Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-04, 19:45   #1
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Unhappy

Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała


Od wielu lat moim ogromnym kompleksem są nogi. Górę ciała mam szczupłą a dół jakby od innej osoby, zaczyna się od bioder, które są szerokie, następnie uda z bryczesami, otłuszczone kolana i grube łydki aż do samych kostek. Już wiele razy podejmowałam próby odchudzenia moich nóg, za każdym razem nie było efektów, więc dość szybko się poddawałam. Teraz postanowiłam się ostatecznie z nimi rozprawić, więc od 2 miesięcy ćwiczę codziennie, na zmianę wykonuję trening interwałowy na rowerze i ćwiczenia z mel b, stosuję serum antycellulitowe, jestem na diecie niskotłuszczowej, ogólnie bardzo uważam z jedzeniem, przyjmowałam też therm line, który obecnie zamieniłam na bcaa i carbo. Przez te dwa miesiące schudłam 8kg (obecnie ważę 57kg przy wzroście 169cm), a nogi jakie były takie są i cellulit też ani drgnął, jedyne co, to uwidoczniły mi się kostki u dołu łydek, które wcześniej też oblane były tłuszczem. W poszukiwaniu powodu takiego stanu rzeczy natknęłam się na zagadnienie obrzęku lipidowego i na 99% mogę stwierdzić, że chyba właśnie to mnie męczy. Może jest tu ktoś kto boryka się z podobnym problemem i komu udało się poprawić wygląd swoich nóg?
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 20:48   #2
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

może zbadajtarczycę, takie obrzęki nie są normalne
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 21:54   #3
Shiva
Raczkowanie
 
Avatar Shiva
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 197
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
Od wielu lat moim ogromnym kompleksem są nogi. Górę ciała mam szczupłą a dół jakby od innej osoby, zaczyna się od bioder, które są szerokie, następnie uda z bryczesami, otłuszczone kolana i grube łydki aż do samych kostek. Już wiele razy podejmowałam próby odchudzenia moich nóg, za każdym razem nie było efektów, więc dość szybko się poddawałam. Teraz postanowiłam się ostatecznie z nimi rozprawić, więc od 2 miesięcy ćwiczę codziennie, na zmianę wykonuję trening interwałowy na rowerze i ćwiczenia z mel b, stosuję serum antycellulitowe, jestem na diecie niskotłuszczowej, ogólnie bardzo uważam z jedzeniem, przyjmowałam też therm line, który obecnie zamieniłam na bcaa i carbo. Przez te dwa miesiące schudłam 8kg (obecnie ważę 57kg przy wzroście 169cm), a nogi jakie były takie są i cellulit też ani drgnął, jedyne co, to uwidoczniły mi się kostki u dołu łydek, które wcześniej też oblane były tłuszczem. W poszukiwaniu powodu takiego stanu rzeczy natknęłam się na zagadnienie obrzęku lipidowego i na 99% mogę stwierdzić, że chyba właśnie to mnie męczy. Może jest tu ktoś kto boryka się z podobnym problemem i komu udało się poprawić wygląd swoich nóg?
Jakbym czytała o sobie. Nogi to moja zmora. Ostatnio wybrałam się na drenaż limfatyczny bo myślałam, że to obrzęki limfatyczne ale czytając o obrzęku lipidowym wszystko by się zgadzało.
Shiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 11:59   #4
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Trzeba iść do lekarza, jeśli masz obrzęki. To nie jest normalne, żeby mieć otłuszczone tylko dolne partie ciała, chociaż nie wiem jak wyglądają Twoje ramiona, ręce i brzuch.

Nie da się schudnąć miejscowo. Ćwiczenia tylko na dolne części ciała nie sprawi, że schudniesz tylko z dolnych części ciała. Trzeba ćwiczyć wszystko, być na redukcji i nie niskotłuszczowej, a low-carbie. Ograniczyć śmieciowe węgle, a tłuszcze jeść - tylko zdrowe, jak orzechy, awokado, oliwa z oliwek, ryby. Ograniczanie tłuszczy jest głupie.
Do tego należy spożywać odpowiednio dużo białka.

