Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-15, 10:53   #1471
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
kochane włosomaniaczki jestem już po cocochoco efekty zwalające z nóg! nie spodziewałam się aż tak wspaniałych włosów! :O jestem w siódmym niebie i naprawdę ten zabieg jest warty każdych pieniędzy!
zapach okropny, jednak wyotwierałam drzwi i okna w całym domu i nie miałam z nim żadnych problemów całość zajęła mi ponad 2 godziny zabieg zrobiłam sobie sama i bardzo precyzyjnie co tu dużo gadać otrzymałam też nowy kolor włosów zbliżył się jeszcze bardziej do naturalnego włosy są miękkie, delikatne, nawilżone i znikły te odstające włoski mam śliczne ombre według mojej mamy w tym otrzymałam blond refleksy ( kiedyś rozjaśniałam włosy i miałam blond, ale to było 4 lata temu )


polecam wszystkim, kto chce sobie zrobić bałam się jak cholera, że spale włosy i będę łysa, jednak widząc, jak włosy podczas prostowania robiły się coraz gładsze, to nie mogłam wyjść z podziwu

i dziękuje moim włosom za poprawę humoru... mój chłopak złamał mi serce ale to nie miejsce, aby o tym rozmawiać
Wow, rewelacja taki efekt tafli utrzyma się też po myciu? prostowałaś je od samego czubka głowy? ja bym się bała przyklapu jestem pod wrażeniem a co do chłopaka... cóż, nie wiem o co chodzi, ale jak Cię zobaczy, to na pewno padnie z zachwytu i naprawi swój błąd lub będzie bardzo załował
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 11:01   #1472
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Ech, chłopak głupek, ale Twoje włosy-cud, malina Vzytałam trochę o tym keratynowym prostowaniu, podobno ten preparat co ty miałach choco jakoś tak nie jest trwały, ale zobaczymy jak będzie uciebie. Najtrwalszy to encanto czy jakoś tak, ale cena zwala z nóg. Ile Ci wyszła ta zabawa? Wydaje mi się, że to kosmicznie drogie
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 11:06   #1473
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
Wow, rewelacja taki efekt tafli utrzyma się też po myciu? prostowałaś je od samego czubka głowy? ja bym się bała przyklapu jestem pod wrażeniem a co do chłopaka... cóż, nie wiem o co chodzi, ale jak Cię zobaczy, to na pewno padnie z zachwytu i naprawi swój błąd lub będzie bardzo załował
nie prostowałam od czubka, tylko tak nad uszami właśnie aby nie było tego przyklapu, a tam i tak mam zdrowe włosy czy utrzyma się po myciu to napiszę Ci, jak je umyje po tych dwóch dniach a co do mojego chłopaka, nie rozumie, że mam klaustrofobię i wczoraj zamknął mnie w bagażniku przeżyłam horror. :O

nawet mój brat pochwalił moje włosy ( jest starszy). Głaskał je i dotykał, a jeżeli on coś pochwali, to naprawdę musi być WOW

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Ech, chłopak głupek, ale Twoje włosy-cud, malina Vzytałam trochę o tym keratynowym prostowaniu, podobno ten preparat co ty miałach choco jakoś tak nie jest trwały, ale zobaczymy jak będzie uciebie. Najtrwalszy to encanto czy jakoś tak, ale cena zwala z nóg. Ile Ci wyszła ta zabawa? Wydaje mi się, że to kosmicznie drogie

wybrałam cocochocoo, bo nie mam kręconych włosów, a do tego moje włosy są cienkie Nie jest kosmicznie drogie, zapłaciłam coś około 80 zł, ponieważ kupiłam 50 ml z maseczką, abym miała na potem a 50 ml to bardzo dużo, na moje włosy jeszcze troszkę zostało a bez maseczki kosztuje ten zestaw 50 zł

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

bardzo dziękuje za wszystkie miłe słowa wreszcie jestem szczęśliwa, bo spełniło się moje marzenie i nikt mi nie powie, że wyrzucam kasę w błoto i żadna ze mnie włosomaniaczka, jak słyszałam do tej pory
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 11:10   #1474
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
nie prostowałam od czubka, tylko tak nad uszami właśnie aby nie było tego przyklapu, a tam i tak mam zdrowe włosy czy utrzyma się po myciu to napiszę Ci, jak je umyje po tych dwóch dniach a co do mojego chłopaka, nie rozumie, że mam klaustrofobię i wczoraj zamknął mnie w bagażniku przeżyłam horror. :O

nawet mój brat pochwalił moje włosy ( jest starszy). Głaskał je i dotykał, a jeżeli on coś pochwali, to naprawdę musi być WOW
niepoważny jakiś

