Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 12:48   #3511
kerne
Raczkowanie
 
Avatar kerne
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Nie wiem w którym watku juz napisać więc próbuje tutaj, bo tylko tu póki mnie nie wkurzą robie zakupy
Mam problem z moją siostrą (odmawia wychodzenia z domu a sesje kończy)
Cerę ma tłustą, wypryski.
wiec robiła OCM z konopiami (przeboje po tym oleju opisywałam na wątku OCM) w proporcji 30/70. Robiła maseczki z glinki zielonej, HA i wody i do tego wybrała krem również oczyszczający bo z siarką i liposomami przeciwtrądzikowymi.
Wszystko było niby ok ale wyszły jej te nieszczęsne plamy( sądzę że od słońca) bo schodzi jej mocno skóra, piecze (szkoda że wcześniej nie dała znać)
Teraz zniesmaczona chce kupic NORMALNY krem żeby uporządkować to co jej narobiłam
Sądzę, że po prostu za dużo oczyszczaczy i wysuszaczy stosowała mimo, że tłumaczyłam.
Po kremie z siarką się świeci wiec stosuje na noc. W kremie (baza, konopie, żurawina, pantenol, aloes, liposomy przeciwtradzikowe, mocznik).
Sądzę, że nawet kupny NIVEA średnio pomoże bo ja przynajmniej nie trafiłam na kosmetyk który dałby radę mojemu suszowi.
Co zaproponujecie? Skoro nawet ta siarka ją nabłyszcza to jak zrobie jeszcze silniejszy nawilżający krem bedzie jeszcze gorzej. Pudru w kamieniu nie użyje bo skóra jej schodzi.
Proszę pomóżcie, bo nie wiem jak pomóc żeby nie zaszkodzić.
Nie wiem czy na przebarwienia warto jej zrobić coś z glukonem czy cos w tym stylu czy najpierw nawilżyć skórę, natłuścić...czy ocm dalej stosować?
produkty jakie mogę wykorzystać (olej orzecha włoskiego, żurawina, granat, migdał, kokos, pszenica, kakao, shea, sezam, lniany, pestki dyni,truskffka, pachnotka, macerat nagietek i marchew,hydrolat oczarowy, migdałowy i róża,wit E, hydroamnil, HA, kwas kojowy, glukon, migdałowy, morszczyn,all in one, algi mikronizowane, aloes, B3, pantenol, alantoina, mocznik) sklecicie coś z tego co mogłoby pomóc???
kerne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:49   #3512
Truskavvka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

witam
mam takie pytanie, czy te gotowe zestawy do zrobienia kremow musza byc uzyte po zakupie w najblizszym czasie po otrzymaniu ich, czy moga lezec powiedzmy miesiac (oczyiwscie nieotwierane. chodzi o to, ze chcialam kupic kilka takich gotowych zestawow kremow, roznych rodzajow, by nie musiec ponownie kupowac i znow wydawac na przesylke, a nie zrobie wszystkich w jednym czasie przeciez ) i dlatego chcialam sie upewnic jak to z tym jest?

