Orbitrek - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 09:58   #4201
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

eri - moim zdaniem zdrowe jedzonko, zdrowy styl zycia kazdemu tylko pomoze a nie zaszkodzi
jesli dobrze sie czujesz z tym jaki styl zycia prowadzisz i nie chcesz zrzucac wagi to okey
ja tu wsyztko pisze jak na redukcji jest na ktorej ja jestem takze z sukcesami jak i z porazkami pokusowymi ;p i lenistwemmm
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:10   #4202
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Wiecie co, ja mam najbliższy przykład moja mama w ciągu roku na "diecie" zdrowe odżywianie z menu dietetyczki schudła chyba za 12-14 kg a wcześniej przez rok ćwiczyła intensywnie z resztą miała intensywny tryb życia i nic albo prawie nic nie schudła. Od kiedy zdrowo się odżywia nie chodzi już 2 razy w tygodniu na spining i 3 razy na basen. wystarczy jej ruch jaki ma w ciągu dnia i raz w tygodniu ale to już rekreacyjnie a nie żeby schudnąć basen. i jest zadowolona.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 17:06   #4203
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Oliwka_ za ten jeden kg, to zawsze coś, motywacji dodaje
Agnisia a ćwiczysz cokolwiek ?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:20   #4204
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

megusiia ja wiem i staram się tak robić by te 2 godzinki przed snem nic nie jeść ale jak słyszę dookoła jak każdy mówi że o 19 ostatnie jedzenie to tutaj pisząc zaznaczyłam

laisla

Idę chyba poćwiczyć bo jakoś dziś się ociągam ;p
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 21:39   #4205
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

dziś tylko 30 minutek = 10 km ale za to nasprzątałam się więc częściowo rozgrzeszona się czuję
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:33   #4206
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

ja w tym tygodniu porazka totalna a na weekend jade do Wrocka - mam zjazdy bleh
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 12:00   #4207
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość
no przepraszam cie ja chodze spac okolo 2 w nocy i co? jakos nie przeszkadzalo mi to w trzymaniu zdrowej diety

a gdzie ja ci napisalam ze ostatnie danie masz jesc o 18-19?

masz jesc co 3-4 gopdziny - to wychodzi 5 posilkow na caly dzien funkcjonowania okolo

ostatni jedz tak z godzine-dwie przed spaniem - niewazne o ktorej realnie godzinie

nie takie osoby tutaj z nieregularnymi godzinami pracy dniowkami nockami itd zbijaly... ;>

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

kochana chceciec to moc a twoj post brzmi jak jedna wielka wymowka

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------



Ja czytam i nadal nie wierze ze MIT dalej funkcjonuje nie jedz po 19... no dziewczyny nie zalamujcie mnie :P

OSTATNI POSILEK JEMY 1-2 godz PRZED SNEM - nie wazne czy to 15, czy 20 czy 4 w nocy

proste zasady
5 posilkow dziennie co 3-4 godziny
jedzonko robimy wczesniej i zabieramy w plastikowym opakowaniu ze soba do pracy
w kazdym posilku powinno byc bialko
nie schodzimy ponizej 1600kcal
zieleninyyy duzooo
owoce takze ale najelpeij w pierwszej czesci dnia
ruch ruch i jeszcze raz ruch (czytaj cwiczenia)
duzo wody(minimum 1,5 dziennie) , zielonej, czerwonej herbaty
malo solimy, wogole nie slodzimy (tyczy sie to tez kawki niestety, bo jak sie okazuje ktos nie soli nei cukrzy, lecz tylko do kawy a potem nagle wychodzi ze 5 lyzeczek cukru pochlania dziennie)
i tak bym mogla wymieniac jeszcze dlugo :P

I wcale nie mowie ze ja jestem swieta bo zalamek mialam chyba wiecej niz wszytskie razem wziete hehe :P ale jak juz sie upre to jednak sie stosuje i sa efekty

