mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Która z funkcji mobilnej aplikacji KWC podoba Ci się najbardziej?
skanowanie kodów kreskowych produktów 48 55,17%
możliwość sortowania produktów wg opinii i liczby ocen 23 26,44%
tworzenie spersonalizowanej listy "ulubionych" kosmetyków 12 13,79%
zakładka z najciekawszymi promocjami w drogeriach Rossmann 19 21,84%
wszystkie funkcje bardzo mi się podobają 33 37,93%
żadna z funkcji mi się nie podoba 1 1,15%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 87. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 09:43   #91
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez szyrek Pokaż wiadomość
Podczas ostatniej próby podeszła do mnie pani z obsługi Rossmanna i poinformowała, że w ich sklepie nie można robić zdjęć
Świetne!
Co jej powiedziałaś?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:47   #92
Sandra1985b
Raczkowanie
 
Avatar Sandra1985b
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 161
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Aplikacja świetna i naprawdę bardzo pomocna
Ale mam problem ze skanowaniem nie skanuje jest czerwona kreska, później przeskakuje żółta kropeczka ale nic dalej...
__________________
zapraszam na mojego raczkującego bloga:
http://www.pisane-na-wietrze.blogspot.com/
Sandra1985b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 14:54   #93
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Świetne!
Co jej powiedziałaś?
Że nie robię zdjęć tylko testuję tę ich niedziałającą aplikację Pani nie miała pojęcia o czym mówię
Ale w ogóle o co chodzi z tym zakazem To nie jest sprzeczne z jakimiś prawami konsumenta czy czymś takim?

Cytat:
Napisane przez Sandra1985b Pokaż wiadomość
Aplikacja świetna i naprawdę bardzo pomocna
Ale mam problem ze skanowaniem nie skanuje jest czerwona kreska, później przeskakuje żółta kropeczka ale nic dalej...
Mam to samo
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 15:23   #94
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Zgadywałabym, że problem ze skanowaniem kodów nie jest błędem w aplikacji, tylko że jego przyczyna leży w ustawieniach aparatu (czy tam gdzieś poza aplikacją - nie znam się :P) - jak robicie zdjęcia to są ostre?
Mój telefon bezproblemowo skanuje wszystkie kody po kolei w ciągu jakichś dwóch sekund.
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2012-05-31 o 15:24
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 17:36   #95
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Też obstawiam jakość aparatu, mój bez problemu odczytuje kody nawet kiedy krzywo trzymam i trochę trzęsie mi się ręka.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 17:36   #96
Sandra1985b
Raczkowanie
 
Avatar Sandra1985b
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 161
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Zgadywałabym, że problem ze skanowaniem kodów nie jest błędem w aplikacji, tylko że jego przyczyna leży w ustawieniach aparatu (czy tam gdzieś poza aplikacją - nie znam się :P) - jak robicie zdjęcia to są ostre?
Mój telefon bezproblemowo skanuje wszystkie kody po kolei w ciągu jakichś dwóch sekund.
mój telefon robi zdjęcia lepsze od aparatu także chyba nie w tym problem... próbowałam już z kilka kosmetykami z Rossa i nadal nic
__________________
zapraszam na mojego raczkującego bloga:
http://www.pisane-na-wietrze.blogspot.com/
Sandra1985b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 21:47   #97
Anik_5
Zadomowienie
 
Avatar Anik_5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 929
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez Sandra1985b Pokaż wiadomość
Aplikacja świetna i naprawdę bardzo pomocna
Ale mam problem ze skanowaniem nie skanuje jest czerwona kreska, później przeskakuje żółta kropeczka ale nic dalej...
U mnie skanuje bez problemu... Ale zastanawiam się, czy nie jest pomocne zainstalowanie aplikacji do skanowania kodów kreskowych (ja mam Barcode Scanner). Instalując programik KWC już miałam ten do skanowania kodów zainstalowany na komórce. Może niech się wypowie ktoś komu KWC działa w pełni bez instalowania osobno czytnika kodów.
__________________
”Naucz się doceniać to, co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś."
Anik_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 22:02   #98
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Mnie działa bez problemu, nie mam dodatkowych aplikacji.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 22:07   #99
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

