklepu po truskAwki albo jabuszko mniam moze sobie nalesniki zrobie z owocem już mi się marzy
A wy Dziewczyny jak tam sobie radzicie? Jakies efekty widac ?Mi brzuszelk zmalal ale jeszcze nie zaczelam cwiczyc.
Kochana, jak miałaś się dobrze czuć, jak zjadłaś takie marne śniadanie? Tylko w tym leży problem... Trzeba było zjeść jakieś jajka z warzywami. Nie rób tak więcej.

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez iw1 Pokaż wiadomość
Gratulacje! 4 kg mniej to fantastyczny wynik ja dziś pierwszy dzień II fazy a na wadze mniej tylko 2 kg, ale nie długo @ więc może się jeszcze obniży. Przechodzę na odrobinę węgli, zainwestowałam w skakankę, zobaczymy...
Również gratuluję spadku! Sama mówiłaś, że grzeszyłaś, więc może dlatego tylko tyle spadło. Trzymam kciuki za dalsze postępy

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Dziewczyny, ja trochę pogrzeszyłam w sob, a wczoraj to już w ogóle jadłam niedietetycznie... Stwierdziłam, że te parę kg to już kosmetyczne poprawki i sobie nie żałowałam:/ Nie było to jakieś obżarstwo, bardziej beztroskie jedzenie "jak normalny człowiek".. No i dziś mam 1 kg na plusie:/ Rano wstałam z obolałym brzuchem, więc może mi się nie strawiło coś tam.. Dziś dalej dieta i liczę na powrót do 64 kg jutro czy pojutrze. Mam nauczkę, żeby sobie nie popuszczać.
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:42   #3619
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

peggy7
Kochana, jak miałaś się dobrze czuć, jak zjadłaś takie marne śniadanie? Tylko w tym leży problem... Trzeba było zjeść jakieś jajka z warzywami. Nie rób tak więcej.[COLOR="Silver"]

Zjadlam na szybkosci bo musialam wyjsc na 2h ale jak wrocilam to od razu standardowo omlet z warzywami sniadania zawsze jem duze
I dziwie się bo od 8dni codziennie sniadanie z omletu i warzyw i jeszcze mi się nieznudzil Od 15 dnia diety będę musiala jakoś urozmaicic sniadanka.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ufff u mnie dziś na wadze 68,5kg a więc -1,7kg od ostatniego ważenia i razem zrzucone 4kg na I fazie Od dziś II, postanowiłam, że dziś wprowadzę węgiel a jutro owoc, w środę zaś zjem już jedno i drugie. Na śniadanie miałam owsiankę.

Btw, ile łyżek płatków owsianych to porcja węgli? Wzięłam 3 spore łyżki, a nie jestem pewna czy nie za dużo/za mało..
1 łyżka platkow owsianych (10 g) czyli spokojnie 3lyzki mozesz dawac
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze

Edytowane przez Arschen
Czas edycji: 2012-01-16 o 13:40 Powód: błąd w zdaniu
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 14:01   #3620
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Ja dziś na nowo zaopatrzyłam lodówkę, bo świeciła pustkami A poza tym dziś:
1. brokuły gotowane, pół sera cammembert light
2. orzechy nerkowca
3. zupa meksykańska (pierś kurczaka, pieczarki, fasola czerwona, groszek, papryka i przecier pomidorowy) Pycha!
3. sałatka z tuńczyka z dużą ilością pora, papryką i białym serem
4. pistacje
.... zobaczymy, może zmieści się jeszcze jeden posiłek

Już się dowiedziałam, że mój TŻ przyjeżdża do mnie w ten weekend... pewnie w czwartek lub piątek, więc wtedy przejdę na 2 fazę. Muszę tylko coś o niej poczytać Miłego popołudnia plażowiczki!
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 14:15   #3621
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Hmmm to ja jednak będę ważyć płatki
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 14:43   #3622
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Palolinka Pokaż wiadomość
Ja dziś na nowo zaopatrzyłam lodówkę, bo świeciła pustkami A poza tym dziś:
1. brokuły gotowane, pół sera cammembert light
2. orzechy nerkowca
3. zupa meksykańska (pierś kurczaka, pieczarki, fasola czerwona, groszek, papryka i przecier pomidorowy) Pycha!
3. sałatka z tuńczyka z dużą ilością pora, papryką i białym serem
4. pistacje
.... zobaczymy, może zmieści się jeszcze jeden posiłek