Powodzenia ;*
Dzięki
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 18:22   #4208
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

ja wczoraj i dziś nic odpuszczam jestem tak słaba, że nawet nie mam siły ogarnąć mieszkania dobrze, że są już urządzenia które same odkurzą i wymyją podłogę tym samym wyręczając człowieka w chwilach jego niemocy.
Nawet sen mi dziś nie pomógł a od wczoraj niesamowity ból głowy już nie wspominam że w pracy to przez dwa dni sama byłam i szło się zajechać dobrze że weekend
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 22:00   #4209
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

jednak podołałam 39 minutek 250 kalorii coś koło 12 km? ale tak spokojnie byle by się coś poruszać tz. bez zwracania uwagi na tętno i widać różnicę w spalonych kaloriach
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 00:15   #4210
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
ja wczoraj i dziś nic odpuszczam jestem tak słaba, że nawet nie mam siły ogarnąć mieszkania dobrze, że są już urządzenia które same odkurzą i wymyją podłogę tym samym wyręczając człowieka w chwilach jego niemocy.
Nawet sen mi dziś nie pomógł a od wczoraj niesamowity ból głowy już nie wspominam że w pracy to przez dwa dni sama byłam i szło się zajechać dobrze że weekend
Na taki ból często pomaga mi poćwiczenie przy otwartym oknie Pewnie kwestia dotlenienia, od razu lepiej człowiek się czuje. U mnie ostatnio 50min-godzinka codziennie, ale nie ważę się na razie bo z dietą raz lepiej raz gorzej, coś motywacja siadła zimą
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 00:25   #4211
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Na taki ból często pomaga mi poćwiczenie przy otwartym oknie Pewnie kwestia dotlenienia, od razu lepiej człowiek się czuje. U mnie ostatnio 50min-godzinka codziennie, ale nie ważę się na razie bo z dietą raz lepiej raz gorzej, coś motywacja siadła zimą
ja się ważę sporadycznie ostatnio jakoś dwa dni pod rząd a tak to waga głęboko schowana w sumie nawet dwie i staram się ich nie wyciągać.

ból głowy to bardziej z powodu okresu niestety jeśli przed źle się nie czuję to podczas mnie wszystko boli a pierwsze 2 dni i ostatnie mam bóle czego popadnie. jednak wolę to niż 7-10 dniowe bóle zapowiadające

tak się rozruszałam, że kuchnię razem z lodówką wysprzątałam właśnie skończyłam listę zakupową na jutro
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 01:01   #4212
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
ja się ważę sporadycznie ostatnio jakoś dwa dni pod rząd a tak to waga głęboko schowana w sumie nawet dwie i staram się ich nie wyciągać.

ból głowy to bardziej z powodu okresu niestety jeśli przed źle się nie czuję to podczas mnie wszystko boli a pierwsze 2 dni i ostatnie mam bóle czego popadnie. jednak wolę to niż 7-10 dniowe bóle zapowiadające

tak się rozruszałam, że kuchnię razem z lodówką wysprzątałam właśnie skończyłam listę zakupową na jutro
Po urodzeniu dziecka jakoś też tak mi się poprzestawiało, że przy okresie głowa mi pęka, wcześniej tylko brzuch bolał
W zeszłym roku taką schizę miałam, że ważyłam się codziennie, codziennie reżim był więc dietetyczny, teraz niestety (dla figury) stety (dla psychiki) odpuściłam. Na szczęście nie z orbitrekiem
Toś się rozpędziła z tymi porządkami
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 12:52   #4213
mistymixx
Raczkowanie
 
Avatar mistymixx
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Orbitrek

Cześć,
Widzę, że macie dużo doświadczenia z ćwiczeniami na orbiterku. Może któraś mogłaby mi rozjaśnić w głowie... Przymierzam się do kupienia takiego sprzeciocha i wyczytałam, że koło zamachowe powinno mieć jak największą masę.
Czytam na stronie Intersport parametry i jest tak:
Masa koła zamachowego: ok. 20 kg
Ciężar koła zamachowego: 6 kg
Zgłupiałam. Na co mam zwracać uwage? Help please
__________________
Za mną: 65 -->59, cel: 55

http://motylembede.pl
mistymixx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 10:34   #4214
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez mistymixx Pokaż wiadomość
Cześć,
Widzę, że macie dużo doświadczenia z ćwiczeniami na orbiterku. Może któraś mogłaby mi rozjaśnić w głowie... Przymierzam się do kupienia takiego sprzeciocha i wyczytałam, że koło zamachowe powinno mieć jak największą masę.
Czytam na stronie Intersport parametry i jest tak:
Masa koła zamachowego: ok. 20 kg
Ciężar koła zamachowego: 6 kg
Zgłupiałam. Na co mam zwracać uwage? Help please
Ja się nie znam też czytałam, że im cięższe koło tym lepiej ogólnie mam ok. 8 kg koło zamachowe i jestem zadowolona większe chyba jednak nie jest potrzebne. i tak nie ćwiczę na najwyższych obciążeniach.

