"Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-22, 14:50   #1
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Exclamation

"Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"


Miło mi powitać testerki ekspresów TASSIMO firmy BOSCH.



model-T20
Doskonały wybór dla osób, które lubią wprowadzać w swoim życiu zmiany. Różne kolory wyposażenia dodatkowego pozwalają dopasować wygląd ekspresu T20 do każdego wystroju i kolorystyki kuchni. Każdy zestaw składa się z wymienialnej podstawki na filiżankę oraz wymienialnego frontu. Sam ekspres TASSIMO T20 jest dostępny w czterech kolorach: białym, czarnym, bordowym oraz porzeczkowym.



t20.jpg


T-40
Innowacyjny, ekonomiczny, niezawodny ? ekspres T40 to doskonały wybór. Doskonały jest także jego design: w roku 2009 międzynarodowe jury przyznało T40 nagrodę red dot design award za wybitne wzornictwo. Wyróżniono go także w testach konsumenckich za niezawodność, jakość i niskie zużycie energii. Ekspres wygląda świetnie w każdej kuchni. Jest idealny dla wszystkich, którzy cenią różnorodność. Ekspres Tassimo T40 jest dostępny w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, pomarańczowym oraz srebrnym.





t40.jpg


T-55
Nowoczesny i ponadczasowy design doskonale komponuje się z wnętrzem każdej kuchni. Chromowane elementy dodają ekspresowi T55 charakteru i elegancji, a system filtrowania wody BRITA MAXTRA zapewnia doskonały smak i aromat napojów oraz przedłuża żywotność urządzenia. Przycisk +/- pozwala dopasować każdy napój dokładnie do Twoich preferencji. Ekspres Tassimo T55 jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i bordowym


t55.jpg


T-65
Nowoczesny i ponadczasowy design doskonale komponuje się z wnętrzem każdej kuchni. Chromowane elementy dodają ekspresowi T55 charakteru i elegancji, a system filtrowania wody BRITA MAXTRA zapewnia doskonały smak i aromat napojów oraz przedłuża żywotność urządzenia. Przycisk +/- pozwala dopasować każdy napój dokładnie do Twoich preferencji. Ekspres Tassimo T55 jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i bordowym


t65.jpg

RODZAJE KAWY I NAPOJÓW:

Herbata-Tassimo-Green-Tea-with-Mint_Tassimo,images_big,19,7622300718367.jpgi-jacobs-kapsulki-kr-nung-cappucino.jpgi-jacobs-tassimo-kapsulki-milka-czekolada.jpgi-tassimo-kapsulki-jacobs-kronung-latte-macchiato-480g.jpg


Zapraszam do testowania nowoczesnych ekspersów,oraz opisywania wrażeń .

Miło Nam będzie również powitać na wątku "weteranów" ekspersów,którzy wtrącą swoje trzy grosze


Na zdrowie:
- za przyjaciół
- za przyjaźń
- za radość i smutek
- za to ze jesteś ...
poczęstuje Cie kubkiem gorącej czekolady ,kawy,herbaty

------)_)_()_(-(
------(_(_()_)_)
---[]0000000000[]
---[]0000000000[]00000000
---[]0000000000[]---------00
---[]CZEKOLADA[]--------00
---[]0000000000[]------00
---[]0000000000[]-----00
---[]0000000000[]0000
---[]0000000000[]
[][][][][][][][][][][][][]
[][][][][][][][][][][][][]

Ona zawsze humorek poprawi
no i smak wspaniały przyjaźni zostawi Miłego i ciepłego dnia życzę!!!!!!!!


Ja już swój T 55 mam , idę testować i wrócę jak skończę

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-12-22 o 15:16
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 15:07   #2
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
Miło mi powitać testerki ekspresów TASSIMO firmy BOSCH.



model-T20
Doskonały wybór dla osób, które lubią wprowadzać w swoim życiu zmiany. Różne kolory wyposażenia dodatkowego pozwalają dopasować wygląd ekspresu T20 do każdego wystroju i kolorystyki kuchni. Każdy zestaw składa się z wymienialnej podstawki na filiżankę oraz wymienialnego frontu. Sam ekspres TASSIMO T20 jest dostępny w czterech kolorach: białym, czarnym, bordowym oraz porzeczkowym.


