Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII ! - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-23, 12:38   #4621
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

dembi nie wiem, czy dobry ale wygląda nieziemsko - moje wypieki - aaaa w ogóle to dostałam książkę Pani Świątkowskiej z bloga moje wypieki - PRZEPIĘKNE ZDJĘCIA!!!

Odpiszę troszkę później, bo firankę muszę poprawić na drugą, bo mi się nie podoba ta co wisi!
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 13:18   #4622
zosix90
Raczkowanie
 
Avatar zosix90
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 94
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Na wszelki wypadek, jeśli już nie wejdę w najbliższym czasie na forum, wesołych świąt dziewczyny!
__________________
Razem od 11.06.2012
Zaręczyny 24.12.2014


STOP PRZEMOCY WOBEC ZWIERZĄT
zosix90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 13:20   #4623
roksiaczekk05
Raczkowanie
 
Avatar roksiaczekk05
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 99
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Mi zostało już tylko:

1. Upiec ciasto marchewkowe

2. Spakować pierniczki i prezent dla mamy

3. Umyć drzwi w pokojach

4. Wykąpać psa i przeprać jego koce, zabawki, obrożę itd

5. I jutro odkurzanie i mycie podłóg (bo z psem w domu tego nigdy za wiele )

W międzyczasie pójdę pomóc jeszcze babci

Wieczorem jak będzie czas to dodam zdjęcie choinki Teraz zbieram tyłek z kanapy i ruszam z pieczeniem!
roksiaczekk05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 13:21   #4624
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

melduję:
- mięso na święta zrobione, a kaczka jutro
- kapusta z grzybami się gotuje,
- ciasto 3 bit zrobione jeszcze tylko jutro bitą śmietanę do tego zrobić
- sernik gotowy,
- biszkopt do jednego ciasta zrobiony, niedługo galaretka będzie gotowa a śmietana jutro

jest dobrze
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 13:24   #4625
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
Powodzenia i bezpiecznej podróży!
Udało się dotrzeć bezpiecznie Dziękuję

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
A jakie macie plany na Sylwestra? My będziemy w domu, z pieskami, wpadają znajomi na wieczór gier planszowych
Nie mamy z mężem żadnych planów. Nawet nie chce mi się nigdzie wychodzić. Jestem tak zmęczona, że nie wiem kiedy zregeneruję siły. Ciągle w biegu, wszystko na szybko. Mam ochotę spędzić ten wieczór tylko z mężem, przy winie i obejrzeć jakiś koncert w tv.

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Macie jakies postanowienia noworoczne? Ja chcę więcej czasu spedzać z męzem i chociaz raz w miesiącu, gdzies z nim wyjść i pozbyć sie starych aut gratów i kupić sobie jakies 1 porządne
Chciałabym mniej pracować, w sensie: mniej godzin. Więcej czasu dla siebie, na książki, na relaks

Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
No i mamy piękną choinkę (sorki, za igły na podłodze - zdjęcie było robione w euforii zaraz po ubieraniu w niedzielę)
Jaka ładna!



My już z mężem mamy ogarnięty cały dom, zrobione zakupy świąteczne, popakowane prezenty Nawet kieckę byłam sobie kupić na jutro Z tą kiecką to wyszło tak, że przywiozłam sobie specjalnie spódniczkę na kolację Wigilijną, taką odświętną i w ogóle, dzisiaj patrzę a ona ma jakąś plamę. Wyprałam ale nie zeszło. No i byłam zmuszona pójść sobie coś kupić Widziałam śliczne spódniczki ale wszystko za duże
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:25   #4626
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny !!!!

Powróciła córa marnotrawna! ;-) atmosfera widzę fajniejsza, ujmę to tak: świąteczna (dembi wie o co chodzi) ;-)

Podczytywałam Was i macie przecudne choinki!!!
Sugarfree Twoje psy wymiatają! Cuda!!!
My nie mamy psiaków bo Nas prawie nie ma w domu.
Od jutra mam Wolne:-D do 4 stycznia!
Dziś zdarzylam tylko zrobić sobie hybrydy na stopach na czerwony świąteczny kolor!
Jutro plan:
Wstać!
Poprać firanki
Umyć 2 okna
Odkurzyc
Umyć podłogi
Upiec piernik z marcepanem i śliwkami
Upiec sernikomakowce w postaci babeczek
Odświeżyć pościel

Dostałam z 5 kg boczniakow więc jeszcze z tym mam roboty!