Już się dowiedziałam, że mój TŻ przyjeżdża do mnie w ten weekend... pewnie w czwartek lub piątek, więc wtedy przejdę na 2 fazę. Muszę tylko coś o niej poczytać Miłego popołudnia plażowiczki!
Nie żebym się czepiała, ale groszek jest zabroniony na 1. fazie Pewnie dużo go nie zjadłaś, ale piszę, żeby reszta dziewczyn pamiętała.

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

U mnie dziś:
Ś: kanapka z razowca z kawałem pieczeni rzymskiej z kurczaka, pół papryki
IIŚ: orzechy i serek homo 0% (nie polecam tego serka z Mlekovity http://www.mlekovita.com.pl/php_lang...rue&lg=pl&pr=0 - na dole strony, niedobry i wodnisty :/), kawałek czekolady 78% kakao (w Lidlu jest duży wybór tych pysznych czekolad!), jabłko
O: znowu kanapka z pieczenią i papryką
A potem zobaczymy Trochę chaotycznie dziś, ale rano byłam w podróży, a zaraz idę na egzamin
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 14:43   #3623
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

kurcze, zapomniałam:/ a mogłam go nie dawać. Dodałam pół puszki do całego garnka zupy, więc nie wyszło tego dużo.
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:35   #3624
ineczkaxD
Raczkowanie
 
Avatar ineczkaxD
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 306
GG do ineczkaxD
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Dziewczyny, gratuluję spadku wagi!
Ja również dziś stanęłam na wagę i jest 55,3 po dwóch tygodniach, tydzień temu ważyłam trochę ponad 56, więc jest bardzo dobrze
Wprawdzie, II fazę powinnam zacząć jutro, ale złamałam się już w niedzielę i zjadłam produkt skrobiowy i owoc.
Myślę, że gdybym na II fazie chudła te 0,5 kg to po 4 tygodniach mogłabym przejść na III, ale zobaczymy, boję się, że przestanę chudnąć. Chociaż brzuch mam już niemal płaski, trochę jeszcze z ud by się przydało zrzucić.
Cieszę się, że jestem już na II fazie i wreszcie mogę jeść owoce, na razie owoc. Chciałam sobie kupić płatki Fitness, które bardzo lubię, i jeść je na śniadanie, ale niestety zawierają cukier... A zawsze myślałam, że to takie dietetyczne płatki
__________________
"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość."
- Audrey Hepburn
ineczkaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 17:49   #3625
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Ufff u mnie dziś na wadze 68,5kg a więc -1,7kg od ostatniego ważenia i razem zrzucone 4kg na I fazie Od dziś II, postanowiłam, że dziś wprowadzę węgiel a jutro owoc, w środę zaś zjem już jedno i drugie. Na śniadanie miałam owsiankę.

Btw, ile łyżek płatków owsianych to porcja węgli? Wzięłam 3 spore łyżki, a nie jestem pewna czy nie za dużo/za mało..
Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Gratuluję spadku!
Ja jako porcję liczę 2 łyżki. Nie mam wagi, więc tak na oko. Powinno być 30g.[COLOR="Silver"]
Gratulacje spadku wagi
30 g płatków to 3 bardzo czubate łyżki lub 4 z niewielkim czubkiem, zwazyłam przedchwilą ( przynajmniej moje łyżki )
Tu jest fajna strona, częstao z niej kozystam jak nieche mi sie ważyć http://www.ilewazy.pl/


Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Nie żebym się czepiała, ale groszek jest zabroniony na 1. fazie Pewnie dużo go nie zjadłaś, ale piszę, żeby reszta dziewczyn pamiętała.

