Zapuszczanie włosów część III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-18, 16:04   #1441
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Dziewczyny z brakiem miesiaczki: zrobcie sobie morfologie z rozmazem. To tani test, a bedziecie wstepnie wiedziec, czy wszystko ok. Bo brak miesiaczki to moze byc tez pochodna anemii. Nawet prywatnie do laboratorium sie wybrac mozna. To nie powinno kosztowac wiecej niz 20 zl w Warszawie, a w innych miastach jeszcze mniej.

A jesc w wieku kilkunastu lat to trzeba jakies 2000 kalorii i obnizanie tego tylko na niekorzysc wyjdzie. Wiem, ze mlode dziewczyny zyja pod presja mediow, krytyki otoczenia, mody, fotoszopa i trendow, ale trzeba myslec o sobie i swoim zdrowiu, nie odchudzac sie, bo kolezanki sugeruja.

Anemia, tarczyca.... jak sa problemy, od razu idzie na wlosy. Dziewczyny nie miesiaczkujace niech jedza jajka, watrobke, domowe pasztety, szpinak i duzo zielonych warzyw, bo trzeba Wam witaminy B i zelaza. Jak wam na figurze zalezy, jedzcie mniej chleba, ciast i slodyczy, ale mieso, nabial i warzywa to na mus trzeba jesc i sie nie ograniczac.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak tutaj piszecie o braku miesiączki to może i ja napisze kilka słów o sobie bo również przez to przechodzę. Ponad rok temu zaczęłam się strasznie rygorystycznie odchudzać i skończyło się tak jak się skończyło. Od sierpnia ubiegłego 2011 roku nie mam miesiączki. Przez ten okres dostałam ją może..3-4 razy i teraz znów zanikła. Jem zdrowo, zdarza się, że zjem coś niezdrowego, ale czasami gdy podliczę kalorie to wychodzi 1700-2000 kcal więc jest to ilość taka, jaką powinnam dostarczać organizmowi. Byłam u ginekologa, brałam tabletki, ale to i tak nic nie dało. Leżałam na oddziale endokrynologi w szpitalu i hormonalnie również jest wszystko w porządku. Być może również to przyczynia się do tego, że moje włosy są takie suche?


No właśnie, przyłączam się do pytania koleżanki wyżej. Polecicie jakieś delikatne szampony? Aktualnie kończę HIPP'a i szampon mi bardzo pasuje, ale ja lubię testować nowe kosmetyki więc jestem otwarta na Wasze oferty takich szamponów?
Wizyta u ginekologa i endokrynologa - koniecznie.
Szampony i odzywki.... to juz rzecz drugoplanowa, sorry ze tak sie wyraze.

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Wreszcie dostałam okres po dwu miesięcznej przerwie ale to chyba przez stres.Strasznie boli mnie brzuch :/
Ja jestem chuda i wysoka,a normalnie z @ nie mam problemu więc nie wiem w czym był problem
Moze wiecej spalasz niz dostarczasz energii organizmowi. Uprawiajacy sport winni wiecej dostarczac cialu pozywienia, inaczej pewne fukcje organizmu przebiegaja gorzej. Cialo najzwyczajnie zaczyna oszczedzac na miesiaczce (po po co tracic krew, jak i tak malo sie ma energii), wlosach, paznokciach, cerze, potem to juz inne rzeczy sie wlaczaja.

Moze to byl tylko sters. Nastolatki maja czesto nieregularne miesiaczki. O ile to taka nieregularnosc od czsu do czasu - ok. Wszystko sie unormuje do 18stki-20tki A z bolem, ja nadalmam straszne bole miesiaczkowe i niestety, taka 'moja uroda'.