Załącznik 5031375


T-40
Innowacyjny, ekonomiczny, niezawodny ? ekspres T40 to doskonały wybór. Doskonały jest także jego design: w roku 2009 międzynarodowe jury przyznało T40 nagrodę red dot design award za wybitne wzornictwo. Wyróżniono go także w testach konsumenckich za niezawodność, jakość i niskie zużycie energii. Ekspres wygląda świetnie w każdej kuchni. Jest idealny dla wszystkich, którzy cenią różnorodność. Ekspres Tassimo T40 jest dostępny w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, pomarańczowym oraz srebrnym.




Załącznik 5031376


T-55
Nowoczesny i ponadczasowy design doskonale komponuje się z wnętrzem każdej kuchni. Chromowane elementy dodają ekspresowi T55 charakteru i elegancji, a system filtrowania wody BRITA MAXTRA zapewnia doskonały smak i aromat napojów oraz przedłuża żywotność urządzenia. Przycisk +/- pozwala dopasować każdy napój dokładnie do Twoich preferencji. Ekspres Tassimo T55 jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i bordowym


Załącznik 5031377


T-65
Nowoczesny i ponadczasowy design doskonale komponuje się z wnętrzem każdej kuchni. Chromowane elementy dodają ekspresowi T55 charakteru i elegancji, a system filtrowania wody BRITA MAXTRA zapewnia doskonały smak i aromat napojów oraz przedłuża żywotność urządzenia. Przycisk +/- pozwala dopasować każdy napój dokładnie do Twoich preferencji. Ekspres Tassimo T55 jest dostępny w dwóch kolorach: czarnym i bordowym


Załącznik 5031378

RODZAJE KAWY I NAPOJÓW:
Załącznik 5031417



Zapraszam do testowania nowoczesnych ekspersów,oraz opisywania wrażeń .

Miło Nam będzie również powitać na wątku "weteranów" ekspersów,którzy wtrącą swoje trzy grosze


Ja już swój T 55 mam , idę testować i wrócę jak skończę
Co znowu przegapiłam
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 15:19   #3
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Ja też juz testuję, kurier dziś przywiózł
Suuuper

Fajnie, ze można sobie ustawiać wielkość -ja lubie kawy (czy tam inne napoje) duze i słabe (tak, wiem -nie jestem "prawdziwym" kawoszem )

Syn stwierdził, ze on jest od obsługiwania i tylko jemu wolno.

Tylo muszę zrobić miejsce w szafce na kapsułki...chociaż już znajomi się na kawę zapowiedzieli, wiec się szybko rozejdą pewnie (kapsułki, nie znajomi )

Jakie dostałyście kapsułki?
Ciekawa jestem, czy wszyscy takie same, czy każda inny zestaw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (86,4 KB, 384 załadowań)

Edytowane przez primavera
Czas edycji: 2012-12-22 o 15:27
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 15:34   #4
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Dziś przywitał mnie kurier i wręczył przesyłkę. Super!

Po pierwsze, poraził mnie ogrom ilości i różnorodności kapsułek . Autentycznie można wypróbować określone smaki, a nie tylko obejść się smakiem .

Po drugie, ekspres wygląda elegancko. Mam wersję w kolorze bordowym. Inoxowe vel srebrne elementy ładnie się komponują z bordową obudową.

Po trzecie, muszę zrobić małe przemeblowanie w kuchni , co trochę opóźni dzisiejsze testowanie. Na szczęście ekspres jest ustawny.

Długo się broniłam przed piciem kawy i herbaty, ale mój partner wciągnął mnie w nałóg picia kawy (co prawda nie jestem miłośniczką całkowicie czarnej, to chyba się nie zmieni), więc można mnie umieścić w kategorii miłośników kawy i napojów kawowych. Do tej pory to ja odpowiadałam za wymyślne kawy z pianką, teraz będę mogła założyć ręce i czekać na latte macchiato .
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 15:36   #5
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Ja też juz testuję, kurier dziś przywiózł
Suuuper

Fajnie, ze można sobie ustawiać wielkość -ja lubie kawy (czy tam inne napoje) duze i słabe (tak, wiem -nie jestem "prawdziwym" kawoszem )

Syn stwierdził, ze on jest od obsługiwania i tylko jemu wolno.

