Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 14:22   #1081
phoenix
Raczkowanie
 
Avatar phoenix
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Moja waga dzisiaj pokazala 74 kg, albo wczoraj sie zle zwazylam, albo co ??? Mam ja dopiero od wczoraj, wiem w sumie nie wiem ile by pokazalo na niej na poczatku. Zawsze wazylam sie u roznych znajomych albo w pracy. I pokazywalo ostatnio nawet 77 kilo. Ja dzisiaj juz po pracy. Dalej mecze sie z bolem zoladka, wiec cwiczenia nie wchodza w gre, i jesc zbytnio nie moge, po kazdym posilku sie nasilaja skurcze. chyba bede musiala isc jutro do lekarza Dzisiaj na sniadanie 1 kromka z szynka, a pozniej w pracy "salatka " owocowa z jablka, kiwi i jog. naturalnego. Zaraz zjem jeszcze zupe z wczoraj, mam nadzieje ze mi sie nie pogorszy. Musze jakis obiad dla TZ ugotowac
__________________
76 kg---70 kg ---65---
phoenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:38   #1082
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez agila negra Pokaż wiadomość
Też zastanawiam się nad twisterem, możesz pokazać jaki zamówiłaś?
Bo ceny wahają się od 10 zł do 50 nawet i nie wiem w jaki inwestować. Czy ten za dychę może być dużo gorszy od tych droższych? Zaznaczam, że niepotrzebne mi linki i wyświetlacz lcd
Spokojnie kupuj najtańszy. To jest taki sprzęt, że tam chyba ciężko żeby się coś zepsuło Ja kupiłam na allegro bardzo dawno temu, kosztował chyba ok 15zł, działa bez zarzutu do dziś, więc po co przepłacać
Ja dziś dostałam @ więc nic nie ćwiczę, dietę trzymam standardowo
Phoenix t chyba dobrze?
Ja musiałam kupić bo w domu mam taką, że raz stanę pokaże 57, zejdę wejdę jeszcze raz i wynik znów inny ;D (nie muszę wspominać, że 57 ważyłam kilka miesięcy temu :P)

Edytowane przez Sikorka0204
Czas edycji: 2012-01-15 o 14:42
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:04   #1083
sim
Raczkowanie
 
Avatar sim
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 431
GG do sim
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Hej dziewczyny! Ja juz po ćwiczeniach, ale chyba jeszcze troche sobie poskacze, taki wybór ćwiczeń na youtube, że aż nie wiem co wybrać :P

A czemu nie ćwiczycie podczas @? Ze względu na złe samopoczucie czy ból brzucha? Moja babka od WF zawsze powtarzała, że @ nie jest żadnym przeciwwskazaniem, że właśnie ćwiczenia są w stanie zmniejszyć ból i poprawić samopoczucie :P

Dziś na obiad: warzywa na patelnie+kotlet rybny (nie wiem z czego to robią, ale mama kupiła, to trzeba zjeść :P)
__________________
Wzrost: 165cm

Waga: Start: 62 kg (4.01.2012) ->60.1kg(14.01.2012)->59.3(21.01.2012) ->
-> 58.5
(28.01.2012)

Cel: 55kg
sim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:26   #1084
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez sim Pokaż wiadomość
A czemu nie ćwiczycie podczas @? Ze względu na złe samopoczucie czy ból brzucha? Moja babka od WF zawsze powtarzała, że @ nie jest żadnym przeciwwskazaniem, że właśnie ćwiczenia są w stanie zmniejszyć ból i poprawić samopoczucie :P
Bardzo krótko: lenistwo i dobra wymówka hehe
A tak serio to pewnie bym ćwiczyła ale TŻ jest więc nie bardzo mam jak
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:32   #1085
sim
Raczkowanie
 
Avatar sim
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 431
GG do sim
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

A któraś z Was jest jeszcze z Krakowa?
__________________
Wzrost: 165cm

Waga: Start: 62 kg (4.01.2012) ->60.1kg(14.01.2012)->59.3(21.01.2012) ->
-> 58.5
(28.01.2012)

Cel: 55kg
sim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:38   #1086
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez sim Pokaż wiadomość
A któraś z Was jest jeszcze z Krakowa?
Ja mieszkam w okolicach
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:44   #1087
sim
Raczkowanie
 
