Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-21, 13:43   #4651
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Ja chodze w trampkach od wiosny do jesieni ale w zwyklych bazarkowych na wies lepsze nie potrzebne po porodzie to na pewno pare koszulek by sie nowych przydalo i ze 2 pary spodenek krotkich i nowe baleriny do spodnic


SLOWICZEK witaj
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 13:44   #4652
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Ja z aldo lubie buty, a kedys deichmana lubilam, bo mial super wzory

my tez na spacer sie wybieramy, ja tylko dosusze wlosy, tz juz z Maja na plac zabaw poszli malutki...bo nie ma tu innych, a pozniej do ikei po lampy, tz szaleje, bo premie dostal
Ale juz bym chciala bysmy byli we czworke i by kwiecien byl cieplutki!
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 13:54   #4653
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Padlam!! hahaa..
dobre

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
Jestem dzis do dupy :/ nie wiem, czy to ciśnienie czy co.. Oby jutro było lepiej, idziemy do mamusi na obiad a potem jedziemy trochę na wies dziadka odwiedzić, mysle, ze świeże powietrze dobrze mi zrobi u Was dziś od rana pracusiowo a ja leze.. Żałuję, ze kiedykolwiek wspomnienialam, ze nie wiem co to zgaga. Ostatnimi czasy chce mnie zezrec :/ no, ale dość marudzenia, chyba pora na drzemkę
lubię wypady na wieś od razu kojarzą mi się z dzieciństwem u babci na wsi

Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Dzien dobry nalozylam sobie henne na leb i 3 h bede sie krzatac po domu. Ladna pogoda na spacer ale TZ pracuje i chyba nie da sie wyciagnac
Milego dnia
henną malujesz włosy? czemu nie farbami?


Cytat:
Napisane przez slowiczek27 Pokaż wiadomość
Witajcie Mamusie przygarniecie mnie do grupy ?
Witamy

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ale to i tak chyba trzeba najpierw całkiem zagotować prawda?bo w przeciwnym razie bakterie i wirusy i cała reszta zanieczyszczeń przecież nie zostanie usunięta...[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

U nas dzisiaj od rana akcja,bo kot miał w nocy jakąś biegunkę,a ze długie futro ma to całą dupe sobie umazal i gdzie usiadł tam co nieco zostawial... Dobrze że ostatnio go wywalam nad ranem z sypialni żeby spokojnie spać,to tylko kuchnię przedpokój i łazienkę musiałam wyszorować domestosem bo salon na szczęście też oszczedzil tak więc u nas dzień zaczął się od kąpieli kota i szorowania domestosem wszystkiego, oczywiście okna pootwieralam ale i tak mnie głowa teraz boli jedyny plus taki,że o 10.30 miałam już wszystko w domu sprzątnięte
No właśnie nie wiem jak z tym zagotowaniem hmm może się któraś mamusia wypowie

A co do biegunki też to ostatnio przerabiałam u psa grrr nic przyjemnego, na szczęście po antybiotyku mu przeszło.

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Współczuję Ale przynajmniej jaka mobilizacja do sprzątnia

Jak mi się nic nie chce... Nawet iść do tych znajomych. Najchętniej bym przeleżała dziś pod kocem cały dzień
korzystaj kochana póki możemy

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
A ja byłam w sklepie i oczywiście targałam ciężką siatę zakupów
zrobiłam wafla z krówki siedzi w lodówce właśnei żeby sie zastygła ta krówka trochę i potem ją pokroję... czekam na mężulka
kupiłam kurę na rosół na jutro potem sie za niego wezmę żeby jutro nie stać przy garach
podjadłam trochę krówki w trakcie i młoda szaleje
aahhh odliczasz już pewnie godziny minuty sekundy Udanego dnia

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
KAMILOVE dobry pomysl z tym odciskiem Tylko ciekawe czy nie maja. Jak sie wkurze i nic nie znajde wezme Pampersy :p
Widziałam te odlewy na allegro fajne się wydają. A Pampki to dobry prezent - praktyczny Ja często też kupowałam kosmetyki jak szłam w odwiedki, ale jak patrze z perspektywy mamy to teraz bym nie chciała ich dostawać wolałabym pampki

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
no pampki zawsze się przydadzą



można zrobić makijaż permanentny brwi, ciekawe jak to się robi i w ogóle
a bo przez niemiłe wspomnienia męża, ogólnie buty nie tanie a straszny szajs, zwróć uwagę, prawie zawsze widać jakiś klej, niedopracowanie a buty często po 500 zł.. generalnie poza tym często buty wykonywane ze świńskich skór która nie oddycha, nazwa włoska made in słupsk oj dużo bym mogła jeszcze napisać ale to nie miejsce

