Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-30, 18:20   #2221
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ivus ja zrobilam chinska z platkami roz.Pyszna,bo bez sztucznych aromatow.I nie wali rozami tylko ma delikatny smak

Masimka ja domciowi najchetniej w d...e nakopalabym

Dome kiedyś miałam zażartowac że jak tak dalej pójdzie to ciebie TŻ po tych trzech miesiąach nie pozna...cosmelan, fitness, aerobic, pilates, spinning, yoga, nie pamiętam co jeszcze.....
No i rzeczywiscie cię może nie poznać jak tak dalej pójdzie to tylko burka ci zostanie jako jedyny i codzienny strój.....
Ty zanim coś wymyślisz to lepiej zadzwoń, a ja ci to z głowy od razu wybiję skutecznie.

Edytowane przez Masima
Czas edycji: 2008-11-30 o 18:21
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 18:25   #2222
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Ivonka to był szantaż, fajnie że się udało. Ja na pewno nie złożyłabym przysięgi w sprawie palenia. W ogóle w moim przypadku jest tak, że jak coś muszę, to już nie mogę, jak czegoś mi nie wolno, to od razu mi potrzeba na to wzrasta.

Dome wygląda to brzydko ale to się zagoi i śladu nie będzie, zastanawiam się tylko po co Ty tak walczysz? Po moim ostatnim wybryku przypomniało mi sie takie powiedzenie: "Dobre jest wrogiem lepszego", niektórzy jak ja muszą odczuć na własnej skórze, żeby zrozumieć. Domek jeszcze do apelu Masimy dołączę inną propozycję, żebyś miała do wyboru. Zanim wykonasz następny wspaniały i doskonalący Cię zabieg wykonaj telefon do Guru i zapytaj od razu po co jechać do apteki, zaoszczędzisz wstydu przy okienku. Ja tak trochę humorystycznie sobie pozwalam do tego podejść bo wiem, że to się dobrze skończy. Kochanie Solcoseryl jest cudowny. W ogóle Dziewczyny kupcie to sobie, Cicaplast się nie umywa. Chyba nie będę miała tych dziobów. Domciu już Ci dziś wszystko wyśpiewałam przez telefon więc nie będę się rozpisywać ale Dziewczyny niech wiedzą, że to cudo jest. Maranta jest bardzo fotogeniczna, piękna klacz
Kamilia całe to studiowanie jest mi potrzebne na własny użytek ale ja już tak mam, że lubię znać związek przyczynowo-skutkowy. Nie zapamiętuję z założenia informacji bez uzasadnienia.
Masi dziękuję Ci za tę stronkę, bardzo dużo tam ciekawostek
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 18:53   #2223
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

... i jak tu Was nie kochać

obiecuje solennie ... ze najpierw do Was jak w dym przylecę ... gdy tylko coś wymyślę ... a tak chodzi za mną ... no ale to innym razem, teraz to nawet boję się przyznać co za mną chodzi. Kocham Was

... a Maranta ... to dama koń mieszanka uszlachetnionej X Wlkp i XX, czyli Wielkopolski z rasą bardzo szlachetną ... angielską po wzorowych rodzicach i dziadkach. Babka jej i dziadek ze strony ojca Żupana to czysta angielka i Hanover. matka Malina, jest też po babce angielce i ogierze Wielkopolskim.
Maść gniada b.o., czyli bez oznaczeń. Jest wspaniała ... ja zwariowałam normalnie i nienormalnie.
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:11   #2224
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Jestem, wróciłam, po dwóch dnaich balowania Andrzejkowego. Zaraz siadam do czytania zaległości, na razie chciałam sie tylko przywitac
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:20   #2225
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

domcio mocno kciuki trzymam,zebys byla z nia szczesliwa

Kwiatku no wlasnie.U mnie tez podobnie jest z zakazami."Na zlosc babci odmroze sobie uszy"A jak moj TZ powie,zebym mniej palila ,to ja wtedy demonstratywnie wiecej jaram.Glupota nie boli,jeszcze nie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:40   #2226
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Czytaj Dennuś i fotki oglądaj
Buczuś u mnie to nie jest na złość, to samowłączająca się wewnętrzna blokada, zupełnie niezależna od mojej woli. Gdybym musiała zmywać nie robiłabym tego, gdybym musiała się codziennie malować, nie mogłabym tego robić... no szkoda dupę sobie tym zawracać, generalnie - to nie wynika z potrzeby robienia na złość.
Domek baty zebrała i jeszcze mówi, że nas kocha To jest fenomen tego naszego kącika Domek ja już skopiowałam Twoją obietnicę (Na szczęście ja nic tu nie przysięgłam )