Avatar sim
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 431
GG do sim
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w okolicach
Bo nie wiem czy wiesz, ale do 20 stycznia w Klubie Platinum na ul. mogilskiej są wszystkie zajęcia za darmo: fitness, spinning, siłownia, sauna, łaźnia parowa Wszystko z okazji otwarcia, także nic tylko korzystać!
Ja dowiedziałam się o tym niedawno, żałuje bo można było korzystać już od 2 stycznia, ALE zamierzam wykorzystać ten fakt w nadchodzącym tygodniu Także zachęcam wszystkie z Krakowa i okolic :P
__________________
Wzrost: 165cm

Waga: Start: 62 kg (4.01.2012) ->60.1kg(14.01.2012)->59.3(21.01.2012) ->
-> 58.5
(28.01.2012)

Cel: 55kg
sim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 15:50   #1088
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez sim Pokaż wiadomość
Bo nie wiem czy wiesz, ale do 20 stycznia w Klubie Platinum na ul. mogilskiej są wszystkie zajęcia za darmo: fitness, spinning, siłownia, sauna, łaźnia parowa Wszystko z okazji otwarcia, także nic tylko korzystać!
Ja dowiedziałam się o tym niedawno, żałuje bo można było korzystać już od 2 stycznia, ALE zamierzam wykorzystać ten fakt w nadchodzącym tygodniu Także zachęcam wszystkie z Krakowa i okolic :P
Uuu szkoda, że akurat w tamtym rejonie bo dojeżdżam do Krk ze strony Salwatora...więc mi nie po drodze na mogilską.
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 16:09   #1089
anega
Wtajemniczenie
 
Avatar anega
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 961
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Ja byłam wczoraj pierwszy raz na zumbie i stwierdzam że jest świetna.Pomimo że nie mogłam nadążyc za instruktorką i niebardzo mi wychodziło to co robiła
Weekend tym razem mija bez grzeszków(chociaż nie zapeszam bo do wieczora może być różnie)
dzisiaj;
ś-dwie kromki razowca,jajko,zielona herbata
ś II-kromka razowca z ogórkiem, jogobella do picia
o-makaron z pomidorami i mozarella
p-banan
k-i tu jeszcze niewiem.
anega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 16:15   #1090
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez hurricanegirl Pokaż wiadomość
Ja w ferie pokombinuję trochę z owsiankami. Teraz nie mam zbytnio jak, jestem strasznym śpiochem, także rano każde 5 minut się dla mnie liczy Ogólnie poprawiło mi się trochę samopoczucie, nie ma już tego uczucia przejedzenia się i czuję się lekko Mam nadzieję, że do wakacji pożegnam rozmiar 38.

agulaaaa - dokładnie, przydałyby się jakieś inspiracje, chociaż ja zbytnio talentu kucharskiego nie mam Jutro chyba zrobię leczo z piersi z kurczaka

Maggietka - spokojnie, pomału będzie spadać Ja tam jestem zadowolona jak mi 0,5 spada tygodniowo, chociaż wiem, że zdrowo i trwale

Sikorka0204 - mi ostatnio TŻ przyniósł taką wielką czekoladę... Zjadłam kostkę a resztę on z moim bratem
to ja bym chciała dojść do rozmiaru 38, przy moim wzroście to już całkiem mały rozmiar ;D

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Spokojnie kupuj najtańszy. To jest taki sprzęt, że tam chyba ciężko żeby się coś zepsuło Ja kupiłam na allegro bardzo dawno temu, kosztował chyba ok 15zł, działa bez zarzutu do dziś, więc po co przepłacać
Ja dziś dostałam @ więc nic nie ćwiczę, dietę trzymam standardowo
Phoenix t chyba dobrze?
Ja musiałam kupić bo w domu mam taką, że raz stanę pokaże 57, zejdę wejdę jeszcze raz i wynik znów inny ;D (nie muszę wspominać, że 57 ważyłam kilka miesięcy temu :P)
ja mojego twistera kupiłam w lumpeksie kiedyś ;p



Cytat:
Napisane przez sim Pokaż wiadomość
Bo nie wiem czy wiesz, ale do 20 stycznia w Klubie Platinum na ul. mogilskiej są wszystkie zajęcia za darmo: fitness, spinning, siłownia, sauna, łaźnia parowa Wszystko z okazji otwarcia, także nic tylko korzystać!
Ja dowiedziałam się o tym niedawno, żałuje bo można było korzystać już od 2 stycznia, ALE zamierzam wykorzystać ten fakt w nadchodzącym tygodniu Także zachęcam wszystkie z Krakowa i okolic :P

że też w Poznaniu nie zrobią czegoś takiego ;d to bym mogła nawet całe miasto przejechać
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 16:22   #1091
wiedzma_com_pl
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma_com_pl
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 559
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez sim Pokaż wiadomość
A któraś z Was jest jeszcze z Krakowa?
ja jestem z okolic - Platinium przemyślę, ale jestem zawalona robotą trochę :/
__________________
"cokolwiek wymyślę, okazuje się szczytem głupoty, cokolwiek uczynię, szczyty te przekracza"!

robisz mi nieporządek w chaosie...

