mam dość swojego ciała... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-30, 22:42   #1
tasiemiec
Raczkowanie
 
Avatar tasiemiec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 353
Thumbs down

mam dość swojego ciała...


Mam 21 lat, a moja skóra powinna być teraz idealna...A mimo to ciągle mam jakieś problemy z nią, łapię jakieś infekcje, np. zawsze mam tak, że nowe buty muszę "przecierpieć" bo moje stopy są tak delikatne...Po prostu mam tego już dość. Do tego jeszcze dochodzi jakieś zapalenie na łydkach, które zrobiło i się od depilacji, wciąż jakieś problemy.Strasznie wypadają i włosy, z roku na rok przybywa mi coraz więcej pieprzyków na twarzy mimo że mało się opalam...Czy znacie jakieś preparaty wzmacniające i korzystnie wpływające na skórę?
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
tasiemiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 08:34   #2
zkrainyoz
Raczkowanie
 
Avatar zkrainyoz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 427
Dot.: mam dość swojego ciała...

Nie masz się czym martwić Nasze ciało zawsze reaguje na zmianę pogody ew. pór roku. To normalne, że włosy wypadają (polecam naftę kosmetyczną i revalid w tabletkach). Nie masz najgorszej sytuacji- ja ostatnio jak poszłam do dermatologa z tymi włosami (mam niedoczynność tarczycy i do końca życia muszę brać tabletki, a mam 21 lat dopiero) to dostałam skierowanie do chirurga dermatologicznego na wycinanie chirurgiczne znamion/ pieprzyków. W szpitalu do którego mnie skierowali lekarz nawet nie chciał ze mną rozmawiać i dowiedziałam się, że mam po nowym roku przyjść
Smaruj łydki jakąs maścią np. alantan- łagodzi podrażnienia i kosztuje niewiele.
Polecam też częste spacery na poprawę humoru! Głowa do góry! Nie dobrze kiedy jest za dobrze

Życie jest tylko jedno, dlatego ... kochajmy nasze ciało takie jakie jest, bo nie ma drugiego takiego
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
zkrainyoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 09:47   #3
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: mam dość swojego ciała...

Tasiemcu drogi!!!Głowa do góry! Też mam problem z wiecznie obtartymi stopami. Nawet jeśli są to japonki. Jedyne co mogę poradzić to noszenie przy sobie plastrów i uważaj żeby Ci się odciski nie zrobiły. na to też są plasterki. Jeśli chodzi o łydki to dobry jest wspomniany alantan. Co do cery to od dziesięciu lat walcze z wypryskami, zaskórnikami, cystami. Nie pamietam kiedy miałam gładką cere. Do tego jeszcze dochodzi opryszczka jak mam katar i gronkowiec w oku, który czasami się ujawnia. Na włosy proponuję tabletki ze skrzypem i seboradin niger. Pamietam, że ten zestaw bardzo mi pomógł.
Przypuszczamm,że Twoja samoocena w tym momencie nie jest najlepsza i gadanie typu " nie przejmuj się będzie lepiej " Cie irytuje, ale to jedyne obok systematycznej pielęgnacji i ewentualnych wizyt u lekarza można zrobić.
A co poprawi Ci humor to Ty juz wiesz najlepiej.
Podrawiam

P.S. Może żeby zapobiegać pieprzykom stosuj filtry przez cały rok.
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.