W H&Y promocję dokupiłam jeszcze patere że św. Mikołajem, podkładki w gwiazdki, kubek ciastek Mężowi, gwiazdki do na klejenia, ramkę Love na zdjęcia i choinkę na wkład do palenia świeczek.

Ufff..się rozpisałam.
No poprostu żyć nie umierać
O rzesz, trochę dużo. Trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
Sporo, sporo wielka siostro
nie możesz chyba bez nas żyć, co?


Sorry. Mówiłam, że mąż wino kupił?
stłasznie dobłe

dobranoc
Oj Kochana to widzę że już nie karmisz? Mnie na razie piwo bezalkoholowe pozostaje


Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Zrobilam pierniki na razie udekorowalam tylko kilka, ale i tak sie jaram Załącznik 6108871
Ale cudne


Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość
a dziękuję, po winku wszystko ok

zleciało, poczuję pewnie jutro jak pojedziemy do rodziców i teściów, choinki będą, prezenty, szaleństwo młodego - zupełnie wyjątkowe święta.
żeby nie było słodkopierdząco, ząbkuje i ma katar :P
O patrz nie wiedziałam że to idzie w parze U mnie w zeszłym tygodniu też ząb z katarem


Kończę sernik na zimno i sałatkę Jeszcze tylko doprawię barszcz i z żarcia finito na dziś Trza się tylko spakować na wyjazd.
Dzisiaj jeszcze cieplej (11 stopni) i leje
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:29   #4627
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Czuję! Wreszcie od kilku dni czuję Dziś zrobiłam z mamą pierogi i uszka, teraz tylko pieczenie.
Jeszcze mnie rozłożyły comiesięczne kobiece dolegliwości i jestem półżywa, a jeszcze babcię muszę do lekarza zawieźć i parę rzeczy dokupić.

Sugarfree, jakiego obiektywu użyłaś do ostatnich zdjęć? Nie mogę wejść w Twojego bloga w stopce, dobry jest adres podany?

Canon 50mm f/1.4 Jak klikam to mnie przenosi na bloga, nie wiem dlaczego u Ciebie nie działa Sprobuj wpisać myheartchakra .pl, mam nadzieję, że się uda...

Już jestem po pracy Teraz trochę uporządkuję w domu i czekam na męża aż wróci z pracy i jedziemy na święta Jeszcze z psami pobiegałam, bo mam postanowienie noworoczne - biegać przynajmniej 3 razy w tygodniu, bardzo chciałabym potrafić robić przynajmniej 15 minut biegania bez przerwy.
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 15:30   #4628
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Melduję, że plan na dziś wykonany w 50% - niestety muszę harować jeszcze w biurze i jeszcze klienta mam za chwilę...
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 16:43   #4629
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Jakbym czytała o mnie i o moim bracie
Hehehe...my tez tak z bratem robilismy corka dzisiaj dostala na sniadanie bigosu i byla przeszczesliwa







Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
No przecież pisałam kiedyś, że właściwie drzewo do chałupy targam To i tak jest wersja okrojona - miałam tego więcej


Mój pies gubi podszerstek na potęgę, mogę latać z miotłą milion razy dziennie, a i tak wszędzie kłaki znajduję Od jakiegoś czasu nawet unikam czarnych ubrań, bo chyba wpędziłabym się w nerwicę podczas obierania się z sierści

Od 2 lat mieliśmy w salonie wielką sztuczną choinkę, ale ostatnio byłam z tatą na poszukiwaniu żywej choinki do salonu rodziców i wpadł mi w oko jeden cięty świerk Próbowałam się mu oprzeć (albo raczej udawałam, że się opieram ), ale w końcu zagościł w naszym mieszkaniu Choinka stoi od wczoraj ubrana, a ja mam dodatkową radochę, bo to chyba najintensywniej pachnący świerk jaki dotąd miałam
Piekna






Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Heloł, heloł!!! Czy któraś z was ma juz wolne? BO JA MAM!!!!!!!!!!!!!!!

