Panny Młode 2017 cz. 9 ;) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 12:35   #2161
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez Key_b Pokaż wiadomość
Piękna inicjattwa, może się skuszę tylko bym musiała na adres w pl zamówić

Boska zapisałam sobie zdjęcie zapytam krawcowej w grudniu za ile by to uszyla, moze zaoszczędzisz

Ja bym chciała Marysie albo Franciszka

Aż się popłakałam, przypomniałam sobie moich pacjentów z oddziału co samotnie spedzali święta i umierali samotnie a po śmierci nagle pielgrzymki całej rodziny... ja zawsze do nich w wigilię szłam z opłatkiem żeby wiedzieli ze ktoś jest, mieli taką radość w oczach, nie do opisania!



U mojej siostry przed ślubem zmarł dziadek jeszcze byliśmy w żałobie ale slub się odbył bo dziadek by nie pozwolił odwołać pewnie. Na oltarzu na świecach były malutkie czarne wstążki na znak pamięci, ksiądz w intencjach poprosił o modlitwę za niego i Wtedy te świeczki same zgasly. To było takie magiczne trochę jakby on tam byl



Dzień dobry witam się z rana
Daj znać jak będziesz miała kosztorys
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
TŻ-ta tata zmarł jak mial 5 lat, brat TŻ tragicznie 5 lat temu. Ślub to dzień,w którym szczególnie brakuje bliskich,ale nie wyobrażam sobie czegoś takiego.. takie to na pokaz...
My pewnie w dzień ślubu, spotkamy się od razu po przebudzeniu i pojedziemy się pomodlić. Bez widzów i szopki. Tym bardziej,że i tak co niedzielę jeździmy. Ludzie lubią robić wszystko na pokaz. A robienie z takich rzeczy jest dla mnie niesmaczne.

Pomijając już fakt,że dla mnie widok wielkiej białej postaci na cmentarzu, jaką jest panna młoda byłby przerażający
Tez jestem zdania że kręcenie i fotografowanie młodej pary na cmentarzu to szopka
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
A zmarł Ci kiedyś ktoś naprawdę bliski?
Bo moim zdaniem łatwo się tylko mówi,że "jak się komuś zmarło to i tak mamy się bawić". Ja bardzo przeżywam takie rzeczy i mimo,że bym się starała to bym nie potrafiła się wyluzować, o tym nie myśleć i się bawić. I wiem,że większośc ludzi tak ma.
Dokładnie :-/

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 12:41   #2162
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Hej!
Dziś mam dzień wysyłania CV do Warszawy. Ciekawe, czy ktoś się odezwie...

Słyszałyście nowe informacje o Ewie Tylman? Prawdopodobnie nie żyje i stało się to przy udziale jej "niebieskiego" kolegi. Oczywiście na wizażu przez tydzień był on wzięty pod parasol ochronny... To samo bylo z matką Madzi z Sosnowca. Wizaż taki liberalny...
Warszawa to większe możliwości.

Tak musisz się cofnąć kilka postów wstecz Trochę mni to wszystko i tak niepokoi.. Rozbieżne zdania policji i prokuratury.. Chyba powinni ze sobą współpracować? To po co inne stanowiska przedstawiają?

A z Wasniewską to w ogóle był cyrki. Ta to była aktoreczka.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
wcześniej macie te śluby, u mnie zarezerwowana msza na 17.

Małgosia podobno te 500 zł ma się wliczać w dochód na osobę w rodzinie i wielu osobom przez to zabiorą zasiłek tak więc mówili w tv, że pis wyjdzie to wszystko na plus i jeszcze zaoszczędzą.
U mnie też,piona

