zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 19:33   #61
honda cb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 24
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Pomysły bardzo dobre, szczególnie możliwość usunięcia wieszaka. Czekam na zmiany
honda cb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 19:46   #62
kaasiek102901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
GG do kaasiek102901
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

mnie także wszystko się podoba, jestem jak najbardziej za takimi zmianami
kaasiek102901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 19:47   #63
Dominikaa06
Zadomowienie
 
Avatar Dominikaa06
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 683
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Przy wieszaku dnia bym pozostała i nie szufladkowałabym wieszaków do kategorii buty, bluzki itp bo najczęściej pokazuje się zestawy do oceny. Wtedy komentujemy co pasuje a co nie. Pomysł z tym,że aby ocenić wieszak trzeba dać komentarz bardzo mi się podoba.
Widok poszczególnych ocen też będzie fajne,żeby wiedzieć ilu osobom w jakiej skali wieszak się podoba.
Dominikaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 20:18   #64
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

również jestem za
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 20:33   #65
Z_izu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Wszystko super szczególnie usuwanie wieszaków, ale wieszak dnia to fajna opcja, czemu ją chcecie usunąć?
Z_izu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 21:33   #66
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Podoba mi sie nowy pomysl, ale chcialabym tez zaproponowac powrocenie do starego systemu przy ocenianiu, ze widac kto i jaka ocene zostawil. Bardzo czesto bywa tak, ze wieszak ma same pochlebne komentarze, a ocena jest niska przez nudzace sie trolle
podoba mi sie bardzo opcja usuniecia wieszaka, przydatna jest np. w sytuacji, gdy ktos pokazal jakas rzecz do oceny, czy zostawic/wyrzucic i potem chce sie zwyczajnie pozbyc tego

jedynie pomysl z szufladkowaniem rzeczy wydaje mi sie byc niepotrzebny i sadze, ze wprowadzi balagan
i nie usuwajcie wieszaka dnia! ale moze jakos inaczej moglby byc generowany, nie wiem. Od sredniej ocen, a nie ich ilosci jak dotychczas (chyba, ze sie myle, ale nigdy nie rozumialam jak to dziala )

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
Bardzo dobre propozycje
1.podoba mi sie pokazywanie ilosci komentarzy
2. kategorie faktycznie nie sa za dobre
ja bym proponowała coś takiego :
ubrania : sukienki ,spodnie ,bluzki, spódnice jako pod kategorie lub w tagach)
dodatki :biżuteria, torebki, buty

zestawy (własnego autorstwa)
inspiracje (z internetu)
kupić czy nie
zostawić czy sie pozbyć
na wesele
dodalabym jeszcze: na studniowke sama ogladalam miliony wieszakow studniowkowych i widzialam, ze wiele osob mialo ich dosc

Edytowane przez fanstyle
Czas edycji: 2012-10-03 o 21:13
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 21:38   #67
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez ricca166 Pokaż wiadomość
Wszystko super,oprócz pkt 2 z widoku na stronę główną.Moim zdaniem taki podział na buty ,bluzki itp. to będzie zamieszanie,bo jednak większość wieszaków ,jakie wizażanki dodają ,tworzą całość ,a nie pojedyncze rzeczy.No,ale to tylko moje zdanie,ogólnie pomysł super .
można dodac opcję "zestawy" lub "stylizacje" a nawet w ramach stylizacji : studniówka, wesele, sylwester

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez fanstyle Pokaż wiadomość
P
1. odoba mi sie nowy pomysl, ale chcialabym tez zaproponowac powrocenie do starego systemu przy ocenianiu, ze widac kto i jaka ocene zostawil. Bardzo czesto bywa tak, ze wieszak ma same pochlebne komentarze, a ocena jest niska przez nudzace sie trolle

2. Podoba mi sie bardzo opcja usuniecia wieszaka, przydatna jest np. w sytuacji, gdy ktos pokazal jakas rzecz do oceny, czy zostawic/wyrzucic i potem chce sie zwyczajnie pozbyc tego
Popieram.
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2012-10-03 o 21:42
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 00:07   #68
mademoiselle brigitte
Raczkowanie
 
Avatar mademoiselle brigitte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 119
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

no wreszcie jakieś zmiany, najbardziej mi się podoba, że będzie można usuwać wieszaki (a nie jak teraz, dodaly mi się dwa takie same i nie ma mozliwosci tego zmienic). a kiedy te zmiany wejda w zycie?
__________________
"elegancji nie da się zdefiniować, to kwestia indywidualnego smaku"
http://mademoiselle-brigitte.blogspot.com/
mademoiselle brigitte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 09:09   #69
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość

proponowalabym zastanowic sie wlasnie nad utworzeniem w kategoriach czegos w stylu ,,pokaz ciuch a my ci powiemy z czym nosic " do czego pasuje itd