Tylo muszę zrobić miejsce w szafce na kapsułki...chociaż już znajomi się na kawę zapowiedzieli, wiec się szybko rozejdą pewnie (kapsułki, nie znajomi )

Jakie dostałyście kapsułki?
Ciekawa jestem, czy wszyscy takie same, czy każda inny zestaw
chyba dostalam to samo co wszyscy, z tego co widziałam Eweska tez
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (47,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02.jpg (47,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 03.jpg (36,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (46,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05.jpg (68,3 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.jpg (61,8 KB, 54 załadowań)
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną



Edytowane przez czarna_kawa80
Czas edycji: 2012-12-22 o 15:37
czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 15:49   #6
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

aaaa już wiem o co chodzi....sama musiałam wyszukać ...bo odpowiedzi doczekać się nie można


heheh, to miłego testowania
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 16:36   #7
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Czy tylko ja jeszcze nie dostałam ekspresu?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 16:38   #8
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Smile Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Melduję się i ja

Kurier wpadł jak po ogień o 12:30 i zostawił podwójną pakę
Po rozpakowaniu wszystko aż się zaszroniło, wiadomo, mróz, więc dałam ekspresowi dojść do siebie przez 2 godziny, skrupulatnie odliczane przez domowników, bo każdy chciał już, teraz, zaraz
Potem cala kołomyja z oczyszczaniem i filtrowaniem.
Pierwszy zonk, bo ekspres nie reagował na kapsułkę serwisową - przetarcie czytnika rozwiązało sprawę Pewnie od tego mrozu i "spocenia się" czytnik zaszedł mgła, nie stresujcie się jak wam w pierwszej chwili nie zaskoczy.

W tym miejscu Mamę prosi o specjalne podziękowanie za dołączenie kapsułek z espresso bezkofeinowym, bo akurat ona musi ograniczać kawę, chociaż jest zapalonym kawoszem
Na pierwszy rzut poszło więc Carte Noir Espresso Decafeine i toast za wszystkich kurierów i listonoszy, którzy mają teraz roboty po pachy
Pierwsze wrażenie odnośnie CNED pozytywne ale wiecej napiszę za kilka dni, porównując z bezkofeinowymi kawami innych marek.

Następna była Milka. Dwie kapsułki, osobno mleko i kolada - porcja na wysoką szklankę. Niestety rozczarowanie - smakuje jak rozwodnione kakao, nie będę fanką.

Dalej indyjskie Chai Latte. Pycha To będzie hit! Nigdy nie piłam bawarki, sceptycznie podeszłam do tego wynalazku. Mleko, herbata i przyprawy, yyy... ale się zakochałam Znów dwie kapsułki, najpierw idzie smakowe mleko, które się spienia tworząc piankę, następnie esencja herbaty, która osiadła dokładnie miedzy mlekiem, a górną warstwą pianki - piękne Ale pełnię smaku uzyskuje się po zmieszaniu warstw - aż szkoda psuć te kolorowe pasy napoju ale smak jest zabójczy. Mleczno-ciasteczkowy koktajl. Wyraźnie czuć imbir oraz cynamon, takie piernikowe klimaty, no bajka Z pewnością będę kupować regularnie, reszta domowników popiera dokonanie duuużego zapasu

Zielona herbata z miętą od Twining. Pachnie jak pasta do zębów ale smakuje w porządku, wiecej napiszę za parę dni po porównaniu do herbaty Ahmad.

Jacobs Caramel Macchiato. 2 kapsułki - karmelowe mleko i Espresso, znów piękne warstwy. Nie jest to słodki ulepek, tylko bardziej wytrawny napój kawowy z lekką karmelową nutą. Nice.