Tylko,że zasiłek to zazwyczaj grosze,więc nie wiem czy PiS wyjdzie na plus. Raczej bardziej opłaca się to 500 zł.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:09   #2163
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ale to i tak jest jakaś paranoja Skąd oni wezmą takie pieniądze? Przecież dla rodzin,np z 4 dzieci to jest jak pensja,np matki. Chyba sobie nie zdają sprawy jak mogą zadłużyć państwo No,ale za wszelką cenę trzeba spełnić obietnice
Daje temu pół roku, później zaczną się problemy z wypłacalnością
Mają znowu zrobić większy podatek PIT dla osób które więcej zarabiają. Do tego juz zaczęli mówić że nie będzie tego dodatku dla osób zamożnych, i zarabiających więcej niż ileś tam/rok.
Cytat:
Napisane przez micia00 Pokaż wiadomość
my płacimy 220 za talerzyk za 2 dni (dzieci do 3 lat za darmo, powyzej 50%)

do tego ciasta, wodka i wiejski stol (1000zł)

no i dekoracja ale sale mam nową i na tyle ładną, ze planuję tylko jakieś kwiaty na stół i przystrojenie ściany za nami

na temat tego ile wódki jeszcze nie dyskutowaliśmy. ale mysle ze 0,5l na osobe to minimum. bo jeszcze bramki + TZ chce dawać gościom na odchodne... (chociaż może jak usłyszy kwotę to mu się odechce )
Uda wam się w 1tys zmieścić z wódka 0,5l/osobę, ciastem i stołem wiejskim? Ja obliczył ze na 100 osób sama wódka za 20zl wyniesie 1tys.
Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
wcześniej macie te śluby, u mnie zarezerwowana msza na 17.

Małgosia podobno te 500 zł ma się wliczać w dochód na osobę w rodzinie i wielu osobom przez to zabiorą zasiłek tak więc mówili w tv, że pis wyjdzie to wszystko na plus i jeszcze zaoszczędzą.
A no właśnie... jak ktoś ma zasiłek no to tak, bo zasiłek to ok 700-900zl/miesiąc. Ale zabierają ogólnie zasiłek jeśli i ojciec i mtaka na nim sa, czy tylko matce? pewnie każdemu i nikt na zasiłku nie będzie chciał tych 500zł/dziecko :p bo by im się to nie kalkulowało.
Ale na dziecko które juz się urodziło też czy tylko na te urodzone od wprowadzenia tego w życie?
Pewnie będzie tak dużo zastrzeżeń, że nikomu nie będzie się należało
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2015-12-02 o 13:11
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:15   #2164
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Mają znowu zrobić większy podatek PIT dla osób które więcej zarabiają. Do tego juz zaczęli mówić że nie będzie tego dodatku dla osób zamożnych, i zarabiających więcej niż ileś tam/rok.

Uda wam się w 1tys zmieścić z wódka 0,5l/osobę, ciastem i stołem wiejskim? Ja obliczył ze na 100 osób sama wódka za 20zl wyniesie 1tys.

A no właśnie... jak ktoś ma zasiłek no to tak, bo zasiłek to ok 700-900zl/miesiąc. Ale zabierają ogólnie zasiłek jeśli i ojciec i mtaka na nim sa, czy tylko matce? pewnie każdemu i nikt na zasiłku nie będzie chciał tych 500zł/dziecko :p bo by im się to nie kalkulowało.
Ale na dziecko które juz się urodziło też czy tylko na te urodzone od wprowadzenia tego w życie?
Pewnie będzie tak dużo zastrzeżeń, że nikomu nie będzie się należało
Mimo, że zamożni nie dostaną 500 zł na dziecko to i tak jest ogromna liczba dzieci na które trzeba bedzie zapłacić. No tak zabiorą bogatym,a dadzą biednym jakie to szlachetne
Micia podała cenę 1000 zł jedynie za stół wiejski.

Jesli chodzi o zasiłek,który zabiorą to mi się wydaje,że tutaj chodzi o zasiłek zwany "rodzinnym",nie np o kuroniówkę którą dostaję rodzic. A rodzinnego raczej nikt nie dostaje 900 zł
500 zł dostaną wszystkie dzieci nie tylko te,które urodzą się po wprowadzeniu w zycie.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:24   #2165
margaa
Rozeznanie
 
Avatar margaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 926
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Hejka

Czytałam kilka postów dalej o tej Ewie coś tu śmierdzi ;/
A co do alkoholu na łebka kurcze to ja nawet o tym nie myślałam tak naprawdę to nic nie załatwiłam może od następnego tygodnia coś ogarnę bo mam wolne.
__________________
Wszystko było takie, jakie być powinno, z tym tylko zastrzeżeniem, że nic nie było jak należy.
Esmeralda Weatherwax

margaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:31   #2166
micia00
Wtajemniczenie
 
Avatar micia00
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 956
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cene stolu nam powiedziala babka z sali. Zalatwia wszystko, my tylko bimber dajemy.







Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość

Uda wam się w 1tys zmieścić z wódka 0,5l/osobę, ciastem i stołem wiejskim? Ja obliczył ze na 100 osób sama wódka za 20zl wyniesie 1tys.
1000 za sam stol
micia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:32   #2167
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Warszawa to większe możliwości.

Tak musisz się cofnąć kilka postów wstecz Trochę mni to wszystko i tak niepokoi.. Rozbieżne zdania policji i prokuratury.. Chyba powinni ze sobą współpracować? To po co inne stanowiska przedstawiają?

A z Wasniewską to w ogóle był cyrki. Ta to była aktoreczka.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

U mnie też,piona

Tylko,że zasiłek to zazwyczaj grosze,więc nie wiem czy PiS wyjdzie na plus. Raczej bardziej opłaca się to 500 zł.
Nie podają rozbieżnych wersji, tylko prokuratorka, która była na konferencji prasowej musiała być bardziej ostrożna w tym co mówi. Chociaż w jednym momencie powiedziała "nie można powiedzieć jednoznacznie, że Ewa T. nie żyje, ze względu na wciąż prowadzone dochodzenie. Prowadzimy działania mające na celu znalezienie ciała." Z drugiego zdania wynika, że jednak wiadomo jaki jest finał sprawy...

Ogólnie okropna historia i pewnie jeszcze trochę potrwa zanim publicznie zostanie ujawnione co tak naprawdę się stało, ale najpierw muszą znaleźć zwłoki.

Co do tych 500zł to jestem bardzo przeciwna, mydlenie oczu i tyle.
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 13:37   #2168
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez micia00 Pokaż wiadomość
Cene stolu nam powiedziala babka z sali. Zalatwia wszystko, my tylko bimber dajemy.
To dość dużo. Nam też tyle zaśpiewała,ale wiem,że o wiele taniej da się to załatwić samemu.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:39   #2169
Dona94
Raczkowanie
 
Avatar Dona94
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 247
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
http://www.slubnaglowie.pl/produkt/k...884#ad-image-0
Suknia ładna,ale zdjęcia z cmentarza

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------



Nie wiedziałam,ze ona tak bardzo Ci się podoba To mój trzeci typ jeśli chodzi o suknię
tył ładny
Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
http://www.slubnaglowie.pl/produkt/s...877#ad-image-0

Hmm te piersi...
ale peemka fajna Ładne włosy.

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

http://www.slubnaglowie.pl/produkt/s...802#ad-image-0

Uwaga
piersi łądne, tez bym takie chciała a u 2 pmki te buty to koszmar

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;53657863]My nie bierzemy dekoratorów. Wszystko sami będziemy robić. [/QUOTE]
ja nie mam daru do dekoracji, ale chcemy dekoracje kosciołą i jakas delikatna na sali- cos za nami i na stoły

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
A no widzisz, my mamy wpisane 4 tys na noclegi, ale będzie znacznie mniej, co najmniej o połowę. Transport mamy wpisany 1tys bo chce też by bus nie tylko przywiózł ale i odwoził ludzi. Tort mamy wpisany 500zł i candy bar 500zł, ciast nie liczyliśmy jeszcze. Do tego wystrój sali 1tys i kościoła 500zł. Do tego alko parę tys. I jeszcze szampan na wejście nie połączony. Z takich dodatków uzbierało się ponad 11tys. :/ a jeszcze nie doliczyliśmy szampana i ciast. Za osobę mam 143zl.
Ile kosztujew cukierni średnio blacha ciasta?
u mnie za od 18 za kg mozna liczyc na jakas znizke albo od 45 za blache

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Dużo liczycie jak na jeden dzień wesela.
ja tez tak bede liczyc,jak zostanie to na chrzciny bedzie
Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Jeśli znajdziemy 0,5l dobrej wódki za mniej niz 20zl to kupimy 0,5l/głowę licząc ze przyjdzie 100 osób dorosłych. Do tego chcemy wino czerwone i białe parę butelek i max 1 skrzynkę piwa + szampan na wejście. Dlatego nie musimy mieć wódki tak dużo, bo mnóstwo osób u nas pije wino, pewnie jak będzie piwo to dużo osob wybierze też piwo, szczególnie jeśli będzie gorąco.
kolega tz kupował stocka w tym roku z hurtowni i płacił niecałe 19zł za 0,5l
__________________
Razem od 26.02.2010
Odliczamy czas do ślubu 17.06.2017
pozostało..
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20170617560214.html
czyli
http://s2.suwaczek.com/20170617570113.png
dni
Dona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:40   #2170
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

