..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::.. - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-23, 18:26   #3691
gwiazda89
Zadomowienie
 
Avatar gwiazda89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: stołeczno-królewskie miasto Kraków ;))
Wiadomości: 1 293
GG do gwiazda89
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Gratuluję dziewczyny samozaparcia i spadków wagi!

Ja coś nie mogę się skupic na tym drugim podejściu SB chyba nie czuję takiej presji ze strony wyglądu i coś nie mam tyle motywacji co Wy

Ale od dzisiaj dałam sobie 2 węgle, 1 owoc i powoli uspokoję ochotki na słodkie

Miłego wieczoru!
__________________
kochana i kochająca
gwiazda89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 20:55   #3692
mistymixx
Raczkowanie
 
Avatar mistymixx
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Ha! Zdobyłam!!
Specjalnie dla Arschen i innych dietkujacych przepis na chleb mojej siostry, najpyszniejszy na świecie. Wiem co mówię, bo zawsze jej podjadam
Nie będę tu wklejała, bo dosyć długi. Zrobiłam wpis na blogasku ze zdjęciami i wykonaniem krok po kroku: http://motylembede.pl/2012/01/23/domowy-chleb/
__________________
Za mną: 65 -->59, cel: 55

http://motylembede.pl
mistymixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 21:46   #3693
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez mistymixx Pokaż wiadomość
Ha! Zdobyłam!!
Specjalnie dla Arschen i innych dietkujacych przepis na chleb mojej siostry, najpyszniejszy na świecie. Wiem co mówię, bo zawsze jej podjadam
Nie będę tu wklejała, bo dosyć długi. Zrobiłam wpis na blogasku ze zdjęciami i wykonaniem krok po kroku: http://motylembede.pl/2012/01/23/domowy-chleb/
Kochana Dziekuje Ci za przepis jutro kupie make i zrobie zakwas a w weekend chlebus Tak przepysznie wyglada Powiec mi tylko jedno w jakich wymiarach jest chlebus bo musze kupić blache bo nie mam
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 08:21   #3694
mistymixx
Raczkowanie
 
Avatar mistymixx
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

to taka Keksówka standardowa
__________________
Za mną: 65 -->59, cel: 55

http://motylembede.pl
mistymixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 12:31   #3695
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Witam Wizazystki
Jak wam mija kolejny dzien diety? Jakies spadki wagi?
Ja dziś 2DZIEN 2 FAZY i czuje się dobrze chodz kazdy mi mowi ze jestem strasznie blada i mam podkrazone oczy Ogolnie tylko glowa mnie pod wieczir boli No ale kazda dieta to jakies skutki uboczne Tez jakies macie ?
Chodz od dwoch dni mogę wprowadzac wegle jakoś mi się niespieszy owoca pewnie dopiero jutro zjem Jedyny dodatek to otreby do nalesnikow a tak to postaremu
Dzisiejsze Menu ;
S1 nalesniki z jajek,mleka,slodzika i 3lyzek otrab
S2 6ciasteczek(z jajka garsci orzechow lyzeczki cytryny i slodzika) +kawa z kofeina z mlekiem 0%
Obiad : pewnie piers z kurczaka z wazymami w woreczku pieczone w piekarniku+herbata czerwona
Podwieczorek kosta czekolady i herbata zielona
Kolacja krewetki z warzywami
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:46   #3696
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
Witam Wizazystki
Jak wam mija kolejny dzien diety? Jakies spadki wagi?
Ja dziś 2DZIEN 2 FAZY i czuje się dobrze chodz kazdy mi mowi ze jestem strasznie blada i mam podkrazone oczy Ogolnie tylko glowa mnie pod wieczir boli No ale kazda dieta to jakies skutki uboczne Tez jakies macie ?
Chodz od dwoch dni mogę wprowadzac wegle jakoś mi się niespieszy owoca pewnie dopiero jutro zjem Jedyny dodatek to otreby do nalesnikow a tak to postaremu
Dzisiejsze Menu ;
S1 nalesniki z jajek,mleka,slodzika i 3lyzek otrab
S2 6ciasteczek(z jajka garsci orzechow lyzeczki cytryny i slodzika) +kawa z kofeina z mlekiem 0%
Obiad : pewnie piers z kurczaka z wazymami w woreczku pieczone w piekarniku+herbata czerwona
Podwieczorek kosta czekolady i herbata zielona
Kolacja krewetki z warzywami
Wiesz, że przedłużanie I fazy jest niezdrowe? Ja nie chodziłam na tej diecie blada i sina, to nie jest dobry objaw. Mówię o przedłużaniu 1. fazy, bo co to są otręby? Z tego Ci się niewiele cukru przyswoi, większość wydalisz... Zacznij wprowadzać normalne węglowodany złożone - chleb razowy, makaron itp. Dorobisz się niedoborów, jak tak dalej będzie...