U mnie też działa w 100% dobrze bez żadnych dodatkowych aplikacji.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 22:21   #100
Anik_5
Zadomowienie
 
Avatar Anik_5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 929
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mnie działa bez problemu, nie mam dodatkowych aplikacji.
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
U mnie też działa w 100% dobrze bez żadnych dodatkowych aplikacji.
Czyli związku to nie ma z problemami działania aplikacji u dziewczyn... Pozdrawiam Was
__________________
”Naucz się doceniać to, co masz, zanim czas sprawi, że docenisz to, co miałeś."
Anik_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 18:32   #101
ladystarlight
Przyczajenie
 
Avatar ladystarlight
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Również przyłączam się do koleżanek, które posiadają wersję androida 2.1 i niestety nie jest im dane korzystać z tej aplikacji. Wiem, że androida da się aktualizować, ale niestety nie na wszystkich telefonach. Na moją xperię prawdopodobnie nigdy nie będzie wydana wersja 2.2 ani nic wyżej (a zainstalowanie samemu takiej wersji wiąże się z utratą gwarancji itp.), więc zostaje mi tylko kupno nowego telefonu? Szkoda, bo aplikacja bardzo ułatwiłaby mi życie.
ladystarlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 09:44   #102
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Odnośnie technicznych kwestii niestety nie pomogę, ale postaram się aby wypowiedział się ktoś kompetentny.

Natomiast mam nadzieję, że takie incydenty jak "zakaz fotografowania" już nie powtórzą. Wiem, że Rossmann planuje szkolenie dla swoich pracowników.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 11:42   #103
8c8bb363a0b554ada163bfa73ef9f5507b0bc428_5e20f92c1a03b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 306
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Treść usunięta
8c8bb363a0b554ada163bfa73ef9f5507b0bc428_5e20f92c1a03b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 17:00   #104
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Moj telefon to HTC Rezound 4G. Sciagnelam, dziala bez zarzutu. Niestety, w zwiazku z tym, ze nie mieszkam w Pl, skanowanie kodow odpada Mam kilka kosmetykow z Pl, jeden byl kupiony w Rossmannie i zeskanowalo

Uwazam, ze to bardzo przydatna aplikacja.
Dziekuje
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:55   #105
8c8bb363a0b554ada163bfa73ef9f5507b0bc428_5e20f92c1a03b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 306
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Treść usunięta
8c8bb363a0b554ada163bfa73ef9f5507b0bc428_5e20f92c1a03b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 15:11   #106
anja0804
Raczkowanie
 
Avatar anja0804
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 211
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez Anik_5 Pokaż wiadomość
U mnie skanuje bez problemu... Ale zastanawiam się, czy nie jest pomocne zainstalowanie aplikacji do skanowania kodów kreskowych (ja mam Barcode Scanner). Instalując programik KWC już miałam ten do skanowania kodów zainstalowany na komórce. Może niech się wypowie ktoś komu KWC działa w pełni bez instalowania osobno czytnika kodów.
Aplikacje typu Barcode Scanner na nic się zdadzą przy używaniu aplikacji KWC, to dwa odrębne programy, które nie mają na siebie nawzajem wpływu
Problem jest tylko i wyłącznie w aparacie. Spróbujcie zrobić zdjęcie jakiegoś tekstu z bliska, jeśli nie jest ostre tzn.że aparat jest do bani bo nie łapie ostrości a więc i kodu kreskowego nie zeskanuje gdyż obraz jest zamazany...

a co do Rossmanna to mnie też ochrzaniono za robienie zdjęć! Z tym,że ja faktycznie je robiłam bo u mnie skaner nie działa. ehh. zawsze mam jakieś nieprzyjemne przygody w tym sklepie...
__________________

it's funny how day by day nothing changes..but when you look back, everything is different.
anja0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 23:09   #107
tszszecia
Raczkowanie
 
