Korektor Vanish - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-07, 18:45   #1
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw

Korektor Vanish


Szukałm tu i nie tylko ale praktycznie nie doszukałam sie gdzie kupie ten korektor (w internecie) ?????????
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 10:59   #2
dragomira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 129
Dot.: Korektor Vanish

dołącze się do pytania bo śłyszałam żekorektor ten jest bardzo dobry na cienie pod oczami
__________________
dragomira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 12:16   #3
ElizkaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 12
Dot.: Korektor Vanish

Witajcie
Dzisiaj zamówiłam sobie Vanish [firmy La Femme] przez Internet, na stronce:
www.margarita.istore.pl/
Przesyłka kosztuje 15 zł, a sam produkt 39 zł...
No cóż troszkee drogi, ale te korektory, które używałam do tej pory dawały marne skutki, po prostu nie takie jakich oczekiwałam =/
Np. Maybelline- EverFresh, Manhattan- Wake Up Concealer czy Gosh- Touch up...
Szkoda gadać, zawiodłam się. Mam nadzieję, że Vanish pomoże mi w tej trudnej walce z sińcami [które niestety mam uwarunkowane genetycznie] ehh...
Życie, życie xD
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
ElizkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 12:40   #4
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Korektor Vanish

Nigdy nie słyszałam o takim korektorze. Ciekawa jestem relacji z użytkowania.
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 13:07   #5
ElizkaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 12
Dot.: Korektor Vanish

Ja właśnie też...Baardzo
Ale czytałam o nim na wielu forach, portalach itd. I wyczytałam, że jest on używany przez najlepszych wizażystów, a dostępny tylko w profesjonalnych sklepach. W Londynie podobno są 2 sklepy ArtScreen w których można go kupić.
Jak będę go miała w domu to od razu zdam Wam relację
Pozdrawiam
ElizkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 13:09   #6
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Korektor Vanish

Cytat:
Napisane przez ElizkaK Pokaż wiadomość
Ja właśnie też...Baardzo
Ale czytałam o nim na wielu forach, portalach itd. I wyczytałam, że jest on używany przez najlepszych wizażystów, a dostępny tylko w profesjonalnych sklepach. W Londynie podobno są 2 sklepy ArtScreen w których można go kupić.
Jak będę go miała w domu to od razu zdam Wam relację
Pozdrawiam
ok czekamy
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 18:46   #7
ElizkaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 12
Dot.: Korektor Vanish

Przepraszam, że tak długo, ale nie miała neta przez jakiś czas...
Więc już Wam mówię: Vanish jest naprawdę świetny!
Doskonale pokrywa moje sińce- chociaż mam je dość duże.
Jeśli mam jakieś hmm...powiedzmy "poważniejsze" wyjście to nakładam na twarz podkład (również pod oczy- na Vanish), a na codzień po prostu pokrywam go korektorem dość płynnym o ciemnym odcieniu, który pasuje do mojej cery
Polecam wszystkim.
Jeśli macie jakieś pytania, to z chęcią odpowiem =)
Pozdrawiam
ElizkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 18:49   #8
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Korektor Vanish

Cytat:
Napisane przez ElizkaK Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak długo, ale nie miała neta przez jakiś czas...
Więc już Wam mówię: Vanish jest naprawdę świetny!
Doskonale pokrywa moje sińce- chociaż mam je dość duże.
Jeśli mam jakieś hmm...powiedzmy "poważniejsze" wyjście to nakładam na twarz podkład (również pod oczy- na Vanish), a na codzień po prostu pokrywam go korektorem dość płynnym o ciemnym odcieniu, który pasuje do mojej cery
Polecam wszystkim.
Jeśli macie jakieś pytania, to z chęcią odpowiem =)
Pozdrawiam
ile on kosztuje x?D
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 19:20   #9
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Korektor Vanish

Cytat:
Napisane przez ElizkaK Pokaż wiadomość
Przepraszam, że tak długo, ale nie miała neta przez jakiś czas...
Więc już Wam mówię: Vanish jest naprawdę świetny!
Doskonale pokrywa moje sińce- chociaż mam je dość duże.
Jeśli mam jakieś hmm...powiedzmy "poważniejsze" wyjście to nakładam na twarz podkład (również pod oczy- na Vanish), a na codzień po prostu pokrywam go korektorem dość płynnym o ciemnym odcieniu, który pasuje do mojej cery
Polecam wszystkim.
Jeśli macie jakieś pytania, to z chęcią odpowiem =)
Pozdrawiam
O rany ale mam ochote teraz kupic Mam pytania: vanish jest w jakim kolorze? I jaką ma konsystencję? Nie wchodzi w zmarszczki pod oczami? Nie jest ciężki, tłusty (jak dermacol którego nie trawię)? Jak długo się trzyma?