dziekuje za odpowiedz

pozdrawiam.
Truskavvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:42   #3513
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mangifera Pokaż wiadomość
Odświeżający tonik miętowy
Tonik na bazie hydrolatu miętowego, aloesu i substancji nawilżających.
50 ml toniku otrzymamy z następujących składników:
10% wyciąg z aloesu - 5 ml - łyżeczka
5% kwasu hialuronowego 1% - 2.5 ml -mała płaska miarka
3% D-pantenolu - 1.25 ml - pół małej płaskiej miarki
1.5 % witamina B3 - 0.75g - pół małej płaskej miarki
80.5% hydrolatu miętowego - 40.25 ml
Stosowałaś ten tonik?
Jak wrażenia?
Tak właściwie to mam chyba wszystkie składniki, więc może by tak spróbować?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:45   #3514
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Stosowałaś ten tonik?
Jak wrażenia?
Tak właściwie to mam chyba wszystkie składniki, więc może by tak spróbować?
Ja stosowałam - właściwie zrobiłam go dla tż, ale większość sama zużyłam. Nawilża dobrze. No i odświeża Tak się do niego przyzwyczaiłam, że chciałam kolejny, a tu brak przepisu (swoją drogą nie wiem czemu go usunęli - może coś z nim nie tak?)
Ja robiłam 3/4 mięty i 1/4 cytrynowego (oba mazidlane), bo trochę bałam się samej mięty.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:50   #3515
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ja stosowałam - właściwie zrobiłam go dla tż, ale większość sama zużyłam. Nawilża dobrze. No i odświeża Tak się do niego przyzwyczaiłam, że chciałam kolejny, a tu brak przepisu (swoją drogą nie wiem czemu go usunęli - może coś z nim nie tak?)
Ja robiłam 3/4 mięty i 1/4 cytrynowego (oba mazidlane), bo trochę bałam się samej mięty.
Jak wykończę mój poprzedni samoróbkowy tonik, to chętnie zrobię ten
Na wiosnę będzie jak znalazł
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 19:13   #3516
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
czy można gdzieś dostać w Warszawie te półprodukty? czy trzeba zamawiać przez neta i czekać na przesyłkę? mam długą listę zakupów i wolała bym znaleźć sklep stacjonarny...
koło arkadii już nie ma?
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 11:09   #3517
anulla74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 54
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
koło arkadii już nie ma?
Nie, już nie ma - zrezygnowano ze sprzedaży produktów ZSK.
anulla74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 13:30   #3518
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

ZSK odpisało, że nie myśli nawet o nowym outlecie tutaj . Przesyłka pocztą jest niby od 6,50...
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 22:37   #3519
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Witam!
Właśnie komponuję zamówienie z ZSK (wcześniej zamawiałam jedynie na Biochemii Urody) i muszę przyznać, że ich stronka to istny zjadacz czasu Zatrzymałam się nieco przy kwasie hialuronowym ultramałocząsteczkowym, pewnie mogłabym go zmieszać z hydrolatem którego używam codziennie (i sugerowanym wielkocząsteczkowym).

Nie wiem na jakie olejki się zdecydować, więc chyba wezmę 5 różnych w mniejszych pojemnościach. Póki co mam jedynie olejek tamanu, działa świetnie ale jego zapach jest odrzucający.
Jest w ich ofercie olejek, który koniecznie trzeba spróbować?
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 23:09   #3520
messior
Raczkowanie
 
Avatar messior
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez reykjaviczanka Pokaż wiadomość
Witam!
Właśnie komponuję zamówienie z ZSK (wcześniej zamawiałam jedynie na Biochemii Urody) i muszę przyznać, że ich stronka to istny zjadacz czasu Zatrzymałam się nieco przy kwasie hialuronowym ultramałocząsteczkowym, pewnie mogłabym go zmieszać z hydrolatem którego używam codziennie (i sugerowanym wielkocząsteczkowym).

Nie wiem na jakie olejki się zdecydować, więc chyba wezmę 5 różnych w mniejszych pojemnościach. Póki co mam jedynie olejek tamanu, działa świetnie ale jego zapach jest odrzucający.
Jest w ich ofercie olejek, który koniecznie trzeba spróbować?

Z tego co wiem to w ZSK nie da się kupić hydrolatów w mniejszej pojemności. Jedynie na mazidłach widziałam od 50ml. To mnie właśnie denerwuje bo szykuję się do drugiego zamówienia i zamiast kilku małych wezmę maks dwa duże...
messior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 23:26   #3521
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez messior Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to w ZSK nie da się kupić hydrolatów w mniejszej pojemności. Jedynie na mazidłach widziałam od 50ml. To mnie właśnie denerwuje bo szykuję się do drugiego zamówienia i zamiast kilku małych wezmę maks dwa duże...
O hydrolatach to wiem, wspomniałam o mniejszych pojemnościach w odniesieniu do olejków.
Ale racja, czasem chciałoby się spróbować czegoś nowego, a dostępna pojemność to co najmniej 200ml. Dlatego zwykle kupuję oczarowy, plus drugi na spróbowanie. Teraz skusiłam się na miętowy, bo ostatnio mam jakąś fazę na miętę
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 23:57   #3522
kerne
Raczkowanie
 
Avatar kerne
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczyny a jaką odżywkę/serum do włosów bez spłukiwania byscie poleciły?
kerne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 01:16   #3523
messior
Raczkowanie
 