Piękne są. napisz koniecznie jak myciu (najlepiej z fotami )
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 11:21   #1475
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
niepoważny jakiś

Piękne są. napisz koniecznie jak myciu (najlepiej z fotami )

moja mama też tak uważa, jestem w kropce ... :O
a zdjęcia po myciu na pewno dodam i pokaże jak wyglądają po kilku dniach najgorsze jest to,że przez 2 dni nie mogę ich myć, a ja myłam włosy codziennie, bo ćwiczę i mam przyklap
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 12:08   #1476
Helvete
Raczkowanie
 
Avatar Helvete
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: nigdziebądź
Wiadomości: 247
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
kochane włosomaniaczki jestem już po cocochoco efekty zwalające z nóg! nie spodziewałam się aż tak wspaniałych włosów! :O jestem w siódmym niebie i naprawdę ten zabieg jest warty każdych pieniędzy!
zapach okropny, jednak wyotwierałam drzwi i okna w całym domu i nie miałam z nim żadnych problemów całość zajęła mi ponad 2 godziny zabieg zrobiłam sobie sama i bardzo precyzyjnie co tu dużo gadać otrzymałam też nowy kolor włosów zbliżył się jeszcze bardziej do naturalnego włosy są miękkie, delikatne, nawilżone i znikły te odstające włoski mam śliczne ombre według mojej mamy w tym otrzymałam blond refleksy ( kiedyś rozjaśniałam włosy i miałam blond, ale to było 4 lata temu )




polecam wszystkim, kto chce sobie zrobić bałam się jak cholera, że spale włosy i będę łysa, jednak widząc, jak włosy podczas prostowania robiły się coraz gładsze, to nie mogłam wyjść z podziwu

i dziękuje moim włosom za poprawę humoru... mój chłopak złamał mi serce ale to nie miejsce, aby o tym rozmawiać
jaaakie piękne włosy! Zazdroszczę i podziwiam
Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 12:52   #1477
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
myslicie ze jak zmieszam jantar + seboradin jako wcierke to bedzie po prostu bardziej skuteczne
czy wlasnie mniej bo bedzie mniej skoncentrowany?
Ja mysle, ze lepiej zostawic te wcierki w spokoju , tzn, oddzielnie je nakladac. Nie wytrzymalabym alkoholu teraz latem, gdy slonce jest silne i tak daje po wlosach i skorze, a Seboradin ma go duzo.

Alkohol zostawiam na zime No i moj Seboradin jednak poczeka na chwile chwaly, a teraz wcieram wszelkie delikatniejsze formulki

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
kochane włosomaniaczki jestem już po cocochoco efekty zwalające z nóg!
Taaak, mnie zwalily z nog i czuje sie az polamana od zazdrosci Piekne!!!
Nie sluchaj tych, co sie nie znaja. Moja ciotka wolala, jak mialam puchate i suche dlugie wlosiska, a jak zaczelam kiedys chodzic do fajnego Wegra na pokazy i mi robil cuda, w tym wszelkie wygladzania, maski, farbowanie... wlosy odzyly, byly piekne, sliskie, sypkie i podskakujace przy ruchu ciala. Moja ciotka stierdzila, ze ulizane.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 12:59   #1478
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze lepiej zostawic te wcierki w spokoju , tzn, oddzielnie je nakladac. Nie wytrzymalabym alkoholu teraz latem, gdy slonce jest silne i tak daje po wlosach i skorze, a Seboradin ma go duzo.