Avatar tszszecia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bytom :)
Wiadomości: 242
[1=8c8bb363a0b554ada163bfa 73ef9f5507b0bc428_5e20f92 c1a03b;34517647]W Google Play pojawila sie aktualizacja KWC wersja 1.1, ktora umozliwia instalacje aplikacji na urzadzeniach z ANDROID 2.1[/QUOTE]

Nie ma to jak świetna informacja na koniec dnia ) super! Dzięki wielkie ) miło wiedzieć, że ktoś bierze pod uwagę marudzenie na forum ) teraz biegam po domu i juz połowę mieszkania przeskanowalam :p

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Isn't it strange how dreams can seem so real
tszszecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 21:45   #108
moninika
Raczkowanie
 
Avatar moninika
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
GG do moninika
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem.
Jeśli się ma starszy model telefonu (telewizora, samochodu, mikrofali, pralki, czegokolwiek) to się po prostu liczy z tym, że nie będzie w nim takich opcji jak w nowych urządzeniach oraz, że ich system operacyjny nie będzie wspierany z każdej strony i tyle.
Inna sprawa, że obstawiam, że nawet jeśli użytkownicy Symbiana stanowią dość liczną grupę, to najprawdopodobniej ich liczba nie rośnie, a spada - a bez wątpienia jeśli chodzi o iOS oraz Androida jest przeciwnie. Chociaż w tym wypadku mogę się mylić, ponieważ nie mam żadnych danych, więc jeśli tak jest niech mnie ktoś poprawi.

Wracając do tematu - moim zdaniem aplikacja jest rewelacyjna, a skanowanie kodów kreskowych to w ogóle coś cudownego.
Koniec ze staniem 20 minut w sklepie próbując znaleźć produkt, który mam w ręce, yaaaay!

Sugestia - super by było gdyby można było dodawać kody kreskowe produktów do istniejących już na KWC, tak, żeby później innym było je łatwo wyszukać. Chyba, że nie wyłapałam gdzieś tej opcji.
No własnie o to chodzi. Dlaczego ma ich nie być? Mam wiele różnych aplikacji na telefonie: rozkład jazdy, aplikacje pogodowe, aplikacje astronomiczne... I wszystko działa, aplikacji jest tysiące, a tutaj uparli się koniecznie na android.
moninika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 16:39   #109
walk_on_air
Raczkowanie
 
Avatar walk_on_air
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

[1=8c8bb363a0b554ada163bfa 73ef9f5507b0bc428_5e20f92 c1a03b;34517647]W Google Play pojawila sie aktualizacja KWC wersja 1.1, ktora umozliwia instalacje aplikacji na urzadzeniach z ANDROID 2.1[/QUOTE]
Super, super!!! W koncu mi dziala)
walk_on_air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 21:11   #110
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

http://www.youtube.com/watch?v=UJ42bPTyHKs&feature=plcp filmik o aplikacji
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2012-06-07 o 21:14
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:49   #111
madlena3
Przyczajenie
 