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

A mój brzuś 92cm, w porywach do 93cm
Mały brzuś
A za jakością gino rossi też nie przepadam. Mężowi też się buty porozklejały, poza tym nie są tak wygodne jak ecco, a ceny często podobne.
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 13:58   #4654
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Ja też mieszkanko ogarnęłam i teraz relax obiadu dziś u nas nie ma tak coś przekąsimy ,a na mieście coś zjemy lepszego
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 14:22   #4655
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Matulu... dopiero usiadłam na tyłku....
posprzątałam całe mieszkanie czyli odkurzyłam, podłogi pomyłam, kurze starłam pranie wstawiłam, obiad zrobiłam masakra jeszcze rano ćwicznenia rozciągające ok 20 min. Dziś działam na pełnych obrotach aaaa jeszcze powiesiłam i poukładałam ciuchy w szafce co wyprałam niedawno i czekały na złożenie
hihi
odpoczywam i mamy zamiar iść z tż ok 16-17 na spacerek dziś pomyslałam że trzeba wreszcie się poruszać i mam zamiar chodzić codziennie na spacerki
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 14:41   #4656
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Współczuję Ale przynajmniej jaka mobilizacja do sprzątnia


Jak mi się nic nie chce... Nawet iść do tych znajomych. Najchętniej bym przeleżała dziś pod kocem cały dzień
Mnie od tego domestosa rozbolala głowa strasznie,ale zdrzemnelam się i jest lepiej

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
hej
mąż pojechał mi po wyniki przeciwciał a ja sprzątnęłam w między czasie mieszkanko.. jak wróci trzeba się wybrać na spacer, cieplutko się wydaje



ja też adidasów niet mam 1 na rower



nieee tylko nie g.ówno rossi nie dawaj im zarobić, naprawdę nie polecam tej firmy szczerze Wszystkim zawsze odradzam z mężem

co do mel też bym chciała baleriny jedne ale bardziej to sandałki i chyba w tym roku się skuszę w końcu



prawda, mój też pedant



fajna się wydaje, ściągnę sobie



mąż wie co dobre a dla dzieci które już chodzą nie ma lepszych butów niż ecco tylko pojechali z serią biom bo dla maluszków wg mnie się nie nadają niestety



fajne są te odlewki dla maluszków na odcisk rączki lub stópki, kupiłam ostatnio w rossie po 25zł bodajże koleżance jak też jechaliśmy w odwiedziny, bardzo się ucieszyła bo taki inny prezent, w końcu nie ciuszki i zabawki których ponoć dostali full



teraz to już każda większa firma praktykuje "mystery shopper" śmieszne to bo i tak pracownik z reguły wie, że takiego obsługuje



hej




pewnie lepiej wcześniej się zaoptarzyć, lada chwila będzie jakiś weekend zniżek i już rozmiary polecą


---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------



hihi my też to przerabialiśmy, potrzebna była dodatkowa półka do szafy bo już miejsca brak
Dokładnie,a że była akurat zniżka -20% w CCC to żal było nie skorzystać Teraz tylko na wiosnę czekać
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 15:01   #4657
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

My juz po obiedzie pozmywalam i leze z ksiazka maz poszedl z dzieciakami na dwor, ja sie weranduje bo nie mam sily lazic po schodach.
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 15:07   #4658
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
Hej

Ja do pracy głównie na obcasach chodziłam i raczej elegancko ubrana

Teraz na pewno doceniw moje File,które mialam go biegania i baleriny jakies fajne sobie kupie



My juz po sniadanku. Świeże bułeczki z serem

Teraz zabieramy się za porządki, potem zakupy w biedronce

A potem będę sie bawić moja nowa zabawka,bo wczoraj dostalam juz prezent na urodziny - tablecika
Oo jaki wybralas?) chwal sie





Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
Ja to bym chciala meliski,ale oryginalne Ale kasy mi szkoda





ja mam oryginalne wlasnie baleriny i koturny. Jestwm mega zadowolona
nawet gole stopy mozna wsadzac
Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Mniam taka opcja tez pycha!






Salatke tez bym wszamala oj jaka ja glodna! Wyganiamy się z tż wzajemnie do sklepu


hehe i co pojedzone cos?



Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Hej!
Nie proznujecie od rana
Ja tez wole balerinki, szpilki to tylko na wyjscia ostatnimi czasy, ale dobre trampki trzeba miec Bede chodzic na off-roadowe spacery to sie przydadza.
Meliski mi sie wydaja niewygodne, ale patrzac co mowia posiadaczki to chyba sie myle
Dzis idziemy w odwiedki do znajomych, poznam ich 2miesiecznego synka. Musimy tylko wczesniej wskoczyc do H&M kupic mu cos ladnego.


o jak fajnie,milych odwiedzin



Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Hej.
Ja od rana na nogach sprzatnelam pieterko, pranko zrobione, suche zlozone, obiad podszykowany i lekcje odrobione z mlodym teraz relaksik polozylam sie i leze i was nadrabiam bo mam 20stron. Maz konczy prace o 14 wiec obiad na 15 bedzie
ooo jak ambitnie kochana
Co jedliscie?


My wracamy od mamuski.
Zajedziemy na lody chyba. Kaper sie wybiegal
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 15:23   #4659
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

SONIA ziemniory z rybka i surowka lody mam w zamrazalniku na wieczor
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 15:36   #4660
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
SONIA ziemniory z rybka i surowka lody mam w zamrazalniku na wieczor
Ja mam teraz taka jazde na lody, ze codziennie bym mogla jesc wczoraj w grycanie bylismy, a dzis jak maz bedzie wracal to tez ma jakies przywiezc





Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Oo jaki wybralas?) chwal sie
Nie szalalam jakos mega 380zl z Manty - ma dobre opinie i przede wszystkim ekran 9,7, bo 7 mi zdecydownie nie siadly. Zddecydowanie za male byly
Poki co bawiac sie nim jestem mega zadowolona
Teraz sobie skoki obejrze, maz na meczu.
__________________
II krechy - 10.08.2014



Edytowane przez FlightlessBird
Czas edycji: 2015-02-21 o 15:37
FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 15:40   #4661
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

BIRD ja ostatnio to ciagle jem. Teraz to juz sie nawet w male nie bawie tylko litrowki kupuje grycany czekoladowe fajnie ze zadowolona jestes z taba ja w grudniu na urodziny dostalam galaksiaka taba ale 7 bo mi wiekszy nie potrzebny
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 15:58   #4662
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
BIRD ja ostatnio to ciagle jem. Teraz to juz sie nawet w male nie bawie tylko litrowki kupuje grycany czekoladowe fajnie ze zadowolona jestes z taba ja w grudniu na urodziny dostalam galaksiaka taba ale 7 bo mi wiekszy nie potrzebny
Wczoraj wcinalam galke czekoladowych i galke bialej czdkolady

Ale mi mloda szaleje, nie lubi jak siedze sobie normalnie
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:04   #4663
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Ja się czuje jak słoń. Bola mnie kolana i kostki, po paru krokach dostaje zadyszki, za młodym nie nadążał, a nosić go to juz wcale nie mam siły. Musi sobie radzić własnymi nogami nawet na schodach i kolo pieca( ostanio się troszkę poparzyl o rurkę od kaloryfera wiec omija źródła ciepła na szczęście).
Jeszcze nos zatkany, nie chce przesadzac z kroplami, kaszel, stara przyjaciółką zgaga i nawet nie mogę utopić smotkow w soku pomaranczowym ani zajesc lodami
Musialam pojeczec...

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

A i jeszcze cos mi próbuje wyjść z brzucha bokiem. Czasami się tak ułoży ze jak IDE to jedna nogę noga ktoks nie mogę normalnego zrobić.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:04   #4664
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Jak synek?
Dziekuje to bylo zatrucie żelkamo na drugi dzien bylo duper wlasnie siedze z nim na placu...kotka chyba zatrula mi sie kwiatkiem, byla kroplowka, poparzony przelyk...nie wiem czy wyjdzie z tego, staram sie widziwc w tym pozytywy bo poczytałam o kwiatkach i 90% moich byla trujaca..ja sie na nich nie znam większość dostalam...co ny było jakby dziecko sie dorwalo, wczoraj wszystkie wynioslam na klatkę
Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
no pampki zawsze się przydadzą



można zrobić makijaż permanentny brwi, ciekawe jak to się robi i w ogóle
a bo przez niemiłe wspomnienia męża, ogólnie buty nie tanie a straszny szajs, zwróć uwagę, prawie zawsze widać jakiś klej, niedopracowanie a buty często po 500 zł.. generalnie poza tym często buty wykonywane ze świńskich skór która nie oddycha, nazwa włoska made in słupsk oj dużo bym mogła jeszcze napisać ale to nie miejsce