Avatar messior
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez reykjaviczanka Pokaż wiadomość
O hydrolatach to wiem, wspomniałam o mniejszych pojemnościach w odniesieniu do olejków.
Ale racja, czasem chciałoby się spróbować czegoś nowego, a dostępna pojemność to co najmniej 200ml. Dlatego zwykle kupuję oczarowy, plus drugi na spróbowanie. Teraz skusiłam się na miętowy, bo ostatnio mam jakąś fazę na miętę

Też kupiłam poprzednio oczarowy. Teraz zastanawiałam się nad rumiankowym, a jak ten twój miętowy się sprawuje? Nie ma drażniącego zapachu?
messior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 08:58   #3524
reykjaviczanka
Raczkowanie
 
Avatar reykjaviczanka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: RVK
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez messior Pokaż wiadomość
Też kupiłam poprzednio oczarowy. Teraz zastanawiałam się nad rumiankowym, a jak ten twój miętowy się sprawuje? Nie ma drażniącego zapachu?
Zamówienie na miętowy złożyłam dopiero wczoraj Poza miętowym zamówiłam jeszcze hydrolat z kwiatów słodkiej pomarańczy.

Póki co próbowałam jedynie hydrolatu oczarowego, aloesowego i lawendowego (wszystkie z BU). Ostatni zamówiony dla siostry, bo ja za zapachem lawendy nie przepadam, aloesowy jest świetny, łagodzący i bezzapachowy, natomiast do oczarowego będę jeszcze wiele razy wracać. W tym momencie kończę drugą buteleczkę, ale trzecia już czeka na półce.
__________________
reykjaviczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 15:39   #3525
madzioreczeks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cześć dziewczyny. Na tym forum odkryłam sklep ZSK. Wcześniej robiłam zakupy jedynie na BU i powiem szczerze, że czuje sie troche zielona. Mogłybyście mi doradzić jakie produkty powinnam sobie zamówić, co szczególnie polecacie do cery tłustej, trądzikowej. Z góry dzięki za porady.
madzioreczeks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 00:18   #3526
messior
Raczkowanie
 
Avatar messior
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez madzioreczeks Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Na tym forum odkryłam sklep ZSK. Wcześniej robiłam zakupy jedynie na BU i powiem szczerze, że czuje sie troche zielona. Mogłybyście mi doradzić jakie produkty powinnam sobie zamówić, co szczególnie polecacie do cery tłustej, trądzikowej. Z góry dzięki za porady.

Ja dla siebie zamówiłam przede wszystkim korund, który z kwasem hialuronowym używam i jestem mega zadowolona. (; Rozjaśnia mi delikatnie blizny, poza tym kupiłam spirulinę, która niesamowicie odżywia cerę, odkąd jej używam mam coraz mniej niespodzianek na twarzy. A jako tonik używam tylko i wyłącznie hydrolat oczarowy. Pierwszy raz widzę u mnie jakąś poprawę, ale szykuję się już do kolejnego zamówienia, chcę próbować dalej.



Cytat:
Napisane przez reykjaviczanka Pokaż wiadomość
Zamówienie na miętowy złożyłam dopiero wczoraj Poza miętowym zamówiłam jeszcze hydrolat z kwiatów słodkiej pomarańczy.

Póki co próbowałam jedynie hydrolatu oczarowego, aloesowego i lawendowego (wszystkie z BU). Ostatni zamówiony dla siostry, bo ja za zapachem lawendy nie przepadam, aloesowy jest świetny, łagodzący i bezzapachowy, natomiast do oczarowego będę jeszcze wiele razy wracać. W tym momencie kończę drugą buteleczkę, ale trzecia już czeka na półce.

Daj znać koniecznie jak się sprawdzają jak już dostaniesz, zwłaszcza ten miętowy. A aloesowy właśnie też planuję kupić.
messior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 13:13   #3527
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Cześć, Dziewczyny.
Chcę złożyć pierwsze zamówienie na ZSK. Wybrałam na razie olej z pestek malin, kwas hialuronowy 1% i hydrolat oczarowy. Co jeszcze poleciłybyście do cery trądzikowej? Raczej nic wysuszającego, bo używam antybiotyków od dermatologa, do oczyszczania mam mydełko z Aleppo. Nie mogę też używać peelingów mechanicznych, bo mam ropne zmiany, a glinkę do maseczek mam jeszcze w zapasie.