I jeszcze mam prośbę mogłabyś wkleić zdjęcie pokazujące jak działa?
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 11:26   #10
karolajna9393
Raczkowanie
 
Avatar karolajna9393
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: domek :)
Wiadomości: 254
Dot.: Korektor Vanish

podnosze
__________________
♀ + ♂ = ♥








W poszukiwaniu doskonałości.

karolajna9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 12:09   #11
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Korektor Vanish

Dla mnie vanish jest beznadziejny. To biala maź, ktora nie chce zaschnac, nie daje zadnego efektu. Moze nie umiem go nakladac. Wedlug mnie nie idzie nalozyc na niego podkladu, korektora itd bo sie caly rozetrze. Jak sie polozy cienka warstwe to nie ma efektu, a jak grubsza to nie zaschnie tylko wymiesza sie z korektore, zbiera sie w zmarszczkach, nie robi nic tylko szkodzi. Moze by byl dobry jako baza pod podklad ale jako korektor nie! Mam duze fioletowe cienie-teraz juz o polowe mniejsze bo udalo mi sie je usunac. Mimo to jeszcze sa-ale zdecydowanie mniejsze (u mnie to dziedziczne). Uzywalam mnostwa korektorow tanszych i drozszych (clinique, estee lauder, shiseido, kanebo, helena rubinstein) I stwierdzam, ze najlepszy jest magic heleny R. i maybelline. Reszty nie polecam. Slyszalam ze korktor biotherm jest jeszcze lepszy ale nie mialam go. Poza tym napewno pomoze dobra pielegnacja. ALe vanisha stanowczo odradzam!

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

No i najgorsze jest to, ze vanish nie kryje!

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

No i najgorsze jest to, ze vanish nie kryje!
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 12:30   #12
karolajna9393
Raczkowanie
 
Avatar karolajna9393
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: domek :)
Wiadomości: 254
Dot.: Korektor Vanish

no wlasnie... tez mam vanisha i mam podobne odczucia co Ty, myslalam ze po prostu nie umiem go nakladac...

moze by ktorac mogla jakies instrukcje tu zamiescic co i jak zeby vanish ladnie przykryl cienie?

i pytanie do Cb asik123456789 jak pielegnujesz cere ze cienie sie zmienjszyly? ja mam je genetycznie i nic nie pomaga
__________________
♀ + ♂ = ♥








W poszukiwaniu doskonałości.

karolajna9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 12:46   #13
Formika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Korektor Vanish

Również rozczarowałam się vanishem. Kupiłam go jakieś 3 miesiące temu z nadzieją,ze znalazłam wreszcie antidotum na ukrycie cieni. Probowałam wielokretnie wypracowac technike nakładania go ale wszystkie konczyly sie niepowodzeniem. Nie potrafie pokryć tej jasno - seledynowej mazi (mimo,ze nakladam go niewiele). Probowałam podkładem, korekotrem;za pomocą pędzle i gąbką i zawsze efekt byl ten sam...poprostu wszystko sciagałam i cienie byly widoczne. Całą praca na marne. Nie potrafie go nakładac albo rzeczywiscie jest przereklamowany. Myślałam zeby nabyć dermacol i uzywac go jako wierzchnia warste nakładaną na vanish ale w drogerii mi odradzono mowiac,ze dermacol wysuszy skore pod oczami i ze zielono - seledynowy korektor jest na naczynka (!!). Nie pokryje cieni, wrecz je uwydatni.Zniechecilam sie juz do vanisha. Nie mam sil na dalsze proby i poki co lezy sobie z reszta bubli
__________________
Formika
Formika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:29   #14
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Korektor Vanish

Jesli chodzi o to jak pozbylam sie cieni to pisalam juz gdzies o tym. Nie kazdemu pomoge bo tak naprawde sama mam watpliwosci jak to zrobilam Okazalo sie ze mam anemie-dowiedzialam sie przy badaniach ktore robilam na cos innego-wiec w sumie przez przypadek Zaczelam ja leczyc specjalnym zelazem na recepte (100mg). W rownoczesnym momencie kupilam sobie krem na cienie pod oczami skin doctors eyecircles-na allegro, niestety drogi 120zl. I tu jest problem-nie wiem ktora rzecz mi pomogla (krem czy zelazo) Ale cos z tego napewno bo cienie mam o wiele mniejsze. Krem jest bardzo wydajny-1 opakowanie starcza na prawie 2 miesiace stosowania rano i wieczorem. Mi 1 opakowanie wystarczylo ale kupilam 2 i stosuje co 2 dzien dla podtrzymania efektow. Uwazam ze baaardzo wazne jest mocne nawilzenie skory. Wyglada przez to swiezej, zdrowiej i cienie sa mniej widoczne. Ja zawsze mialam suche te okolice, zaden krem nie pomagal w nawilzeniu i od tego czasu stosuje codziennie na noc krem do rak! pod oczy. Swietnie nawilza-jestem bardzo zadowolona, bo nawet zmarszczki mimiczne mi sie zroprostowaly. JEstem mloda ale od tej przesuszonej skory je mialam. Uwazam, ze nawet jesli ktos nie ma anemi to powinien sprobowac takiej kuracji:
-krem skin doctors (jakas dziewczyna pisala ze jej pomogl wiec moze jednak )
-zelazo, ale zwykle-nie tak mocne jak moje na recepte. Ja mialam 100mg-te zwykle maja okolo 14mg-czasami nawet 4mg. Najlepsze by bylo tak 40mg. I uwaga na zelazo do rozpuszczania w wodzie i picia-barwi zeby na zolto wiec trzeba pic przez slomke.
-do tego mocne nawilzenie
-jesli komus sie chce to duzo zielonej herbaty, rano na czczo szklanka wody z cytryna.