Na 9.15 miałam szkolna wigilie, było całkiem fajnie potem pognałam na korepetycje (niestety jeszcze mialam zalegle ), nastepnie spadło mi ciśnienie i ledwo dojechalam do domu ( Dzieki Ci Boziu za automat ), ogarnęłam kurze i odkurzyłam ( watek zrzucania futra ), kolejne korki z dziewczęciem, które na wszystko odpowiada TAK, NIE, NIE PAMIETAM, NIE LUBIE ITP. w między czasie uciełam drzemke, bo bym spadła z fotela a teraz delektuje się WOLNYM
Nowe zasłonki i obrus własnie sie przepłukały wieć laba na całego

Plan działania na jutro:
1/ zagniesc ciasto drożdzowe na makowca
2/ zrobić marchewkowe mufinki a`la reniferki
3/ dokończyć makowce
4/ zrobić jablecznik z mascarpone
5/ zrobić polewe do piernika staropolskiego
6/ wstawić barszczyk
7/ polukrować makowce
8/ zmienic pościel w sypialni i zasłonki
9/nakarmic zólwia i mu posprzatać
10/umyć łazienke i kibelek
11/ zmienic psu chodniczek pod miskami
12/ oczywiscie odkurzyc
wszystko przy akompaniamencie świątecznych piosenek

Nie kupiłam nowej zastawy bo nie było nic fajnego. Zobacze po swietach na wyprzedazach

Macie jakies postanowienia noworoczne? Ja chcę więcej czasu spedzać z męzem i chociaz raz w miesiącu, gdzies z nim wyjść i pozbyć sie starych aut gratów i kupić sobie jakies 1 porządne
Ja chce regularnie biegac... ogolnie chodze na silownie i biegam na biezni ale wolalabym w terenie





Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość

No i mamy piękną choinkę (sorki, za igły na podłodze - zdjęcie było robione w euforii zaraz po ubieraniu w niedzielę)
Piekna i sliczny stojak







Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa




Canon 50mm f/1.4 Jak klikam to mnie przenosi na bloga, nie wiem dlaczego u Ciebie nie działa Sprobuj wpisać myheartchakra .pl, mam nadzieję, że się uda...

Już jestem po pracy Teraz trochę uporządkuję w domu i czekam na męża aż wróci z pracy i jedziemy na święta Jeszcze z psami pobiegałam, bo mam postanowienie noworoczne - biegać przynajmniej 3 razy w tygodniu, bardzo chciałabym potrafić robić przynajmniej 15 minut biegania bez przerwy.
Psiaki cudne masz ja tez chce zaczac biegac ..


Ja dzisiaj mialam wolne ale jeszcze jutro do pracy musze...

Z dzieciakami zrobilismy salatke...zrobilam juz zupe grzybowa na jutro i kapuste z grzybami...i sledziki...
Jutro jak wroce z pracy to tylko rybke i sos musze zrobic..

A dzisiaj musze jeszcze prezenty dla synka spakowac, bo znalazlam jeszcze fajne puzzle ktore musialam kupic..


Dzieciaki poszly mi juz do lozek bo nie moga sie doczekac jutrzejszego dnia :P
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 17:20   #4630
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Dziękuję za komplementy co do naszej choinki!

Nie cytuję, bo czasu brak... Sernik w trakcie, owoce suszone się moczą. Mąż patroszy rybę. Dzisiaj muszę jeszcze upiec muffiny, dokończyć sernik. Może ugotować jarzyny na sałatkę, poprasować rzeczy (m.in. obrus świąteczny) i odgruzować kuchnię...
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 17:23   #4631
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość



Psiaki cudne masz ja tez chce zaczac biegac ..

Dziękuję Ja w zeszłym tygodniu zaczęłam, robię wg planu Teraz pewnie wyrwę się z psami w pierwszy dzień świąt - powiem, że z psiakami biega się duużo fajniej, bo i tak muszę z nimi wyjść i tak

Nie wiem na ile uda mi się do Was jutro zajrzeć, więc wysyłam wirutalne dobre myśli w Waszą stronę, chciałabym, żebyście byli w stanie przeżyć te święta tak, jak sobie zażyczycie. Wielka buźka! I dzięki za wspólne oczekiwania

__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 17:39   #4632
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
Dziękuję za komplementy co do naszej choinki!