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

A mój brzuś 92cm, w porywach do 93cm
Ja szukalam ale nie wolno w ciazy permanentnego bo to jal tatuowanie...ale jest coś jak henna i starcza na 3 tyg i mocno maluje jak tusz
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:10   #4665
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
SONIA ziemniory z rybka i surowka lody mam w zamrazalniku na wieczor
Oo no ladnie





Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
Ja mam teraz taka jazde na lody, ze codziennie bym mogla jesc wczoraj w grycanie bylismy, a dzis jak maz bedzie wracal to tez ma jakies przywiezc







Nie szalalam jakos mega 380zl z Manty - ma dobre opinie i przede wszystkim ekran 9,7, bo 7 mi zdecydownie nie siadly. Zddecydowanie za male byly
Poki co bawiac sie nim jestem mega zadowolona
Teraz sobie skoki obejrze, maz na meczu.


hehe mi dzis lody weszly jak nigdy!
Wyslesz link do taba?



Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
BIRD ja ostatnio to ciagle jem. Teraz to juz sie nawet w male nie bawie tylko litrowki kupuje grycany czekoladowe fajnie ze zadowolona jestes z taba ja w grudniu na urodziny dostalam galaksiaka taba ale 7 bo mi wiekszy nie potrzebny
naj mi sie galaksiak marzy ale wolalabym 8mke..:-(
A one juz 600zl:/


Mielismy na grycana zajechac a mc flurry wpadl z kit katem i o matko byl przepyszny!
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:30   #4666
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cześć dziewczyny, podczytuje Was i ciągle stron przybywa , Myśle o Madison i nawet nie zdążyłam nic na ten temat napisać ..po prostu brakło mi słow

W weekend ciężko mi być aktywną bo ciągle coś a to ktoś przyjedzie i nie włączam komputera itd..
Dzisiaj chyba przedobrzyłam i posprzątałam całą górę i teram mam skutki...ledwo chodzę tak mnie plecy i krzyże bolą..a jeszcze wybieramy się z Tż do znajomych dziś..bynajmniej nie będziemy długo siedzieć
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:48   #4667
AniaPrzyszlaMamaLidki
Raczkowanie
 
Avatar AniaPrzyszlaMamaLidki
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 39
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cześć Dziewczyny
Widzę, że nie tylko jak mam smaczka na lody. Mąż kupił mi śmietankowo-truskawkowe i bardzo mi smakują Wogóle to jakoś zwiększa mi się apetyt... Do tej pory było wprost odwrotnie - wogóle nie chciało mi się jeść.
__________________
Silna Siłą Niezwykłej Miłości
Termin na 11.04.2015 na razie rośniemy
AniaPrzyszlaMamaLidki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:52   #4668
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Aaaaa i witam sie w 36 tyg
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:54   #4669
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Przyjechał poleciał auto odstawić więc piszę na chwilkę musiałam czopka zasadzić bo już nie mogłam uchodzić taka ociężała ale na niewiele się zdał tak mnie wymęczyło przy dwójce po nim że czuję cała macicę trochę boli
oby przeszło kurde niefajnie mi.... nie wiem co mogę zrobić wypiłam kubusia ale wątpie by pomogło i zjadłam jabłko dziś jeszcze
brzuch czuje nabrzmiały cały
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 16:55   #4670
AniaPrzyszlaMamaLidki
Raczkowanie
 
Avatar AniaPrzyszlaMamaLidki
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 39
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
Aaaaa i witam sie w 36 tyg
gratuluję
__________________
Silna Siłą Niezwykłej Miłości
Termin na 11.04.2015 na razie rośniemy
AniaPrzyszlaMamaLidki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:56   #4671
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
Aaaaa i witam sie w 36 tygrosi:
Oo ludzie to już
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:56   #4672
ametty
Rozeznanie
 
Avatar ametty
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 651
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

U mnie apetyt w normie, za to piję jak smok. A potem zgaga mnie męczy

Chce mi się lodów przez was! Jak normalnie nie lubię, tak teraz bym zjadła. Może polece na szybko do tesco. Mąż dzisiaj na imprezie, to nie będzie mi jęczał, że widziwiam

Moje spacery kończą się zadyszką po 10 minutach człapania noga za nogą. Nie wiem, jak ja jeszcze trzy tygodnie temu mogłam ganiać na pociąg do pracy...