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

zreszta czytalam kilka opini o skin doctors-bo tylko kilka jest i to nie na wizazu i wszystkie byly pozytywne. Sa jeszcze tabletki na cienie pod oczami oenobiol ale tez drogie i opinie sa podzielone.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:33   #15
karolajna9393
Raczkowanie
 
Avatar karolajna9393
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: domek :)
Wiadomości: 254
Dot.: Korektor Vanish

bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz
skorzystam z rad
__________________
♀ + ♂ = ♥








W poszukiwaniu doskonałości.

karolajna9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 16:54   #16
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Korektor Vanish

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o to jak pozbylam sie cieni to pisalam juz gdzies o tym. Nie kazdemu pomoge bo tak naprawde sama mam watpliwosci jak to zrobilam Okazalo sie ze mam anemie-dowiedzialam sie przy badaniach ktore robilam na cos innego-wiec w sumie przez przypadek Zaczelam ja leczyc specjalnym zelazem na recepte (100mg). W rownoczesnym momencie kupilam sobie krem na cienie pod oczami skin doctors eyecircles-na allegro, niestety drogi 120zl. I tu jest problem-nie wiem ktora rzecz mi pomogla (krem czy zelazo)
z racji moich doświadczeń z regularną anemią sińców związanych z anemią niczym nie zakryjesz, no chyba że dużymi okularami... wyleczenie anemii, załatwia ten problem stosowałam różne cuda i bardzo drogie i nie drogie, ale pomagało tylko leczenie
__________________
"Livin' easy, lovin' free, season ticket, on a one - way ride
Askin' nothin', leave me be, takin' everything in my stride
Don't need reason, don't need rhyme
Ain't nothing I'd rather do
Goin' down, party time, My friends are gonna be there too
[...]"


teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 19:45   #17
matleena_wizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 7
GG do matleena_wizaz
Dot.: Korektor Vanish

a ja Vanish polecam. nie mam z nim jakis problemów - jesli chodzi o nakładanie to mieszam go z podkładem lub z korektorem na ręce i dopiero potem nakładam. samego bym raczej nie nakładała ze wzgledów które zostały napisane wyżej

a 39 zł to odpowiednia cena, Vanish jest strasznie wydajny wiec nie uważam że jest drogi bo starcza na baaaardzo długo.
matleena_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 11:11   #18
panterka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: Korektor Vanish

Dziewczyny!!!
vanish jest faktycznie rewelacyjny, po wymieszaniu z podkladem lub korektorem w innym kolorze, jest niezastąpiony w pracy profesjonalnego makijażysty, jak i do użytku "domowego"
Ale nie dajcie się oszukac.... La Femme to marka amerykańska, dobra ale tania, bardzo tania.
Vanish jest dostępny w USA w wielu sklepach po ok. 3-4 dolary.
A poniżej link do sklepu gdzie jest akurat obniżka vanisha ... CENA 1.50 $ czyli jakies....4 zł - 5 zł !!!!!

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Zapomniałam o linku
http://www.makeupmania.com/Details/TI-0006-48-000.cfm
panterka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 18:55   #19
kamilanna
Zadomowienie
 
Avatar kamilanna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: USA/CT
Wiadomości: 1 441
GG do kamilanna
Dot.: Korektor Vanish

Cytat:
Napisane przez panterka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!
vanish jest faktycznie rewelacyjny, po wymieszaniu z podkladem lub korektorem w innym kolorze, jest niezastąpiony w pracy profesjonalnego makijażysty, jak i do użytku "domowego"
Ale nie dajcie się oszukac.... La Femme to marka amerykańska, dobra ale tania, bardzo tania.
Vanish jest dostępny w USA w wielu sklepach po ok. 3-4 dolary.
A poniżej link do sklepu gdzie jest akurat obniżka vanisha ... CENA 1.50 $ czyli jakies....4 zł - 5 zł !!!!!

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Zapomniałam o linku
http://www.makeupmania.com/Details/TI-0006-48-000.cfm
na Allegro widzialam po 50zl!!! tylko ciekawe czy to to samo
kamilanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 09:03   #20
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiadomości: 6 856
GG do izzie
Dot.: Korektor Vanish

Szkoda, że nie mam możliwości zrobienia zakupów w USA
izzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.