Po edycji:

Już kolejny raz zapominam Castrolkowi odpowiedzieć czy używam cos2 i za każdym razem mnie rozpraszacie kolejnymi nowinkami
Używam znów codziennie na noc, nawet wczoraj i nawet na te wszystkie rany, dziury, krosty, skupiska ropy i wszystko, co samodzielnie przy własnej inwencji twórczej wyhodowałam. Zrobiłam przerwę chyba na dwie doby z wyjątkiem miejsc dawnych plam. Nie wiem jak to jest, już kiedyś o tym pisałam, że tego nie rozumiem ale cos2 na takie brzydactwa dobrze działa. Mogę tylko swawolnie podejrzewać, że to wina wit. A i/lub C. Pytałaś czy poznikały mi plamy... No wiesz, był taki dzień (może dwa), kiedy było widać moją normalną skórę, plam wtedy nie widziałam, miałam tylko buraka. Teraz mam jeden milion nowiutkich plam, własnej roboty

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-11-30 o 19:49
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:43   #2227
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cieszę się że rozumiecie to co miałam na myśli jaiś miesiąc temu .Pisałam o moim pooooowoli.To właśnie miałam na myśli.Wiem że niktóre z was to rozumieją.Życie takie teraz jest-wszystki szybko i w biegu przekazywanie informacji co i kto ma zrobić itd.Więc jak przychodzą te nieliczne chwile wolnego ja robię wszystko poooowoli.Nie obrażcie się ale nie chodzimy na zakupy np.w weekend,przynajmniej się staramy ten czas ma być bez chaosu.Dopiero wtedy patrzymy na siebie naprawdę.Tak już mam staroświecko,staram się wyczarować obiad przy naszym ładnie nakrytym stole(czasami kiepski ale nasz).To jest wtedy naprawdę nasze święto.
Jestem głupia ale ten typ tak ma.


Buczu chciałam ci znależć naszego "Mam Talent"ale jestem "mało techniczna"To jak oni pokazali piękno ludzkiego ciała jest niesłychaNE.
dZIEWCZYNY MOŻE WY UMIECIE PRZESŁAĆ TO bUCZKOWI?(JA NIE UMIEM)

ANTURIUM to co chcesz odkryć ja wypytałam do bólu moją doktorkę.A ona z anielską cierpliwością mi za każdym razem wykłada.Dlatego też nie mam zbyt dużej kolekcji kremów i używam to co naprawdę potrzebne.
Plamy są głęboko w skórze właściwej.Poprzez różnego rodzaju uszkodzenia(nadmierne opalanie,hormony+opalanie )mamy tam nadmiar melaniny.Tylko cos tam dociera i hamuje ich rozwój,Jednak UVA gdy tam dotrzepowoduje jego wzmożoną produkcję.UvA jest nawet w pochmurne bezsłoneczne dni,dlatego zawsze trzeba 50+.Jak będziesz chciała to czasami ci więcej napiszę.To nie moja mądrość tylko wiedza wyduszona z doktorki-a moja chęć wielka do pozbycia się paskuctwa.
Wszystkie inne kremy działają na chwielę i tylko w naskórku,bez względu na swojącenę i zawartość(witaminy,lipidy itd)Dlatego też warto używać tanich kremów .a w celu polepszenia kondycji skóry,trzeba inwestować w to co dochodzi do skóry właściwej(np.mezoterapia i inne których jeszcze nie próbowałam)
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 19:44   #2228
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Antek - Ty mnie nie wkurzaj

O janyyyyyyyyyy jaka ja jestem szczęśliwa i wierzę, ze dam radę ...

buczka - moje serce się raduje chociaż nie będzie teraz latwo
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:49   #2229
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Antek - Ty mnie nie wkurzaj

O janyyyyyyyyyy jaka ja jestem szczęśliwa i wierzę, ze dam radę ...

buczka - moje serce się raduje chociaż nie będzie teraz latwo

Dome jaki piękny koń !A ty z nim -Cudo!