2012:
książki: 11/52
filmy: 36/104
wiedzma_com_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 16:28   #1092
Agamedyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Zamówiłam jakiś najtańszy twister za kilkanaście zł, ja również tak jak Sikorka uważam, żę nie ma co inwestować w tak "skomplikowany" sprzęt. zastanawiam się tylko czy chęć do ćwiczeń mi za szybko nie przejdzie
Agamedyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 17:35   #1093
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez hurricanegirl Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że do wakacji pożegnam rozmiar 38.
Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
to ja bym chciała dojść do rozmiaru 38, przy moim wzroście to już całkiem mały rozmiar ;D
noo ja to bym chciala tak jak love kiedykolwiek nosic rozmiar 38 bo nawet jak wazylam 20kg mniej i mialam bmi w dolnej normie to rozmiar 40 nosilam. niestety taka budowa chyba

ja mam problem z obiadkami ale do pracy. musi to byc cos szybkiego do zrobienia (bo po pracy jestem zmeczona i nie chce mi sie stac w kuchni) i mozliwego do odgrzania w mikrofalowce na jutro chyba zrobie salatke z makaronu razowego, jajka, mixu salat i kukurydzy z dressingiem jogurtowym....
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 17:56   #1094
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Właśnie wróciłam z zakupów... Jaka to jest masakra jak po całym centrum handlowym unoszą się zapachy mc' donaldów, kfc, pizzerii i innych rzeczy o których można tylko pomarzyć Ale byłam twarda i wytrzymałam. Po powrocie zjadłam omleta z otrębów i pachniał równie dobrze
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 17:56   #1095
sim
Raczkowanie
 
Avatar sim
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 431
GG do sim
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Dziewczyny, ja mam znowu taki problem, że nie wiem co zabrać ze sobą do jedzenia, jak idę na zajęcia na cały dzień (od 8 do 18)... Zwykle robie sobie kanapki, ale już mi się trochę znudziły, no i właśnie na nic nie mam pomysłu... Zabrałabym jakiś obiadek, ale z kolei nie mam gdzie tego podgrzać, a na stołówce nie ma zbyt wielkiego wyboru, do tego jedzenie mało smaczne i drogie
__________________
Wzrost: 165cm

Waga: Start: 62 kg (4.01.2012) ->60.1kg(14.01.2012)->59.3(21.01.2012) ->
-> 58.5
(28.01.2012)

Cel: 55kg
sim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:13   #1096
phoenix
Raczkowanie
 
Avatar phoenix
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 36
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Wytrzymalam dwa tyg bez ani lyka piwa
__________________
76 kg---70 kg ---65---
phoenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:14   #1097
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez Agamedyk Pokaż wiadomość
Zamówiłam jakiś najtańszy twister za kilkanaście zł, ja również tak jak Sikorka uważam, żę nie ma co inwestować w tak "skomplikowany" sprzęt. zastanawiam się tylko czy chęć do ćwiczeń mi za szybko nie przejdzie
Myślę, że nie przejdzie tak szybko. Twister to akurat taki sprzęt, że nie czuje się, że się ćwiczy, można używać oglądając TV a efekty widoczne już po kilku użyciach.
Ja mogę się pochwalić, że się zmobilizowałam jednak i poćwiczyłam trochę Tak więc 30min twister i 1 godzina rowerek
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:26   #1098
hurricanegirl
Raczkowanie
 
Avatar hurricanegirl
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 481
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

No niby 38 nie jest złe, ale jednak 36 dla mnie to w sam raz, 34 już bym nosić nie chciała

phoenix - to ładnie A jakie pijesz? Bo ostatnio patrzyłam w rozpisce i są takie, które zawierają więcej białka niż węglowodanów

sim - możesz zabierać owoce, jogurty zwykłe, pitne, jakieś sałatki w pojemniczkach

Veiovis - ja wczoraj też przechodziłam koło kfc Ale nie dałam się
__________________

hurricanegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:35   #1099
mistymixx
Raczkowanie
 
Avatar mistymixx
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Wreszcie przebrnęłam przez Wasze wpisy Dołączam do Was ze swoim planem zrzucenia jeszcze 4-5 kg. Odchudzam się od września z przerwą świąteczną, co było strzałem w kolano... no nic. Można powiedzieć, że od stycznia zaczynam na nowo
Jestem na diecie South Beach i dla mnie jest idealna, bo nie muszę się głodzić, jem zdrowo i mogę zjadać jakieś słodkie przekąski, a do tego widzę realne efekty. Chyba pierwszy raz w życiu znalazłam skuteczną dietę.