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
pewnie tak, oby to przeszło ja przy wzroscie 168 wazyłam 62, potem zeszłam do 57 i teraz ok 58 jak już wcześniej mówiłam, od pasa w górę jest dobrze - szczupła talia, małe piersi (ale to mi nie przeszkadza ) i ogółem taka drobniejsza jestem, a od pasa w dół masywne uda i takie... ble
Jestes szczupla, zgrabna . Za 2-3 lata nie bedzie sladu po okraglych udkach czy bioderkach. Hormony sie uspokoja


Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
pasuje mi raczej niedoczynność, ale też szybko się męczę. Chociaż, co zjem to też nie widać... a nie wiem, jak zrobie badania i przekonam do nich mamę, to zrobię
Te badania mozna zrobic samemu i bez lekarza, a potem umowic sie na wizyte. Ale to kosztuje. Te badania tarczycy to jakies 3 rozne badania i kazde po ok. 20 zlotych. Dobrze, jak namowisz mame na lekarza, to moze dostaniesz skierowanie i zaoszczedzisz troche.


Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
bardzo wątpię, żeby mi się udało. oni wolą zapiekankę, tonę margaryny przy smażeniu i same tłuste rzeczy tata na sałatki patrzeć nie może, ale mama takie je ze mną
To chociaz mama jeszcze do odratowania . Tacie pozostaw schabowy i kapuste

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
ohh to chyba kupię CP!!! nienawidzę alergii, naprawdę. teraz mam katar już 2 tygodnie i kaszle i takie tam... mam nasilenie ok. 50-60 % o ile się nie mylę, a odczulać się nie mogę
Sama mam astme oskrzelowa, co nasila sie w marcu do konca maja, a potem od wrzesnia do grudnia. Jak sie nasila biore steryd w inhalatorze, a drugi to jakis psiukacz, tabletki takie codzienne i inne specjalne na zaostrzenie sie alergii. CP mi jakos uspokoilo to uczucie wody w plucach i nocne kaszle. Na razie nie biore zadnych innych lekow. Skora mniej swedzi, zatoki czyste, nos niezapchany


Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
ile bym dała, żeby takie były Ale ostatnio jakoś im lepiej i się ciut nawilżyły!
Super Kolor fajny. Taki naturalnie zloty
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:23   #1442
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
nigdzie nie napisałam, że moja dieta wygląda cacy, tylko że się staram, by taka była. Oczywiście czasem mam ochotę na jakieś chipsy, czy coś tłustego, ale to z raz na parę miesięcy. Moja siostra miała tak samo, po 16 roku życia poszła do ginekologa i po zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych wszystko jej się unormowało
Pamiętaj, że włosy są dla Ciebie, a nie ty dla włosów- dlatego ja nie jestem zwolenniczką "diety dla włosów", a dla całej siebie Czasem okres po odstawieniu tabletek anty rzeczywiście jest w normie. Ale naprawdę polecam ci badania. Czasem się wkurzam, bo mam wrażenie, że dziewczyny chcą porady, ale nic sobie z tego nie robią- nie chodzi mi w tym wypadku o Ciebie, ale to niepokojące, że tak jest, dlatego warto, byś to skontrolowała.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 16:34   #1443
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Biorę też od kilku dni witaminę B6 bo podobno jest dobra na zajady ,a też je ostatnio dostałam więc może te niedobory wpłynęły na okres.Staram się jeść dużo ale nie zawsze mam czas i ochotę.Do szkoły brakuje mi pomysłów co brać.
Podobno też natka jest bardzo zdrowa,z domowego ogródka mam też zioła,sałatę,rzodkiewkę i za jakiś czas pomidorki,no i truskawki!
W domu mam problem z jedzeniem bo wiele rzeczy mi nie smakuje np.żółty ser-lubię tylko zapiekany,wędliny-czasami jem szynke,mięso-raz dziennie,owoce-mniam conajmniej 3,chleb-ciemny ale nie jem codziennie bo nie przepadam za pieczywem,tłuszcze-podejrzewam,że za mało ich w mojej diecie,białko-na twaróg brakuje mi pomysłów,mleko ale śmietana lepsza,ryba-raz w tygodniu,owsianka-codziennie(podobno świetnie wpływa na włosy)
Ciężko jest wytłumaczyć rodzicom,że chce jeść inaczej(zdrowiej)od nich
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 17:19   #1444
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Biorę też od kilku dni witaminę B6 bo podobno jest dobra na zajady ,a też je ostatnio dostałam więc może te niedobory wpłynęły na okres.Staram się jeść dużo ale nie zawsze mam czas i ochotę.Do szkoły brakuje mi pomysłów co brać.
Podobno też natka jest bardzo zdrowa,z domowego ogródka mam też zioła,sałatę,rzodkiewkę i za jakiś czas pomidorki,no i truskawki!
W domu mam problem z jedzeniem bo wiele rzeczy mi nie smakuje np.żółty ser-lubię tylko zapiekany,wędliny-czasami jem szynke,mięso-raz dziennie,owoce-mniam conajmniej 3,chleb-ciemny ale nie jem codziennie bo nie przepadam za pieczywem,tłuszcze-podejrzewam,że za mało ich w mojej diecie,białko-na twaróg brakuje mi pomysłów,mleko ale śmietana lepsza,ryba-raz w tygodniu,owsianka-codziennie(podobno świetnie wpływa na włosy)
Ciężko jest wytłumaczyć rodzicom,że chce jeść inaczej(zdrowiej)od nich
Rozumiem, miałam dokładnie to samo. "Bo nie będziemy gotowali ci osobno", "bo co ty będziesz jadła?", "bo nie i już". Zmieniło się to dopiero, gdy zamieszkałam sama
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 17:26   #1445
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;41378929]Pamiętaj, że włosy są dla Ciebie, a nie ty dla włosów- dlatego ja nie jestem zwolenniczką "diety dla włosów", a dla całej siebie Czasem okres po odstawieniu tabletek anty rzeczywiście jest w normie. Ale naprawdę polecam ci badania. Czasem się wkurzam, bo mam wrażenie, że dziewczyny chcą porady, ale nic sobie z tego nie robią- nie chodzi mi w tym wypadku o Ciebie, ale to niepokojące, że tak jest, dlatego warto, byś to skontrolowała.[/QUOTE]