O rany no to jest kolosalna różnica oni w ofercie mają prawie 9 tys za foto plus video a z jakimiś bajerami typu dron, podziękowania dla rodziców itd naliczylam prawie 15 tys.
a czy kamerzysta mówił Wam jak długi będzie film? tutaj trwa godzinę. mi wydaje się to krótko, ale może się mylę :P
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:44   #2171
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez nniee Pokaż wiadomość
Nie podają rozbieżnych wersji, tylko prokuratorka, która była na konferencji prasowej musiała być bardziej ostrożna w tym co mówi. Chociaż w jednym momencie powiedziała "nie można powiedzieć jednoznacznie, że Ewa T. nie żyje, ze względu na wciąż prowadzone dochodzenie. Prowadzimy działania mające na celu znalezienie ciała." Z drugiego zdania wynika, że jednak wiadomo jaki jest finał sprawy...

Ogólnie okropna historia i pewnie jeszcze trochę potrwa zanim publicznie zostanie ujawnione co tak naprawdę się stało, ale najpierw muszą znaleźć zwłoki.

Co do tych 500zł to jestem bardzo przeciwna, mydlenie oczu i tyle.
To moim zdaniem wpadką było informowanie z grubej rury o tym od policji. Powinni powiedzieć,że najprawdopodobniej nie żyje. A tak wszystkie media zalalo stwierdzenie,że na pewno jest martwa.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 13:44   #2172
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

http://olx.pl/oferta/elegancka-sukni...tml#50a5014aa8
Nie potrzebujecie eleganckiej sukienki?
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:49   #2173
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Mimo, że zamożni nie dostaną 500 zł na dziecko to i tak jest ogromna liczba dzieci na które trzeba bedzie zapłacić. No tak zabiorą bogatym,a dadzą biednym jakie to szlachetne
Micia podała cenę 1000 zł jedynie za stół wiejski.

Jesli chodzi o zasiłek,który zabiorą to mi się wydaje,że tutaj chodzi o zasiłek zwany "rodzinnym",nie np o kuroniówkę którą dostaję rodzic. A rodzinnego raczej nikt nie dostaje 900 zł
500 zł dostaną wszystkie dzieci nie tylko te,które urodzą się po wprowadzeniu w zycie.
A rodzinny... nie doczytałam... ale wydaje mi się że tam będzie więcej kruczków
Cytat:
Napisane przez micia00 Pokaż wiadomość
Cene stolu nam powiedziala babka z sali. Zalatwia wszystko, my tylko bimber dajemy.
1000 za sam stol
Ok źle zrozumiałam ale tak, to trochę dużo za stół wiejski. Mi mieli załatwić za 300-500zł.
Cytat:
Napisane przez Dona94 Pokaż wiadomość
u mnie za od 18 za kg mozna liczyc na jakas znizke albo od 45 za blache

kolega tz kupował stocka w tym roku z hurtowni i płacił niecałe 19zł za 0,5l
No to ok 150zl za ciasta.... zobaczymy. Spojrzałam do naszej rozpiska i jednak mamy oddzielnie połączony alkohol na stoly, oddzielnie szampan, oddzielnie ciasta, candy bar i tort nie wiedziałam że już to wpisałam nie pamiętałam tego.
Myśleliśmy właśnie o stocku, ale zobaczymy bliżej ślubu bo brat TŻ coś mówił ze go po stocku strasznie głowa boli.