Nie cytuję, bo czasu brak... Sernik w trakcie, owoce suszone się moczą. Mąż patroszy rybę. Dzisiaj muszę jeszcze upiec muffiny, dokończyć sernik. Może ugotować jarzyny na sałatkę, poprasować rzeczy (m.in. obrus świąteczny) i odgruzować kuchnię...
do kompotu z suszu? bo ja własnie nie wiem czy mam je moczyć i jak? gdzieś czytałam ze najpierw wrzątkiem przepłukać i poźniej do garnka z przegotowaną zimną wodą włożyć na parę godzin do garnka a pozniej w tej samej wodzie gotować.
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 17:44   #4633
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Walcze z ciasteczkami. Kupiłam jakąś inną mąkę i nie są tak ładne jak zawsze, ale za to pyszne Jeszcze trochę półksiężycy orzechowych muszę napiec, a potem zdobię
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 18:13   #4634
IwonaMazury
Rozeznanie
 
Avatar IwonaMazury
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 694
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

hejka dziewczyny grypa mnie rozkłada masakra , ale daje radę dom ogarnięty na jutro tylko podłogi , ciasta upieczone na jutro tylko te na zimno , prezenty spakowane i odpoczywam przed jutrem , teraz mam wrażenie że to wszystko za szybko uciekło aż trudno uwierzyć że to już jutro .
IwonaMazury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 18:16   #4635
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Zostały same przyjemności Wszystko posprzątane, choinka wycięta i ubrana ( jest CU DO WNA, zajmuje pół salonu, niestety przez pogodę dużo robaczków przyniosła do domu)

Zostało:
- upiec ciasteczka z dziurką(jutro, bo gęś siedzi 5h )
- zapakować prezenty (jutro)
- Pokroić warzywa na sałatkę (dziś)
- wypić grzańca i spróbować po kawałku każdego wypieku świątecznego (teraz)

Jeszcze święta się nie zaczęły, a ja już chodzę objedzona przez te zapachy
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 19:51   #4636
mika93
Zadomowienie
 
Avatar mika93
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Puck
Wiadomości: 1 003
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Kochane życzę Wam Wesołych Świąt Już chyba nie zdążę zajrzeć do jutra, w południe wyjeżdżamy do teściów. Ale zabieram kompa więc będę trzymać rękę na pulsie Chwalcie się potem prezentami
__________________
CBT
mika93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 20:19   #4637
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez zosix90 Pokaż wiadomość
Na wszelki wypadek, jeśli już nie wejdę w najbliższym czasie na forum, wesołych świąt dziewczyny!
Dzięki, wzajemnie

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Udało się dotrzeć bezpiecznie Dziękuję


Nie mamy z mężem żadnych planów. Nawet nie chce mi się nigdzie wychodzić. Jestem tak zmęczona, że nie wiem kiedy zregeneruję siły. Ciągle w biegu, wszystko na szybko. Mam ochotę spędzić ten wieczór tylko z mężem, przy winie i obejrzeć jakiś koncert w tv.


Chciałabym mniej pracować, w sensie: mniej godzin. Więcej czasu dla siebie, na książki, na relaks


Jaka ładna!



My już z mężem mamy ogarnięty cały dom, zrobione zakupy świąteczne, popakowane prezenty Nawet kieckę byłam sobie kupić na jutro Z tą kiecką to wyszło tak, że przywiozłam sobie specjalnie spódniczkę na kolację Wigilijną, taką odświętną i w ogóle, dzisiaj patrzę a ona ma jakąś plamę. Wyprałam ale nie zeszło. No i byłam zmuszona pójść sobie coś kupić Widziałam śliczne spódniczki ale wszystko za duże

No to super, że cali i zdrowi Brawo, że ogarneliście wszystko w tak krótkim czasie

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość

Już jestem po pracy Teraz trochę uporządkuję w domu i czekam na męża aż wróci z pracy i jedziemy na święta Jeszcze z psami pobiegałam, bo mam postanowienie noworoczne - biegać przynajmniej 3 razy w tygodniu, bardzo chciałabym potrafić robić przynajmniej 15 minut biegania bez przerwy.
Super postanowienie, ruch to zdrowie


