Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-24, 16:13   #2131
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

i ja mam boki krótsze ;/ na długości hoduje , z góry stopniuje ( wiecie o co chodzi?)
jak już wyrosna ile trzeba bede dążyć do równych.
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 20:51   #2132
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez kinia8900 Pokaż wiadomość
guacamole wow chyba bym się nie odważyła az na taką zmiane, le też mam rozjaśnione włosy balejażem, i nie wiem co robić, bo odrosty zaczynają być widoczne (oczywiście ciemne). Naczytałam się o farbach loreal casting i ponoć bardzo dobre, przemaluje całe włosy na podobny kolor do moich naturalnych i zobaczymy.....hmm oby zielone nie wyszły
Jakbys nie mogla juz wiecej uzywac farby, nie wytrzymalabys z ciemnym odrostem i biela na dlugosci . A jak bym dodala do tego koszt fryzjera w Szwecji - w przypadku balejazu (brak kontaktu ze skora), to by mnie to wynioslo ok. 600-700 zlotych za same paski . I tez nie do konca bylabym pewna, ze nie dostane alergii.

Coz

Co do Castingu, jak juz, wybierz kolor z dodatkiem odrobiny czerwieni - nie bedzie ryzyka zieleni. Np. nieco intensywniejszy cieply braz. Ew. rob pasemka coraz rzadsze i tylko na koronie i przy twarzy, ze beda same z siebie schodzily

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hehe no niestety bardziej czeski piłkarz
Cuuuudnieee, nie ma jak fryzurka na pana Zdenka . Ja troche jak Billy Idol albo Marie Fredriksson z Roxette - tez super hi hih i . Wazne, ze dalam spokoj farbom i zaczynam sie zmierzac z siwkami . Pewnie pojdzie henna w ruch. Ale czeeeeeekam jeszcze troche.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
co do vitapilu zgodzę się z Tobą. Rozwala żołądek i wątrobę chociaż zauważyłam że jak łyknę go na pełny żołądek to nie czuję bólu. Jestem po 16 tabletkach
Ja sie jakos zrazilam i dwa opakowania.... 70 zlotych... leza i kwicza . Moze siostra z nich uzytek zrobi, bo ma mocniejszy zoladek. Ew. przepolowie tabsa na pol i przemyce z obiadem . Troche to uciazliwe, ze nie da sie wciagnac Vitapilu z nieduzym sniadaniem

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
ja też wracam do naturalnych od 17 miesięcy farbowałam intensywnie włosy na czerwono a swoje mam w kolorze średniego brązu więc widać zacznie odrost ale ujdzie
Masz juz pewnie naturalki do ramion albo i wiecej )) Zazdroszcze

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Widzisz, Kochana. Odważny krok. Trzymam kciuki, żeby szybko ładne odrosły.

Moja pielęgnacja na początku przynosiła super efekty, a teraz w zasadzie niewiele się zmienia.
Dzieki za kciuki, przydadza sie!
Co do wloskow, uwazam, ze wygladaja pieknie na zdjeciach. Mysle, ze Twoje klopoty biora sie z czestego farbowania i nawet dobrze dobrana pielegnacja czasem nie daje rady. Tzn. przychodza chwile zwatpienia i rece opadaja. Choc, jak ktos patrzy z boku, to jest pod wrazeniem Twoich wlosow.
Mysle, ze problem zniknie, jak stopniowo pozbedziesz sie partii wlosow, ktora byla najwiecej farbowana, a potem bedziesz barwic jedynie odrosty i... zadnych drastycznych zmian na dlugosci .
Wlosy od czestego farbowania sie z 'scieniaja' i tego sie nie przeskoczy i stad pewnie te straczki. Pamietam wesole czasy liceum, gdy wariowalam z tanimi czerwonymi farbami i wlosy od biustu do pasa byly takie 'elfowe'. Mimo wszystko uwazam, ze farbowane tylko raz, a potem odrosty, same w sobie wygladaja czesto korzystniej niz naturalki .