Alkohol zostawiam na zime No i moj Seboradin jednak poczeka na chwile chwaly, a teraz wcieram wszelkie delikatniejsze formulki
a co jest złego w alkoholu latem? wybacz ignorancję i o jakich delikatnych formułach mówisz?
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:06   #1479
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Matsy Pokaż wiadomość
Dziewczyny skrzypokrzywa jest paskudna i nie na moje kubki smakowe Polecicie coś innego od wewnątrz? Mogę także się męczyć do puki się nie przyzwyczaję. Jednak długa droga przede mną
Spróbuj samej pokrzywy. Jest lepsza w smaku.
Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
kochane włosomaniaczki jestem już po cocochoco efekty zwalające z nóg! nie spodziewałam się aż tak wspaniałych włosów! :O jestem w siódmym niebie i naprawdę ten zabieg jest warty każdych pieniędzy!
zapach okropny, jednak wyotwierałam drzwi i okna w całym domu i nie miałam z nim żadnych problemów całość zajęła mi ponad 2 godziny zabieg zrobiłam sobie sama i bardzo precyzyjnie co tu dużo gadać otrzymałam też nowy kolor włosów zbliżył się jeszcze bardziej do naturalnego włosy są miękkie, delikatne, nawilżone i znikły te odstające włoski mam śliczne ombre według mojej mamy w tym otrzymałam blond refleksy ( kiedyś rozjaśniałam włosy i miałam blond, ale to było 4 lata temu )


polecam wszystkim, kto chce sobie zrobić bałam się jak cholera, że spale włosy i będę łysa, jednak widząc, jak włosy podczas prostowania robiły się coraz gładsze, to nie mogłam wyjść z podziwu

i dziękuje moim włosom za poprawę humoru... mój chłopak złamał mi serce ale to nie miejsce, aby o tym rozmawiać
Piękne coraz bardziej się przekonuję żeby sobie też wyprostować włoski I przyłączam się do prośby którejś z Wizażanek : wstaw zdjęcia po umyciu
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:07   #1480
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
a co jest złego w alkoholu latem?
w reakcji z ostrym słońcem wysusza, podrażnia bardziej niż normalnie
zawsze wszyscy ostrzegają żeby uważać właśnie latem na słońcu na dezodoranty z alkoholem, perfumy - nie stosować ich na odsłonięte części ciała, bo się mogą przyczynić do poparzeń... myślę, że podobnie jest z włosami - można je sobie trochę przyjarać
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:09   #1481
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja mysle, ze lepiej zostawic te wcierki w spokoju , tzn, oddzielnie je nakladac. Nie wytrzymalabym alkoholu teraz latem, gdy slonce jest silne i tak daje po wlosach i skorze, a Seboradin ma go duzo.

Alkohol zostawiam na zime No i moj Seboradin jednak poczeka na chwile chwaly, a teraz wcieram wszelkie delikatniejsze formulki

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------



Taaak, mnie zwalily z nog i czuje sie az polamana od zazdrosci Piekne!!!
Nie sluchaj tych, co sie nie znaja. Moja ciotka wolala, jak mialam puchate i suche dlugie wlosiska, a jak zaczelam kiedys chodzic do fajnego Wegra na pokazy i mi robil cuda, w tym wszelkie wygladzania, maski, farbowanie... wlosy odzyly, byly piekne, sliskie, sypkie i podskakujace przy ruchu ciala. Moja ciotka stierdzila, ze ulizane.

ciotka zazdrośnik nie przejmowałam się, tylko robiłam swoje a teraz już będę robić dwa razy bardziej tylko nadal czuć ten zapach i mnie drażni

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
w reakcji z ostrym słońcem wysusza, podrażnia bardziej niż normalnie
zawsze wszyscy ostrzegają żeby uważać właśnie latem na słońcu na dezodoranty z alkoholem, perfumy - nie stosować ich na odsłonięte części ciała, bo się mogą przyczynić do poparzeń... myślę, że podobnie jest z włosami - można je sobie trochę przyjarać

łoo :O nie wiedziałam :O bardzo dziękuje
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-15, 13:22   #1482
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
w reakcji z ostrym słońcem wysusza, podrażnia bardziej niż normalnie
zawsze wszyscy ostrzegają żeby uważać właśnie latem na słońcu na dezodoranty z alkoholem, perfumy - nie stosować ich na odsłonięte części ciała, bo się mogą przyczynić do poparzeń... myślę, że podobnie jest z włosami - można je sobie trochę przyjarać
jakie braki w wiedzy dzięki

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

kontynuując temat - jakie mgiełki/kosmetyki ochronne stosujecie latem?
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:24   #1483
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość

łoo :O nie wiedziałam :O bardzo dziękuje
Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
jakie braki w wiedzy dzięki
nie ma za co dziwne, że o tym nie wiecie, bo wszędzie o tym trąbią w artykułach typu: "jak dbać o siebie latem" "co zabrać na plażę" "jakie kosmetyki na lato"

z jednej strony alkohol się raczej szybko ulatnia, w wysokiej temperaturze tym bardziej - tak mi się wydaje no ale jednak takie ostrzeżenia się ciągle widzi i słyszy, więc powtarzam co mówią "eksperci"
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 13:55   #1484
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
a co jest złego w alkoholu latem? wybacz ignorancję i o jakich delikatnych formułach mówisz?
Alkohol w polaczeniu ze sloncem to niezbyt dobra mieszanka i dla wlosow, i dla skory. Moze powodowac uczulenia, przebarwienia i nadwrazliwosc, a same wlosy wysuszyc. Latem ograniczylabym sie do delikatniejszych kosmetykow, bez alkoholu na drugim miejscu po wodzie oraz bym polecila mgielke z ochrona UV. Zwlaszcza, jak sie ma farbowane czy naturalne delikatne wlosy. Jezdze czasem na wakacje pod palma i sie na wlasnej skorze przekonalam, niestety. Teraz juz jestem ostrozniejsza.
---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
ciotka zazdrośnik nie przejmowałam się, tylko robiłam swoje a teraz już będę robić dwa razy bardziej tylko nadal czuć ten zapach i mnie drażni
Moze i troche zazdrosna, bo jej wlosy wypadaja. Ale ona ogolnie woli krecony puch, niz proste sliskie geometryczne ciecia .
Smrodek minie, a wloski beda Cie cieszyc dluzej niz te absurdalne zapachy

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-06-15 o 13:57
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 15:15   #1485
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

keratynowe prostowanie robię od roku i nie wyobrażam sobie bez niego życia,bo mam mega kręcone wlosy ale nie o tym wątek.

kupiłam dzisiaj wodę brzozową w rossie, ale ona ma denata i teraz zglupiałam, ale ja i tak będę ją stosować na noc, więc to raczej się mnie nie tyczy

moje poszuiwania l-102 zakończyły się fiaskiem, więc musiałam zadowolić się czymś innym
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 15:23   #1486
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Agg, nie ma co glupiec, co komu pasuje. Ja zwyczajowo unikam wszelkich alkoholowych cudeniek w sezonie cieplym. Mam wlosy oslabione ostatnim nieroztropnym farbowaniem, wiec nie chce dodawac gwozdzika do trumny w postaci alkoholowego Seboradinu. Jak ktos ma malo wrazliwa skore i kladzie alkohole na noc - to mysle, ze to ok.
W wakacje, jak chce ujarzmic wlosy, rezygnuje z lakieru na rzecz zelu czy kremu modelujacego o wlasciwosciach odzywczych albo zwyczajnie uzywam wiecej kremu do tzw blow dry i wtedy wszystko jest ladnie proste i bez aureolki .Alkohol.... tylko w postaci drineczka
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 15:30   #1487
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Alkohol w polaczeniu ze sloncem to niezbyt dobra mieszanka i dla wlosow, i dla skory. Moze powodowac uczulenia, przebarwienia i nadwrazliwosc, a same wlosy wysuszyc. Latem ograniczylabym sie do delikatniejszych kosmetykow, bez alkoholu na drugim miejscu po wodzie oraz bym polecila mgielke z ochrona UV. Zwlaszcza, jak sie ma farbowane czy naturalne delikatne wlosy. Jezdze czasem na wakacje pod palma i sie na wlasnej skorze przekonalam, niestety. Teraz juz jestem ostrozniejsza.
---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------



Moze i troche zazdrosna, bo jej wlosy wypadaja. Ale ona ogolnie woli krecony puch, niz proste sliskie geometryczne ciecia .
Smrodek minie, a wloski beda Cie cieszyc dluzej niz te absurdalne zapachy


muszę sobie sprawić taką mgiełkę i przestać wcierać rzepkę
pasuje zacząć coś pić

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Agg, nie ma co glupiec, co komu pasuje. Ja zwyczajowo unikam wszelkich alkoholowych cudeniek w sezonie cieplym. Mam wlosy oslabione ostatnim nieroztropnym farbowaniem, wiec nie chce dodawac gwozdzika do trumny w postaci alkoholowego Seboradinu. Jak ktos ma malo wrazliwa skore i kladzie alkohole na noc - to mysle, ze to ok.
W wakacje, jak chce ujarzmic wlosy, rezygnuje z lakieru na rzecz zelu czy kremu modelujacego o wlasciwosciach odzywczych albo zwyczajnie uzywam wiecej kremu do tzw blow dry i wtedy wszystko jest ladnie proste i bez aureolki .Alkohol.... tylko w postaci drineczka