Avatar madlena3
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Natomiast mam nadzieję, że takie incydenty jak "zakaz fotografowania" już nie powtórzą. Wiem, że Rossmann planuje szkolenie dla swoich pracowników.
To lepiej niech je szybko zorganizują. Byłam dziś w Rossmanie i oczywiście skanowałam kody jak głupia, bo nie mogłam się zdecydować który kosmetyk powędruje ze mną do domu. Zauważył to ochroniarz i tonem nieznoszącym sprzeciwu kazał mi natychmiast przestać, bo "skanowanie i robienie zdjęć jest zakazane". Powiedziałam mu, że nie skanuję kodów ot tak sobie, tylko korzystam z aplikacji związanej przecież z ich firmą. To mu zamknęło na chwilę usta, więc poleciał po kierowniczkę sklepu (czy kogo tam, w każdym razie naskarżył na mnie u kogoś wyżej postawionego). Pani przyszła i tylko odrobinkę przyjemniejszym tonem kazała mi okazać pismo, które mnie upoważnia do takiego łamania prawa. () Więc zaczęłam jej tłumaczyć co i jak, ona domagała się wyjaśnień kto mi w ogóle to przesłał, czy może zarząd czy jakiś dział. :P Cierpliwie wyjaśniłam jej jeszcze raz sytuację i nawet pokazałam na telefonie znaczek "Rossman poleca", na co obruszyła się, że traktuję ją jak idiotkę. Po kilku minutach takiej przyjemnej rozmowy (bo ja jestem nieustępliwa, kiedy wiem, że mam rację ) machnęła na mnie ręką i dała spokój. Ale ochroniarz patrzył mi na ręce dopóki nie wyszłam ze sklepu. Ja rozumiem, że oni mogli nie wiedzieć o co chodzi, skoro im nikt nie zrobił szkolenia, ale potraktowali mnie tam jak hybrydę złodziejki i pracownika konkurencji.
Podsumowując, aplikacja bardzo miła i przydatna, ale korzystanie z niej w sklepie wymaga odwagi. :P
madlena3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 06:44   #112
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Anjao804, madlena3 czy możecie mi podać adres sklepu w którym to miało miejsce?
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 10:52   #113
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez madlena3 Pokaż wiadomość
To lepiej niech je szybko zorganizują. Byłam dziś w Rossmanie i oczywiście skanowałam kody jak głupia, bo nie mogłam się zdecydować który kosmetyk powędruje ze mną do domu. Zauważył to ochroniarz i tonem nieznoszącym sprzeciwu kazał mi natychmiast przestać, bo "skanowanie i robienie zdjęć jest zakazane". Powiedziałam mu, że nie skanuję kodów ot tak sobie, tylko korzystam z aplikacji związanej przecież z ich firmą. To mu zamknęło na chwilę usta, więc poleciał po kierowniczkę sklepu (czy kogo tam, w każdym razie naskarżył na mnie u kogoś wyżej postawionego). Pani przyszła i tylko odrobinkę przyjemniejszym tonem kazała mi okazać pismo, które mnie upoważnia do takiego łamania prawa. () Więc zaczęłam jej tłumaczyć co i jak, ona domagała się wyjaśnień kto mi w ogóle to przesłał, czy może zarząd czy jakiś dział. :P Cierpliwie wyjaśniłam jej jeszcze raz sytuację i nawet pokazałam na telefonie znaczek "Rossman poleca", na co obruszyła się, że traktuję ją jak idiotkę. Po kilku minutach takiej przyjemnej rozmowy (bo ja jestem nieustępliwa, kiedy wiem, że mam rację ) machnęła na mnie ręką i dała spokój. Ale ochroniarz patrzył mi na ręce dopóki nie wyszłam ze sklepu. Ja rozumiem, że oni mogli nie wiedzieć o co chodzi, skoro im nikt nie zrobił szkolenia, ale potraktowali mnie tam jak hybrydę złodziejki i pracownika konkurencji.
Podsumowując, aplikacja bardzo miła i przydatna, ale korzystanie z niej w sklepie wymaga odwagi. :P
Sklepy fajne panie obsługujące kasy ok panie na sklepie też bardzo pomocne (pisze o swoich doświadczeniach) ale ochrona w każdym jednym Rossmannie w którym byłam pozostawia wiele do życzenia-wchodząc do sklepu czuję się jak złodziejka i nie jest to tylko moje spostrzeżenie i nie dotyczy tylko korzystania z aplikacji
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:28   #114
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

[1=8c8bb363a0b554ada163bfa 73ef9f5507b0bc428_5e20f92 c1a03b;34517647]W Google Play pojawila sie aktualizacja KWC wersja 1.1, ktora umozliwia instalacje aplikacji na urzadzeniach z ANDROID 2.1[/QUOTE]

Nareszcie!