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Dobra, jeśli o mnie chodzi, to przez sesję zawaliłam dietę w weekend (podobnie jak poprzedni)... W rodzinnym domu w ogóle nie umiem trzymać diety! Z powyższych powodów na wadze ciągle 64 kg. Jestem zdeterminowana, żeby jeszcze do 60 co najmniej schudnąć, potem zobaczymy. @ mi się spóźnia, może jak dostanę, to z kg zejdzie :/

Przez głupią sesję nie mam czasu na ćwiczenia i wrócę do nich dopiero za jakieś 2 tygodnie... Źle się czuję, nie ćwicząc. No i myślę, że przez to też nie chudne za bardzo :/
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 13:55   #3697
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

PEGGY7moze i masz racje jutro poszukam w sklepie makaron pelnoziarnisty i mam kasze gryczana to dodam do obiadu.
Mieszkam w. Anglii i ciezko tu znalezc takie produkty ale niechce się przeciez rozchorowac Owoca jutro tez zjem a w weekend upieke chlebus a blada to pewnie jestem przez brak witamin dopiero od kilku dni biore centrum a powinnam zaczac przed dieta Tak to tylko skrzypowite od 3mcy ale to na wlosy
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 20:10   #3698
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

No jedz jedz te węglowodany po trochu, żebyś się nie rozchorowała od tej diety

Ja dziś wypiłam kawę mrożoną na pusty żołądek i się nieźle załatwiłam :/ Byłam w centrum handlowym i mało nie zeszłam, mój żołądek był jednym wielkim bólem...
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-24, 21:43   #3699
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

A ja pogrzeszyłam i złapałam przez to doła:/ Jak przyjechał mój Tż to jak zwykle... naleśniki chciał z owocami i serem, pizza (jeden kawałek ale zawsze to źle bardzo)... ehh... jak zwykle:/

No ale biadolenie nic tu nie da. Postaram się lepiej. Dziś było w mmiarę dobrze, jak na 2 fazę:
1. trochę pasty z tuńczyka z fasolą, jajkiem, papryką i porem
2. jogurt 0% z suszoną śliwką
3. orzechy nerkowca (z nimi chyba trochę przesadzilam)
4. taki gulasz/zupa z soczewicy (soczewica, przecier pomidorowy, pieczarki, papryka, fasola, szynka z kurczaka)
5. jakieś 2 łyżki kaszy kus kus + pierś kurczaka z warzywami
6. surówka z kapusty czerwonej + 3 plasterki szynki

jejku, wyszło mi po raz pierwszy 6 posiłków. Nie wiem czy nie przesadziłam, ale porcje były raczej niewielkie. No nic, trzeba się brać za siebie.
Aha, dziś postanowiłam, że nie zważę się aż do walentynek zobaczymy jak mi to wyjdzie

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
No jedz jedz te węglowodany po trochu, żebyś się nie rozchorowała od tej diety

Ja dziś wypiłam kawę mrożoną na pusty żołądek i się nieźle załatwiłam :/ Byłam w centrum handlowym i mało nie zeszłam, mój żołądek był jednym wielkim bólem...
ojej... biedna!
hmm... ja w zasadzie nie piję kawy. Jakoś nigdy nie zdołałam sie od niej uzależnić, choć lubię jej smak. Tyle, że zawsze jadłam do kawy jakieś ciastko, więc teraz sobie ją odpuszczam
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 10:17   #3700
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Dobra, jeśli o mnie chodzi, to przez sesję zawaliłam dietę w weekend (podobnie jak poprzedni)... W rodzinnym domu w ogóle nie umiem trzymać diety! Z powyższych powodów na wadze ciągle 64 kg. Jestem zdeterminowana, żeby jeszcze do 60 co najmniej schudnąć, potem zobaczymy. @ mi się spóźnia, może jak dostanę, to z kg zejdzie :/