I jeszcze chciałam zapytać o to, jak mieszać kwas HA i olej - może być 1:1? Czy to naprawdę będzie taka superlekka mieszanka? Czy może jest coś jeszcze lżejszego? Nadaje się na dzień, pod makijaż? Moja skóra przetłuszcza się w zastraszającym tempie...

Z góry dzięki!
Ja mam cere bardzo tlusta ale mieszanka oleju z HA mnie wysusza. Na noc uzywam olej z truskawki a na dzien z malin. Zero HA po zlych doswiadczeniach.
Z malin uzywam pod mineraly, trzymaja sie swietnie. Swiecenie zalezy od dnia i temperatury ale generalnie po pudrze babmusowym utrzymuje sie mat taki w miare przyzwoity.

Sent from my SK17i using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 13:59   #3528
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Ja się wstrzymalam z zamówieniem do czasu kiedy pojawią się olejki, na które poluje.

Myślę ciągle jakie hydrolaty wziąć, bo inny chcę rano, inny wieczorem, coś jeszcze do dolewania do glinek by się przydało, chcę też płukankę z l-cysteiną zrobić.

A przecież nie zrobię u siebie hurtowni zsk
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 16:54   #3529
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Ja mam cere bardzo tlusta ale mieszanka oleju z HA mnie wysusza. Na noc uzywam olej z truskawki a na dzien z malin. Zero HA po zlych doswiadczeniach.
Z malin uzywam pod mineraly, trzymaja sie swietnie. Swiecenie zalezy od dnia i temperatury ale generalnie po pudrze babmusowym utrzymuje sie mat taki w miare przyzwoity.
A ja lubię HA + olej Obecnie malinowy
A jak się spisuje truskawa?

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Myślę ciągle jakie hydrolaty wziąć, bo inny chcę rano, inny wieczorem, coś jeszcze do dolewania do glinek by się przydało, chcę też płukankę z l-cysteiną zrobić.

A przecież nie zrobię u siebie hurtowni zsk
Ja mam właśnie hurtownię ZSK u siebie...
Jaką masz cerę?
Obecnie używam hydrolatu melisowego na dzień, a na noc idzie rozmaryn.
A miętowy i różany czekają w kolejce
__________________
SARCASM - only one of the services I offer

Edytowane przez Apsik13
Czas edycji: 2012-03-12 o 16:57
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 07:31   #3530
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A ja lubię HA + olej Obecnie malinowy
A jak się spisuje truskawa?



Ja mam właśnie hurtownię ZSK u siebie...
Jaką masz cerę?
Obecnie używam hydrolatu melisowego na dzień, a na noc idzie rozmaryn.
A miętowy i różany czekają w kolejce
Truskawa super. Na noc idealna. Na dzien bylaby za ciezka. No wlasnie u mnie ha wysusza. Stosuje go do peelingu z korunku.

Sent from my SK17i using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 11:21   #3531
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Truskawa super. Na noc idealna. Na dzien bylaby za ciezka. No wlasnie u mnie ha wysusza. Stosuje go do peelingu z korunku.
Czy truskawa nada się do cery mieszanej, zanieczyszczonej i skłonnej do zapychania?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 17:17   #3532
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej dziewczyny, a jak po dwóch miesiącach dostałam maila od mojej szwagierki, której na święta zrobiłam krem z kwasem liponowym na blizny trądzikowe. Wreszcie mam fidback, szwagierka zadowolona mówi że skóra powolutku się wygładza, blizny magicznie nie znikły oczywiście, bo dziewczyna ma głębokie zmiany, ale zdecydowanie struktura skóry się poprawia

Sama sobie ukręciłam serum olejowe też z tym kwasem i działa pięknie na skórę, mimo że ja blizn nie mam, ale skóra naprawdę jest w dobrej kondycji.

Do mieszanek sypię 5% tego cuda.
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 19:02   #3533
Chimita
Raczkowanie
 
Avatar Chimita
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Z Brokilonu ;)
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mangha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a jak po dwóch miesiącach dostałam maila od mojej szwagierki, której na święta zrobiłam krem z kwasem liponowym na blizny trądzikowe. Wreszcie mam fidback, szwagierka zadowolona mówi że skóra powolutku się wygładza, blizny magicznie nie znikły oczywiście, bo dziewczyna ma głębokie zmiany, ale zdecydowanie struktura skóry się poprawia

Sama sobie ukręciłam serum olejowe też z tym kwasem i działa pięknie na skórę, mimo że ja blizn nie mam, ale skóra naprawdę jest w dobrej kondycji.