[QUOTE=sugarfreeee;5389316 9]Dziękuję Ja w zeszłym tygodniu zaczęłam, robię wg planu Teraz pewnie wyrwę się z psami w pierwszy dzień świąt - powiem, że z psiakami biega się duużo fajniej, bo i tak muszę z nimi wyjść i tak

Nie wiem na ile uda mi się do Was jutro zajrzeć, więc wysyłam wirutalne dobre myśli w Waszą stronę, chciałabym, żebyście byli w stanie przeżyć te święta tak, jak sobie zażyczycie. Wielka buźka! I dzięki za wspólne oczekiwania


Dziekuję i też najlepszego na święta i na Nowy Rok

Ogarnęłam wszystko najdłużej mi zeszło na ciastach: makowiec cos mi sie przesuszył ale za to piernik staropolski to hit!!! Jest boski, juz wiem, że będzie co roku u mnie tyle sie tych slodkowsci napróbowałam, że aż mnie zemdliło i nie zjadalam obiadu
Sypialnie mam bajkową piekna nowa pościel i zasłony robią niesamowity klimat i jeszcze mam na sobie nowa pizamke z ciastkiem tak mam ładnie w kazdym pokoju, że aż nie wiem, gdzie mam siedzieć


Plan na jutro:

1/ bardzo intensywne cardio (żeby troche spalic kalorii na zapas)
2/ maseczka, brwi, włosy, paznokcie
3/spacer z psem tez intensywny (kolejne kalorie)
4/odkurzyć (pies )
5/ rozstawić stół, wyprasować obrus, nakryć do stołu
6/ przygotować jedzonko
7/ 17.00 Wigilia

Wciąż nie wierzę, że to juz jutro
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 20:32   #4638
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dziękuję Ja w zeszłym tygodniu zaczęłam, robię wg planu Teraz pewnie wyrwę się z psami w pierwszy dzień świąt - powiem, że z psiakami biega się duużo fajniej, bo i tak muszę z nimi wyjść i tak

Nie wiem na ile uda mi się do Was jutro zajrzeć, więc wysyłam wirutalne dobre myśli w Waszą stronę, chciałabym, żebyście byli w stanie przeżyć te święta tak, jak sobie zażyczycie. Wielka buźka! I dzięki za wspólne oczekiwania

Ojej jaki uścisk



Kiedy to zleciało?


Wesołych i spokojnych świąt

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 20:35   #4639
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny grypa mnie rozkłada masakra , ale daje radę dom ogarnięty na jutro tylko podłogi , ciasta upieczone na jutro tylko te na zimno , prezenty spakowane i odpoczywam przed jutrem , teraz mam wrażenie że to wszystko za szybko uciekło aż trudno uwierzyć że to już jutro .
Ojej, zdrówka!!!

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Kochane życzę Wam Wesołych Świąt Już chyba nie zdążę zajrzeć do jutra, w południe wyjeżdżamy do teściów. Ale zabieram kompa więc będę trzymać rękę na pulsie Chwalcie się potem prezentami
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dziękuję Ja w zeszłym tygodniu zaczęłam, robię wg planu Teraz pewnie wyrwę się z psami w pierwszy dzień świąt - powiem, że z psiakami biega się duużo fajniej, bo i tak muszę z nimi wyjść i tak

Nie wiem na ile uda mi się do Was jutro zajrzeć, więc wysyłam wirutalne dobre myśli w Waszą stronę, chciałabym, żebyście byli w stanie przeżyć te święta tak, jak sobie zażyczycie. Wielka buźka! I dzięki za wspólne oczekiwania

Dzięki i dla Was wszystkiego dobrego, niech święta będą rodzinne, cudowne, magiczne a Wam spełniają się wszystkie marzenia!:smikol aj2:

Na jutro duużo planów... Ok. 15 przyjadą moi rodzice (zostają u nas na noc), teściowie i mój brat z żoną przyjadą na 18 (tak zaplanowaliśmy kolację). Mam nadzieję, że damy sobie ze wszystkim radę, trochę się denerwuję, że coś nie wyjdzie... Nie mam jeszcze wprawy w byciu gospodynią tego typu imprez. Zrobiliśmy listę rzeczy do zrobienia jutro, na szczęście mój mąż się bez łaski "angażuje" także wiele rzeczy robimy wspólnie lub się dzielimy.