---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Dione Pokaż wiadomość
coś żeby było wiadomo a jakiej beda kolejnosci bedą zdjęcia ,albo żeby ją mozna było zmieniać zaraz po dodaniu- bo czasem na pierwsze zdjecie i miniaturka wychodzi nie to zdjecie które powinno byc


---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Hm, co by tu powiedzieć...
myślę, że pomysły są dobre, ale jakoś nie przekonuje mnie ta chmura tagów, może się zdarzyć tak, że ktoś po prostu nie wpsize tagów zakładając temat no i co wtedy się pojawi?
[/COLOR]
mozna ustawic pole TAGI jako obowiazkowe i po sprawie (najlepiej jakby byla lista tagów bo potem beda sukienki, suknie, sukieneczki....)

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominikaa06 Pokaż wiadomość
Przy wieszaku dnia bym pozostała i nie szufladkowałabym wieszaków do kategorii buty, bluzki itp bo najczęściej pokazuje się zestawy do oceny. Wtedy komentujemy co pasuje a co nie. Pomysł z tym,że aby ocenić wieszak trzeba dać komentarz bardzo mi się podoba.
Widok poszczególnych ocen też będzie fajne,żeby wiedzieć ilu osobom w jakiej skali wieszak się podoba.
ja bym dała kategori np. buty TYLKO jak sa SAME buty. jak juz wiecej ciuchów to byłoby STYLIZACJA albo ZESTAW. albo zrobic proste kategorie np: POJEDYNCZE CIUCHY i ZESTAWY Z WŁASNEJ SZAFY, STYLIZACJE Z NETU i dopiero dalej rozgałęziać (jak np. na allegro aukcje w działach)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 09:51   #70
shure
Zadomowienie
 
Avatar shure
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 525
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Ja jestem jak najbardziej za
__________________
Julek 18.09.2013




[*]
shure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 10:11   #71
Eshi
Zadomowienie
 
Avatar Eshi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 765
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Świetne zmiany
zgadzam się z 83monia z usuwaniem wieszaków.
Może faktycznie usunąć nie tak od razu, bo może wyjść z tego chaos jeśli na jakimś wieszaku jest dyskusja-a takie się zdarzają, a w trakcie ktoś wywali ten wieszak. Ale propozycja z usunięciem wieszaka załóżmy po min. 3 miesiącach lub pół roku jest dobra i ja bym się tego trzymała, bo faktycznie od razu po wstawieniu wieszaka, przy pierwszym negatywnym komentarzu większość wieszaków będzie usuwana przez autorki, a wyjdzie z tego misz masz, jak dodatkowo będą opcje z ulubionymi wieszakami itp.

A i dobrze dziewczyny piszą, opcja z gwiazdkami tylko przy opcji wpisaniu komentarza.
__________________
"W nocy, gdy cały dom już śpi. Stukostrachy, Stukostrachy pukają do drzwi. Chciałbym stąd uciec, lecz boję się, że Stukostrach zabierze mnie."

www.pustamiska.pl

www.karmimypsiaki.pl

Edytowane przez Eshi
Czas edycji: 2012-10-04 o 10:13
Eshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 10:58   #72
megane9111
Zadomowienie
 
Avatar megane9111
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 823
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
Widok wieszaka, pdpkt. 3 - brawa! Tego w szafie mi najbardziej brakowało.
No i przy ocenie wieszaków powinna być opcja, że żeby wystawić jakąś ilość gwiazdek, to TRZEBA napisać komentarz - spowodowałoby to zmniejszenie problemu "rozdawania jedynek" każdemu, i tym samym obniżania ogólnej oceny wieszaka. A jak wiemy - zdarzają się takie osoby, co w Szafie swoje frustracje wyładowują


---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Także jestem za zostawieneim "Wieszaka dnia", fajnie mobilizuje do czynnego udziału

proponuję zostawić też kategorie.
megane9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:27   #73
justynaaa00
Zadomowienie
 
Avatar justynaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 907
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Moim skromnym zdaniem:

możliwość usuwania wieszaka - jak najbardziej na TAK

podkategorie 'na studniówkę', 'na wesele', 'na sylwestra' itd. wrzuciłabym w jedną kategorię, ale z możliwością filtrowania, choćby po proponowanych tagach.

możliwość dodawania wieszaków do ulubionych - SUPER. Czasami jakiś wieszak mnie zainspiruje a później nie mogę go odnaleźć (ale też możliwość usunięcia z ulubionych )

Ocena dopiero po komentarzu - TAK

Generalnie bardzo fajne pomysły na zmiany
justynaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:47   #74
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Bardzo dziękuję za Wasze komentarze. Jak zwykle jesteście bardzo kreatywne i pomocne.