ale dużo rad tak to smarowałabym się tymi alkoholami i dopiero miałabym minę
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-15, 15:50   #1488
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
muszę sobie sprawić taką mgiełkę i przestać wcierać rzepkę
pasuje zacząć coś pić
ale dużo rad tak to smarowałabym się tymi alkoholami i dopiero miałabym minę
Ja patrze na calosc przez pryzmat zapuszczania i nie oslabiania zapuszczanych wlosow. A jak wlosy jeszcze wymagajace, skora wrazliwa itd... to nie zawadzi troche ostroznosci.
A tak w ogole, to na wakacje firmy perfumeryjne wypuszczaja lzejsze wersje zapachow, czesto ze zmniejszona dawka alkoholu, bo skladniki razem z wodeczka potrafia przebarwic i razem ze sloncem doprowadzic do mocnego uczulenia. Zwlaszcza jak ktos plazuje albo przebywa na dworze.

Slonce w Polsce daje mocno, do tego upal, czlowiek sie opala, grzebie w ogrodku czy pielgrzymuje miedzy przecenami .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 18:11   #1489
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
kochane włosomaniaczki jestem już po cocochoco efekty zwalające z nóg! nie spodziewałam się aż tak wspaniałych włosów! :O jestem w siódmym niebie i naprawdę ten zabieg jest warty każdych pieniędzy!
zapach okropny, jednak wyotwierałam drzwi i okna w całym domu i nie miałam z nim żadnych problemów całość zajęła mi ponad 2 godziny zabieg zrobiłam sobie sama i bardzo precyzyjnie co tu dużo gadać otrzymałam też nowy kolor włosów zbliżył się jeszcze bardziej do naturalnego włosy są miękkie, delikatne, nawilżone i znikły te odstające włoski mam śliczne ombre według mojej mamy w tym otrzymałam blond refleksy ( kiedyś rozjaśniałam włosy i miałam blond, ale to było 4 lata temu )


polecam wszystkim, kto chce sobie zrobić bałam się jak cholera, że spale włosy i będę łysa, jednak widząc, jak włosy podczas prostowania robiły się coraz gładsze, to nie mogłam wyjść z podziwu
Padłam
Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
a co do mojego chłopaka, nie rozumie, że mam klaustrofobię i wczoraj zamknął mnie w bagażniku przeżyłam horror. :O
Co za prymityw
Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
a teraz wcieram wszelkie delikatniejsze formulki
Przykłady prosimy
Cytat:
Napisane przez _agg_ Pokaż wiadomość
moje poszuiwania l-102 zakończyły się fiaskiem, więc musiałam zadowolić się czymś innym
A gdzie szukałaś? Właśnie też się za nim mam zamiar rozejrzeć, będę wiedziała gdzie nie zaglądać
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 19:14   #1490
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Przykłady prosimy
Troche tego mam zaplanowane. Do listy dodam jeszcze sprej dwufazowy z ochrona UV, by slonce nie niszczylo mi keratyny

Cuda z Iherb bez alkoholu:
Olejek do kompresu na cieplo tuz po umyciu Queen Helen za niecale 4 dolce
http://www.iherb.com/Queen-Helene-Jo...-ml-Each/24657

Serum Energizer http://www.iherb.com/Hobe-Labs-Energ...oz-29-ml/15339

Poza tym serum w tubeczkach BC Bonacure do wrazliwej skory. Zawiera B5 i dobre jest po, przed farbowaniem jak i wtedy, gdy skora robi sie wrazliwa. Nie ma alkoholu.

W sierpniu bedzie Jantar, a na jesieni ampulki kofeinowe Wella (maja alk.).