Wizyta u lekarza, a tymczasem zajmij się treningiem siłowym, interwałowym całego ciała. Masaże też pomagają.
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 15:05   #5
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Wiem, że nie odchudzę tylko dolnych partii ciała, ale sęk w tym, że przez te 2 miesiące dół ani drgnie, brzuch prawie płaski, buzia szczuplutka, a dół...
jak pisałam ćwiczę interwały co drugi dzień, tłuszcze spożywam właśnie z orzechów, ryb i oliwy, nie jem słodyczy, słodzę tylko kawę cukrem trzcinowym-jedna łyżeczka, nie piję żadnych słodzonych napoi, tylko woda i czerwona herbata, nie jem śmieciowego jedzenia.
Jeżeli chodzi o tarczycę, to jest ok, miałam badania.
Co do wizyty u lekarza, to nie ma to większego sensu, bo jakby ktoś poczytał o obrzęku lipidowym, to by wiedział, że lekarze nie potrafią tego diagnozować i mylą najczęściej z otyłością, dopiero jak zaczyna się obrzęk limfatyczny reagują.
Ktoś pisał o masażu, przy obrzęku lipidowym jak najbardziej wskazany!
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 16:10   #6
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
Wiem, że nie odchudzę tylko dolnych partii ciała, ale sęk w tym, że przez te 2 miesiące dół ani drgnie, brzuch prawie płaski, buzia szczuplutka, a dół...
jak pisałam ćwiczę interwały co drugi dzień, tłuszcze spożywam właśnie z orzechów, ryb i oliwy, nie jem słodyczy, słodzę tylko kawę cukrem trzcinowym-jedna łyżeczka, nie piję żadnych słodzonych napoi, tylko woda i czerwona herbata, nie jem śmieciowego jedzenia.
Jeżeli chodzi o tarczycę, to jest ok, miałam badania.
Co do wizyty u lekarza, to nie ma to większego sensu, bo jakby ktoś poczytał o obrzęku lipidowym, to by wiedział, że lekarze nie potrafią tego diagnozować i mylą najczęściej z otyłością, dopiero jak zaczyna się obrzęk limfatyczny reagują.
Ktoś pisał o masażu, przy obrzęku lipidowym jak najbardziej wskazany!
szczerze? jedyne do czego mogę się przyczepić to do cukru trzcinowego - to nic innego jak biały cukier tylko nieoczyszczony. ja bym zamieniła na stewię

lecz się w tym kierunku sama, skoro wiesz, że lekarz nie pomoże.
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 09:24   #7
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Dieta niskotłuszczowa to coś, od czego dawno się już odchodzi. Nie przyjmujesz tłuszczu - nie spalasz tłuszczu. To po 1.

Po 2. z nóg niestety chudnie się na końcu.

I po 3. zamiast szukać medycznych uzasadnień, zacznij od porządnej diety. Dużo wskazówek i wyjaśnień znajdziesz na http://www.tlustezycie.pl/
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-06, 14:32   #8
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

veronikes ja nie twierdzę, że jestem mądrzejsza od lekarzy i potrafię leczyć się sama chodzi o to, że lekarze nie diagnozują obrzęku lipidowego, bagatelizują sprawę zrzucając wszystko na otyłość, a ja raczej otyłości nie mam (wzrost 169cm, waga 57kg) a mimo to moje nogi wyglądają naprawdę źle, tutaj poglądowe zdjęcie mojej sylwetki, wystarczy spojrzeć na kolana DSC04772.jpg

vadi dziękuję za link, zaraz poczytam
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 20:00   #9
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
veronikes ja nie twierdzę, że jestem mądrzejsza od lekarzy i potrafię leczyć się sama chodzi o to, że lekarze nie diagnozują obrzęku lipidowego, bagatelizują sprawę zrzucając wszystko na otyłość, a ja raczej otyłości nie mam (wzrost 169cm, waga 57kg) a mimo to moje nogi wyglądają naprawdę źle, tutaj poglądowe zdjęcie mojej sylwetki, wystarczy spojrzeć na kolana Załącznik 5729386

vadi dziękuję za link, zaraz poczytam
wiesz co, wydaje mi się, że masz ogólnie dużo tłuszczyku, a jesteś gruszką. i zostało Ci w nogach, udach i łydkach, a góra spalona pięknie.

dieta do poprawy, na pewno.

a ja nie mówię, że jesteś mądrzejsza od lekarzy ;P uważam tylko, że jeśli diagnozujesz u siebie to na 99% to podejmij leczenie, nawet nie wiesz jaką moc mają przeróżne zioła, moja mama teraz zajmuje się ziołolecznictwem zamiast truć się lekarstwami. możesz próbować masaży limfatycznych, więcej ćwiczyć siłowo (nie interwały, tak wiem, ćwiczysz interwały, ale ćwicz SIŁOWO). poczytaj, pointeresuj się, skoro lekarz uważa, że to otyłość.
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 20:46   #10
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

na poprawę krążenia limfy od kilku dni biorę lymphomyosot, dietę mogłabym poprawić, ale jest to dość trudne, bo na co dzień jestem sama z dzieckiem i szykować każdy posiłek podwójnie, to trochę uciążliwe, oczywiście jem zdrowo, dbam o dietę dziecka, ale wiadomo, że maluch nie wszystko zje. Tak, mam figurę gruszki i tłuszczu masę, chociaż wszyscy twierdzą, że jestem szczupła i w głowę się pukają, jak słyszą, że się odchudzam, więc niestety wsparcia też nie mam A może coś z ziółkami byś mi w takim razie doradziła?
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 16:40   #11
Shiva
Raczkowanie
 