Zamiast "wieszaka dnia" może TO???:

Będę to jeszcze podsumowywać, ale na razie chciałbym się jeszcze skupić na "wieszaku dnia".
Zaproponowaliśmy usunięcie go, ale widzę, że sporo z Was jest do niego przywiązana.
A co sądzicie o ożywieniu "wieszaka dnia" i zamiast niego, żebyśmy wprowadzili taką zabawę. Roboczo nazwałaby to "co pragnę mieć" a działało by to tak jak "na co masz ochotę" na kulinariach:
https://wizaz.pl/kulinaria/

Kto jeszcze tego nie testował, to zapraszam do zabawy i opinii na ten temat. Na Kulinariach pokazujemy tam zdjęcia, które dostały najwięcej tzw. "mniamów". Tutaj moglibyśmy na przykład zamiast mniamów dawać "hot" i w ten sposób tworzyłaby się nam piękna baza najpiękniejszych stylizacji.

KATEGORIE - NASZA PROPOZYCJA:

Przeczytaliśmy Wasze uwagi dotyczące kategorii. Bardzo ciężko będzie zadowolić Was wszystkie, bo każdy ma trochę inny sposób na wyszukiwanie informacji. Zainspirowałyście nas takim pomysłem.

Na stronie głównej i oczywiście w trakcie dodawania wieszaka, będziecie miały do wyboru takie sztywne kategorie:

- kupić czy nie?
- zostawić czy się pozbyć?
- czy dobrze w tym wyglądam?
- czy to jest modne?
- czy to jest OK na wesele?
- czy to jest OK na studniówkę?
- czy to jest OK na sylwestra?
itd...

To byłby "tytuł" wieszaka, który za założenia zadaje już konkretne pytanie do userek. Listę takich zapytań możemy oczywiście stworzyć razem.

Oprócz takiego sztywnego tytułu, będziecie tagować już poszczególne zdjęcia. I taka chmura tagów dodatkowo pozwoli wyłonić na przykład same "buty" "balerinki" itp...


Natomiast nie jest dla mnie jasny i korzystny taki podział jak proponowałyście wyżej:
- zestawy
- inspiracje
- ubrania
- dodatki
te wszystkie kategorie mają wspólne elementy i naprawdę nie jest możliwe, aby w sposób logiczny je rozdzielić i poukładać
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2012-10-04 o 13:07
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 12:03   #75
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za Wasze komentarze. Jak zwykle jesteście bardzo kreatywne i pomocne.

Będę to jeszcze podsumowywać, ale na razie chciałbym się jeszcze skupić na "wieszaku dnia".
Zaproponowaliśmy usunięcie go, ale widzę, że sporo z Was jest do niego przywiązana.
A co sądzicie o ożywieniu "wieszaka dnia" i zamiast niego, żebyśmy wprowadzili taką zabawę. Roboczo nazwałaby to "co pragnę mieć" a działało by to tak jak "na co masz ochotę" na kulinariach:
https://wizaz.pl/kulinaria/

Kto jeszcze tego nie testował, to zapraszam do zabawy i opinii na ten temat. Na Kulinariach pokazujemy tam zdjęcia, które dostały najwięcej tzw. "mniamów". Tutaj moglibyśmy na przykład zamiast mniamów dawać "hot" i w ten sposób tworzyłaby się nam piękna baza najpiękniejszych stylizacji.
monia lubi ten pomysł
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 14:51   #76
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez pokrzywa Pokaż wiadomość
ja bym usunęła te oceny poprzez gwiazdki
komentarz jest sensowny a takie dawanie gwiazdek moim zd niewiele wnosi
czyli jak ktoś chce wyrazic swoją ocenę to musi to zrobić słowami i już
Zgadzam się z tym, gwiazdki niczemu tak naprawdę nie służą, na szafie potrzebne są rady,pomysły a nie rywalizacja o jakieś wirtualne gwiazdeczki, chwalić można przecież w komentarzach.
soffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 15:56   #77
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
A co sądzicie o ożywieniu "wieszaka dnia" i zamiast niego, żebyśmy wprowadzili taką zabawę. Roboczo nazwałaby to "co pragnę mieć" a działało by to tak jak "na co masz ochotę" na kulinariach:
https://wizaz.pl/kulinaria/