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
ale ochrona w każdym jednym Rossmannie w którym byłam pozostawia wiele do życzenia-wchodząc do sklepu czuję się jak złodziejka i nie jest to tylko moje spostrzeżenie i nie dotyczy tylko korzystania z aplikacji
Dokładnie! Raz pamiętam, że byłam w Rosmannie, kiedy nie było praktycznie w ogóle klientów, to ochroniarz chodził dosłownie za mną! Zawsze był ode mnie w odległości 5-7 m. Co znikałam mu za półką to natychmiast przechodził raz dwa na drugą stronę żeby mieć na mnie oko. Aż nawet specjalnie zaczęłam spacerować po całym rossmanie, żeby się upewnić, że łazi za mną - no i oczywiście cały czas mi towarzyszył za plecami...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 14:40   #115
madlena3
Przyczajenie
 
Avatar madlena3
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Anjao804, madlena3 czy możecie mi podać adres sklepu w którym to miało miejsce?
Sklep w Grodzisku Mazowiecki, adres to chyba ul. 11 listopada. Jest tylko jeden w mieście, więc łatwo go zidentyfikować.

Ten ochroniarz jest zresztą taki nieprzyjemny odkąd pamiętam. Kiedyś "śledził" w sklepie moją koleżankę, cały czas był dwa kroki za nią. Odczepił się dopiero kiedy poprosiła go o pomoc w wyborze tamponów, skoro tak go interesują jej zakupy.
madlena3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 20:50   #116
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Nareszcie!

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------


Dokładnie! Raz pamiętam, że byłam w Rosmannie, kiedy nie było praktycznie w ogóle klientów, to ochroniarz chodził dosłownie za mną! Zawsze był ode mnie w odległości 5-7 m. Co znikałam mu za półką to natychmiast przechodził raz dwa na drugą stronę żeby mieć na mnie oko. Aż nawet specjalnie zaczęłam spacerować po całym rossmanie, żeby się upewnić, że łazi za mną - no i oczywiście cały czas mi towarzyszył za plecami...
Trudni powiedzieć ale może to wynika ze szkoleń ochroniarzy przeprowadzanych przez tą sieć ze każdy klient to potencjalny złodziej ,nie jest to miłe ale nauczyłam się tych panów "olewać "
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 07:43   #117
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Cytat:
Napisane przez madlena3 Pokaż wiadomość
Odczepił się dopiero kiedy poprosiła go o pomoc w wyborze tamponów, skoro tak go interesują jej zakupy.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 11:44   #118
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Mój kolega jest ochroniarzem w Rossmannie i mówił, że mają taki przykaz niestety. Za mną też chodzą, jeden nawet stał przy mnie 40 minut, gdy czytałam składy na kremach i przewracał oczami co chwila


A co do samej aplikacji, to fajnie, że Wizaż się tak szybko rozwija Za każdym razem, gdy widzę "nasze" logo na produkcie, czy w sklepie, to zaraz mi się robi miło
Sama jestem użytkowniczką Symbiana, nie mam zamiaru tego zmieniać, bo mam dobry telefon, a korzystanie z KWC przez internet (pakietowy) nie sprawia mi żadnego kłopotu. Jakby dało się przez aplikację, pewnie byłoby fajniej, ale przecież nie da się wszystkich zadowolić. Pewnie jakby powstała aplikacja na Symbiana, to byłyby inne powody do marudzenia (np. a czemu nie można skanować w Naturze i Superpharm? )
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:03   #119
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Od niedawna mam smartphona i odkrywam nowy wymiar techniki
A najlepsze, że aplikacja działa nie tylko w Rossmannie. Wystarczy mieć net w telefonie i dostep do pełnego KWC, do wszystkich recenzji jest zapewniony. Dodatkową zabawę mam z wyszukiwaniem produktów poprzez skanowanie kodów- coraz więcej produktów można znaleźć w ten sposób. Mam nadzieję, że wkrótce będzie jeszcze więcej
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 14:29   #120
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: mobilna aplikacja Kosmetyk Wszech Czasów

Ja czekam aż będzie wersja na Bada 2.0 moj telefonik ma 2 miesiące, nie zamierzam zmieniac
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-27 16:56:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.