Ps. Nie ma jak wyprzedaze w sklepach fryzjerskich. Wsio na pol albo i lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4537_np0_6973730%5B1%5D.jpg (72,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wllbalw_krgr10__3.jpg (173,6 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2013-06-16 o 19:17
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 19:39   #1491
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość

A gdzie szukałaś? Właśnie też się za nim mam zamiar rozejrzeć, będę wiedziała gdzie nie zaglądać
w mniejszych drogeriach do zielarskich nie dotarłam, bo nie po drodze, a możliwe,że tam by gdzieś byl
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 14:15   #1492
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

drogie włosomaniaczki moje włosy po tych dwóch dniach nie wyglądają już rewelacyjnie, są nawet bym powiedziała suche ale dziś myjemy ! zrobię foty <3
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 16:15   #1493
LuLila
Raczkowanie
 
Avatar LuLila
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Mogę dołączyć?
Moje włosy (w załączniku) mają od czubka głowy ok. 39 cm. Moim marzeniem jest tak z 60 cm, czyli jeszcze 'trochę' (mniej-więcej 21 cm ). Stosuję Joannę Rzepę, wcieram olejek GP z papryką. Olejuję 1 raz w tygodniu (a myję 2-3 razy na tydzień ). Rosną miesięcznie 1,5 cm bez wspomagaczy.
Tak z ciekawości teraz policzyłam - jeżeli nie będę stosowała wspomagaczy, to brakujące 21 cm osiągnę w 14 miesiące. Wliczając ścinanie końców więcej, ale ze wspomagaczami wychodzi mniej-więcej tyle samo .
Co sądzicie o moich włosach? (wygląda trochę, jakbym końce miała ciemniejsze - złudzenie optyczne spowodowane lekkim wywinięciem się końcówek )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0939.jpg (53,3 KB, 93 załadowań)
__________________
Olejuję: włosy, paznokcie, twarz, wszystko!
***
Ćwiczę
***

The Vampire Diaries

LuLila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 16:46   #1494
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Co sądzicie o moich włosach? (wygląda trochę, jakbym końce miała ciemniejsze - złudzenie optyczne spowodowane lekkim wywinięciem się końcówek )
Długość nawet podoba do mojej
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 16:55   #1495
medsik
Zadomowienie
 
Avatar medsik
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 037
GG do medsik
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć?
Moje włosy (w załączniku) mają od czubka głowy ok. 39 cm. Moim marzeniem jest tak z 60 cm, czyli jeszcze 'trochę' (mniej-więcej 21 cm ). Stosuję Joannę Rzepę, wcieram olejek GP z papryką. Olejuję 1 raz w tygodniu (a myję 2-3 razy na tydzień ). Rosną miesięcznie 1,5 cm bez wspomagaczy.
Tak z ciekawości teraz policzyłam - jeżeli nie będę stosowała wspomagaczy, to brakujące 21 cm osiągnę w 14 miesiące. Wliczając ścinanie końców więcej, ale ze wspomagaczami wychodzi mniej-więcej tyle samo .
Co sądzicie o moich włosach? (wygląda trochę, jakbym końce miała ciemniejsze - złudzenie optyczne spowodowane lekkim wywinięciem się końcówek )
to zdjęcie jest roziągnięte trochę nie?
Nie są złe, ale wyglądają jakby im brakowało nawilżenia..
medsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 18:00   #1496
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Mogę dołączyć?
Moje włosy (w załączniku) mają od czubka głowy ok. 39 cm. Moim marzeniem jest tak z 60 cm, czyli jeszcze 'trochę' (mniej-więcej 21 cm ). Stosuję Joannę Rzepę, wcieram olejek GP z papryką. Olejuję 1 raz w tygodniu (a myję 2-3 razy na tydzień ). Rosną miesięcznie 1,5 cm bez wspomagaczy.
Tak z ciekawości teraz policzyłam - jeżeli nie będę stosowała wspomagaczy, to brakujące 21 cm osiągnę w 14 miesiące. Wliczając ścinanie końców więcej, ale ze wspomagaczami wychodzi mniej-więcej tyle samo .
Co sądzicie o moich włosach? (wygląda trochę, jakbym końce miała ciemniejsze - złudzenie optyczne spowodowane lekkim wywinięciem się końcówek )


co z tym zdjęciem jest nie tak no chyba, że jesteś żyrafą bez obrazy oczywiście włoski śliczne, widać, że zadbane albo po prostu nie widać zniszczeń żartuje oczywiście :
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 18:58   #1497
LuLila
Raczkowanie
 