Ja też dokładam baty za tą twarz.ale jesteś wielka za przyznanie się do tego.Więc się chyba wyrównało
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:51   #2230
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Antek - Ty mnie nie wkurzaj

O janyyyyyyyyyy jaka ja jestem szczęśliwa i wierzę, ze dam radę ...

buczka - moje serce się raduje chociaż nie będzie teraz latwo

domcio dasz sobie rade.Ja wierze w Ciebie
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 19:56   #2231
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

http://teledyski.onet.pl/0,4227568,teledyski.html

Buczuś - to nasi finalisci mam talent.
Castrolku - to my sa dwie. ja też nie uznaję sklepów w weekend. gorzej z gotowaniem, bo ja ich kocham, a gotuję xle. i baaardzo nie lubię
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 19:56   #2232
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Antek - Ty mnie nie wkurzaj

O janyyyyyyyyyy jaka ja jestem szczęśliwa i wierzę, ze dam radę ...

buczka - moje serce się raduje chociaż nie będzie teraz latwo
Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Czytaj Dennuś i fotki oglądaj
Buczuś u mnie to nie jest na złość, to samowłączająca się wewnętrzna blokada, zupełnie niezależna od mojej woli. Gdybym musiała zmywać nie robiłabym tego, gdybym musiała się codziennie malować, nie mogłabym tego robić... no szkoda dupę sobie tym zawracać, generalnie - to nie wynika z potrzeby robienia na złość.
Domek baty zebrała i jeszcze mówi, że nas kocha To jest fenomen tego naszego kącika Domek ja już skopiowałam Twoją obietnicę (Na szczęście ja nic tu nie przysięgłam )

Po edycji:

Już kolejny raz zapominam Castrolkowi odpowiedzieć czy używam cos2 i za każdym razem mnie rozpraszacie kolejnymi nowinkami
Używam znów codziennie na noc, nawet wczoraj i nawet na te wszystkie rany, dziury, krosty, skupiska ropy i wszystko, co samodzielnie przy własnej inwencji twórczej wyhodowałam. Zrobiłam przerwę chyba na dwie doby z wyjątkiem miejsc dawnych plam. Nie wiem jak to jest, już kiedyś o tym pisałam, że tego nie rozumiem ale cos2 na takie brzydactwa dobrze działa. Mogę tylko swawolnie podejrzewać, że to wina wit. A i/lub C. Pytałaś czy poznikały mi plamy... No wiesz, był taki dzień (może dwa), kiedy było widać moją normalną skórę, plam wtedy nie widziałam, miałam tylko buraka. Teraz mam jeden milion nowiutkich plam, własnej roboty
Antku to retinole tak działają(są w cos)Dobrze że nadal smarujesz.Tylko nie wyciskaj(ja sama tak robie ,bo nie mogę wytrzymać)Ale od jakiegoś miesiąca przestało mi wyskakiwać,więc może wylazło co miało wyleżć
Jak już minie te 30 dni to możesz robić co drugi dzień na noc.Ja tak robię cały czas.Ale tylko cienka warstwa cos.

Tak spodobały mi się twoje kreski że też je robię(19.12)A co tam
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:00   #2233
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Buczku ,widziałaś co Kmila przesłała? Zwróć uwagę na ostatnią scenę.On za samą rękę Trzyma.Ja nawet "jaskółki"porządnie zrobić nie umiem.Zawsze akrobaci robią to szybko ,a tu tak powoli,że aż pięknie.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:02   #2234
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Buczku ,widziałaś co Kmila przesłała? Zwróć uwagę na ostatnią scenę.On za samą rękę Trzyma.Ja nawet "jaskółki"porządnie zrobić nie umiem.Zawsze akrobaci robią to szybko ,a tu tak powoli,że aż pięknie.
a mnie zaskoczyło, że Polacy wybrali kunszt a nie populizm. Naprawdę jestem milo zaskoczona
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:04   #2235
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Castrolku obejrzalam.Genialne !! I ci faceci wygrali?