Trzymaj sie i moze rozwaz podciecie . Sama pielegnaca mysle - jest ok. To moim zdaniem

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
A mnie zastanawia to, ze po odroscie mam wrazenie, ze wlosy rosna baaardzo wolno, ale po dlugosci jednk jakis przyrost widze, a najczescij jest odwrotnie hmm
No, bo Skandynawkom wosy rosna od koncowek do cebulek, a nie normalnie hi hihi . Mam podobnie i odrost srednio imponujacy, ale ucho dziwnie zakryte masa pierza , ktore po cichu przed moim fryzjerem sobie stopniuje przed lustrem.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:00   #2133
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Haha no na to wychodzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:38   #2134
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość

Dzieki za kciuki, przydadza sie!
Co do wloskow, uwazam, ze wygladaja pieknie na zdjeciach. Mysle, ze Twoje klopoty biora sie z czestego farbowania i nawet dobrze dobrana pielegnacja czasem nie daje rady. Tzn. przychodza chwile zwatpienia i rece opadaja. Choc, jak ktos patrzy z boku, to jest pod wrazeniem Twoich wlosow.
Mysle, ze problem zniknie, jak stopniowo pozbedziesz sie partii wlosow, ktora byla najwiecej farbowana, a potem bedziesz barwic jedynie odrosty i... zadnych drastycznych zmian na dlugosci .
Wlosy od czestego farbowania sie z 'scieniaja' i tego sie nie przeskoczy i stad pewnie te straczki. Pamietam wesole czasy liceum, gdy wariowalam z tanimi czerwonymi farbami i wlosy od biustu do pasa byly takie 'elfowe'. Mimo wszystko uwazam, ze farbowane tylko raz, a potem odrosty, same w sobie wygladaja czesto korzystniej niz naturalki .

Trzymaj sie i moze rozwaz podciecie . Sama pielegnaca mysle - jest ok. To moim zdaniem
Dziękuję. Mam nadzieję, że Tobie zdrowe, ładne też szybko urosną. Rozważałam kiedyś podcięcie tych dolnych partii, ale na razie za krótkie na to są. Czeka mnie jeszcze jedno farbowanie po całości, bo ostatnio kładłam czerń na rudy i ciut te rudości mi zaczynają przebijać... A potem tak sobie o hennie myślę? Dzięki za opinię.
PS Nie chciałabyś wiedzieć, co było na moich włosach na przykład za czasów gimnazjum.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 01:46   #2135
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Mysle, ze problem zniknie, jak stopniowo pozbedziesz sie partii wlosow, ktora byla najwiecej farbowana, a potem bedziesz barwic jedynie odrosty i... zadnych drastycznych zmian na dlugosci .
Wlosy od czestego farbowania sie z 'scieniaja' i tego sie nie przeskoczy i stad pewnie te straczki. Pamietam wesole czasy liceum, gdy wariowalam z tanimi czerwonymi farbami i wlosy od biustu do pasa byly takie 'elfowe'. Mimo wszystko uwazam, ze farbowane tylko raz, a potem odrosty, same w sobie wygladaja czesto korzystniej niz naturalki .
Zgadzam się. Od kilku miesięcy przestałam farbować i tylko kładę hennę i podcinam i rzeczywiście różnica jest. Nie mogę się już doczekać aż zetnę wszystko co farbowane (włosy są za biust, odrost z samą henną ma jakieś 5cm, więc trochę jeszcze poczekam... ). Co do strączków - może przenawilżyłaś? Moje włosy reagują tak na zbyt małą ilość protein w stosunku do innych składników.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:39   #2136
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość

Ja sie jakos zrazilam i dwa opakowania.... 70 zlotych... leza i kwicza . Moze siostra z nich uzytek zrobi, bo ma mocniejszy zoladek. Ew. przepolowie tabsa na pol i przemyce z obiadem . Troche to uciazliwe, ze nie da sie wciagnac Vitapilu z nieduzym sniadaniem



Masz juz pewnie naturalki do ramion albo i wiecej )) Zazdroszcze

no u mnie jakoś leci drugi blister a biore je ze względu na moje strasznie wczesne siwe włoski...