Trzymajcie kciuki żebyśmy dali radę gospodarzyć na Wigilii!
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 20:51   #4640
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Udało mi się jeszcze dorwać kompa.

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Zrobilam pierniki na razie udekorowalam tylko kilka, ale i tak sie jaram Załącznik 6108871
Piękne!

Cytat:
Napisane przez Northpole Pokaż wiadomość

ale ciepło na dworze, ktoś mówił o temperaturach do 5 stopni?
chyba nie w tym roku
U mnie dzisiaj było +15. Popylałam w samym sweterku.

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro wigilia, czujecie? Bo ja nie
Nie wiem kiedy to zleciało.
Cytat:
Napisane przez zosix90 Pokaż wiadomość
Na wszelki wypadek, jeśli już nie wejdę w najbliższym czasie na forum, wesołych świąt dziewczyny!
Wesołych!

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
My już z mężem mamy ogarnięty cały dom, zrobione zakupy świąteczne, popakowane prezenty Nawet kieckę byłam sobie kupić na jutro Z tą kiecką to wyszło tak, że przywiozłam sobie specjalnie spódniczkę na kolację Wigilijną, taką odświętną i w ogóle, dzisiaj patrzę a ona ma jakąś plamę. Wyprałam ale nie zeszło. No i byłam zmuszona pójść sobie coś kupić Widziałam śliczne spódniczki ale wszystko za duże
Próbowałaś mydełka beckmanna?

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość

Nie wiem na ile uda mi się do Was jutro zajrzeć, więc wysyłam wirutalne dobre myśli w Waszą stronę, chciałabym, żebyście byli w stanie przeżyć te święta tak, jak sobie zażyczycie. Wielka buźka! I dzięki za wspólne oczekiwania
Pięknych Świąt!

Cytat:
Napisane przez IwonaMazury Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny grypa mnie rozkłada masakra , ale daje radę dom ogarnięty na jutro tylko podłogi , ciasta upieczone na jutro tylko te na zimno , prezenty spakowane i odpoczywam przed jutrem , teraz mam wrażenie że to wszystko za szybko uciekło aż trudno uwierzyć że to już jutro .
Zdrowiej!

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Kochane życzę Wam Wesołych Świąt Już chyba nie zdążę zajrzeć do jutra, w południe wyjeżdżamy do teściów. Ale zabieram kompa więc będę trzymać rękę na pulsie Chwalcie się potem prezentami
Dziękujemy! Cieszcie się bliskimi!

Cytat:
Napisane przez martaw_mw Pokaż wiadomość
Na jutro duużo planów... Ok. 15 przyjadą moi rodzice (zostają u nas na noc), teściowie i mój brat z żoną przyjadą na 18 (tak zaplanowaliśmy kolację). Mam nadzieję, że damy sobie ze wszystkim radę, trochę się denerwuję, że coś nie wyjdzie... Nie mam jeszcze wprawy w byciu gospodynią tego typu imprez. Zrobiliśmy listę rzeczy do zrobienia jutro, na szczęście mój mąż się bez łaski "angażuje" także wiele rzeczy robimy wspólnie lub się dzielimy.

Trzymajcie kciuki żebyśmy dali radę gospodarzyć na Wigilii!
Dobrze będzie!
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 21:07   #4641
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

karolinaaa92 dzięki!

Zapomniałam napisać, że się jaram Idę do pracy dopiero za 15 dni!!! 7 stycznia
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 21:12   #4642
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Marta, ale Ci dobrze!
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 22:04   #4643
martaw_mw
Rozeznanie
 
Avatar martaw_mw
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 783
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Marta, ale Ci dobrze!
O tak- sama sobie zazdroszczę
martaw_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 22:23   #4644
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez roksiaczekk05 Pokaż wiadomość
Mi zostało już tylko:

1. Upiec ciasto marchewkowe

2. Spakować pierniczki i prezent dla mamy

3. Umyć drzwi w pokojach

4. Wykąpać psa i przeprać jego koce, zabawki, obrożę itd

5. I jutro odkurzanie i mycie podłóg (bo z psem w domu tego nigdy za wiele )

W międzyczasie pójdę pomóc jeszcze babci

Wieczorem jak będzie czas to dodam zdjęcie choinki Teraz zbieram tyłek z kanapy i ruszam z pieczeniem!
Myślałam, że tylko ja zawsze przy porządkach świątecznych piorę także psa, ale widzę, że większość z nas Mój właśnie śpi w kocyku i odpoczywa po kąpielowych szaleństwach