Amen
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 17:31   #1446
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Jakoś wytrzymam godzenie się na ustępstwa.Was też odrzuca od słodyczy?ja już dostałam takiej schizy,że nawet na lody patrzeć nie mogę bo mi niedobrze.
Wiecie może czy w Anglii jest dostępny szampon hipp?12 lipca lecę do Birmingham tylko zastanawiam się czy wbije się w sezon wyprzedaży,spędze tam 3 tygodnie
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 18:23   #1447
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dziewczyny z brakiem miesiaczki: zrobcie sobie morfologie z rozmazem. To tani test, a bedziecie wstepnie wiedziec, czy wszystko ok. Bo brak miesiaczki to moze byc tez pochodna anemii. Nawet prywatnie do laboratorium sie wybrac mozna. To nie powinno kosztowac wiecej niz 20 zl w Warszawie, a w innych miastach jeszcze mniej.
trzeba będzie się wybrać do rodzinnego po różne skierowania muszę się w końcu wziąć za siebie, tzn. rodzice zwlekają z badaniami na kręgosłup, chyba im tyłki potruje morfologia przy okazji i na tarczycę

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
A jesc w wieku kilkunastu lat to trzeba jakies 2000 kalorii i obnizanie tego tylko na niekorzysc wyjdzie. Wiem, ze mlode dziewczyny zyja pod presja mediow, krytyki otoczenia, mody, fotoszopa i trendow, ale trzeba myslec o sobie i swoim zdrowiu, nie odchudzac sie, bo kolezanki sugeruja.
ja nawet nie liczę kalorii dla mnie to chore. Mój organizm wie, ile ma jeść, a ja to tylko taką maszyną jestem do dostarczania mu tego