U mnie dziś:
Ś: kanapka z razowca z kawałem pieczeni rzymskiej z kurczaka, pół papryki
IIŚ: orzechy i serek homo 0% (nie polecam tego serka z Mlekovity http://www.mlekovita.com.pl/php_lang...rue&lg=pl&pr=0 - na dole strony, niedobry i wodnisty :/), kawałek czekolady 78% kakao (w Lidlu jest duży wybór tych pysznych czekolad!), jabłko
O: znowu kanapka z pieczenią i papryką
A potem zobaczymy Trochę chaotycznie dziś, ale rano byłam w podróży, a zaraz idę na egzamin
Na razie bez niczego konkretnego, ale czasem tak jest jak sie jest zabieganym.

Z serków homo mogę polecić z Milklanda bardzo dobry jest taki kremowy dostepny na pewno w Tesco.

Ja dzisaj troche zgrzeszyłam zjadłam trochę płatków z mlekiem (troche w filżance)


Moje dzisiejsze :
Ś omlet z warzywami +sok pomidorowy + czerwona herbata
ŚII kawa i te nieszczęsne płatki
O jajo sadzone z szynką serem żółtym soczewicą i fasolką szparagową + troche majonezu
P orzechy i kawa
K będzie słatka z łososiem

Wczoraj kupiłam słodzik, ale taki w płynie. No i nie jest taki tragiczny przez ten tydzień będe go używać
__________________

Edytowane przez angellka
Czas edycji: 2012-01-16 o 17:54
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:05   #3626
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Ja już po egzaminie i mam porządną obiadokolację - chude pulpety w sosie pomidorowym Potem może jeszcze zjem jogurt light ze słodzikiem i ziarnami z lidla... A może już nic.

Ajj po tych moich grzechach weekendowych mam bardzo dobry humor dziś i niestraszne mi chudnięcie nawet jeszcze 10 kg! Przesyłam Wam dietowy optymizm
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:33   #3627
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Gratulacje spadku wagi
30 g płatków to 3 bardzo czubate łyżki lub 4 z niewielkim czubkiem, zwazyłam przedchwilą ( przynajmniej moje łyżki )
Tu jest fajna strona, częstao z niej kozystam jak nieche mi sie ważyć http://www.ilewazy.pl/




Na razie bez niczego konkretnego, ale czasem tak jest jak sie jest zabieganym.

Z serków homo mogę polecić z Milklanda bardzo dobry jest taki kremowy dostepny na pewno w Tesco.

Ja dzisaj troche zgrzeszyłam zjadłam trochę płatków z mlekiem (troche w filżance)


Moje dzisiejsze :
Ś omlet z warzywami +sok pomidorowy + czerwona herbata
ŚII kawa i te nieszczęsne płatki
O jajo sadzone z szynką serem żółtym soczewicą i fasolką szparagową + troche majonezu
P orzechy i kawa
K będzie słatka z łososiem

Wczoraj kupiłam słodzik, ale taki w płynie. No i nie jest taki tragiczny przez ten tydzień będe go używać
Tak jak mowilam powyzej 3 lyzki dozwolone platkow owsianych i tez poleca ta stronke jest tam wiele produktow i fajnu przelicznik kcal

Już niemoge się doczekac tej 2fazy

Ja polecam slodzik w proszku nie pamietam nazwy ale opakowanie jest czerwone i z pol kg i bardzo dobry nie to co w pastylkach bo w nich czuc sama chemia.

Niewazylam się jeszcze ale boje się stanac na wadze bo mam jeszcze @ chyba to zrobie w 10 dniu diety i mam nadzieje ze tak Jak WY będę miala się czym pochwalic a to na pewno mnie zmotywuje przed zjedzeniem slodyczy Snia mi się po nocach zelki kiedys bylam od nich uzalezniona chodz sama nie wiem czy dalej nie jestem :p Moze w 2fazie Zaszaleje CO myslicie o zelkach ? Slyszalam ze po nich się tyje
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:51   #3628
iw1
Przyczajenie
 
Avatar iw1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kruszwica
Wiadomości: 28
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
Tak jak mowilam powyzej 3 lyzki dozwolone platkow owsianych i tez poleca ta stronke jest tam wiele produktow i fajnu przelicznik kcal

Już niemoge się doczekac tej 2fazy

Ja polecam slodzik w proszku nie pamietam nazwy ale opakowanie jest czerwone i z pol kg i bardzo dobry nie to co w pastylkach bo w nich czuc sama chemia.