Przez głupią sesję nie mam czasu na ćwiczenia i wrócę do nich dopiero za jakieś 2 tygodnie... Źle się czuję, nie ćwicząc. No i myślę, że przez to też nie chudne za bardzo :/
JA w domu też nie umiem trzymać diety , aż sie boje co będzie jak po sesji pojade na troche do domu
Ja przez ta sesje nie mam czasu i ochoty wogóle gotować Choć i tak nie jest źle bo raczej nie grzeszę.

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
PEGGY7moze i masz racje jutro poszukam w sklepie makaron pelnoziarnisty i mam kasze gryczana to dodam do obiadu.
Mieszkam w. Anglii i ciezko tu znalezc takie produkty ale niechce się przeciez rozchorowac Owoca jutro tez zjem a w weekend upieke chlebus a blada to pewnie jestem przez brak witamin dopiero od kilku dni biore centrum a powinnam zaczac przed dieta Tak to tylko skrzypowite od 3mcy ale to na wlosy
Arschen koniecznie dodaj jakieś węgle, tak jak pisała Peggy nie można przedłużac F1.
Po za tym wa Angli jest bardzo duzy wybór produktów które świetnie nadają sie na dietę

Cytat:
Napisane przez Palolinka Pokaż wiadomość
hmm... ja w zasadzie nie piję kawy. Jakoś nigdy nie zdołałam sie od niej uzależnić, choć lubię jej smak. Tyle, że zawsze jadłam do kawy jakieś ciastko, więc teraz sobie ją odpuszczam
Ja uwielbiam kawę, niestety też kojarzy mi się z jakimś słodkim deserem


Moje wczorajsze menu:
Ś jajecznica ze szpinakiem, cebula, czosnkiem i plastrem żółtego sera
ŚII jogurt nat z łyżką otrąb żytnich i kawa
ŚIII dwie kanapki z chleba pp z sałatą szynka, serem i pomidorem
O: pulpety + sosczewica+ sałatka
P: fistaszki
K: sałatka z tuńczykiem

OO tez mi wyszło 6 posiłków, ale rano wstałam, a późno poszłam spać
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 12:08   #3701
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Dziewczyny, fajne macie jadłospisy, może ja coś ugotuję w końcu Przez egzaminy jem beznadziejnie - dietetycznie, ale śniadanie się nie różni od obiadu... Może coś z soczewicy zrobię, bo mam..
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 14:50   #3702
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

ja właśnie dziś jadłam soczewicę. Bardzo ją lubię bo jest sycąca A z jkimś mięskiem to już super

Dziś ładnie:
1. trochę pasty z tunczyka z jajkiem i dodatkami
2. ser żółty light, szynka + jogurt owocowy %
3. soczewica z szynką, fasolą czerwoną, pieczarkami i przecierem pomidorowym
4. nerkowce
5. jeszcze nie wiem... coś wymyślę... ale pewnie surówka z czerwonej kapusty z jajkiem albo serem białym
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 15:33   #3703
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Posluchalam się was
Dzisiaj o 7.30 pol szklanki jogurtu naturalnego z aromatem waniliowym slodzikiem i kilka pistacji
10;00 omlet z warzywami i kawa z kofeina ale nie potrafie odmowic i mlekiem
Obiad ok 14,40 troche cukini cebule 4pieczarki z koncentratem popidorowym i POL KUBKA KASZY GRYCZANEJ +herbata zielona
Przekonska pewnie jabuszko i kawa zbozowa
KOlacja kawalek ryby mrozonej wedzonej z warzywami

Czy nie przesadzam nie za duzo ? Jestem na 3dniu 2fazy
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-25, 18:05   #3704
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Arschen to ja ocenie twój jadłospis Na pewno nie jest za dużo


Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
Posluchalam się was
Dzisiaj o 7.30 pol szklanki jogurtu naturalnego z aromatem waniliowym slodzikiem i kilka pistacji Trochę mało jak na śniadanie. Śniadanie powinno być syscące. Nie ma tu też żadnych warzyw. Ale pewnie gdzieś sie rano śpieszyłas
10;00 omlet z warzywami i kawa z kofeina ale nie potrafie odmowic i mlekiem Kofeiny nie musisz sobie odmawiać, jest odzwolona ba kawa nawet pomaga spalac tłuszcz. Lepiej by było jak byś zamieniła pierwsze śniadanie z drugim
Obiad ok 14,40 troche cukini cebule 4pieczarki z koncentratem popidorowym i POL KUBKA KASZY GRYCZANEJ +herbata zielona Gdzie jest białko ?? (kurczak, jajko lub ryba). To nie jest pełny posiłek
Przekonska pewnie jabuszko i kawa zbozowa Owoce powinno sie łaczyć z białkiem, wtedy unikamy napadów łaknienia
KOlacja kawalek ryby mrozonej wedzonej z warzywami Bardzo dobra kolacja

Czy nie przesadzam nie za duzo ? Jestem na 3dniu 2fazy
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 08:18   #3705
iw1
Przyczajenie
 
Avatar iw1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kruszwica
Wiadomości: 28
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Oj, dawno mnie tu nie było - jakieś 1,5 tygodnia- od czasu przejścia na 2 fazę. Powiem Wam, że pierwsze dni 2 fazy zeszły na utrwalaniu 2 kg spadku i byłoby świetnie ale weekend był u dziadków, bo to ich dni, więc 3 kawy jednego dnia, 3 drugiego do tego słodkości i tłuste jedzonko , bo nie można odmówić, żeby nie zrobić przykrości... Efekt ogromna niestrawność i pół nocy nie przespane a w poniedziałek praktycznie nic nie jadłam bo nie mogłam, a że było mi słabo na siłę coś tam zjadłam. Masakra - nie dajcie się namówić nikomu na taką imprezę bo trzeba to odchorować. Teraz doszłam do siebie i dalej kontynuuje 2 fazę i zauważyłam że kolejne 0,5 kg poszło w dół. I tak czytam te wszystkie fajne przepisy na chlebki itp. Ja od wielu lat jestem fanką pieczywa chrupkiego z pełnego przemiału bez żadnych paskudnych i podejrzanych dodatków, który wcinam zamiast innego, a jak tyłam to wtedy kiedy wracałam do normalnego białego chlebka.
Angellka napisałaś, że "Owoce powinno sie łaczyć z białkiem, wtedy unikamy napadów łaknienia"
macie w związku z tym jakieś fajne propozycje na połączenie owoców z białkiem?
__________________
Było: 70,1 kg
Aktualnie 68 kg
Marzy mi się na dłużej: 60 - 58 kg

Edytowane przez iw1
Czas edycji: 2012-01-26 o 08:22
iw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 08:29   #3706
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

ANGELLKA dzięki wielkie za rady do obiadu nie mialam mieska dlatego taka zupka wegetarianska normalnie jadam ryby albo miecho
A na jabuszko mialam taka ochote i nie wiedzialam z czym zjesc popilam gorzka kawa z mlekiem więc zawsze cos

Ja proponuje np truskawki z jogurtem zjesc np Tak dzisiaj bedzie wygladal moj deserek ))

Rano standardowo omlet (z 3jaj Wszedzie opisuja z 2 a ja zawsze jem 3 bo czuje się wtedy najedzona) i do tego z warzywami +kawaa

Milego Dnia zycze
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 12:52   #3707
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