Pochwalę się, że kupiliśmy wczoraj dla małej osobną komodę Bo jak udało mi się zrobić troche miejsca w mojej szafie, to okazało się, że za mało i obie miałybyśmy wszystko ściśnięte na kupie.

Jutro chyba 9 miesiąc zaczynam O.O
__________________

Edytowane przez ametty
Czas edycji: 2015-02-21 o 16:58
ametty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:57   #4673
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Przyjechał poleciał auto odstawić więc piszę na chwilkę musiałam czopka zasadzić bo już nie mogłam uchodzić taka ociężała ale na niewiele się zdał tak mnie wymęczyło przy dwójce po nim że czuję cała macicę trochę boli
oby przeszło kurde niefajnie mi.... nie wiem co mogę zrobić wypiłam kubusia ale wątpie by pomogło i zjadłam jabłko dziś jeszcze
brzuch czuje nabrzmiały cały
A śliwki suszone probowalas?

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
Aaaaa i witam sie w 36 tyg
Super.
Ja za 2 dni zaczynam.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 16:59   #4674
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Co wy tak śmigacie do przodu gratulacje fajnie juz praktycznie bezpiecznie
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:00   #4675
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Na zaparcia ciepła przegotowana woda, suszone sliwki, kawa
Kubuś raczej je pogłębi.
Trzeba unikać białego ryżu, bananów, gotowanej marchewki
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:01   #4676
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Podobno tez na czczo wlasnie woda ze sliwkami, albo woda z cytryna
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:02   #4677
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
hehe mi dzis lody weszly jak nigdy!
Wyslesz link do taba?

Mielismy na grycana zajechac a mc flurry wpadl z kit katem i o matko byl przepyszny!
http://www.manta.com.pl/pl/mid9703
aaa i bateria jest fajna, a to było dla mnie ważne \

ja też mam ochotę na mc flurra zlionem i polewą karmelową
Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Przyjechał poleciał auto odstawić więc piszę na chwilkę musiałam czopka zasadzić bo już nie mogłam uchodzić taka ociężała ale na niewiele się zdał tak mnie wymęczyło przy dwójce po nim że czuję cała macicę trochę boli
oby przeszło kurde niefajnie mi.... nie wiem co mogę zrobić wypiłam kubusia ale wątpie by pomogło i zjadłam jabłko dziś jeszcze
brzuch czuje nabrzmiały cały
współczuję... ja raz to przeżywałam w ciąży po świętach przez kilka dni... pomogło wtedy mydło i kiwi
żadne śliwki i inne rzeczy na mnie nie działały
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:05   #4678
AniaPrzyszlaMamaLidki
Raczkowanie
 
Avatar AniaPrzyszlaMamaLidki
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 39
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Na zaparcia ciepła przegotowana woda, suszone sliwki, kawa
Kubuś raczej je pogłębi.
Trzeba unikać białego ryżu, bananów, gotowanej marchewki
A ja wcinam ryż, marchewkę i banany i nie mam zaparć. Myślę, że to kwestia indywidualna organizmu. JA polecam na zaparcia na czczo jabłko i kiwi, a potem szklankę mleka
__________________
Silna Siłą Niezwykłej Miłości
Termin na 11.04.2015 na razie rośniemy
AniaPrzyszlaMamaLidki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:07   #4679
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez FlightlessBird Pokaż wiadomość
http://www.manta.com.pl/pl/mid9703
aaa i bateria jest fajna, a to było dla mnie ważne \

ja też mam ochotę na mc flurra zlionem i polewą karmelową

współczuję... ja raz to przeżywałam w ciąży po świętach przez kilka dni... pomogło wtedy mydło i kiwi
żadne śliwki i inne rzeczy na mnie nie działały
Bateria najwazniejsza
Gdzie dorwaliscie tablet?w euro kupowaliscie po spacerku?
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 17:09   #4680
FlightlessBird
Zakorzenienie
 
Avatar FlightlessBird
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 17 421
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz.XII

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Bateria najwazniejsza
Gdzie dorwaliscie tablet?w euro kupowaliscie po spacerku?
tak, w Euro
no bateria mega ważna + oczywiście to żeby się nie zwieszał. No i wielkość wyświetlacza dla mnie też byłą ważna, bo bym na 7calowym długo nie umiała wysiedzieć a tu to nawet film mogę obejrzeć jak się uprę
__________________
II krechy - 10.08.2014


FlightlessBird jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-24 11:43:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.