No do ramion to za dużo powiedziane :P Mam odrost 21-22 cm (co i tak jest dobrze rzy tym że dbam o włosy dopiero od 2 miesięcy) i jeszcze 20cm spalonego sianka do ścięcia
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:59   #2137
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
nie wiem czy dobrze zrozumiałam;
4 cm odrostu w 2 m-ce
a na długości tylko 2cm - pewnie rosną ale sie kruszą i dlatego 2 cm
o to chodzi?
Tak, 4 cm odrost, 2 długość Szczerze mówiąc nie wiem czy jej się kruszą, być może w sumie
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 13:26   #2138
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
jaki krzem byscie mi polecily?

teraz mam wcierka seboradin, plus mysle czy nie wcierac Regenerum bo ma bardzo fajny sklad
a do lykania mam biotyne 7,5 mg i chce krzem jeszcze - bo krzem wplywa na porost wlosow?
podbijam
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:30   #2139
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

nie słyszałam żeby krzem na porost działał, ale jak tak to chętnie się dowiem
kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 15:13   #2140
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez kinia8900 Pokaż wiadomość
nie słyszałam żeby krzem na porost działał, ale jak tak to chętnie się dowiem
Bo krzem nie wpływa na porost tylko na kondycję włosa.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 16:52   #2141
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję. Mam nadzieję, że Tobie zdrowe, ładne też szybko urosną. Rozważałam kiedyś podcięcie tych dolnych partii, ale na razie za krótkie na to są. Czeka mnie jeszcze jedno farbowanie po całości, bo ostatnio kładłam czerń na rudy i ciut te rudości mi zaczynają przebijać... A potem tak sobie o hennie myślę? Dzięki za opinię.
PS Nie chciałabyś wiedzieć, co było na moich włosach na przykład za czasów gimnazjum.
No to trzymamy za siebie kciuki wzajemnie Gdyby te centymetry w kolorzee myszowatym szybciej sie pojawialy
A nie myslalas moze o tonerze na wodzie 2 proc? Jak potraktujesz farba na 6 proc to mozesz wlosy bardziej 'wycieniowac' . Potem moga juz niczego nie chwycic. Mysle, ze czasem lepiej puscic toner raz na jakis czas, az sie kolor jakos wyrowna, niz farbowac po dlugosci. Ale rob to, co Ci bardziej pasuje
Czasy nastoletnie... A jakie odrosty wtedy nosilam... I przygoda z indygo, co zrobilo mi wlosy na zielonkawa czern . Cuda..

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Od kilku miesięcy przestałam farbować i tylko kładę hennę i podcinam i rzeczywiście różnica jest. Nie mogę się już doczekać aż zetnę wszystko co farbowane (włosy są za biust, odrost z samą henną ma jakieś 5cm, więc trochę jeszcze poczekam... ). Co do strączków - może przenawilżyłaś? Moje włosy reagują tak na zbyt małą ilość protein w stosunku do innych składników.
Ja wlasnie tez sie nieco przyhylam do henny, ale na razie daje na wstrzymanie. Mam mocno barwiace maski do wlosow i jak mi chwyca ladnie, to bede sie ich trzymac, a henne uskutecznie dopiero, jak zrobie kilka pasemek testowych. Boje sie zieleni , a czerwoneo odcienia nie chce, raczej czekoladowy sredni jasny braz. Ogolnie, henna robi cuda z wlosow . Fryzjer, poludniowiec, mojej siostry powiedzial, zeby pomyslala o zapuszczaniu wlosow, bo takich zdrowych i gestych to dawno nie widzial. Siostra przeszla na henne

Z nawilzaniem.... lata temu , na poczatku ogolniaka, to mialam jedynie odzywke Gliss kur i szampon Clairol - w sumie ok. Straczki byly od meczenia wlosow tanimi tycjanowymi farbami. Jak przestalam farbowac, to i przy najtanszych kosmetykach wlosy sie blyszczaly jak kocia siersc .

No pewnie, brak rownowagi proteinowo-tluszczowo-nawilzaczowej to chyba glowny problem kazdej pielegnacji.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez handzia600 Pokaż wiadomość
no u mnie jakoś leci drugi blister a biore je ze względu na moje strasznie wczesne siwe włoski...