Niewazylam się jeszcze ale boje się stanac na wadze bo mam jeszcze @ chyba to zrobie w 10 dniu diety i mam nadzieje ze tak Jak WY będę miala się czym pochwalic a to na pewno mnie zmotywuje przed zjedzeniem slodyczy Snia mi się po nocach zelki kiedys bylam od nich uzalezniona chodz sama nie wiem czy dalej nie jestem :p Moze w 2fazie Zaszaleje CO myslicie o zelkach ? Slyszalam ze po nich się tyje
Żelki to jednak same barwniki, cukier i sztuczne aromaty - nic fajnego, ale ja jestem zdania, że jak zjesz kilka(!) to świat się nie zawali
__________________
Było: 70,1 kg
Aktualnie 68 kg
Marzy mi się na dłużej: 60 - 58 kg

Edytowane przez iw1
Czas edycji: 2012-01-16 o 20:52
iw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:59   #3629
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

angellka, bardzo fajna strona, będę korzystać
Znacie jakiś przepis na placuszki z tej jednej porcji węgli właśnie? Z mąką pełnoziarnistą, albo z płatkami? Marzy mi się takie śniadanko w środę
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 21:06   #3630
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
Tak jak mowilam powyzej 3 lyzki dozwolone platkow owsianych i tez poleca ta stronke jest tam wiele produktow i fajnu przelicznik kcal

Już niemoge się doczekac tej 2fazy

Ja polecam slodzik w proszku nie pamietam nazwy ale opakowanie jest czerwone i z pol kg i bardzo dobry nie to co w pastylkach bo w nich czuc sama chemia.

Niewazylam się jeszcze ale boje się stanac na wadze bo mam jeszcze @ chyba to zrobie w 10 dniu diety i mam nadzieje ze tak Jak WY będę miala się czym pochwalic a to na pewno mnie zmotywuje przed zjedzeniem slodyczy Snia mi się po nocach zelki kiedys bylam od nich uzalezniona chodz sama nie wiem czy dalej nie jestem :p Moze w 2fazie Zaszaleje CO myslicie o zelkach ? Slyszalam ze po nich się tyje
Kcal na SB nie liczymy
Mój słodzik w tabletkach smakuje normalnie, myślę, że to trochę kwestia nastawienia
Żelki to zło, podobnie jak większość słodyczy... Puste kalorie, oczywiście, że się od nich tyje! Może wolisz sobie za to zjeść galaretkę SB? Ludzie robią z herbaty owocowej, żelatyny i słodzika, ja nie próbowałam...

OFC jak już nie bedziesz wytrzymywać, to kilka żelków nie zaszkodzi tak bardzo, ale czy będziesz umiała zjeść tylko kilka? Może apetyt Ci minie wkrótce... Popróbuj deserów SB, po nich naprawdę może odejść ochota na słodycze

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
angellka, bardzo fajna strona, będę korzystać
Znacie jakiś przepis na placuszki z tej jednej porcji węgli właśnie? Z mąką pełnoziarnistą, albo z płatkami? Marzy mi się takie śniadanko w środę
Ja robię takie serowe - pół kostki twarogu, jajko i ta mąka.. Może być więcej sera i jajek, ale wtedy mogą się rozpadać. Do tego słodzik, można jakiś aromat czy cynamon. Potem na patelnię z odrobiną oleju - ja daję nie za duży gaz i pod przykrywkę, wtedy się takie bardziej zwarte robią.
Polecam do nich bardziej zmielony twaróg, nie taki grudziasty (z tym grudziastym się łatwiej rozwalają). Aż mi ślinka cieknie, jak o tym piszę Mam już twaróg z biedronki i jutro będę jeść te placki! Ja zawsze robię z tej połowy kostki sera i wychodzi naprawdę sporo, porządny posiłek
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:47.