Robie właśnie obiad dostaliśmy od mamy TŻ mielone, wiec będę je smażyć no i gotuje ziemniaki
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:50   #2174
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez Dona94 Pokaż wiadomość

kolega tz kupował stocka w tym roku z hurtowni i płacił niecałe 19zł za 0,5l
Teraz to chyba niemożliwe.. Cena Stocka rzadko gdzie schodzi poniżej 21 zł.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:51   #2175
Caree678
Rozeznanie
 
Avatar Caree678
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 568
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
http://olx.pl/oferta/elegancka-sukni...tml#50a5014aa8
Nie potrzebujecie eleganckiej sukienki?
Oj przepiękna chyba się zastanowię XD
A co do tego ze u nas się wcześnie zaczyna wesele bo ok 13. O 12 zazwyczaj jest ślub. Takie zwyczaje na śląsku. Moi znajomi też mieli w tej sali co my planujemy i nie zabrakło im wódki a nawet zostało, a rodzina taka bardzo imprezowa więc nie pili mało. Dlatego zupełnie się nie martwię że zabraknie. Wydaje mi się że 0,7 na parę to zdecydowanie wystarczy. Wiadomo że jeszcze będzie stół z kolorowymi alkoholem ale nie jakiś duży
Caree678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:51   #2176
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
http://olx.pl/oferta/elegancka-sukni...tml#50a5014aa8
Nie potrzebujecie eleganckiej sukienki?
Hmm no cóż dla każdego co innego jest eleganckiego Ciekawa tyko jestem na jaką inną okazję można ją założyć-bal przebierańców?
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:53   #2177
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez Caree678 Pokaż wiadomość
Oj przepiękna chyba się zastanowię XD
A co do tego ze u nas się wcześnie zaczyna wesele bo ok 13. O 12 zazwyczaj jest ślub. Takie zwyczaje na śląsku. Moi znajomi też mieli w tej sali co my planujemy i nie zabrakło im wódki a nawet zostało, a rodzina taka bardzo imprezowa więc nie pili mało. Dlatego zupełnie się nie martwię że zabraknie. Wydaje mi się że 0,7 na parę to zdecydowanie wystarczy. Wiadomo że jeszcze będzie stół z kolorowymi alkoholem ale nie jakiś duży
A jak ze Śląska to rozumiem czemu tak wcześnie. Mam rodzinę w Rybniku więc pamiętam, że u was jest inaczej
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:54   #2178
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość

Myśleliśmy właśnie o stocku, ale zobaczymy bliżej ślubu bo brat TŻ coś mówił ze go po stocku strasznie głowa boli.

Robie właśnie obiad dostaliśmy od mamy TŻ mielone, wiec będę je smażyć no i gotuje ziemniaki
A tam co człowiek to inna wódka. Wszystkim się nie dogodzi. Ja przyznam szczerze,że Stocka bierzemy ze względu, że i ja i TŻ ją lubimy najbardziej-to znaczy nie chorujemy po niej na drugi dzień. I jeszcze nie trafiliśmy na taką, która paliłaby,ale podobno ją też już podrabiają. Bo Wyborową piłam kilka razy i raz była bardzo dobra,a drugim razem już strasznie paliła.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:54   #2179
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Hmm no cóż dla każdego co innego jest eleganckiego Ciekawa tyko jestem na jaką inną okazję można ją założyć-bal przebierańców?
No jak to na jaką okazję znalazłam ją w kategorii suknie ślubne
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 13:54   #2180
Dona94
Raczkowanie
 
Avatar Dona94
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 247
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
A rodzinny... nie doczytałam... ale wydaje mi się że tam będzie więcej kruczków

Ok źle zrozumiałam ale tak, to trochę dużo za stół wiejski. Mi mieli załatwić za 300-500zł.

No to ok 150zl za ciasta.... zobaczymy. Spojrzałam do naszej rozpiska i jednak mamy oddzielnie połączony alkohol na stoly, oddzielnie szampan, oddzielnie ciasta, candy bar i tort nie wiedziałam że już to wpisałam nie pamiętałam tego.
Myśleliśmy właśnie o stocku, ale zobaczymy bliżej ślubu bo brat TŻ coś mówił ze go po stocku strasznie głowa boli.

