Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-02, 11:07   #1
Shopaholic Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 84

Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.


Drogie Wizażanki, czy któraś z Was leczyła się w gabinecie trychologicznym? Znalazłam taki w Warszawie (www.trychologia.com) i mam zamiar udać się na wizytę. Jak pisze na stronie:

"Każda osoba zgłaszając się do nas ma badaną skórę głowy przy użyciu mikrokamery. Następnie, zależnie od problemu indywidualnie dobieramy odpowiednie preparaty. Kuracje trychologiczne mogą odbywać się w naszym gabinecie, jak również mogą być stosowane indywidualnie przez pacjenta w domu. W większości przypadków osiągamy wspaniałe rezultaty."

Dlatego też może warto spróbować. Ja walczę z nadmiernym wypadaniem włosów od dłuższego czasu i żadne wcierki/suplementy nie pomagają. Chciałam zapisać się do dermatologa, ale przeczytałam, że lepsze rezultaty daje właśnie wizyta u trychologa. Być może któraś z Was (wy)leczyła się już z tej okropnej przypadłości dzięki wizycie u trychologa? Dziękuję za odpowiedzi
__________________
[vichy]553533[/vichy]
Zapraszam Z góry dziękuję za głosy!
Shopaholic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 15:02   #2
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

ja była u trychologa, tylko że w Krakowie. Również walczę z wypadaniem włosów. Niestety mnie pani trycholog wydała się pozbawiona kompetencji. Nie stwierdziła u mnie nic niepokojącego, stwierdziła przy badaniu przez mikrokamerę(cena 70 zł) że mam kilka bakterii pityrosporum ovale!!!! pityrosporium ovale -nie jest bakterią tylko grzybem i powoduje łupiez pstry. zaproponowała mi wzmacnijące szampony, które po przeczytaniu ulotki okazały sie zwykłymi szampnami ziołowymi z wyciągiem z pokrzywy, szałwi i zielonej herbaty- a cena 50 zł , do tego maske kokosowa za 40 zł, przy pytaniu co sadzi o szmponie z czarnej rzepy seboradin z apteki, powiedziała że nie zna tego szamponu. ogólnie nic nie kupilam bo bym zbankrutowała, ale możesz sprobowac jesli chcesz.

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

zbadaja tarczyce-tsh, ft4 i ft3. bo to może byc przyczyna wypadania wlosow.
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:39   #3
Shopaholic Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 84
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Rzeczywiście zero kompetencji... Mi powiedzieli za wizytę 40 zł (z badaniem mikrokamerą), także cena nie zbyt wygórowana. Spróbuję. Oprócz tarczycy nie powinno się zbadać innych hormonów? Np. prolaktyny? Kiedyś badałam tarczycę i coś wyszło mi lekko podwyższone, jednak endokrynolog powiedział mi, że to nie ma żadnego wpływu na włosy i przyczyna leży gdzie indziej...
__________________
[vichy]553533[/vichy]
Zapraszam Z góry dziękuję za głosy!
Shopaholic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 22:45   #4
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

tak powinno sie jeszcze zbadac testosteron, prolaktyne, ew estrogeny(w 3 dniu cyklu).dziwny ten twój endo , nie wiem jakie Ci wytszły wyniki ale skoro piszesz że troche za duze.. a normy i tak sa zawyzone np. TSH jest o 4,0 górna norma ale u mlodych kobiet piwnno byc nie wyższe niz 2.
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 11:46   #5
Shopaholic Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 84
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Ja mialam lekko podwyzszone wlasnie TSH. Pojechalam do jednego z najlepszych endokrynologów w wojewodztwie, porobilam USG, a on powiedzial, ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku, tak więc odpuściłam... Ale chyba przebadam się raz jeszcze, jak ten trycholog nic nie stwierdzi.
__________________
[vichy]553533[/vichy]
Zapraszam Z góry dziękuję za głosy!
Shopaholic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:41   #6
fiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