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Canon 50mm f/1.4 Jak klikam to mnie przenosi na bloga, nie wiem dlaczego u Ciebie nie działa Sprobuj wpisać myheartchakra .pl, mam nadzieję, że się uda...
Tak coś czułam, właśnie poluję na ten obiektyw. Piękne zdjęcia
A blog teraz ze stopki działa, nie wiem czemu wcześniej nie chciał "pójść"

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
Hehehe...my tez tak z bratem robilismy corka dzisiaj dostala na sniadanie bigosu i byla przeszczesliwa
My do tej pory to robimy, a oboje jesteśmy już od dawna dorośli

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
Ja chce regularnie biegac... ogolnie chodze na silownie i biegam na biezni ale wolalabym w terenie
Ja też chciałabym zacząć biegać. Jakiś czas temu wygrałam bony do sklepu sportowego na kolekcję do biegania, kupiłam w niedzielę świetne buty i kurtkę, więc mam pretekst, żeby zacząć

Dziękuję za życzenia od Was i w razie czego też Wam wszystkim życzę szczęśliwych, spokojnych i pięknych świąt! Cudownej, rodzinnej atmosfery, bez nerwów i stresu
I także dziękuję za wspólne oczekiwanie! Było świetnie z Wami dzielić miłość do Bożego Narodzenia! Mam nadzieję, że niedługo znów zaczniemy odliczać i że za rok spotkamy się w tym samym towarzystwie
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 22:42   #4645
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

O matko. W końcu wyszłam z kuchni ! Ale zrobiłam dzisiaj to co planowałam zrobić jutro. Cieszę się jak dziecko



Jutro jeszcze trochę doprasuję, dosprzątam, dopakuję prezenty, które jeszcze nabyłam. Wyszłam z kuchni i patrzę a tu krzak jeszcze nieubrany. Luzik, to jutro
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-24, 08:27   #4646
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !



W końcu wigilia, a ja nie wiem co ze sobą zrobić. Jakaś poddenerwowana od rana jestem. Posiedzę chwilę na wizażu i lecę do kuchni.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-24, 08:47   #4647
GiveSmile
Przyczajenie
 
Avatar GiveSmile
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 22
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Również chcę Wam złożyć życzenia Wesołych Świąt, pięknie przeżytych w gronie najbliższych osób.

U mnie święta smutne bo 2 dni temu pożegnaliśmy bliską nam osobę
podczytywanie Was trochę podniosło na duchu
GiveSmile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-24, 08:55   #4648
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez GiveSmile Pokaż wiadomość
Również chcę Wam złożyć życzenia Wesołych Świąt, pięknie przeżytych w gronie najbliższych osób.

U mnie święta smutne bo 2 dni temu pożegnaliśmy bliską nam osobę
podczytywanie Was trochę podniosło na duchu
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-24, 09:00   #4649
sherlook
Zadomowienie
 
Avatar sherlook
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 766
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Ja też wam życzę wesołych i spokojnych Świąt My ok 16 do teściów jedziemy. Ciasto wczoraj upiekłam, dziś jeszcze lasagne zrobiliśmy rano na pierwszy dzień świąt i dla mojej rodziny i męża. To nasze popisowe danie, ogromna wyszła. Muszę jeszcze poprasować i się wykąpać. Pazurki pomalowane, akumulatorki do aparatu w ładowarce. Nie mogę uwierzyć, że to już Wigilia. I powoli robi mi się smutno, bo niedługo już będzie po świętach Ale na razie cieszę się na myśl o wieczorze
sherlook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-24, 09:01   #4650
Northpole
Rozeznanie
 
Avatar Northpole
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 637
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VII !

Cytat:
Napisane przez GiveSmile Pokaż wiadomość
Również chcę Wam złożyć życzenia Wesołych Świąt, pięknie przeżytych w gronie najbliższych osób.

U mnie święta smutne bo 2 dni temu pożegnaliśmy bliską nam osobę
podczytywanie Was trochę podniosło na duchu
Trzymajcie się.
Northpole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-23 23:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.