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Anemia, tarczyca.... jak sa problemy, od razu idzie na wlosy. Dziewczyny nie miesiaczkujace niech jedza jajka, watrobke, domowe pasztety, szpinak i duzo zielonych warzyw, bo trzeba Wam witaminy B i zelaza. Jak wam na figurze zalezy, jedzcie mniej chleba, ciast i slodyczy, ale mieso, nabial i warzywa to na mus trzeba jesc i sie nie ograniczac.
anemie też u siebie swego czasu podejrzewałam jestem okropnie blada, bóle głowy i takie tam. no nic, badania mi nie zaszkodzą

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jestes szczupla, zgrabna . Za 2-3 lata nie bedzie sladu po okraglych udkach czy bioderkach. Hormony sie uspokoja
Te badania mozna zrobic samemu i bez lekarza, a potem umowic sie na wizyte. Ale to kosztuje. Te badania tarczycy to jakies 3 rozne badania i kazde po ok. 20 zlotych. Dobrze, jak namowisz mame na lekarza, to moze dostaniesz skierowanie i zaoszczedzisz troche.
zobaczymy jak to będzie jak już wcześniej mówiłam - wybiorę się do mojej pani doktor po skierowania i do dzieła




Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
To chociaz mama jeszcze do odratowania . Tacie pozostaw schabowy i kapuste
a jak!



Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Sama mam astme oskrzelowa, co nasila sie w marcu do konca maja, a potem od wrzesnia do grudnia. Jak sie nasila biore steryd w inhalatorze, a drugi to jakis psiukacz, tabletki takie codzienne i inne specjalne na zaostrzenie sie alergii. CP mi jakos uspokoilo to uczucie wody w plucach i nocne kaszle. Na razie nie biore zadnych innych lekow. Skora mniej swedzi, zatoki czyste, nos niezapchany
ja jadę na spirometrię na początku sierpnia, później z wynikami do alergologa ahh ja już nie pamiętam co to niezapchany nos...

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Super Kolor fajny. Taki naturalnie zloty
też mi się podoba

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;41378929]Pamiętaj, że włosy są dla Ciebie, a nie ty dla włosów- dlatego ja nie jestem zwolenniczką "diety dla włosów", a dla całej siebie Czasem okres po odstawieniu tabletek anty rzeczywiście jest w normie. Ale naprawdę polecam ci badania. Czasem się wkurzam, bo mam wrażenie, że dziewczyny chcą porady, ale nic sobie z tego nie robią- nie chodzi mi w tym wypadku o Ciebie, ale to niepokojące, że tak jest, dlatego warto, byś to skontrolowała.[/QUOTE]

tak też zrobię nieeeeee. jak dieta, to nie dla włosów, tylko do ciała - tak jak mówisz tak, tylko u mnie jest taki problem, że moi rodzice są bardzo przewrażliwieni na punkcie badań. Wszelkich! Mam jakiś problem z kręgosłupem, tylko jeszcze nie wiem jaki (póki co tylko stwierdzona dyskopatia i skolioza) ale czy ja wiem, czy to powód bólu w lędźwiu... oboje dużo przeszli z przewlekłymi chorobami - moją i brata, myślę, że to dlatego są uczuleni...

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Biorę też od kilku dni witaminę B6 bo podobno jest dobra na zajady ,a też je ostatnio dostałam więc może te niedobory wpłynęły na okres.Staram się jeść dużo ale nie zawsze mam czas i ochotę.Do szkoły brakuje mi pomysłów co brać.
Podobno też natka jest bardzo zdrowa,z domowego ogródka mam też zioła,sałatę,rzodkiewkę i za jakiś czas pomidorki,no i truskawki!
W domu mam problem z jedzeniem bo wiele rzeczy mi nie smakuje np.żółty ser-lubię tylko zapiekany,wędliny-czasami jem szynke,mięso-raz dziennie,owoce-mniam conajmniej 3,chleb-ciemny ale nie jem codziennie bo nie przepadam za pieczywem,tłuszcze-podejrzewam,że za mało ich w mojej diecie,białko-na twaróg brakuje mi pomysłów,mleko ale śmietana lepsza,ryba-raz w tygodniu,owsianka-codziennie(podobno świetnie wpływa na włosy)
Ciężko jest wytłumaczyć rodzicom,że chce jeść inaczej(zdrowiej)od nich
i to jak ciężko!! wiem coś o tym...
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 18:38   #1448
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
No właśnie, przyłączam się do pytania koleżanki wyżej. Polecicie jakieś delikatne szampony? Aktualnie kończę HIPP'a i szampon mi bardzo pasuje, ale ja lubię testować nowe kosmetyki więc jestem otwarta na Wasze oferty takich szamponów?
ten HIPP nie plącze włosów?
ja myślałam jeszcze o żelu do mycia BD, o tym z pompką