Do mieszanek sypię 5% tego cuda.
i jak udaje Ci się to rozpuścić ? w jakim oleju ? próbowałam z kilkoma, na zimno, na ciepło, na gorąco. Albo mieszanka była mętna i widać było, ze się kwas nie rozpuścił, albo robił się twardawy glut
Wyjątkowo z tym kwasem nie umiem sobie poradzić

BTW. Ciekawe te nowe ekstrakty owocowe w ZSK
Chimita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 21:32   #3534
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Dziewczęta, czy któraś z Was próbowała kremu głęboko nawilżającego do skóry suchej, wrażliwej, atopowej? http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/i/Kre...nawilzajacy/68 Ciekawa jestem czy warto ukręcić...
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 18:47   #3535
mangha
Raczkowanie
 
Avatar mangha
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 285
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez Chimita Pokaż wiadomość
i jak udaje Ci się to rozpuścić ? w jakim oleju ? próbowałam z kilkoma, na zimno, na ciepło, na gorąco. Albo mieszanka była mętna i widać było, ze się kwas nie rozpuścił, albo robił się twardawy glut
Wyjątkowo z tym kwasem nie umiem sobie poradzić

BTW. Ciekawe te nowe ekstrakty owocowe w ZSK
Wsypuje go do oleju (daje do malinowego) cały czas mieszając bagietką. Następnie wsadzam do gorącej kąpieli wodnej biorę mikser i miksuję do rozpuszczenia. Zawsze mi się ładnie rozpuszcza, nie zostawiając śladów.
__________________
Wszystko jest dla ludzi, byle stosowane z głową
mangha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 21:38   #3536
Chimita
Raczkowanie
 
Avatar Chimita
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Z Brokilonu ;)
Wiadomości: 282
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez mangha Pokaż wiadomość
Wsypuje go do oleju (daje do malinowego) cały czas mieszając bagietką. Następnie wsadzam do gorącej kąpieli wodnej biorę mikser i miksuję do rozpuszczenia. Zawsze mi się ładnie rozpuszcza, nie zostawiając śladów.
dziękuję bardzo za podpowiedź , ja się bałam niektórych olei wkładać do kąpieli, bo miały adnotację "nie podgrzewać" i oczywiście przeoczyłam, że nie zapychający przecież malinowy takowej nie ma.
Chimita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 07:23   #3537
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Czy truskawa nada się do cery mieszanej, zanieczyszczonej i skłonnej do zapychania?
Moja wlasnie taka jest i truskawka spisuje sie swietnie.

Sent from my SK17i using Tapatalk
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 11:40   #3538
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej Wam Jestem tutaj nowa i dopiero się wkręcam w naturalne kosmetyki. Dlatego mam do Was pytanie: w co zainwestować z ZSK przy cerze mieszanej w kierunku tłustej, z problemami trądzikowymi?
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 17:29   #3539
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Hej Planuje zrobić pierwsze swoje zamówienie na ZSK. Chciałabym sobie ukręcić krem na dzień, pod makijaż. Mam cere suchą, bez większych problemów czy przebarwień oraz młodą. Po kremie głównie oczekuje nawilżenia i odżywienia. Macie jakieś pomysły z czego mogłabym go stworzyć? Jestem jeszcze świerzynka i nie zbyt się znam na tym
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 21:14   #3540
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
Hej Planuje zrobić pierwsze swoje zamówienie na ZSK. Chciałabym sobie ukręcić krem na dzień, pod makijaż. Mam cere suchą, bez większych problemów czy przebarwień oraz młodą. Po kremie głównie oczekuje nawilżenia i odżywienia. Macie jakieś pomysły z czego mogłabym go stworzyć? Jestem jeszcze świerzynka i nie zbyt się znam na tym
Na zsk są receptury kremów , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Na początek to chyba lepsze rozwiązanie niż tworzenie własnej receptury bo to dość skąplikowana sprawa.
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 16:41:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.