Avatar LuLila
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez medsik Pokaż wiadomość
to zdjęcie jest roziągnięte trochę nie?
Nie są złe, ale wyglądają jakby im brakowało nawilżenia..
Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
co z tym zdjęciem jest nie tak no chyba, że jesteś żyrafą bez obrazy oczywiście włoski śliczne, widać, że zadbane albo po prostu nie widać zniszczeń żartuje oczywiście :
Nie, nie rozciągałam go. Stałam trochę dalej, więc przycięłam boki. A taka długa to nie jestem, tylko (aż?) 170 cm mam . Ale przyrzekam, że nie rozciągałam!
Dziękuję i pomyślę nad większym nawilżaniem .
__________________
Olejuję: włosy, paznokcie, twarz, wszystko!
***
Ćwiczę
***

The Vampire Diaries

LuLila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 19:13   #1498
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Drogie i piękne dziewczęta jak obiecałam, pokazuje zdjęcia - trochę dziko zrobione w łazience, przepraszam za nieogar i mój dziki strój

a więc, WŁOSY -- KOSZMAR. Całkowicie inne niż się spodziewałam... Są zupełnie takie same, jak przed zabiegiem, no może stały się bardziej miękkie i jest ich mniej ( czuje się łyso ).. Jestem zawiedziona włoski odstają jak wcześniej jestem na skaju załamania.

Włosy umyłam facelle, nałożyłam na chwilkę Granat i Aloes Alterry. Postanowiłam włoski troszkę odżywić, więc na ok. 10-20 minut, nałożyłam maseczkę :

- z łyżeczki keratynowej maseczki dołączonej do zestawu,
- biovaxa do włosów suchych i zniszczonych,
- odrobinki glorii, Polena Malwa ( która jest taka nijaka w samotności )
i do tego dołączyłam odrobinkę miodu

jestem bardzo smutna i zawiedziona... ostatnio wszystko mi się wali na głowę, myslę nad ścięciem tych włosów...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 107_0015.jpg (73,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 107_0012.jpg (232,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 107_0010.jpg (94,5 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 107_0007.jpg (62,7 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 107_0006.jpg (226,5 KB, 43 załadowań)
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 19:19   #1499
foreverme
Raczkowanie
 
Avatar foreverme
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 444
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
Nie, nie rozciągałam go. Stałam trochę dalej, więc przycięłam boki. A taka długa to nie jestem, tylko (aż?) 170 cm mam . Ale przyrzekam, że nie rozciągałam!
Dziękuję i pomyślę nad większym nawilżaniem .

aaaa i to wszystko tłumaczy zazdroszczę wzrostu
mogłabyś zrobić zdjęcie z bliska włosom? tzn. lepiej byłoby je oceniać, jakby było również zdjęcie z bliska bo z daleka wszystko wygląda piękniej co oznacza również, że masz zadbane włosy, bo inaczej miałabyś siano i strąki, a to widać od razu
__________________
to, co dla mnie miało sens, odeszło razem z Tobą ..
foreverme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 19:38   #1500
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez foreverme Pokaż wiadomość
Drogie i piękne dziewczęta jak obiecałam, pokazuje zdjęcia - trochę dziko zrobione w łazience, przepraszam za nieogar i mój dziki strój

a więc, WŁOSY -- KOSZMAR. Całkowicie inne niż się spodziewałam... Są zupełnie takie same, jak przed zabiegiem, no może stały się bardziej miękkie i jest ich mniej ( czuje się łyso ).. Jestem zawiedziona włoski odstają jak wcześniej jestem na skaju załamania.

Włosy umyłam facelle, nałożyłam na chwilkę Granat i Aloes Alterry. Postanowiłam włoski troszkę odżywić, więc na ok. 10-20 minut, nałożyłam maseczkę :

- z łyżeczki keratynowej maseczki dołączonej do zestawu,
- biovaxa do włosów suchych i zniszczonych,
- odrobinki glorii, Polena Malwa ( która jest taka nijaka w samotności )
i do tego dołączyłam odrobinkę miodu

jestem bardzo smutna i zawiedziona... ostatnio wszystko mi się wali na głowę, myslę nad ścięciem tych włosów...
koleżankę zapraszam na wątek o keratynowym prostowaniu i cóż mogę powiedzieć... albo zabieg źle wykonany, za mała temp., lub coś innego, albo.. po prostu cocochoco nie jest dla Ciebie.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post41360203 wątek
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-22 16:16:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.