Postanowienie noworoczne- oprócz diety ćwiczenia.
__________________
Za mną: 65 -->59, cel: 55

http://motylembede.pl
mistymixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 19:09   #1100
agila negra
Zadomowienie
 
Avatar agila negra
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 765
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

mistymixx, czeeść South Beach jest super :P
A ja mam problem bo nie mam co zjeść na kolację... Jedyna opcja to jajecznica, albo omlet, ale nie mam ochoty na jajka. Zjadłabym jakąś sałatkę, ale przez weekend lodówka mi spustoszała i nic nie ma. Myślałam nad racuszkami z jabłkiem, ale na kolację to nie najlepsza opcja.
__________________
podpis zaktualizuję, jak moja waga przestanie mnie zawstydzać
agila negra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:22   #1101
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

A ja się przyznam, że nic się dziś nie nauczyłam i do tego kiepsko z dietą - za mało zjadłam jak na cały dzień i wpadły trzy piwka Nie mam wyrzutów sumienia, przynajmniej tyle dobrze. Ogólnie nastrój mam do ale to kumulacja @ i nieporozumień rodzinnych :
Mistymixx witaj

Wracając do kotletów sojowych i ich gumiastości - wszystko zależy od tego, jak są przyrządzone. To specyficzna potrawa, nie można przegotować ani gotować za krótko. I zależy jak i z czym są podawane. Ja tylko gotuję w bulionie, niektórzy jeszcze smażą więc i smak trochę inny. Ale nie każdy lubi.
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:29   #1102
tequila_sunrise25
Raczkowanie
 
Avatar tequila_sunrise25
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 290
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Kochane ja zachęcona Waszymi pochwałami na temat Twistera też mam zamiar skusić się na jego zakup.Napiszcie mi tylko na co on tak konkretnie "wpływa"?Ma jakieś większe działanie np.na biodra,lub nogi?Będę wdzięczna za info.Jutro do dentysty

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

...
na kolację Jogobella 8zbóż
__________________
"Uśmiecham się co rano.Jestem dobrą dziewczyną,tylko ludzie mnie wku * wiają.Bóg mnie stworzył,diabeł-opętał.Na zawsze więc pozostanę grzeszna i święta"
"Nie dość,że nie mam się w co ubrać,to jeszcze szafa pęka mi w szwach!"
tequila_sunrise25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:36   #1103
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Tequila twister to głównie na talię, boczki i może brzuch. Ja posiadam najzwyklejszy z tesco, ale od dłuuuugiego czasu kurzy się pod łóżkiem. Czasem miałam zrywy i kręciłam, ale nie na tyle długo żeby zauważyć efekty.
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:52   #1104
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

weekend przetrwalam nic słodkiego, nawet nie myślę o słodkim Jak nie ma okazji to i mnie nic nie kusi na szczęście.
Już dużo lepiej się czuję, czasem mam tylko taki suchy, duszący kaszel, ale katar prawie zażegnany, cytrynka z miodem pomaga Zbieram siły i ćwiczonka od czwartku/piątku na orbim
Jutro zaczynam trzeci tydzień zmagań Leci czas...
Jak Wamm minęła niedziela?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:11   #1105
hurricanegirl
Raczkowanie
 
Avatar hurricanegirl
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 481
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

mistymixx - witaj może powiedz o sobie coś więcej

agulaaaa - dobrze, że Ci już przechodzi. Ja też się zawsze leczę miodem i cytryną, no czasem mama mnie jeszcze zmusi do czosnku Fakt, czas tak szybko leci, nim się obejrzymy wiosna będzie

Któraś z Was poleciła mi ' Zgon na pogrzebie ' za co serdecznie dziękuję, dawno się tak nie uśmiałam

A ja od jutra staram się ograniczyć max do 1,5 kromki chleba i zaczynam pić więcej wody, bo ostatnio tylko 1,5 l dziennie piję.
__________________

hurricanegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:13   #1106
mistymixx
Raczkowanie
 
Avatar mistymixx
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

agila hej! Dzięki Tobie mój obiad został uratowany. Miałaś rację z tym Carrefourem.

