Powrót z Irlandii mam problem z bagażem proszę o radę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-31, 00:19   #1
Miishi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1

Powrót z Irlandii mam problem z bagażem proszę o radę.


Okropnie się boję bo lecę sama a mam problem z bagażem. Chodzi o to, że mam bagaż tylko podręczny. No i moja podręczna walizka jest wypchana po brzegi, a oprócz tego mam jeszcze torebkę o sporych wymiarach. Nie jest ona wypchana bo jest tam portfel, dokumenty, bluza i kosmetyki jest dużo luzu tyle że ona jest dość sporych wymiarów. Mniej więcej taka : https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...a2yhwmBw0IPz21

No i boję się, że z tą drugą mnie nie puszczą przez bramki czy do samolotu. Normalnie bym ją zostawiła ale jest pożyczona od sąsiadki z Polski bo jak leciałam do Irlandii to tylko z nią a na miejscu kupiłam sobie tę podręczną walizeczkę do podróży. No i muszę jej ją oddać. Dowiedziałam się właśnie dziś że oprócz podręcznego można mieć też jedną torebkę byleby nie była wypchana i większa od bagażu podręcznego. Ostatni raz leciałam z 5 lat temu jak nie więcej i okropnie się boję. I stąd moje pytania.

1. Myślicie, że nie pozwolą mi wejść z tą torebką nie wypchaną mniejszą od bagażu podręcznego i czy wgle tak można?
2. Gdybym chciała kupić coś w sklepie bezcłowym i dodatkowo miałabym jeszcze te moje dwie torby to mogłabym wnieść reklamówkę np z pamiątkami z tego sklepu ?

Z góry dziękuje za pomoc.

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

dodam tylko bo zapomniałam, że lecę liniami ryanair
Miishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 18:45   #2
nynka_1987
Zadomowienie
 
Avatar nynka_1987
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecinek :/
Wiadomości: 1 269
Dot.: Powrót z Irlandii mam problem z bagażem proszę o radę.

Na stronie Ryanair podane są wymiary mniejszej torebki: 35x20x20. Jak latałam ryainrem to niektórzy ludzie mieli chyba nawet ciut większe te torebki. Ja jednak nie ryzykowałabym, nie wiadomo na kogo trafisz tam w kontroli bagaży. Nie dasz radu upchnąć tej torebki do walizki (zwiniętej)?
O zakupy z wolnocłowego się nie martw, zakupy zresztą robisz już po kontroli bagażowej, nie ma problemu z wniesieniem do samolotu.
__________________
nynka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-31 19:45:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.