Porobiłam zdjęcia i nawet nagrałam krótki filmik z przygotowania Chai Latte, wrzucę wkrótce. Będę też codziennie donosić z placu boju

Aha, ekspres bordowy, smaków 11

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-12-22 o 22:46
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 17:08   #9
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dalej indyjskie Chai Latte. Pycha To będzie hit! Nigdy nie piłam bawarki, sceptycznie podeszłam do tego wynalazku. Mleko, herbata i przyprawy, yyy... ale się zakochałam Znów dwie kapsułki, najpierw idzie smakowe mleko, które się spienia tworząc piankę, następnie esencja herbaty, która osiadła dokładnie miedzy mlekiem, a górną warstwą pianki - piękne Ale pełnię smaku uzyskuje się po zmieszaniu warstw - aż szkoda psuć te kolorowe pasy napoju ale smak jest zabójczy. Mleczno-ciasteczkowy koktajl. Wyraźnie czuć imbir oraz cynamon, takie piernikowe klimaty, no bajka Z pewnością będę kupować regularnie, reszta domowników popiera dokonanie duuużego zapasu

Zielona herbata z miętą od Twinning. Pachnie jak pasta do zębów ale smakuje w porządku, wiecej napiszę za parę dni po porównaniu do herbaty Ahmad.
tak pieknie opisałaś chai ze będzie anstępna
Jakoś zaczęliśmy od kaw, kusiło mnie opakowanie bo ma na obrazku cynamon, który uwielbiam -ale jakoś tak "bawarka...?nie, mam dosyc bawarki ostatnimi czasy"

Jak tylko otworzyłam miętową to też od razu skojarzyło mi sie z zapachem pasty do zębów -aż dziwnie, bo zazwyczaj mietowe herbaty mają troszke inny zapach (miety pieprzowej, a ta jest jakaś inna) ale jest smaczna
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 17:17   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Melduje się i ja i mój Tassimo i moje kubasy, które czekaja na napełnienie

Paka wielka aż się zdziwiłam, rodzina pękała ze śmiechu patrząc na mój zapał przy rozpakowywaniu

Ekspres zmarznięty stoi na razie w salonie bo kuchnia zawalona pieczeniem ciast, mam nadzieję, że wieczorem uda mi się przetestować pierwszą kapsułkę

Fantastyczny kolor -hit sezonu, już mówiłam mężowi, że musimy pod kolor Tassimo zrobić nową kuchnię

Gdyby tylko wiedziała wcześniej, że zostane wybrana to pod choinke zamówiłabym sobie jakieś ekskluzywne filiżanki ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg box.jpg (128,8 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg boxx.jpg (149,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kubasy.jpg (73,9 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kubas1.jpg (74,5 KB, 95 załadowań)
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2012-12-22 o 17:25
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 17:21   #11
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Boże, rzadko mi się zdarza ale czytam ten wątek zielona z zazdrości
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 18:26   #12
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Boże, rzadko mi się zdarza ale czytam ten wątek zielona z zazdrości
Dziewczyny tak fajnie opisują swoje doświadczenia, że mam ochotę popędzić i zaparzyć chai latte , ale już się opiłam - latte karmelowe i czekolada milki zostały pochłonięte.

Podróż Sojuzem nie wydaje się tak ekscytująca, jak czytanie tego wątku

Paula - bo Cię rodzina nie pozna

Ten wątek jest przykładem, że warto brać udział w wizażowych konkursach
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 18:54   #13
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Dziewczyny, ale macie fajnie A jak to jest z tym testowaniem: jak się kończy okres testów, to zabierają Wam ekspres? Czy już jest Wasz forever and ever?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 18:59   #14
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

witam i ja

strasznie się ucieszyłam jak zadzwoniła do mnie Aga, na poczatku nie wiedziałam jaka Aga, dopiero po skonczonej rozmowie uznałam że to była chyba szefowa, bo najpierw pomyślałam o Agabil

dziś dotarła wielka paczucha, z teżetem strasznie ucieszeni, nawet teżet może bardziej bo większy miłośnik kaw, ja lubię tylko delikatne, z mlekiem....ale widzę że znajdę cos dla siebie, herbaty uwielbiam także napewno wypije wszystkie , tzn mam duże obiekcje co do ten korzennej właśnie, bo te klimaty mnie nie kręcą, tym bardziej w herbacie.