Kamilcia siostro,to mam po Tobie ten antytalent kulinarny
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:10   #2236
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Castrolku obejrzalam.Genialne !! I ci faceci wygrali?

Kamilcia siostro,to mam po Tobie ten antytalent kulinarny
Buczu wygrali bo piękni i subtelni byli.
Kamilciu mnie gotowanie różnie wychodzi.Ale jak mogę poooowoli i w listopadowy wieczór ,gdzie za oknem buro to weny twórczej dostaję i jakoś czasem wyjdzie .Czasami nawet superowo.Waży dla mnie cały nastrój(świece,ładnie nakrytu stół i cała porawa) Oni wtedy wszystko wcinają,bo je się oczami
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:12   #2237
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Castrolku obejrzalam.Genialne !! I ci faceci wygrali?

Kamilcia siostro,to mam po Tobie ten antytalent kulinarny
nie , Kochanie, nie jestesmy w tej samej lidze źle gotujących. Ja pamiętam to pisałaś, że gotujesz - nawet bym nie próbowala się za to zabrać. Pamiętasz, jak pytałam, co zrobić z lososiem i mi moja żona Dome przepisy słała? Wstydzilam się napisać, ale nawet tego nie udało mi się zrobić. wyszedł mi taki klajster, że mogłabym nim szpachlować dziury. Mimo, że mnie kochają, to nikt tego nie zjadl. Zapchalam tym nawet kibel i potem męczylam się z jego udrożnieniem.



Tak , to ci wygrali


Castrolku - czasami tak mi coś nie wyjdzie, że tylko te świecie na stole nadają się do jedzenia. I nie znam czegoś takiego jak wena w gotowaniu..:-(

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-30 o 20:15
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:21   #2238
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

No i dobrze,ze wygraliSa wspaniali

Kamilciu hi,hi Znalazlam na necie ksiazke kucharska dla DEBILI .Pisze krok po kroku co trzeba robic.No i zadaza sie,ze mi sie nawet uda.
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:26   #2239
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Witam dzieweczki wybalowałam się że ho ho do sylwka wystarczyDomcia mówiłam że Maranta? Co do fajek to nie palę nie paliłam i nie zamierzam.A za eksperymenty Doloty.Co do gotowania to potrafię ale żeby z zapałem to Pozdrawiam i całuje moje kochane : cmok:
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 20:27   #2240
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
No i dobrze,ze wygraliSa wspaniali

Kamilciu hi,hi Znalazlam na necie ksiazke kucharska dla DEBILI .Pisze krok po kroku co trzeba robic.No i zadaza sie,ze mi sie nawet uda.
ja to tak po cichu liczę, że uda mi sie przez życie przemknąć bez uczenia się gotowania

ja tak naprawdę to lubię robic jedynie nalesniki....
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:28   #2241
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
nie , Kochanie, nie jestesmy w tej samej lidze źle gotujących. Ja pamiętam to pisałaś, że gotujesz - nawet bym nie próbowala się za to zabrać. Pamiętasz, jak pytałam, co zrobić z lososiem i mi moja żona Dome przepisy słała? Wstydzilam się napisać, ale nawet tego nie udało mi się zrobić. wyszedł mi taki klajster, że mogłabym nim szpachlować dziury. Mimo, że mnie kochają, to nikt tego nie zjadl. Zapchalam tym nawet kibel i potem męczylam się z jego udrożnieniem.



Tak , to ci wygrali


Castrolku - czasami tak mi coś nie wyjdzie, że tylko te świecie na stole nadają się do jedzenia. I nie znam czegoś takiego jak wena w gotowaniu..:-(
Kami dam ci taki przepi że wyjdzie ten łosoś każdemu wychodzi.Napiszę na następny weekend.Jeśli chcesz oczywiście
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:29   #2242
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

dennus pijaku doczytalas juz???
ivus gdzie sie znowu wloczysz?
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:31   #2243
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Kami dam ci taki przepi że wyjdzie ten łosoś każdemu wychodzi.Napiszę na następny weekend.Jeśli chcesz oczywiście
chcę
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:32   #2244
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

