Test MIXA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-31, 11:43   #1
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818

Test MIXA


Drogie Wizażanki – testerki
znalazłam kilka krytycznych wpisów na temat testu mixa. Sprawdziłam je i faktycznie moim zdaniem nie wygląda to zbyt wiarygodnie To, że dajemy produkt do testu, nie oznacza, że produkt ma mieć same superlatywy. Zawsze prosiliśmy o rzetelną opinię, a chyba niektórzy „nowi” recenzenci nie do końca zrozumieli specyfikę KWC. Nadanie samego tytułu HIT – to już samo w sobie jest ogromnym wyróżnieniem dla produktu. To naprawdę musi być rewelacyjny produkt dla danej osoby. Nie da się moim zdaniem tego stwierdzić po 2 tygodniach czy po miesiącu używania


Za chwilę napiszę do wszystkich recenzentek produktów mixa prośbę o ponowne zweryfikowanie swoich recenzji. Jeśli ktoś uważa, że pochopnie zawyżył bądź zaniżył ocenę, proszę o edycję oceny. Nam wszystkim zależy przede wszystkim na wiarygodności. Możecie testować pełnowartościowy produkt – super! Ale oceńcie go zgodnie z regulaminem KWC.


Z mojej strony mogę jedynie wszystkich przeprosić, że regulaminem testu wymusiliśmy recenzje na KWC. Moim zdaniem to powinno samoistnie wychodzić od usera – chce i lubi oceniać w KWC super! Nie chce, nie lubi lub nie wie jak to prawidłowo zrobić – to lepiej, żeby tego nie robił.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 19:35   #2
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: Test MIXA

Portal Wizaż zawsze uchodził za wiarygodny, niezależny i w efekcie - wręcz opiniotwórczy.
Oczywiście, czasy są takie, że nie unikniemy wszechobecnych praw rynku, marketingu, reklamy.
Trzeba jednak szukać sposobów na minimalizowanie zależności portalu od sponsorów.
Nie wiem jakie to miałyby być sposoby i jak się za to zabrać
Sama idea testowania kosmetyków jest jak najbardziej pozytywna. Tylko jak potem zapanować nad hurtowym bałwochwalczym wypisywaniem recenzji pełnych zachwytu nad produktem, którego się używa np. 3 dni ?...

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2013-07-31 o 20:26
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 20:21   #3
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Test MIXA

za mądrą decyzję
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:18.