Robie właśnie obiad dostaliśmy od mamy TŻ mielone, wiec będę je smażyć no i gotuje ziemniaki
i do tego buraczki czerwone ale z tym ciastem to u mnie takie ceny w lubelszczyźnie
__________________
Razem od 26.02.2010
Odliczamy czas do ślubu 17.06.2017
pozostało..
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20170617560214.html
czyli
http://s2.suwaczek.com/20170617570113.png
dni
Dona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:56   #2181
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Szybka relacja - wideo to młody bardzo sympatyczny facet, konkretny, z wieloma fajnymi pomysłami umowa podpisana za 1,5 godziny spotkanie z foto
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:56   #2182
Dona94
Raczkowanie
 
Avatar Dona94
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 247
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Teraz to chyba niemożliwe.. Cena Stocka rzadko gdzie schodzi poniżej 21 zł.
mozliwe bo z hurtowni nie ze sklepu i duza ilosc była to jeszcze na jakas nizke mozna liczyc bo brali ponad 200 butelek
__________________
Razem od 26.02.2010
Odliczamy czas do ślubu 17.06.2017
pozostało..
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20170617560214.html
czyli
http://s2.suwaczek.com/20170617570113.png
dni
Dona94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:57   #2183
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;53667593]Szybka relacja - wideo to młody bardzo sympatyczny facet, konkretny, z wieloma fajnymi pomysłami umowa podpisana za 1,5 godziny spotkanie z foto [/QUOTE]

Gratulację
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:58   #2184
Key_b
Zadomowienie
 
Avatar Key_b
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 270
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Daj znać jak będziesz miała kosztorys

Tez jestem zdania że kręcenie i fotografowanie młodej pary na cmentarzu to szopka

Dokładnie :-/

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
Dam znać na pewno
Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
O rany no to jest kolosalna różnica oni w ofercie mają prawie 9 tys za foto plus video a z jakimiś bajerami typu dron, podziękowania dla rodziców itd naliczylam prawie 15 tys.
a czy kamerzysta mówił Wam jak długi będzie film? tutaj trwa godzinę. mi wydaje się to krótko, ale może się mylę
Ile?! Masakra 15 tys to ja daje za sale na 120 osób
Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
http://olx.pl/oferta/elegancka-sukni...tml#50a5014aa8
Nie potrzebujecie eleganckiej sukienki?
Biere! !!!!
__________________
14.02.14->03.10.15->16.04.17...

"Na wspólna radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K.I.Gałczyński
Key_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 13:58   #2185
Edithh_21
Zakorzenienie
 
Avatar Edithh_21
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 5 825
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Właśnie ostatnio zapytałam kasjerkę w biedronce czy mają jakieś rabaty na wódkę jeżeli kupuje jej się dużo, ale powiedziała, że nie.
__________________
Dream it.
Wish it.
Do it.
Edithh_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 14:00   #2186
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez Edithh_21 Pokaż wiadomość
No jak to na jaką okazję znalazłam ją w kategorii suknie ślubne
No,ale pani tam napisała,że nadaje się też na inne okazje,więc umieram z ciekawości jakie

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Dona94 Pokaż wiadomość
mozliwe bo z hurtowni nie ze sklepu i duza ilosc była to jeszcze na jakas nizke mozna liczyc bo brali ponad 200 butelek
Ale teraz nawet w hurtowni jest taka cena Stocka,ja nie mówię o cenie sklepowej.
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 14:02   #2187
Caree678
Rozeznanie
 
Avatar Caree678
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 568
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez Key_b Pokaż wiadomość
Dam znać na pewno

Ile?! Masakra 15 tys to ja daje za sale na 120 osób

!
Dokładnie strasznie dużo jeszcze takiej kwoty nie słyszałam. Poszukaj gdzie indziej. A Mają swoją stronę? Wyślij nam poogladamy czy warto
Caree678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 14:32   #2188
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

U mnie na sali stół wiejski przy naszej liczbie gości 2400 zł
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 14:33   #2189
Caree678
Rozeznanie
 
Avatar Caree678
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 568
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
U mnie na sali stół wiejski przy naszej liczbie gości 2400 zł
U nas wiejski stół jest liczony 10zl od osoby ale oprócz tych standardowych rzeczy które tam są, to wchodzi jeszcze szynka i coś tam jeszcze na ciepło czyli taka kolejna kolacja
Caree678 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 14:38   #2190
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Panny Młode 2017 cz. 9 ;)

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
U mnie na sali stół wiejski przy naszej liczbie gości 2400 zł
I płacicie tyle czy sami robicie?
Co jest u Was stołem wiejskim?
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-17 18:07:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.