dziewczyny, owoce z białkiem trzeba jeść tylko jak się czuje, że po zjedzeniu ma się większy apetyt, jeśli tego nie macie, to nie trzeba.
a jeśli już, to jogurt to nie białko
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 13:52   #3708
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cześć Wszystkim,
chciałabym do Was dołączyć, stosuję moją wersję South Beach, ta moja wersja brzmi podejrzanie, ale czuję się na niej lepiej niż na tej oryginalnej. To mój 3 dzień dopiero, ale ponieważ nie jestem konsekwentna w stosowaniu diet to pomyślałam, że jak się tutaj z Wami pomęczę, to będzie mi łatwiej...
Moje posiłki
9.30 śniadanie: jajecznica z dwóch jaj plus kawa z mlekiem
12.00 I tura obiadu: leczo (mięso mielone, pomidory, papryka, cebula)
16.00 II tura obiadu: leczo
19.00 jedna pomarańcza
W międzyczasie piję wodę mineralną i herbatę.
Jak widzicie do mojej wersji dołączyłam kawę i herbatę oraz jeden owoc dziennie.
Chciałabym schudnąć 10-8 kg do końca maja 2012
flawless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:05   #3709
LadyinBlack88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Witajcie Kochane na forum jestem nowa.
Chciałam tym które stosują tą dietę oraz tym które się nad nią zastanawiają powiedzieć ze warto!!
Ja ją stosowałam schudłam 18kg! i wiecie co? przestałam i dopiero po kilku miesiącach wrociło mi 4 kg, więc znów zaczynam.Dieta jest rewelacyjna, nie głodzimy się (chociaż przyznam, ze miałam takie zapędy)i po 1 tygodniu zaczynamy czuc sie lekko. Co najważniejsze, nie ćwiczyłam wcale! i jakoś chudłam, pewnie wolniej niż inni ale dla mnie to był ogromny sukces. Teraz waże 54 i chce znów 50 ważyć jak po skończonej diecie.
Więc przyłączam do was kochane

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez flawless Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim,
chciałabym do Was dołączyć, stosuję moją wersję South Beach, ta moja wersja brzmi podejrzanie, ale czuję się na niej lepiej niż na tej oryginalnej. To mój 3 dzień dopiero, ale ponieważ nie jestem konsekwentna w stosowaniu diet to pomyślałam, że jak się tutaj z Wami pomęczę, to będzie mi łatwiej...
Moje posiłki
9.30 śniadanie: jajecznica z dwóch jaj plus kawa z mlekiem
12.00 I tura obiadu: leczo (mięso mielone, pomidory, papryka, cebula)
16.00 II tura obiadu: leczo
19.00 jedna pomarańcza
W międzyczasie piję wodę mineralną i herbatę.
Jak widzicie do mojej wersji dołączyłam kawę i herbatę oraz jeden owoc dziennie.
Chciałabym schudnąć 10-8 kg do końca maja 2012
Ja nie zrezygnowałam ani z kawy ani z herbaty i to mi w chudnięciu nie przeszkodziło piłam 1,5 l wody dziennie
LadyinBlack88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 14:19   #3710
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

W takim razie jakie bialka laczyc z owocami Myslalam ze jogurt naturalny to bialko cos pewnie poknocilam :p

Przed chwila zajadalam się jogurtem greckim 0% z 2lyzeczkami otrab owsianych Tak mi smakowalo Kiedys bym bez cukru nie zjadla a teraz zmienil mi się smak Ciesze się ze już nieciagnie mnie za slodkim ))
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 14:25   #3711
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Flawless, nie jestem ekspertką, ale na moje oko jesz trochę mało, nie widzę orzechów, 5-go posiłku.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 15:03   #3712
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez LadyinBlack88 Pokaż wiadomość

Ja nie zrezygnowałam ani z kawy ani z herbaty i to mi w chudnięciu nie przeszkodziło piłam 1,5 l wody dziennie
gratuluję efektów! WOW 18 kg
Cytat:
Napisane przez confused women Pokaż wiadomość
Flawless, nie jestem ekspertką, ale na moje oko jesz trochę mało, nie widzę orzechów, 5-go posiłku.
dzięki, właśnie myślałam o tych orzechach...tylko jak tu nie wchłonąć całej paczki??????
flawless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 16:53   #3713
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
W takim razie jakie bialka laczyc z owocami Myslalam ze jogurt naturalny to bialko cos pewnie poknocilam :p

Przed chwila zajadalam się jogurtem greckim 0% z 2lyzeczkami otrab owsianych Tak mi smakowalo Kiedys bym bez cukru nie zjadla a teraz zmienil mi się smak Ciesze się ze już nieciagnie mnie za slodkim ))
Gdyby jogurt naturalny był białkiem, to nie byłoby ograniczeń w jego jedzeniu. A są przecież - max 2 szkl. dziennie można.