[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;41379906]Rozumiem, miałam dokładnie to samo. "Bo nie będziemy gotowali ci osobno", "bo co ty będziesz jadła?", "bo nie i już". Zmieniło się to dopiero, gdy zamieszkałam sama [/QUOTE]

jakbym moich rodziców słyszała. chociaż jak jestem na dłuzej w domu to ja gotuję, wiec....
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 18:39   #1449
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
ja nawet nie liczę kalorii dla mnie to chore. Mój organizm wie, ile ma jeść, a ja to tylko taką maszyną jestem do dostarczania mu tego


i to jak ciężko!! wiem coś o tym...

Nie rozumiem na jakiej podstawie można stwierdzić że organizm wie ile ma jeść


Ja na szczęście nigdy nie miałam takich problemów z rodzicami. Nawet jak postanowiłam przejść na wegetarianizm to mama gotowała dla mnie osobne obiady <3
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 18:42   #1450
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Jakoś wytrzymam godzenie się na ustępstwa.Was też odrzuca od słodyczy?ja już dostałam takiej schizy,że nawet na lody patrzeć nie mogę bo mi niedobrze.
Wiecie może czy w Anglii jest dostępny szampon hipp?12 lipca lecę do Birmingham tylko zastanawiam się czy wbije się w sezon wyprzedaży,spędze tam 3 tygodnie
ja niestety kocham słodycze i nie potrafię się im oprzeć staram hamować, ale nie mam silnej woli
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 18:57   #1451
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Ja tam w sumie nie jem słodyczy, czasem mnie weźmie, ale w 90% przypadków nie mam ochoty na nie. Tak samo ani kawy, ani herbaty nie słodzę

Mnie najbardziej pokonują młode ziemniaczki i makaron w dowolnej postaci
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 19:00   #1452
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ja niestety kocham słodycze i nie potrafię się im oprzeć staram hamować, ale nie mam silnej woli
ja też chociaż nie słodzę i nie pijam słodkich napojów.


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja tam w sumie nie jem słodyczy, czasem mnie weźmie, ale w 90% przypadków nie mam ochoty na nie. Tak samo ani kawy, ani herbaty nie słodzę

Mnie najbardziej pokonują młode ziemniaczki i makaron w dowolnej postaci

ziemniaki i makarony, o tak
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 19:03   #1453
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ja też chociaż nie słodzę i nie pijam słodkich napojów.





ziemniaki i makarony, o tak
ja słodzę mało, bo ogólnie to nie lubię gorzkiego

zgadzam się też co do ziemniaków i makaronów
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 19:07   #1454
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Ja też kocham ziemniaki i makarony
ostatnio jak kupiłam 3bita to ledwo pół zjadłam bo mnie mdliło i zęby bolały :/
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 19:11   #1455
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ja słodzę mało, bo ogólnie to nie lubię gorzkiego

zgadzam się też co do ziemniaków i makaronów
Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Ja też kocham ziemniaki i makarony
ostatnio jak kupiłam 3bita to ledwo pół zjadłam bo mnie mdliło i zęby bolały :/
piąteczka x2

ja kawę np. piję prawie pół na pół z mlekiem herbaty zazwyczaj tylko smakowe, więc gorzkiego nie czuć
a za słodkich batoników nie lubię. wolę typowe wafelki albo jakieś batoniki musli
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 19:42   #1456
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Smoothly piąteczka x3,też wybrałabym wafelki albo zbożowe.
Niepotrzebnie tak panikowałam,z tym okresem sprawdziłam kalendarzyk i dokładnie 4tygodnie temu miałam ostatni,gapa ze mnie.Ale i tak przyłoże się do diety i poducze w gotowaniu.
Ja kawy nie lubię ale zieloną herbate

