Rowerek stacjonarny mechaniczny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-25, 17:48   #1
KaRo141289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 239

Rowerek stacjonarny mechaniczny?


Mam nadzieje że w dobrym miejscu zakładam wątek. Mam nadwagę tak ok 10kg i postanowiłam schudnąć. Zaczęłam od biegania ale po kilku dniach pojawiły się bole w stawach biodrowych i w kolanach- coś nie tak lub po prostu slaba kondycja. Tak więc myślę o rowerku. Ze względu na finanse wybrałabym mechaniczny ale pomoc taki hałasuje? I tu moje pytanie do osób posiadających taki rowerek- jak głośny jest to hałas? Do czego porównywalny?
KaRo141289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 18:48   #2
Hiragana
Przyczajenie
 
Avatar Hiragana
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Rowerek stacjonarny mechaniczny?

cooo !? jak kupisz jakiś tani co się zaraz rozwali to pewnie hałas okropny. Ja mam już rok i jestem zadowolona za okolo 1000 zl taki lepszy .Cichutki jak nie wiem
Hiragana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 18:53   #3
KaRo141289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 239
Dot.: Rowerek stacjonarny mechaniczny?

Gdybym miała tyle pieniędzy do wydania, nie zakladalabym tutaj wątku tylko kupiłam jakiś drogi i magnetyczny oczywiście. Ale biedniejsi też muszą chudnąć a ja pytam o konkretna rzecz czyli do czego można porównać hałas takiego rowerka?
KaRo141289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 18:57   #4
Hiragana
Przyczajenie
 
Avatar Hiragana
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 11
Dot.: Rowerek stacjonarny mechaniczny?

kochana lepiej kupic lepszy niz pozniej naprawiac do wydmuchiwanego głosniej powietrza
Hiragana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 19:10   #5
KaRo141289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 239
Dot.: Rowerek stacjonarny mechaniczny?

Coś jak dźwięk odkurzacza? Co w takich rowerkach się psuje? A gwarancja? Nawet jeśli magnetyczny to mogę co najwyżej kupić taki z allegro za 300zl max. Magnetyczny będzie trwalszy?
KaRo141289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 00:23   #6
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Rowerek stacjonarny mechaniczny?

nie kupuj mechanicznego,ja mam- zepsuł się po 2 tygodniach!!! kupiłam taki za 150 zł rozleciał się całkowicie,a wspomnę że ważę tylko 56kg rozwaliło się siodełko,w środku spada taka taśma,mój mi naprawiał ale już mamy dosyć,do tego kierownica lata no masakra to największa pomyłka ten rowerek a jak działał to mogłam na nim jeździć 2 godziny i w ogóle się nie męczyłam,nie wiem jak ci to wytłumaczyć ,nie ma takiego jakby oporu jak jest w magnetycznym

a wspomnę jeszcze że nawet pedały się rozwaliły te rzepy nie trzymały=musiałam okleić taśmą,jak będę miałą chwilę to wrzucę zdjęcia tego złomu,dla potomności,żeby nikt nie popełnił tego błędu co ja!!!

Edytowane przez delfix10
Czas edycji: 2012-12-26 o 00:25
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 08:59   #7
atilav
Rozeznanie
 
Avatar atilav
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 603
Dot.: Rowerek stacjonarny mechaniczny?

Ja mam mechaniczny i chodzi już bez żadnych problemów 4 rok
A kupiłam na allegro z tego co pamiętam jeden z najtańszych, może trochę hałasuje, ale bez przesady
__________________
John Frusciante

atilav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-26, 10:42   #8
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: Rowerek stacjonarny mechaniczny?

Cytat:
Napisane przez atilav Pokaż wiadomość
Ja mam mechaniczny i chodzi już bez żadnych problemów 4 rok
A kupiłam na allegro z tego co pamiętam jeden z najtańszych, może trochę hałasuje, ale bez przesady

Też mam mechaniczny, zwykły z jakiegoś carrefoura czy z podobnego sklepu. Kosztował ok 120 zł i naprawdę duuużo wytrzymał- służył mi około 3 lat przy baaardzo dużym, codziennym eksploatowaniu. Po tym czasie działał dalej- siadło obciążenie. Zmieniłam też na zwykły, w porównywalnej cenie. Mam go już rok i też sie nic z nim nie dzieje.
Przyznam, że szkoda było mi wydać jakiejś konkretnej sumy na taki sprzet, bo regularnie chodzę na siłownie. Także dla małowymagających osób taki sprzęt jest OK wg mnie. I nie robi aż takiego hałasu. Spokojnie oglądam filmy czy czytam książkę i pedałuję
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 10:48   #9
KaRo141289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 239
Dot.: Rowerek stacjonarny mechaniczny?

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Posprawdzam na allegro ceny i kupuje bo naprawdę mi się utylo:-(
KaRo141289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 16:46   #10
ktrn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 33
Dot.: Rowerek stacjonarny mechaniczny?

tylko i wyłącznie zwykły rower najlepiej MTB na świeżym powietrzu wtedy wysiłek nakładasz na wszystkie mięśnie... przed telewizorem w domu to można chipsy jeść...
ktrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:11   #11
Acredo
Zadomowienie
 
Avatar Acredo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 523
Dot.: Rowerek stacjonarny mechaniczny?

ja mam mechaniczny i to od sierpnia 2006 roku co za pamięć
i nie wiem gdzie wam hałasuje chyba muszę być głucha
do dziś wytrzymał, nic się nie psuje i to przy zużyciach dochodzących do 8 godzin non stop.
a kosztował jakieś 200 zł wtedy.
Więc nie jest zasada ze mechaniczny to gorszy ;p
__________________
„Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najpiękniejsze. Wierzę, że jutro jest inny dzień, wierzę w cuda.”
"Bohater to zwykły człowiek odnajdujący siłę, aby przetrwać w wyjątkowo trudnych okolicznościach."
Acredo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.