Sobota i niedziela przerwa tak więc od dziś wracam
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 16:22   #4215
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek

Jeśli można to chciałabym dołączyć do wątku. Powiem szczerze, że tyle stron wątku będzie mi ciężko przeczytać a mam jedno pytanie. Chciałabym dowiedzieć się czy lepiej jest "biegać" do przodu czy do tyłu. Jakie mięśnie pracują podczas ćwiczeń w przód a jakie podczas ćwiczeń w tył? Jesli to było już gdzieś omówione to z góry przepraszam.
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 18:43   #4216
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Orbitrek

dziewczyny czy cwiczenia na orbitrku wpływają jakos na ramiona ?
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 19:19   #4217
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
dziewczyny czy cwiczenia na orbitrku wpływają jakos na ramiona ?
nie ma pojęcia bo korzystam z nieruchomych uchwytów, z tych ruchomych sporadycznie = bardzo rzadko.

Dziś 58 minutek

Gdzieś wyczytałam ostatnio, by schudnąć bez efektu jojo przy normalnym odżywianiu tz spożywaniu przewidzianej ilości kalorii dla danego wieku i płci wystarczy, że spali się w ciągu tygodnia 2000 kalorii. Ciekawa jestem ile w tym prawdy. Wtedy podobno tygodniowo wychodzi -1 kg lub około tego. Zalezy jak duża nadwaga.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 22:38   #4218
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
dziewczyny czy cwiczenia na orbitrku wpływają jakos na ramiona ?
Przecież cały czas pracują. Ja mam nadzieję, że pośrednio pomagają też utrzymać w ładnym stanie piersi

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
nie ma pojęcia bo korzystam z nieruchomych uchwytów, z tych ruchomych sporadycznie = bardzo rzadko.

Dziś 58 minutek

Gdzieś wyczytałam ostatnio, by schudnąć bez efektu jojo przy normalnym odżywianiu tz spożywaniu przewidzianej ilości kalorii dla danego wieku i płci wystarczy, że spali się w ciągu tygodnia 2000 kalorii. Ciekawa jestem ile w tym prawdy. Wtedy podobno tygodniowo wychodzi -1 kg lub około tego. Zalezy jak duża nadwaga.
Tak, to prawda, tylko reszta bilansu kalorii w tygodniu nie może być dodatnia, bo wtedy te 2000kcal zaoszczędzone nic nie wniesie w odchudzanie. A przyjmując, że jesz dokładnie tyle, ile organizm potrzebuje/spala (dla mnie to ok 1600-1700 dziennie kcal) plus odbierzesz mu poprzez ćwiczenia te 2000kcal to musi je zaczerpnąć z Twojej tkanki tłuszczowej
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 09:41   #4219
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Przecież cały czas pracują. Ja mam nadzieję, że pośrednio pomagają też utrzymać w ładnym stanie piersi
i
ale chodzi mi o to czy aby nic się nie rozrośnie ? zależy mi na 'schudnięciu' z ramion a cwiczę najczęściej na orbitreku i się boję troche.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 10:40   #4220
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Przecież cały czas pracują. Ja mam nadzieję, że pośrednio pomagają też utrzymać w ładnym stanie piersi

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------



Tak, to prawda, tylko reszta bilansu kalorii w tygodniu nie może być dodatnia, bo wtedy te 2000kcal zaoszczędzone nic nie wniesie w odchudzanie. A przyjmując, że jesz dokładnie tyle, ile organizm potrzebuje/spala (dla mnie to ok 1600-1700 dziennie kcal) plus odbierzesz mu poprzez ćwiczenia te 2000kcal to musi je zaczerpnąć z Twojej tkanki tłuszczowej
laisla no tak właśnie sobie liczę ale wydaje mi się że tych 1600-1800 kal nie przekraczam więc powinny być jakieś efekty w końcu chyba co nie??
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 10:58   #4221
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
ale chodzi mi o to czy aby nic się nie rozrośnie ? zależy mi na 'schudnięciu' z ramion a cwiczę najczęściej na orbitreku i się boję troche.
Tyle razy już było pisane, że na orbitreku NIC się nie rozrośnie. Po raz enty - mięśnie żeby rosnąć potrzebują dodatniego bilansu kalorycznego i dużych obciążeń. Nie możliwe jest jednoczesne chudnięcie i budowanie masy. I na pewno nie na orbitreku.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 19:38   #4222
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
ale chodzi mi o to czy aby nic się nie rozrośnie ? zależy mi na 'schudnięciu' z ramion a cwiczę najczęściej na orbitreku i się boję troche.
$ylwu$ już odpowiedziała wyczerpująco, a ja zgadzam się z nią
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
laisla no tak właśnie sobie liczę ale wydaje mi się że tych 1600-1800 kal nie przekraczam więc powinny być jakieś efekty w końcu chyba co nie??
Dobrze kombinujesz Jeszcze trzeba by znać swoje dokładne zapotrzebowanie na kcal..mi z obserwacji wychodzi, że wagę utrzymuję tak przy dawce 1500-1600 więc niewiele (nieco rozwaliłam sobie metabolizm przez dni głodowego jedzenia to teraz mam za swoje) Więc aby schudnąć muszę jeść to swoje powiedzmy 1600kcal i poćwiczyć jeszcze, wtedy jest efekt na wadze. Jednak zimą byłam zbyt łakoma to i nic nie schudłam
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 20:25   #4223
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
$ylwu$ już odpowiedziała wyczerpująco, a ja zgadzam się z nią