tak, bylam w wwie w przychodni 'specjalisci dermatolodzy'. za badanie trichoskopem i trychologiczne zaplacilam 320 zl, oprocz tego pani dermatolog zlecila mi badania hormonalne. no i okazalo sie, ze to wszystko wina wysokiej prolaktyny. teraz czekam na wizyte, na ktorej pani doktor postawi ostateczna diagnoze i poda leki..
fiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 22:48   #7
Shopaholic Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 84
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Daj znać, jak będzie przebiegać Twoje leczenie (pewnie hormony...). Ja byłam w końcu u jednej trycholog, ale nie dowiedziałam się nic nowego. Tyle tylko, że wypadanie spowodowane jest przetłuszczaniem się skóry głowy, dobrała mi kosmetyki- w sumie 500 zł miałabym za nie zapłacić. Sama wizyta+badanie+ szampon = 50zł. Na razie nie zdecydowałam się na kurację, bo nie jestem do końca przekonana, czy to właściwa diagnoza
__________________
[vichy]553533[/vichy]
Zapraszam Z góry dziękuję za głosy!
Shopaholic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 20:12   #8
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez Shopaholic Girl Pokaż wiadomość
dobrała mi kosmetyki- w sumie 500 zł miałabym za nie zapłacić.
CO ????
Szampon z czarna rzepą - 4 zł.
Kilogram czarnej rzepki - sok - wcieranie soku - 5 zł; ewentualnie Seboradin 12 zł.
Wcierki na bazie Jantaru, Seboravitu - 15 zł.

Ewentualnie wizyta u dermatologa i kuracja tetracykliną - 100 zł.

Chyba założę taki "gabinet" we Wrocławiu i będę wciskać ludziom kit i kosmetyki za 500 zł, niezły biznes.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 19:36   #9
Shopaholic Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 84
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
CO ????
Szampon z czarna rzepą - 4 zł.
Kilogram czarnej rzepki - sok - wcieranie soku - 5 zł; ewentualnie Seboradin 12 zł.
Wcierki na bazie Jantaru, Seboravitu - 15 zł.

Ewentualnie wizyta u dermatologa i kuracja tetracykliną - 100 zł.

Chyba założę taki "gabinet" we Wrocławiu i będę wciskać ludziom kit i kosmetyki za 500 zł, niezły biznes.
Nie wiem, czy to kit, bo nie zdecydowałam się na kurację. Natomiast na mnie żadne wcierki z czarnej rzepy nie działają...
__________________
[vichy]553533[/vichy]
Zapraszam Z góry dziękuję za głosy!
Shopaholic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 20:10   #10
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez Shopaholic Girl Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy to kit, bo nie zdecydowałam się na kurację. Natomiast na mnie żadne wcierki z czarnej rzepy nie działają...
A jakiej firmy miały być te kosmetyki?
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 21:25   #11
Shopaholic Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 84
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Te kosmetyki są firmy 'By Simone'. W Polsce można je dostać tylko u tej trycholog. Strona tej marki to www.bysimone.com Słyszał coś ktoś o niej?
__________________
[vichy]553533[/vichy]
Zapraszam Z góry dziękuję za głosy!
Shopaholic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 20:30   #12
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Nie kupilabym lekow od tej trycholog. To dla niej tylko biznes.

Sama chce sie wybrac do trychologa. I jak w koncu Wasze rezultaty. Sa?
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:29   #13
fiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
Sama chce sie wybrac do trychologa. I jak w koncu Wasze rezultaty. Sa?
bylam na 2. wizycie, stwierdzone lysienie androgenowe spowodowane podwyzszonym poziomem prolaktyny, a ze dodatkowo jestem obciazona lysieniem genetycznie, wiec tylko to wzmozylo wypadanie. od poniedzialku biore bromergon, wcieram loxon 5% i raz w tygodniu diprosalic. z niecierpliowscia czekam na efekty (:
fiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 10:53   #14
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Mi kiedys cudowna pani dermatolog powiedziala, ze jak mi nie pomoze loxon 5 i alpicort E to mi juz nic nie pomoze. No i nie pomoglo:/

Wiec szukam juz wszedzie pomocy. TEraz sie zastanawiam czy moze tabletki anty nie spowodowaly u mnie takiego wypadania.
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:12   #15
fiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

ewakuacja, to bardzo mozliwe. skoczyla Ci pewnie prolaktyna albo jakis inny hormon i gotowe. zrob sobie badania krwi i bedziesz wszystko wiedziala (:
fiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:14   #16
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

A do kogo sie powinnam udac by mi powiedzial jakie konkretnie badania mam zrobic? Endokynolog? Czy ginekolog, czy dermatolog?
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 12:11   #17
Shopaholic Girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 84
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez ewakuacja Pokaż wiadomość
A do kogo sie powinnam udac by mi powiedzial jakie konkretnie badania mam zrobic? Endokynolog? Czy ginekolog, czy dermatolog?
Według mnie powinnaś się udać do endokrynologa, sama zamierzam to zrobić U mnie wypadanie zaczęło się właśnie po odstawieniu tabletek anty, potem znów zaczęłam brać- niestety wypadanie nie ustało. Teraz nie biorę i jest cały czas tak samo, więc nie wiem, co o tym myśleć.
__________________
[vichy]553533[/vichy]
Zapraszam Z góry dziękuję za głosy!
Shopaholic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:02   #18
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Latamy w kosmos a nie ma leku na wiele podstawowych nawet schorzen :/