Narazie teżet wypij espresso klasyczną a ja z córką milke

Czy zauważyłyście coś takiego że ekspress nie nalewa tyle wody ile powinno być? Czy to my cos źle robimy? Wprawdzie espresso nie mierzyliśmy ile mililitrów ale milki nie naklalo mi 250ml

agniesikk - własnie to narazie zagadka, byłam kilka razy testerką, ale kosmetyków, więc kosmetyki były dla nas, podejrzewam że podobnie będzie z ekspresem, ale nie wiem....

dziękuję szefowej że mam zaszczyt testowania ekspresu!

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-12-22 o 19:01
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 19:13   #15
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Hej!
Witam i ja... Znalazłam się wśród szczęśliwców, którzy otrzymali miły telefon od Agi. Lepszego prezentu pod choinkę wymarzyć sobie nie mogłam.

Dzisiaj zawitał do mnie pan kurier z wielką paką, a ściśle pisząc - dwoma złączonymi paczkami, szczelnie zaklejonymi i zabezpieczonymi. W środku znajdował się ekspres, a w drugim pudle zestaw kaw i herbat.

Tak więc - testowanie czas zacząć...
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 19:14   #16
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

i ja i ja dzisiaj otrzymałam

jest piekny , bordowy ...a do niego mnóstwo kapsułek
Karton z kapsułkami do testowania większy niż opakowanie ekspresu

Nie dałam rady dzisiaj napić się wszystkiego
Z rodziną piliśmy dziś ekspresso - oj mocne typowo włoskie ekspresso
Dla mnie za małe i za mocne - dla smakoszy ekspresso - doskonałe

Kawa latte - pyyyycha ale ogromna wyszła - 285ml w dwóch szklankach ją piłam
Co mnie zaskoczyło to fakt że mleko jest w płynie w tych kapsułkach byłam pewna że będzie w proszku.
Mleko fajnie się spieniło i kawa latte wyglądała super choć nie zrobiły się trzy kolory bo brakło mi miejsca w szklance. Piszecie że jest opcja zmiejszania ilości napoju?
Po takiej ilości latte nie zmieściłam Milki ale TŻEt testował i mówił że jak czekolada milka ale o konstystencji kakao.
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 19:19   #17
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Czy tylko ja jeszcze nie dostałam ekspresu?
Nie martw się, kurier powinien przybyć w poniedziałek

To dopiero prezent na Święta
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 19:36   #18
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Ale tymi opisami narobiłyście mi takiego smaka że nie wytrzymam do poniedziałku.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:01   #19
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Czy tylko ja jeszcze nie dostałam ekspresu?

nie martw sie, ja tez Teraz po waszych wrażeniach mnie skręca z niecierpliwości
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-22, 20:04   #20
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

oto mój ekspres i zestaw
eks.jpg zestaw.jpg



oczywiście moje testowanie nie obyło się bez porażek.
muszę się nauczyć jak dozować porcje i jak ustawiać.

jeśli robicie Latte macchiato w kubku to zalewacie poszczególne saszetki dużą porcją wody na +,czy małą na - ?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:07   #21
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
oto mój ekspres i zestaw
Załącznik 5031778 Załącznik 5031779



oczywiście moje testowanie nie obyło się bez porażek.
muszę się nauczyć jak dozować porcje i jak ustawiać.

jeśli robicie Latte macchiato w kubku to zalewacie poszczególne saszetki dużą porcją wody na +,czy małą na - ?

nie wiedziałam że to takie skomplikowane, cos czuje że ja też zalicze niejedna wpadke
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:08   #22
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale macie fajnie A jak to jest z tym testowaniem: jak się kończy okres testów, to zabierają Wam ekspres? Czy już jest Wasz forever and ever?
ja swojego nie oddam
zresztą suszarki z jonizatorem nikt mi nie wyrwał.mam ją do dziś i używam non stop
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:23   #23
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Ekspres jest piękny. Będzi mi pasował kolorystycznie do kuchni.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
nie martw sie, ja tez Teraz po waszych wrażeniach mnie skręca z niecierpliwości
Fajnie że nie tylko mnie to trafiło. Coś czuję że w poniedziałek będę od bladego świtu wisieć w oknie z pustym kubkiem.