Edytowane przez Karo121
Czas edycji: 2013-06-18 o 19:44
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 19:50   #1457
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Smoothly piąteczka x3,też wybrałabym wafelki albo zbożowe.
Niepotrzebnie tak panikowałam,z tym okresem sprawdziłam kalendarzyk i dokładnie 4tygodnie temu miałam ostatni,gapa ze mnie.Ale i tak przyłoże się do diety i poducze w gotowaniu.
Ja kawy nie lubię ale zieloną herbate
o widzisz, więc czekaj spokojnie

ooo, zielona herbatka też pycha!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 19:54   #1458
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Musiałybyśmy razem gotować masz świetny zmysł smaku
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 20:11   #1459
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Musiałybyśmy razem gotować masz świetny zmysł smaku
sama się dopiero ,,docieram" w kuchni, gotuję od niedawna, chociaż sprawia mi to ogrom radości
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-18, 20:38   #1460
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Nie to, że się czepiam ale chyba zrobił się za spory offtop.
Myślmy też o osobach, które będą chciały przebrnąć przez cały wątek z nadzieją na pomyśły jak zapuścić włosy Mnie osobiście irytuje gdy czytam wątek na konkretny temat, od początku żeby w razie czego nie powielać pytań, a tam ciągną się gadki o d**** Maryny.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 20:41   #1461
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Nie rozumiem na jakiej podstawie można stwierdzić że organizm wie ile ma jeść


Ja na szczęście nigdy nie miałam takich problemów z rodzicami. Nawet jak postanowiłam przejść na wegetarianizm to mama gotowała dla mnie osobne obiady <3
już wyjaśniam głównie chodzi mi o to, że jak np. mam bardzo ochotę na batona albo czekolade to jem. tak samo wodę z kiszonych ogórków, maślankę. Jeżeli mam na to wielką ochotę, to znaczy, że organizm to chce tak sobie to tłumaczę nie miałam na myśli jedzenia wszystkiego, co popadnie o byle jakich porach widocznie źle sformułowałam, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Nie to, że się czepiam ale chyba zrobił się za spory offtop.
Myślmy też o osobach, które będą chciały przebrnąć przez cały wątek z nadzieją na pomyśły jak zapuścić włosy Mnie osobiście irytuje gdy czytam wątek na konkretny temat, od początku żeby w razie czego nie powielać pytań, a tam ciągną się gadki o d**** Maryny.

masz rację.

żeby nie odbiegać od tematu, to pochwalę szampon bambino
i Garnier Ultra Doux Morela i olej migdałowy zmiękczył mi trochę włosy!
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 20:50   #1462
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
już wyjaśniam głównie chodzi mi o to, że jak np. mam bardzo ochotę na batona albo czekolade to jem. tak samo wodę z kiszonych ogórków, maślankę. Jeżeli mam na to wielką ochotę, to znaczy, że organizm to chce tak sobie to tłumaczę nie miałam na myśli jedzenia wszystkiego, co popadnie o byle jakich porach widocznie źle sformułowałam, mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------




masz rację.