Dobrze kombinujesz Jeszcze trzeba by znać swoje dokładne zapotrzebowanie na kcal..mi z obserwacji wychodzi, że wagę utrzymuję tak przy dawce 1500-1600 więc niewiele (nieco rozwaliłam sobie metabolizm przez dni głodowego jedzenia to teraz mam za swoje) Więc aby schudnąć muszę jeść to swoje powiedzmy 1600kcal i poćwiczyć jeszcze, wtedy jest efekt na wadze. Jednak zimą byłam zbyt łakoma to i nic nie schudłam
Ja tam pewnie wagę bym utrzymywała nawet przy 2000 kaloriach gdybym nie pracowała (dobrze by było móc nie pracować), bo naprawdę kiedyś pożerałam tony jedzenia w szczególności słodyczy i nic mi nie szło w boczki ale miałam ruch. Jednak tryb siedzący pogorszył sytuację i efekty szybko stały się widoczne.

tylko muszę przestać słodzić herbatkę lub mniej jej pijać

dziś 60 minutek na orbitreku i troszkę poskakałam w sumie pokazało mi 547 kalorii mniej ciekawe

w sumie mój sposób żywienia nie jest aż tak tragiczny bardziej tragiczne dla mnie i mojego zdrowia są tż i kolega z pracy w tedy hamburgery w pracy i pizzy wieczorami w domu to naprawdę pokusa nie do pokonania

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2012-02-28 o 20:27
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:51   #4224
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Ja tam pewnie wagę bym utrzymywała nawet przy 2000 kaloriach gdybym nie pracowała (dobrze by było móc nie pracować), bo naprawdę kiedyś pożerałam tony jedzenia w szczególności słodyczy i nic mi nie szło w boczki ale miałam ruch. Jednak tryb siedzący pogorszył sytuację i efekty szybko stały się widoczne.

tylko muszę przestać słodzić herbatkę lub mniej jej pijać

dziś 60 minutek na orbitreku i troszkę poskakałam w sumie pokazało mi 547 kalorii mniej ciekawe

w sumie mój sposób żywienia nie jest aż tak tragiczny bardziej tragiczne dla mnie i mojego zdrowia są tż i kolega z pracy w tedy hamburgery w pracy i pizzy wieczorami w domu to naprawdę pokusa nie do pokonania
Ja raczej mało siedzę, biegam z miejsca na miejsce lub jeżdżę w pracy więc akurat nie w tym problem, raczej może, że czasu nie ma aby trzymać się zdrowych, małych porcji i człowiek później nadrabia całodniowy głód wieczorem. Choć wiadomo, że to najgorsze wyjście
Właśnie..trzeba by nauczyć się odmawiać sobie tych smakołyków i pokus, a to nie zawsze jest proste..także mam ostatnio kilka wielkich kawałów pizzy na sumieniu, akurat hamburgerów nie lubię, za to ciacho i owszem ale nic, zima się kończy, wyskakujemy z kurtek i swetrów więc koniec z tym. Zresztą wiosną i latem łatwiej jakoś idzie (mi przynajmniej) zdrowe odżywianie, dochodzi poza tym rower bo mieszkam koło lasu więc grzech nie skorzystać No i rolki.
Tak na godzinkę orbiego liczę jakieś 450 kcal, tak mi wyszło średnio z różnych opinii i wiadomości w necie bo te liczniki to nie są wiarygodne..Ale ja kręcę tak ok 50min dziennie.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:02   #4225
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