No do ramion to za dużo powiedziane :P Mam odrost 21-22 cm (co i tak jest dobrze rzy tym że dbam o włosy dopiero od 2 miesięcy) i jeszcze 20cm spalonego sianka do ścięcia
A czy Vitapil cos robi na siwki? Co? Sama nie wiem, co zastane na glowie, jak przybedzie mi jeszcze 5 cm. Moze sie okazac srebrzysty balejaz na mysio-ciemnym blondzie

Jeszcze troszke i naturalki sie zalapia w kitke . Jak wlosy mozna juz delikatnie spiac, latwiej przychodzi decyzja o przycieciu trupkow.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 17:27   #2142
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
No to trzymamy za siebie kciuki wzajemnie Gdyby te centymetry w kolorzee myszowatym szybciej sie pojawialy
A nie myslalas moze o tonerze na wodzie 2 proc? Jak potraktujesz farba na 6 proc to mozesz wlosy bardziej 'wycieniowac' . Potem moga juz niczego nie chwycic. Mysle, ze czasem lepiej puscic toner raz na jakis czas, az sie kolor jakos wyrowna, niz farbowac po dlugosci. Ale rob to, co Ci bardziej pasuje
Czasy nastoletnie... A jakie odrosty wtedy nosilam... I przygoda z indygo, co zrobilo mi wlosy na zielonkawa czern . Cuda..
Haha, też taką miałam... ohyda . Koleżanka mi kiedyś na historii włosy czesała i tak patrzy... : Ej, masz zielone włosy! Tak się kłóciłam, że nie, że aż z sali wyszłam... Oczywiście, miałam

A powiesz coś więcej o tych tonerach? Deko, rozjaśnianie, wszystkie farby, pianki i szamponetki mam w małym paluszku, ale tonera nigdy nie używałam
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:08   #2143
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Haha, też taką miałam... ohyda . Koleżanka mi kiedyś na historii włosy czesała i tak patrzy... : Ej, masz zielone włosy! Tak się kłóciłam, że nie, że aż z sali wyszłam... Oczywiście, miałam

A powiesz coś więcej o tych tonerach? Deko, rozjaśnianie, wszystkie farby, pianki i szamponetki mam w małym paluszku, ale tonera nigdy nie używałam
Tak ciezko jest sie przyznac, ze jest sie zielonym hihihi

Tonery ma kazda firma profesjonalna. Cena jak przy farbie 25-45 zlotych, woda 2-3 proc, ton w ton, ale duza zmiana refleksu. Kolor sie wyplukuje, ale nie do konca. Odrosty sie mocno nie odcinaja przez to.

Uzywalam Color Touch Welli i bylam bardzo zadowolona. 1,9 proc woda, na glowie trzymasz chyba 25 minut, dosc wydajne, bo tubka wystarczy na 2 podejscia: 1:1,5 proporcja z utleniaczem. Moja sistra uzywa Color touch plus z woda 4 proc. Mowi, ze kolor sie mniej spiera, kolory nasycone i pokrywa siwe wlosy.

Toner sie trzyma dlugo i sie calkowicie nie spiera. Odrost sie nie odcina radykalnie, skora nie jest podrazniona.
Jesli mialabys wybierac kolor bardzo ciemny, to wez poziom 3 - praktycznie czern. Poziom 2 to juz jakies granatowe piekielo . Chyba, ze lubisz
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 18:41   #2144
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Dzięki Ci bardzo . Na te akurat już kiedyś patrzyłam, ale to przy okazji blondów. Uwielbiam czerń, ale taką czystą, więc chyba rzeczywiście wezmę 3. Ostatnio Wellaton 3/0 ale z serii farb drogeryjnych, właśnie o tym nr, dał mi śliczną czerń. Aż szkoda, że już schodzi. Czyli mówisz Colour Touch 3 + 3%, zeby odświeżyć czerń?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 19:40   #2145
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dzięki Ci bardzo . Na te akurat już kiedyś patrzyłam, ale to przy okazji blondów. Uwielbiam czerń, ale taką czystą, więc chyba rzeczywiście wezmę 3. Ostatnio Wellaton 3/0 ale z serii farb drogeryjnych, właśnie o tym nr, dał mi śliczną czerń. Aż szkoda, że już schodzi. Czyli mówisz Colour Touch 3 + 3%, zeby odświeżyć czerń?
Prosze )))
Color touch ma dosc ladny wybor na poziomie 3 od fioletowych, czerwonych przez lekkie granatowe refleksy. Mozesz zawsze dokupic pigment tez Color Touch i sobie wyczarowac wymarzony odcien. Mi sie kiedys podobalo, jak zmieszalam sliwke z poiomu 3 z neutralnym brazem z poziomu 4 i dodalam kapke niebieskiego. Dzieki temu ta taka jasna czern nie schodzila mi do cieplych czerwonawych refleksow. Do odswiezania i nawet radykalnego podbarwienia - ideal.