Białko to twaróg, serek homo, inny ser odtłuszczony

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez flawless Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim,
chciałabym do Was dołączyć, stosuję moją wersję South Beach, ta moja wersja brzmi podejrzanie, ale czuję się na niej lepiej niż na tej oryginalnej. To mój 3 dzień dopiero, ale ponieważ nie jestem konsekwentna w stosowaniu diet to pomyślałam, że jak się tutaj z Wami pomęczę, to będzie mi łatwiej...
Moje posiłki
9.30 śniadanie: jajecznica z dwóch jaj plus kawa z mlekiem
12.00 I tura obiadu: leczo (mięso mielone, pomidory, papryka, cebula)
16.00 II tura obiadu: leczo
19.00 jedna pomarańcza
W międzyczasie piję wodę mineralną i herbatę.
Jak widzicie do mojej wersji dołączyłam kawę i herbatę oraz jeden owoc dziennie.
Chciałabym schudnąć 10-8 kg do końca maja 2012
A czemu jesz ten owoc? Umarłabyś bez niego? Robiąc prawidłowo 1. fazę masz szansę na duży spadek wagi, a tak to wątpię...

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyinBlack88 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane na forum jestem nowa.
Chciałam tym które stosują tą dietę oraz tym które się nad nią zastanawiają powiedzieć ze warto!!
Ja ją stosowałam schudłam 18kg! i wiecie co? przestałam i dopiero po kilku miesiącach wrociło mi 4 kg, więc znów zaczynam.Dieta jest rewelacyjna, nie głodzimy się (chociaż przyznam, ze miałam takie zapędy)i po 1 tygodniu zaczynamy czuc sie lekko. Co najważniejsze, nie ćwiczyłam wcale! i jakoś chudłam, pewnie wolniej niż inni ale dla mnie to był ogromny sukces. Teraz waże 54 i chce znów 50 ważyć jak po skończonej diecie.
Więc przyłączam do was kochane

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------



Ja nie zrezygnowałam ani z kawy ani z herbaty i to mi w chudnięciu nie przeszkodziło piłam 1,5 l wody dziennie
18 kg? Super! Z ciekawości zapytam - ile masz wzrostu, że tak malutko ważysz?

Kawa czy herbata jest dozwolona z umiarem przeciez

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Ech, dziewczyny, ja się czuję fatalnie... Nie przez dietę raczej, chyba coś mnie bierze. Wszystkie kości mnie bolą, poza tym za tydzień mam beznadziejny egzamin, do którego póki co nic nie umiem, a motywację mam zerową. Porażka :/
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 17:28   #3714
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Glupia jestem caly czas myslalam ze jogurcie jest bialko :p Dzięki wielkie Zajadam truskawki i przegryzam trojkacikiem serka topionego Dziwne paczenie ale jak mus to mus

A na kolacje mozzarela z pomidorem i ogurkiem
Dziś 4dzien nie mogę doczekac się poniedzialku i wazenia ciekawe czy jakies kg mniej
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 10:52   #3715
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Hej plażowiczki

Chciałabym do Was dołączyć.
Dziś ma drugi dzień II fazy SB, na I fazie ubyło mi 3 kilogramy (dla mnie to trochę mało przy mojej wadze... )
Na SB nie jestem pierwszy raz, dlatego trochę mnie dziwi taki mały spadek wagi, no ale nic, nie poddajemy się

Na razie wprowadzam w jadłospis po jednym węglu (tj. dwie małe skibki chleba pełnoziarnistego na śniadanie), w przyszłym tygodniu dodam 1 owoc - jak myślicie będzie ok ?

Dietkę mam zamiar trzymać trochę długo, a mianowicie do czerwca, bo do zrzucenia mam aż 20 kg

Od przyszłego tygodnia zaczynam też chodzić na aerobic i po prostu zabieram się za siebie ostro
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 11:41   #3716
LadyinBlack88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..



---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------


18 kg? Super! Z ciekawości zapytam - ile masz wzrostu, że tak malutko ważysz?