żeby nie odbiegać od tematu, to pochwalę szampon bambino
i Garnier Ultra Doux Morela i olej migdałowy zmiękczył mi trochę włosy!
Wiem, też tak mam

Ja miękkie włosy mam po szamponie Pinio ( nie unikam slsów więc mi odpowiada)
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 21:16   #1463
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Jaką masz porowatość?może też wypróbuje tą odżywkę
sorka za offtop
od jutra zaczynam polować na olej kokosowy,a jak nie znajdę to zamówię z allegro
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 21:44   #1464
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Nie to, że się czepiam ale chyba zrobił się za spory offtop.
Myślmy też o osobach, które będą chciały przebrnąć przez cały wątek z nadzieją na pomyśły jak zapuścić włosy Mnie osobiście irytuje gdy czytam wątek na konkretny temat, od początku żeby w razie czego nie powielać pytań, a tam ciągną się gadki o d**** Maryny.
Zgadzam się.
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 22:20   #1465
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

wybaczcie, ale tak temat podszedł

zastanawiam się nad połączeniem Humavitu z CP ... + mgiełka Radical
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 23:49   #1466
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

To ja - w temacie włosów - mogę dodać, że na razie Jantar się sprawdza Od 6 dni wcieram raz dziennie i wydaje mi się, że pod palcami zaczynam czuć baby hair Do tego oczywiście olejuję, odżywki idą w ruch i myję obecnie co 4 dni, bo nie mam potrzeby częściej, a myłam już codziennie
I w ogóle coraz ładniejsze są
Ciekawe, jak przyrost
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 07:55   #1467
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
wybaczcie, ale tak temat podszedł

zastanawiam się nad połączeniem Humavitu z CP ... + mgiełka Radical
A o którym Humavicie mówisz? Jeśli o N lub Z (pierwszy jest chyba z drożdżami i witaminami z grupy B, drugi: drożdże + pokrzywa + skrzyp) to nie ma sensu łączyć go c CP bo i jedno i drugie to witamy z grupy B. Jeden z tych suplementów + wcierka to dobry pomysł. Też się suplementuję i "wcierkuję" jednocześnie.
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 08:16   #1468
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Może po prostu powiedz mame o swoich problemach to nie będziesz musiała mamy przekonywać do badań tylko sama stwierdzi jak zdrowo myślący człowiek, że warto takie zrobić.

Karo skoro wcześniej problemów nie było to warto udać się do lekarza.

Emilcia mam szybkie pytanko odnośnie encanto. Już postanowiłam, że sobie zrobię, bo w wakacje nie zawsze mogę mieć czas na stylizację fal, która i tak nie zawsze kończy się sukcesem tylko zastanawiam się czy jeśli chciałabym sobie zrobić loki (lokówką) to na takich włosach się utrzymają i czy nie zepsuje to efektu?

mi sie utrzymywaly, tylko dobrze jest wtedy uzyc srodkow stylizacyjnych aby sie mocniej trzymaly
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 10:05   #1469
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;41387602]A o którym Humavicie mówisz? Jeśli o N lub Z (pierwszy jest chyba z drożdżami i witaminami z grupy B, drugi: drożdże + pokrzywa + skrzyp) to nie ma sensu łączyć go c CP bo i jedno i drugie to witamy z grupy B. Jeden z tych suplementów + wcierka to dobry pomysł. Też się suplementuję i "wcierkuję" jednocześnie.[/QUOTE]

mam resztę opakowania w Lublinie, nie mam pojęcia który to.
najwyżej przywiozę go w piątek, zjem do końca i kupię coś nowego. a może jeszcze jakiś suplement polecicie?

a mgiełkę Radical co ile stosujecie/stosowałyście? codziennie?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-19, 11:55   #1470
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mam resztę opakowania w Lublinie, nie mam pojęcia który to.
najwyżej przywiozę go w piątek, zjem do końca i kupię coś nowego. a może jeszcze jakiś suplement polecicie?

a mgiełkę Radical co ile stosujecie/stosowałyście? codziennie?
Jeśli mówisz o mgiełce Radicala a nie o wcierce, to używałam jej jak wcierki, raz dziennie. Jakaś powalająca w działaniu nie była z tego co pamiętam. Na długość bym jej nie używała, po alkohol denat. na początkiu składu może zrobić niezłe sianko.
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.