Jak sobie pomysle ile przede mna jeszcze walki o te wlosy to mi sie juz odechciewa. Nie wierze ze cos mi pomoze .
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 17:31   #19
jmichalska24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

a ja jestem zadowolona z badań trychologicznych, a takiej kamerze naprawdę wszystko widać badaia robiłam w warszawie w hairlab i mi sie podobało
jmichalska24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 10:17   #20
jmichalska24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

dziewczyny chciałabym Was zaprosić na fajny profil o Pięknych Włosach
zapraszam
http://www.facebook.com/home.php?#!/PiekneWlosy
jmichalska24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 17:22   #21
kAtHyS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Napiszcie w jakim gabinecie byłyście w Krakowie? Jak efekty leczenia?
kAtHyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 17:12   #22
justapkp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: bialystok
Wiadomości: 40
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

hej dziewczyny ja tez wybieram sie do trychologa. mam problem z włosami , ale dlatego ze mi nie rosną! są zdrowe . robilam tez badania krwi i wykazują ze nic mi nie dolega. od 3 lat nie pojawia się na moich włosach odrost! tzn pojawia ale 1cm rocznie! chce zapuscic wlosy ale jak skoro nie mam odrostow? nie jest to winą polamanych koncowek bo one nie mają nic wspolnego z odrostami. moze wy mi cos doradzicie
justapkp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 22:07   #23
dreifra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 47
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Odwiedziłam gabinet trychologiczny pół roku temu i zalecono mi kurację na włosy. Ogólnie byłam sceptycznie nastawiona do tego typu zabiegów szczególnie że 10 zabiegów kosztowało mnie 1400 zł:/ Ale z powodu tego że nie mogłam sobie poradzić od wielu lat z moimi włosami tzn często mi się przetłuszczały głowa mnie swędziała- jestem uczulona na SLS drapałam robiły mi się strupki masakra. No i strasznie wypadały.
Więc zaryzykowałam To trwało 1,5 mc i odrazu były efekty włosy były lśniące zadbane pełne życia strupki zginęły skóra nie swędzi. No i rosną małe włoski. Gorąco polecam osobom które mają takie problemy i trochę funduszów. A pozatym uzywałam kosmetyków orising są świetne
dreifra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 12:32   #24
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez Shopaholic Girl Pokaż wiadomość
Daj znać, jak będzie przebiegać Twoje leczenie (pewnie hormony...). Ja byłam w końcu u jednej trycholog, ale nie dowiedziałam się nic nowego. Tyle tylko, że wypadanie spowodowane jest przetłuszczaniem się skóry głowy, dobrała mi kosmetyki- w sumie 500 zł miałabym za nie zapłacić. Sama wizyta+badanie+ szampon = 50zł. Na razie nie zdecydowałam się na kurację, bo nie jestem do końca przekonana, czy to właściwa diagnoza
Dokładnie taką diagnozę usłyszałam i ja. Pozapychane mieszki włosowe + geny i efekt wypadających włosów. Tylko szkoda, że jakoś nigdy nie miałam szczególnie kłopotów z przetluszczającą się skórą. Teraz w okresie zimowym się to nasiliło... Koszt kosmetyków trichologicznych naprawdę powala na kolana.
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:22   #25
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez dreifra Pokaż wiadomość
Odwiedziłam gabinet trychologiczny pół roku temu i zalecono mi kurację na włosy. Ogólnie byłam sceptycznie nastawiona do tego typu zabiegów szczególnie że 10 zabiegów kosztowało mnie 1400 zł:/ Ale z powodu tego że nie mogłam sobie poradzić od wielu lat z moimi włosami tzn często mi się przetłuszczały głowa mnie swędziała- jestem uczulona na SLS drapałam robiły mi się strupki masakra. No i strasznie wypadały.
Więc zaryzykowałam To trwało 1,5 mc i odrazu były efekty włosy były lśniące zadbane pełne życia strupki zginęły skóra nie swędzi. No i rosną małe włoski. Gorąco polecam osobom które mają takie problemy i trochę funduszów. A pozatym uzywałam kosmetyków orising są świetne
Jeśli mozesz napisz z czego się skała twój zestaw tych kosmetyków Orising? i ile kosztuje i na jak długo wystarcza?
Będę wdzięczna za info, ponieważ też nad nimi myślałam...
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 15:55   #26
dreifra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 47
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Jeśli mozesz napisz z czego się skała twój zestaw tych kosmetyków Orising? i ile kosztuje i na jak długo wystarcza?
Będę wdzięczna za info, ponieważ też nad nimi myślałam...
Ja akurat przechodziłam kurację u trychologa 1 zabieg 140 zł i miało być 10 zabiegów i wszystkie przeszłam. 2 zabiegi w tygodniu. Mysle że nie dałoby się tego zrobić w domu bo oprócz kosmetyków trzeba było mieć sprzęt. Bo jak mi wcierali te olejki i pianki pózniej siedziałam po takimi lamkami nadrzewającymi i nawadniającymi. Pozatym kupiłam sobie szampon który stosowałam między zabiegami a odżywkę zwykłą.
Myslę żeto nie strata pieniędzy tylko inwestycja bo jak zabiegi sa dobrze zrobione to nie trzeba ich poprawiać. W razie pytań proszę pisać.
dreifra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 17:06   #27
CAMA07
Raczkowanie
 