(...)
Oprócz takiego sztywnego tytułu, będziecie tagować już poszczególne zdjęcia. I taka chmura tagów dodatkowo pozwoli wyłonić na przykład same "buty" "balerinki" itp...
Myślę, że to może być fajny pomysł

Co do tych tagów, to moim zdaniem lepiej byłoby zrobić w nich też taką rozwijalną listę, żeby jak pisała któraś poprzedniczka nie było takich kwiatków typu "suknia" "sukienka" "sukieneczka".
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 16:36   #78
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez soffka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym, gwiazdki niczemu tak naprawdę nie służą, na szafie potrzebne są rady,pomysły a nie rywalizacja o jakieś wirtualne gwiazdeczki, chwalić można przecież w komentarzach.
Nie do końca się z tym zgodzę. Gwiazdki i ilość ocen określa popularność danego wieszaka. A nam te staty są potrzebne właśnie do rankingów, do tworzenia kategorii, gdzie same określacie co jest najpopularniejsze.

Natomiast nie widzę problemu, aby przy ocenach (gwiazdkach) była konieczność argumentacji, dlaczego dany wieszak dostaje tyle gwiazdek.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 17:26   #79
heart_shaped_box
Zadomowienie
 
Avatar heart_shaped_box
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: usa
Wiadomości: 1 521
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez Eshi Pokaż wiadomość
Świetne zmiany
zgadzam się z 83monia z usuwaniem wieszaków.
Może faktycznie usunąć nie tak od razu, bo może wyjść z tego chaos jeśli na jakimś wieszaku jest dyskusja-a takie się zdarzają, a w trakcie ktoś wywali ten wieszak. Ale propozycja z usunięciem wieszaka załóżmy po min. 3 miesiącach lub pół roku jest dobra i ja bym się tego trzymała, bo faktycznie od razu po wstawieniu wieszaka, przy pierwszym negatywnym komentarzu większość wieszaków będzie usuwana przez autorki, a wyjdzie z tego misz masz, jak dodatkowo będą opcje z ulubionymi wieszakami itp.

A i dobrze dziewczyny piszą, opcja z gwiazdkami tylko przy opcji wpisaniu komentarza.
Zgadzam sie.
heart_shaped_box jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 20:51   #80
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Również jestem na 'tak' jeśli chodzi o powyższe zmiany
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 12:08   #81
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Jestem za Zmiany wydają się ok. Nie jestem tylko zadowolona ze zmian na KWC.. brak miniatur przy wyszukiwaniu jest dużym utrudnieniem:/

A szafa potrzebuje odświeżenia Fajnie jeśli na stronie głównej będzie od razu dostępny opis wieszaka.
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 12:31   #82
ankkka7
Raczkowanie
 
Avatar ankkka7
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 63
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Jestem na TAK
ankkka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 23:12   #83
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Fajnie by było gdyby też dodano możliwość usunięcia wieszaka przez autora. Nie rozwali to przecież forum Wątków się nie kasuje ale wieszaki? Czemu nie...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 10:51   #84
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Nie do końca się z tym zgodzę. Gwiazdki i ilość ocen określa popularność danego wieszaka. A nam te staty są potrzebne właśnie do rankingów, do tworzenia kategorii, gdzie same określacie co jest najpopularniejsze.

Natomiast nie widzę problemu, aby przy ocenach (gwiazdkach) była konieczność argumentacji, dlaczego dany wieszak dostaje tyle gwiazdek.
I to najlepiej wiecej niz kilkoma znakami aby nie pisac tak, nie, tylko uzasadnic.

AguZ, a powiedz mi, zaistnieje mozliwosc skasowania dotychczas dodanych przed zmianami wieszakow?
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 09:08   #85
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
AguZ, a powiedz mi, zaistnieje mozliwosc skasowania dotychczas dodanych przed zmianami wieszakow?
Na razie nie ma możliwości kasowania wieszaków, ponieważ oprogramowanie na to nie pozwala. Ale widzimy potrzebę możliwości moderacji i usunięcia, dlatego stąd ta nasza propozycja.

Nie wiem do końca jak będzie wyglądał import obecnych wieszaków, ale możliwe, że po zmianie będzie możliwość moderacji i usunięcia również tych starych.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 09:23   #86
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Na razie nie ma możliwości kasowania wieszaków, ponieważ oprogramowanie na to nie pozwala. Ale widzimy potrzebę możliwości moderacji i usunięcia, dlatego stąd ta nasza propozycja.