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
nie wiedziałam że to takie skomplikowane, cos czuje że ja też zalicze niejedna wpadke
Ja też.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:25   #24
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Fajnie że nie tylko mnie to trafiło. Coś czuję że w poniedziałek będę od bladego świtu wisieć w oknie z pustym kubkiem.
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:26   #25
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
oto mój ekspres i zestaw
Załącznik 5031778 Załącznik 5031779


jeśli robicie Latte macchiato w kubku to zalewacie poszczególne saszetki dużą porcją wody na +,czy małą na - ?

Robiłam w wysokiej szklance i nic nie ruszałam, oprócz pstryka "start", więc ja Ci nie pomogę. Najpierw chcieliśmy wypróbować niezmienione proporcje i wyrobić opinię.

Jak chcesz się zmieścić w kubku, to musisz zmniejszyć porcję wody i wcisnąć "-", ale czy po tym zabiegu się zmieści latte, to nie wiem.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:39   #26
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

TmargoT -ja zalewałam na +, ale dałam wieeelki kubas.

Milka pyszna - mój tż uwielbia i zawsze kupujemy w makro taka ilogramowa co jest do ych automatów - jest pyszna, ale zawsze brakowało jej tej pianki (zalewam wodą z czajnika, ta z makro ma mleko w sobie już) a tu idealna

A mi ten kolor tak śrenio wolałabym np czarny, to taki neutralny bardziej (ale ciii, bron borze nie narzekam)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 21:34   #27
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Też zaczęłam od standardowych ustawień ale jutro będę kombinować. Mamę zrobię bezkofeinowe Espresso light (2x woda) z mlekiem i wyprobuję podwójną (2 kapsułki) Milkę z mleczną kapsułką do Caramel Macchiato
W planie też są Cappucino i mini Espresso, a do śniadania English Breakfast Najchętniej byśmy pili wszystko na akord ale kofeina by nas dobiła

Dobrze, że można ściągać podstawkę i zmieści się wysoka szklanka do Latte Na plus też zaliczam łatwy demontaż i mycie części od systemu zaparzania, bo mam talent i prawie zawsze je zachlapię wyjmując zużyte kapsułki

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-12-22 o 21:41
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 21:34   #28
Patucha
Zakorzenienie
 
Avatar Patucha
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: MIASTO ANIOŁÓW
Wiadomości: 7 278
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Czy tylko ja jeszcze nie dostałam ekspresu?
ja również nie dostałam na pewno w poniedziałek dostaniemy i to będzie prawdziwy gwiazdkowy prezent
__________________
W górach jest wszystko co kocham, bo góry to nasze spiętrzone marzenia...




Patucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 21:54   #29
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

Nie mogę oglądać tych załączników, chyba się wyloguję, DZIEWCZYNY!!!
Gratuluję i zazdraszczam
To ten... kto mnie zaprosi na świąteczną kawkę?
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 22:15   #30
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: "Testujemy Tassimo -zapraszamy na kawę,pogaduchy i nie tylko"

może będziemy się wymieniać wypróbowanymi sposobami .
oto moje:
-ja już wiem,że w razie pomyłki w ilości można zalać tą samą kapsułkę otwierając i zamykając ze starą.ekspres wychwytuje ją jako nową i zalewa dodatkową ilością wody.
-milka:na kubek 250 ml należy dać (plus)+ czekolade i + mleko,a filiżankę - czekolada i -(minus) mleko

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Nie mogę oglądać tych załączników, chyba się wyloguję, DZIEWCZYNY!!!
Gratuluję i zazdraszczam
To ten... kto mnie zaprosi na świąteczną kawkę?
kawy nie dam,ale latte owszem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 11:26:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.