W nocy znowu odwiedziły nas lisy tym razem 3 myslę że to matka i dzieci nie wiem jak je odstraszyć żeby nie zrobić im krzywdy.Wskakują na płot jak koty .Boję się żeby nie zaatakowały mojej Bony są od niej dwa razy większe!
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:37   #2245
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
W nocy znowu odwiedziły nas lisy tym razem 3 myslę że to matka i dzieci nie wiem jak je odstraszyć żeby nie zrobić im krzywdy.Wskakują na płot jak koty .Boję się żeby nie zaatakowały mojej Bony są od niej dwa razy większe!
Ane - może zadzwoń jutro do znajomego weterynarza , który opiekuje sie Twoim psem? powinien wiedzieć, co zrobic.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:41   #2246
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Chyba tak zrobię myslałam żeby zapytać w OBI czy mają jakieś odstraszacze dźwiękowe albo zapachowe.Jutro muszę się tym zająć a one czują się jak u siebie skaczą brykają
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:41   #2247
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
dennus pijaku doczytalas juz???
ivus gdzie sie znowu wloczysz?
Noooooooooooo, dobrnelam do konca Domcia, nadstawiaj dupsko, też Ci natłuke - ale tylko troche, bo po tych wszytkich laniach to zaraz oprócz twarzy i będziesz musiała leczyć
Ja gotuje jako tako, ale głownie prosto, ekonomicznie i mało czasochlonne rzeczy.
Andrzejki spoko, mój Andrzejek też, ale przyszły tesciu to chyba następnym razem patelnią oberwie, co za charakter wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr r. Dobra, już nic więcej o tym.
Coś Wam napisze z tajemnic głębokich - gotować, jakoś gotuję, ale za to ani w ząb nie umiem...... tańczyć
Naprawde, no nie umiem, nie potrafie sie wyluzować, jestem jak z drewna i ze stresu ledwo co w rytm trafiam jak już mniektoś siłą porwie No taki beznadziejny przypadek ze mnie, bo kobiety to uwielbiają i ja sie czuje jak ostatnia sierota.......
A tu włąsnie jednym okiem jakiś konkurs z tancami oglądam - jeeeeeżu jakie super wygibasy! Normalnie fruwają w powietrzu!
denna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:48   #2248
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Denuś albo za rzadko tańczysz albo za mało pijesz
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:52   #2249
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez denna Pokaż wiadomość
Noooooooooooo, dobrnelam do konca Domcia, nadstawiaj dupsko, też Ci natłuke - ale tylko troche, bo po tych wszytkich laniach to zaraz oprócz twarzy i będziesz musiała leczyć
Ja gotuje jako tako, ale głownie prosto, ekonomicznie i mało czasochlonne rzeczy.
Andrzejki spoko, mój Andrzejek też, ale przyszły tesciu to chyba następnym razem patelnią oberwie, co za charakter wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr r. Dobra, już nic więcej o tym.
Coś Wam napisze z tajemnic głębokich - gotować, jakoś gotuję, ale za to ani w ząb nie umiem...... tańczyć
Naprawde, no nie umiem, nie potrafie sie wyluzować, jestem jak z drewna i ze stresu ledwo co w rytm trafiam jak już mniektoś siłą porwie No taki beznadziejny przypadek ze mnie, bo kobiety to uwielbiają i ja sie czuje jak ostatnia sierota.......
A tu włąsnie jednym okiem jakiś konkurs z tancami oglądam - jeeeeeżu jakie super wygibasy! Normalnie fruwają w powietrzu!
teść niech uważa, bo dostanie od Rady Starszych Cosmelanek A Twój TZ to widzi ?
wiesz, przypomniala mi się taka piosenka ze słowami - "tańcz tak , jakby nikt na ciebie nie patrzył..."

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-11-30 o 20:58
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 20:59   #2250
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
teść niech uważa, bo dostanie do Rady Starszych Cosmelanek A Twój TZ to widzi ?
wiesz, przypomniala mi się taka piosenka ze słowami - "tańcz tak , jakby nikt na ciebie nie patrzył..."



juz sobie dennusi wygibasy wyobrazam. Abstrakcyjne podskoki
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.