Kawa czy herbata jest dozwolona z umiarem przeciez

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------
Mam 158 cm
LadyinBlack88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 12:08   #3717
flawless
Raczkowanie
 
Avatar flawless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Hej plażowiczki

Chciałabym do Was dołączyć.
Dziś ma drugi dzień II fazy SB, na I fazie ubyło mi 3 kilogramy (dla mnie to trochę mało przy mojej wadze... )
Na SB nie jestem pierwszy raz, dlatego trochę mnie dziwi taki mały spadek wagi, no ale nic, nie poddajemy się

Na razie wprowadzam w jadłospis po jednym węglu (tj. dwie małe skibki chleba pełnoziarnistego na śniadanie), w przyszłym tygodniu dodam 1 owoc - jak myślicie będzie ok ?

Dietkę mam zamiar trzymać trochę długo, a mianowicie do czerwca, bo do zrzucenia mam aż 20 kg

Od przyszłego tygodnia zaczynam też chodzić na aerobic i po prostu zabieram się za siebie ostro
hej ja też miałam kilka podejść do SB i za kolejnymi razami właśnie spadek wagi był niewielki. chyba organizm nie reaguje tak samo następnym razem,ale skoro przetrwałaś I fazę to teraz z górki!
trzymam kciuki, ja też robię dietę do czerwca
dodaj teraz owoc, najlepiej jabłko bo najbardziej pomaga schudnąć, zwłaszcza jak je zjesz przed ćwiczeniami

Edytowane przez flawless
Czas edycji: 2012-01-27 o 12:11
flawless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 17:50   #3718
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Dziewczyny slyszalyscie o tych chrupkach czy ciasteczkach SUN BITES?
Co o nich sadzicie nadaja się na 2faze ?

Opis jednej porcji produktu [30☠g]:1 porcja - 30 g
Wartość energetyczna w☠1☠porcji [30☠g]:123,00 kcal
Białko w☠1☠porcji [30☠g]:2,10 g
Węglowodany w☠1☠porcji [30☠g]:21,60 g
Tłuszcz w☠1☠porcji [30☠g]:7,50


Tak pozatym jadlam dzisiaj pierwszy raz makaron wieloziarnisty z sosem z pomidorow w puszce cebuli pieczarek i kawalka papryki Czuje się pelna ale i zaczynam się zastanawiac czy jesc ten makaron czy nie niby było go malo ale zjadlam troche wiecej niz 1/2szklanki Lepiej jesc czy dac sobie na razie z nim spokoj bo jednak ma sporo kalorii..niechce zeby to spowolnilo moje chudniecie
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 19:37   #3719
stokrotkax86
Raczkowanie
 
Avatar stokrotkax86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 105
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
Dziewczyny slyszalyscie o tych chrupkach czy ciasteczkach SUN BITES?
Co o nich sadzicie nadaja się na 2faze ?

Opis jednej porcji produktu [30☠g]:1 porcja - 30 g
Wartość energetyczna w☠1☠porcji [30☠g]:123,00 kcal
Białko w☠1☠porcji [30☠g]:2,10 g
Węglowodany w☠1☠porcji [30☠g]:21,60 g
Tłuszcz w☠1☠porcji [30☠g]:7,50


Tak pozatym jadlam dzisiaj pierwszy raz makaron wieloziarnisty z sosem z pomidorow w puszce cebuli pieczarek i kawalka papryki Czuje się pelna ale i zaczynam się zastanawiac czy jesc ten makaron czy nie niby było go malo ale zjadlam troche wiecej niz 1/2szklanki Lepiej jesc czy dac sobie na razie z nim spokoj bo jednak ma sporo kalorii..niechce zeby to spowolnilo moje chudniecie
Arschen przeciez na SB nie liczymy kalorii?!! wiec co to za pytanie czy mozesz jesc makaron i to wieloziarnisty??

co do ciasteczek to lepiej byloby gdybys napisla sklad to nam wiecej powie
stokrotkax86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-27, 22:00   #3720
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część XI ::..

Arschen jedz ten makaron Tylko nie przesadzaj z ilością. Pamietaj że objętość jaka makaron zajmuje w szklance zależy też od jego kształtu zobacz tu http://www.ilewazy.pl/szklanka-ugoto...aronu-swiderki nawet przeliczajac na kalorie to tylko 110 kcal to nie dużo. Ja jak gotuje to daje tak około 1/2 szklanki suchego.
A ciasteczka to te http://www.promoceny.pl/detail/polom...n-bites-84442/ bo te wczoraj widziałam w Tesco
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.