laisla mi też ostatnio wyszło właśnie na 58 minut 458 kalorii, wczoraj troszkę więcej bo jeszcze do tego skakałam na skakance. Ale wiecie jaki jest największy plus tych wszystkich ćwiczeń? Jednak się rozciągnęłam jak jeszcze nie dawno było ciężko mi się schylić by choć palcami dotknąć podłogi i to jeszcze w rozkroku, dziś nie mam z tym problemu stojąc na baczność i dotykam już połową dłoni podłogę jak dla mnie dużo, bo nie pamiętam kiedy mogłam się tak schylać
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:24   #4226
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
laisla mi też ostatnio wyszło właśnie na 58 minut 458 kalorii, wczoraj troszkę więcej bo jeszcze do tego skakałam na skakance. Ale wiecie jaki jest największy plus tych wszystkich ćwiczeń? Jednak się rozciągnęłam jak jeszcze nie dawno było ciężko mi się schylić by choć palcami dotknąć podłogi i to jeszcze w rozkroku, dziś nie mam z tym problemu stojąc na baczność i dotykam już połową dłoni podłogę jak dla mnie dużo, bo nie pamiętam kiedy mogłam się tak schylać
A na jakim obciążeniu "biegasz"? Bo mi na obciażeniu 2/8 po 45 minutach wyszło 130 kcal Więc mało...
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 10:51   #4227
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
A na jakim obciążeniu "biegasz"? Bo mi na obciażeniu 2/8 po 45 minutach wyszło 130 kcal Więc mało...
marrgosia nie zwracaj uwagi na licznik z orbiego, mój pokazuje 200 kal po 58 minutkach a pulsometr wskazuje poprawnie tak myślę i biorę to pod uwagę co mi pulsometr wskazuje czyli 458 lub 540 kal a nie orbiego bo widzę, że licznik jest całkowicie oderwany od rzeczywistości
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:41   #4228
Majuszka1990
Raczkowanie
 
Avatar Majuszka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Okolica Warszawy
Wiadomości: 191
GG do Majuszka1990
Dot.: Orbitrek

Witam!
Dobrze ,że znalazłam ten wątek , przynajmniej się zmotywuje do pracy nad sobą Orbitrek już dawno jest zakupiony i stoi i się kurzy, nikt z niego nie korzysta , więc ja chcąc poprawić trochę figurę zacznę na nim ćwiczyć

Wątek postaram się na dniach zgłębić,aby nie zadawać niepotrzebnych pytań.
I cieszy mnie fakt ,że w takim razie już mi się mieśnie ud bardziej nie rozbudują uff
Majuszka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:22   #4229
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
laisla mi też ostatnio wyszło właśnie na 58 minut 458 kalorii, wczoraj troszkę więcej bo jeszcze do tego skakałam na skakance. Ale wiecie jaki jest największy plus tych wszystkich ćwiczeń? Jednak się rozciągnęłam jak jeszcze nie dawno było ciężko mi się schylić by choć palcami dotknąć podłogi i to jeszcze w rozkroku, dziś nie mam z tym problemu stojąc na baczność i dotykam już połową dłoni podłogę jak dla mnie dużo, bo nie pamiętam kiedy mogłam się tak schylać
To super Ja z kolei widzę, że mimo, że zimą wróciły dwa kg to i tak moja zmora, uda nie wyglądają koszmarnie. Tzn nawet przy wyższej wadze ta sylwetka jest całkiem całkiem przy codziennych ćwiczeniach Jakoś trzeba się pocieszyć
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
marrgosia nie zwracaj uwagi na licznik z orbiego, mój pokazuje 200 kal po 58 minutkach a pulsometr wskazuje poprawnie tak myślę i biorę to pod uwagę co mi pulsometr wskazuje czyli 458 lub 540 kal a nie orbiego bo widzę, że licznik jest całkowicie oderwany od rzeczywistości
Zgadzam się
Cytat:
Napisane przez Majuszka1990 Pokaż wiadomość
Witam!
Dobrze ,że znalazłam ten wątek , przynajmniej się zmotywuje do pracy nad sobą Orbitrek już dawno jest zakupiony i stoi i się kurzy, nikt z niego nie korzysta , więc ja chcąc poprawić trochę figurę zacznę na nim ćwiczyć

Wątek postaram się na dniach zgłębić,aby nie zadawać niepotrzebnych pytań.
I cieszy mnie fakt ,że w takim razie już mi się mieśnie ud bardziej nie rozbudują uff
Witaj Grzech aby się kurzył kolega orbi Mój od półtorej roku pracuje ponad swoje siły. Miał tylko 2 dni urlopu biedaczek

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-02-29 o 22:24
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 05:59   #4230
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Mój od półtorej roku pracuje ponad swoje siły. Miał tylko 2 dni urlopu biedaczek
To Ty w ciągu 1,5 roku zrobiłaś tylko 2 dni przerwy od orbiego?
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.