CT ma swoja wode 1,9 proc. Mysle, ze mozesz sobie rozcienczyc wode. Ew. kupic oryginal za 5 dych za litr brrrrrr.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 20:02   #2146
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Tez lubie color toucha. W sklepie fryzj. dalam 50 zl, a na allegro jest polowe taniej i z odbiorem w lodzi
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 20:20   #2147
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

dziś było drugi raz z regenerum i po prostu ok bez wow jak z reklamy. Zamówiłam drożdżową i łopianową od babuszki Agaffi może to będzie strzał w 10
W ogóle to mam wrażenie że moje włosy nie rosną patrzę i patrzę i odrost ciągle taki sam
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 20:30   #2148
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Tez lubie color toucha. W sklepie fryzj. dalam 50 zl, a na allegro jest polowe taniej i z odbiorem w lodzi
Gdybym nie przedobrzyla z rozjasnianiem, dalej bym jechala na CT. To dobry i lagodny produkt. Teraz, po ataku alergii, boje sie i tego. Moze kiedys wroce do CT, o ile mnie henna nie uwiedzie

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
dziś było drugi raz z regenerum i po prostu ok bez wow jak z reklamy. Zamówiłam drożdżową i łopianową od babuszki Agaffi może to będzie strzał w 10
W ogóle to mam wrażenie że moje włosy nie rosną patrzę i patrzę i odrost ciągle taki sam
A jak czesto w ciagu dnia ogladasz odrost ?. Mi maz juz zaczal zartowac, ze od rana do wieczora to juz duzy przyrost u mnie dostrzegl. . Chlopak wie, jak pocieszyc. Przestalam mierzyc, widze, ze sporo sie nowosci na karku klebi. Wloski mam krociutkie i widze, jak mi szaleja .

Mi z maniactwa wlosowego wyleczyla porazka z alergia na czele. Teraz biore na luz, niech mi to rosnie spokojnie. Z checia sie dowiem, jak u Ciebie odzywka drozdzowa sie sprawowac bedzie Ja kliknelam Saponics i Jantara. Jantar jest ogolnie ok, a Saponics z checia wyprobuje.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 20:48   #2149
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Wspolczuje wam z uczuleniami, ze musicie odstawic dobre odzywki czy wcierki.

Mnie nic nigdy nie uczulilo. No oprocz balsamu z avonu z karotenem, mialam caly czas jakby gesia skorke na ciele. A rotacja jest duza i nic hehe ciekawe
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 20:59   #2150
handzia600
perfumowe ADHD
 
Avatar handzia600
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 255
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość

A czy Vitapil cos robi na siwki? Co? Sama nie wiem, co zastane na glowie, jak przybedzie mi jeszcze 5 cm. Moze sie okazac srebrzysty balejaz na mysio-ciemnym blondzie

Jeszcze troszke i naturalki sie zalapia w kitke . Jak wlosy mozna juz delikatnie spiac, latwiej przychodzi decyzja o przycieciu trupkow.
Vitapil ma dosyć sporą dawkę biotyny która zapobiega siwieniu

Na razie łapię martwe trupy na które już nawet olejki , maski i cała reszta nie działa z resztą ja już prawie nie mam włosów przez wypadanie

A co do alergii to u mnie jest ciężko z produktami bo mam problemy ze skalpem (silne napady świądu) i nie każdy kosmetyk działa na mnie dobrze. Np. Jantar czy serum na porost to była pomsta
__________________
www.magiawewnetrzna.pl
handzia600 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:06   #2151
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Gdybym nie przedobrzyla z rozjasnianiem, dalej bym jechala na CT. To dobry i lagodny produkt. Teraz, po ataku alergii, boje sie i tego. Moze kiedys wroce do CT, o ile mnie henna nie uwiedzie

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------



A jak czesto w ciagu dnia ogladasz odrost ?. Mi maz juz zaczal zartowac, ze od rana do wieczora to juz duzy przyrost u mnie dostrzegl. . Chlopak wie, jak pocieszyc. Przestalam mierzyc, widze, ze sporo sie nowosci na karku klebi. Wloski mam krociutkie i widze, jak mi szaleja .