Avatar CAMA07
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez dreifra Pokaż wiadomość
Ja akurat przechodziłam kurację u trychologa 1 zabieg 140 zł i miało być 10 zabiegów i wszystkie przeszłam. 2 zabiegi w tygodniu. Mysle że nie dałoby się tego zrobić w domu bo oprócz kosmetyków trzeba było mieć sprzęt. Bo jak mi wcierali te olejki i pianki pózniej siedziałam po takimi lamkami nadrzewającymi i nawadniającymi. Pozatym kupiłam sobie szampon który stosowałam między zabiegami a odżywkę zwykłą.
Myslę żeto nie strata pieniędzy tylko inwestycja bo jak zabiegi sa dobrze zrobione to nie trzeba ich poprawiać. W razie pytań proszę pisać.
Dziękuję za odp
Ok, myślałam że posiadasz więcej kosmetyków orising, które używasz w domu i miałam nadzieję, że będziesz mogła ocenić ich działanie. Ja szukam opinii, ponieważ trycholog oprócz kuracji w gabinecie zaproponował mi zestaw kosmetyków orising do codziennego użytku - 2 oczyszczacze, szampon, 2 serum pielgnacyjne - łączny koszt to ponad 800 zł, więc przed ew zakupem szukam upewnienia czy to nie będzie zbędna inwestycja
CAMA07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 14:20   #28
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Cytat:
Napisane przez justapkp Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja tez wybieram sie do trychologa. mam problem z włosami , ale dlatego ze mi nie rosną! są zdrowe . robilam tez badania krwi i wykazują ze nic mi nie dolega. od 3 lat nie pojawia się na moich włosach odrost! tzn pojawia ale 1cm rocznie! chce zapuscic wlosy ale jak skoro nie mam odrostow? nie jest to winą polamanych koncowek bo one nie mają nic wspolnego z odrostami. moze wy mi cos doradzicie
Znam Twój ból, mi tez w ogóle nie rosną włosy od pół roku. Nikt mi w to nie chciał uwiezyć, fryzjerka stwierdziła, że to jest niemozliwe.
Byłam i dobrej poleconej mi pani dermatolog, przepisała mi szampon i żel firmy Dermena (kupisz w aptece) i tabletki Falvit (dla kobiet w ciąży żeby mieć więcej żelaza i kwasu foliowego) powiedziała też, że muszę odstawić tabletki antykoncepcyjne bo to może być od nadmiaru leków w wątrobie i musze jej dac odpoczać, dam znac czy po odstawieniu ich na 2 miesiące cos mi włosy urosły
A na tym badaniu włosów tą kamerką byłam... kobieta stwierdziła, ze mam łojotok mimo iz nie mam żadych objawów poza zwykłym łupieżem.
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 11:08   #29
klara2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

a uzywa ktos kosmetyków Wontersaf by Simone G? tez pochodza od trychologa ...
klara2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 21:48   #30
orlanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 41
Dot.: Gabinet Trychologii. Powrót do pięknych włosów? Rezultaty.

Witam dzxiewczyny
Jeśli chodzi o wypadajace włosy to polecam dermatologa, który wykonuje trychogram i trychoskopię ...a nie żadnego trychologa. To musi byc dermatolog!!!
Jak same widzicie trycholog zajmuje sie dystreybucją pewnych kosmetyków o kolosalnych cenach, które o podobnym składzie mozna kupić w zwykłej aptece za grosze!!
Jeśli ktoś ma naprawdę poważny problem z łysieniem , wypadającymi włosami to potrzebny jest kompetentny dermatolog, który równiez skieruje na odpowiednie badania itp..
orlanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-04 22:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.