Nie wiem do końca jak będzie wyglądał import obecnych wieszaków, ale możliwe, że po zmianie będzie możliwość moderacji i usunięcia również tych starych.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 09:28   #87
zanciapp
Zadomowienie
 
Avatar zanciapp
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 685
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

często zaglądam na szafę więc się też wypowiem a co

wszystkie zmiany mi się podobają
zmiana kategorii teraz zaproponowana też.
no i usuwanie wieszaków- też jestem na tak, ale jak już ktoś pisał że np dopiero po 3 miesiącach, to jest dobra propozycja.
no i zmiana z wieszakiem dnia jak ze zdjęciami na kulinariach też super.
jestem też za pomysłem żeby nie można było stawiać np gwiazdek bez komentarza.
ogólnie szafa potrzebuje odświeżenia
zanciapp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 14:41   #88
ptasiakasiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Z ciemnej chmurki
Wiadomości: 177
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Piszecie, że chcecie aby wprowadzono przymusowe komentarze aby moc ocenic wieszak, z drugiej strony, jak zdarzało mi się napisać konkretny (w sensie nie lakoniczny) komentarz dlaczego mi się nie podoba dana stylizacja to zaraz zaczynały sie obrażania, fochy i inne takie. Z kolei czemu mam pisać długi komentarz, czasem jest tak źle lub tak dobrze że nie ma potrzeby pisania referatu jak na KWC. Tym bardziej, jesli uważam że stylizacja jest ok, ale np. nie pasują tam czerwone korale i zostało to już napisane kilkukrotnie to czemu mam się powtarzać? Mimo, że nie mogę wnieść nic nowego do dyskusji to chciałabym móc ocenić wieszak.

I średnia ocen danego wieszaka moze wynikać z subiektywnej opini głosującego, który nie wypowiada się bo nie chce nikogo urazić, ani nie chce żeby ten ktoś się obraził za negatywne skomentowanie "głupiego" wieszaka w necie na jakimś forum. Stąd gorsze oceny niż komentarze - nie zawsze to są trolle. No i czytanie bezsensownych wypowiedzi "fajne", "nie fajne", "super" itp. wystawionych tylko po to aby móc ocenić wieszak?

Podsumowując, jestem za ocenianiem bez przymusowych komentarzy. :P


Moja propozycja (a co :P )
Czasem jak czytam komentarze to niektóre są tak świetne i tak bardzo zgadzają się z moim poglądem, że mam ochotę kliknąć przy komentarzu "lubię to".Wiem, że zaleciało FB :/ . Można to nazwać inaczej, zrobić jakiś znaczek, chociażby "+".

Edytowane przez ptasiakasiaa
Czas edycji: 2012-10-08 o 14:54
ptasiakasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 16:41   #89
kliwias
Raczkowanie
 
Avatar kliwias
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: od morza do Tatr ;)
Wiadomości: 171
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Cytat:
Napisane przez ptasiakasiaa Pokaż wiadomość
Piszecie, że chcecie aby wprowadzono przymusowe komentarze aby moc ocenic wieszak, z drugiej strony, jak zdarzało mi się napisać konkretny (w sensie nie lakoniczny) komentarz dlaczego mi się nie podoba dana stylizacja to zaraz zaczynały sie obrażania, fochy i inne takie. Z kolei czemu mam pisać długi komentarz, czasem jest tak źle lub tak dobrze że nie ma potrzeby pisania referatu jak na KWC. Tym bardziej, jesli uważam że stylizacja jest ok, ale np. nie pasują tam czerwone korale i zostało to już napisane kilkukrotnie to czemu mam się powtarzać? Mimo, że nie mogę wnieść nic nowego do dyskusji to chciałabym móc ocenić wieszak.

I średnia ocen danego wieszaka moze wynikać z subiektywnej opini głosującego, który nie wypowiada się bo nie chce nikogo urazić, ani nie chce żeby ten ktoś się obraził za negatywne skomentowanie "głupiego" wieszaka w necie na jakimś forum. Stąd gorsze oceny niż komentarze - nie zawsze to są trolle. No i czytanie bezsensownych wypowiedzi "fajne", "nie fajne", "super" itp. wystawionych tylko po to aby móc ocenić wieszak?

Podsumowując, jestem za ocenianiem bez przymusowych komentarzy. :P

Masz całkowitą rację
__________________
Chociaż krowie dasz kakao, nie wydoisz czekolady
kliwias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 16:52   #90
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: zmiany w SZAFIE - propozycje redakcji

Skoro kwestia komenatrzy i oceniania jest sporna to proponuje, zeby mozna bylo zostawic gwiazdke bez komentarza, ale zeby bylo widoczne, kto jaka ocene dal (np. garfieldek - ***, zuzia *, pati *****)
Przynajmniej byloby wiadomo, kto daje nam jedynki
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-15 00:12:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.