Dziewczyny, po przeczytaniu ile macie energii do ćwiczeń odgrzebałam moją skakankę , co nie było łatwe... i przez 15 minut skakałam sąsiadom nad głowami Mam nadzieję, że mnie nie znienawidzą, bo mam zamiar teraz tak codziennie i coraz więcej. Na razie kondycja słabiutka
__________________
Za mną: 65 -->59, cel: 55

http://motylembede.pl
mistymixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:26   #1107
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez hurricanegirl Pokaż wiadomość
Któraś z Was poleciła mi ' Zgon na pogrzebie ' za co serdecznie dziękuję, dawno się tak nie uśmiałam
Polecam się na przyszłość

A ja niestety przed chwilą zgrzeszyłam dwiema kostkami czekolady i dwoma pierniczkami z migdałami
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:42   #1108
mistymixx
Raczkowanie
 
Avatar mistymixx
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

hurricanegirl coś więcej Od jakiś 2 lat nie mogę zatrzymać mojej wagi, a marzy mi się powrót do wcześniejszego wyglądu. To jakoś odkąd zaczęłam pracę:|. Siedzenie przy kompie przez 8h dziennie, prawie bez ruchu działa zgubnie na moją sylwetkę. Zresztą praca w korporacji to też niezły stres. A jak wiadomo stres najlepiej łagodzą słodycze... No i wcześniej byłam aktywna. Miałam mnóstwo spraw do załatwienia. Wieczorami jakieś imprezy i taniec, który uwielbiam. Teraz po pracy padam z nóg i nie chce mi się nigdzie wychodzić.
W końcu nie mogłam już na siebie patrzeć!!! 168cm i 65 kg, to już niezły pulpecik. Więc tym razem się zawzięłam i to chyba moja najdłużej trwająca dieta Po długim googlowaniu znalazłam informacje o South Beach. Zaczęłam pisać bloga, żeby mieć większą motywację i tak już się odchudzam od września. Próbowałam już różnych diet, ale jakoś wszystkie po jakimś czasie mnie zniechęcały. No i zaczęłam pisać na wizażu, bo fajnie jest wiedzieć, że nie jestem sama

Buziaki dla Was!
__________________
Za mną: 65 -->59, cel: 55

http://motylembede.pl
mistymixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:45   #1109
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez hurricanegirl Pokaż wiadomość
A ja od jutra staram się ograniczyć max do 1,5 kromki chleba i zaczynam pić więcej wody, bo ostatnio tylko 1,5 l dziennie piję.
Ja niestety nie pijam tyle wody ile trzeba...staram się ale średnio mi to wychodzi.
a co do chleba dostałam od dietetyka zalecenie, że mam jeść 150g chleba dziennie, wychodzi ok 6 kromek (oczywiście graham albo żytni).
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:15   #1110
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Zaczynamy 1 stycznia --->do wakacji! (30 czerwca)

Cytat:
Napisane przez kasia.diet Pokaż wiadomość
noo ja to bym chciala tak jak love kiedykolwiek nosic rozmiar 38 bo nawet jak wazylam 20kg mniej i mialam bmi w dolnej normie to rozmiar 40 nosilam. niestety taka budowa chyba

ja mam problem z obiadkami ale do pracy. musi to byc cos szybkiego do zrobienia (bo po pracy jestem zmeczona i nie chce mi sie stac w kuchni) i mozliwego do odgrzania w mikrofalowce na jutro chyba zrobie salatke z makaronu razowego, jajka, mixu salat i kukurydzy z dressingiem jogurtowym....


no z tego co pamiętam to masz 180?ja mam 182 a przy naszym wzroście to się jednak inaczej rozkłada, czasem widzę, że niższe dziewczyny, które nie są szczupłe noszą 38, także no xD

a co do jedzenia do pracy to najlepsza do najedzenia się faktycznie sałatka też mam plan sobie robić bo we wtorki wychodzę o 9 i wracam o 21 i prawie w ogóle okienek ;/


Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Ja niestety nie pijam tyle wody ile trzeba...staram się ale średnio mi to wychodzi.
a co do chleba dostałam od dietetyka zalecenie, że mam jeść 150g chleba dziennie, wychodzi ok 6 kromek (oczywiście graham albo żytni).
ja sią staram zawsze zabrać ze sobą wodę



boże dziewczyny, 2,5h robiłam jedno zadanie ze statystki, co za przedmiot masakra ;o

Edytowane przez 69love69
Czas edycji: 2012-01-15 o 21:20
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.