Mi z maniactwa wlosowego wyleczyla porazka z alergia na czele. Teraz biore na luz, niech mi to rosnie spokojnie. Z checia sie dowiem, jak u Ciebie odzywka drozdzowa sie sprawowac bedzie Ja kliknelam Saponics i Jantara. Jantar jest ogolnie ok, a Saponics z checia wyprobuje.
hmm no ciągle oglądam mój odrost masz rację czas spasować
henna mmmm kocham mnie uwiodła !!!!!
jak tylko wypróbuję drożdżową dam znać - podobno dziś wysłane może do piątku dojdą
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:09   #2152
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

A ja dzisiaj zaczelam brac CP ile tabletek bierzecie? Bo napisane jest 1-2 3 razy dziennie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 21:19   #2153
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj zaczelam brac CP ile tabletek bierzecie? Bo napisane jest 1-2 3 razy dziennie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja swego czasu brałam 2 tabl x 3 dziennie włosy mi ot tak sobie ruszyły ale za to paznokcie rosły jak szalone
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:01   #2154
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Prosze )))
Color touch ma dosc ladny wybor na poziomie 3 od fioletowych, czerwonych przez lekkie granatowe refleksy. Mozesz zawsze dokupic pigment tez Color Touch i sobie wyczarowac wymarzony odcien. Mi sie kiedys podobalo, jak zmieszalam sliwke z poiomu 3 z neutralnym brazem z poziomu 4 i dodalam kapke niebieskiego. Dzieki temu ta taka jasna czern nie schodzila mi do cieplych czerwonawych refleksow. Do odswiezania i nawet radykalnego podbarwienia - ideal.

CT ma swoja wode 1,9 proc. Mysle, ze mozesz sobie rozcienczyc wode. Ew. kupic oryginal za 5 dych za litr brrrrrr.
Kiedyś kupiłam 6% litr i do dzisiaj mam jakieś 600 ml .
Dzięki raz jeszcze.
Coś takiego bym chciała na stałe, czyściutka, błyszcząca czerń.
http://przedluzanie-elblag.blog.onet...857_tr_142.jpg
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:45   #2155
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
dziś było drugi raz z regenerum i po prostu ok bez wow jak z reklamy. Zamówiłam drożdżową i łopianową od babuszki Agaffi może to będzie strzał w 10
W ogóle to mam wrażenie że moje włosy nie rosną patrzę i patrzę i odrost ciągle taki sam
na mnie zrobil wow - bo mam poniszczone wlosy i to tak naprawde 1 maska ktora dala mi efekt MIEKKICH WLOSOW. po gliss kurze czarnym moglam bez problemu rozczesac, ale nie dawal mi takich efektow.

inne maski (garnier awokado, kalos, bingo spa) - nie dawaly mi wogole efektow.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 22:57   #2156
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
podbijam
Ja brałam tylko mega krzem, możesz spróbować, kosztuje grosze Tylko dużo osób żali się na posmak i że im od niego było niedobrze, ja akurat nie miałam tego problemu
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 23:28   #2157
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

te regenerum to dla mnie pic na wodę

a tutaj macie analizę, która potwierdza tę teorię
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408837&page=118
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 00:28   #2158
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja brałam tylko mega krzem, możesz spróbować, kosztuje grosze Tylko dużo osób żali się na posmak i że im od niego było niedobrze, ja akurat nie miałam tego problemu
dziekuje

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
te regenerum to dla mnie pic na wodę

a tutaj macie analizę, która potwierdza tę teorię
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408837&page=118
wierze Ci , ale ja widze po raz pierwszy od roku zmiane na wlosachbo sa MIEKKIE, a caly czas byly tkaie jakby ostre i suche. mam wlosy blond rozjasniane wieeeeele razy.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 00:30   #2159
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
te regenerum to dla mnie pic na wodę

a tutaj macie analizę, która potwierdza tę teorię
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408837&page=118
Tak też myślałam. Zresztą niektóre opinie w KWC też podejrzane...
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 01:02   #2160
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część VIII

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
dziekuje



wierze Ci , ale ja widze po raz pierwszy od roku zmiane na wlosachbo sa MIEKKIE, a caly czas byly tkaie jakby ostre i suche. mam wlosy blond rozjasniane wieeeeele razy.

ale to nie efekt odżywienia, jakiś składnik sprawia, że są miękkie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-22 16:16:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.