Avatar Shiva
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 197
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
na poprawę krążenia limfy od kilku dni biorę lymphomyosot,
Na receptę jest ten lek??
Shiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 19:47   #12
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

nie, to jest homeopatia
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 20:15   #13
Shiva
Raczkowanie
 
Avatar Shiva
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 197
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Daj znać czy cos pomogło.
Shiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 14:04   #14
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Shiva a Ty jak walczysz? Ja ćwiczę codziennie, uważam na to co jem, unikam słodyczy, biorę bcaa i carbo (bcaa pomaga chronić mięśnie przy spalaniu tłuszczu i daje kopa, generalnie bcaa biorą sportowcy na budowę mięśni, ale w połączeniu z dużą dawką węglowodanów czyli carbo świetnie spala tłuszcz i oszczędza właśnie mięśnie, to tak w skrócie telegraficznym), od kilku dni lymphomyosot i smaruję się serum antycellulitowym. Na kilka nocy zakładałam też rajstopy uciskowe (podobno pomagają przy obrzęku lipidowym) i faktycznie rano po ich zdjęciu nogi były jakby szczuplejsze, ale ubranie ich to koszmar, a teraz gorąco, więc nie będę spać w rajstopach
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 16:13   #15
Shiva
Raczkowanie
 
Avatar Shiva
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 197
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
Shiva a Ty jak walczysz? Ja ćwiczę codziennie, uważam na to co jem, unikam słodyczy, biorę bcaa i carbo (bcaa pomaga chronić mięśnie przy spalaniu tłuszczu i daje kopa, generalnie bcaa biorą sportowcy na budowę mięśni, ale w połączeniu z dużą dawką węglowodanów czyli carbo świetnie spala tłuszcz i oszczędza właśnie mięśnie, to tak w skrócie telegraficznym), od kilku dni lymphomyosot i smaruję się serum antycellulitowym. Na kilka nocy zakładałam też rajstopy uciskowe (podobno pomagają przy obrzęku lipidowym) i faktycznie rano po ich zdjęciu nogi były jakby szczuplejsze, ale ubranie ich to koszmar, a teraz gorąco, więc nie będę spać w rajstopach
Ja mam pończochy, bo kiedyś miałam operowane żylaki ale nie wpadłam, żeby je zakładać na noc. Chyba spróbuję. Założenie ich to faktycznie koszmar.
Jak walczę hmmm przede wszystkim sport ale z marnymi efektami.
Ostatnio byłam na drenażu limfatycznym (3 masaże) i przez chwilę było lepiej. Jednak by były lepsze efekty to trzeba wykonać kilka serii.
Shiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 22:05   #16
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

shiva przy żylakach to wiem, że w dzień zaraz po wstaniu powinno się nosić, a ja nie noszę generalnie rajstop, chodzę tylko w spodniach i dlatego zakładałam na noc. Po nocy mam zawsze opuchnięte palce u rąk, widzę to po obrączce, która mnie wtedy pije w palec, więc stwierdziłam, że na noc będę zakładać, skoro w nocy robią mi się obrzęki i faktycznie rano było lepiej. Ja zamierzam wybrać się na masaż drenujący, ale w sierpniu, bo za tydzień wyjeżdżam na 2 tygodnie, a chciałabym pochodzić na te masaże miesiąc cały bez przerwy.
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 11:47   #17
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Mam niestety dokładnie tak samo. Ale wydaje mi się, że to nie choroba, tylko po prostu typ sylwetki - gruszki czy kręgla

Choroba wygląda tak: http://1.bp.blogspot.com/-PkGzQz4WIH...VIo/s640/1.jpg
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 14:05   #18
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

albo tak http://vimed.pl/2010/09/obrzek-lipid...ismy-wiedziec/ ja wyglądam dokładnie jak osoba na pierwszym zdjęciu, moja mama i jej wszystkie siostry jak ta na drugim
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 14:12   #19
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez amalke Pokaż wiadomość
albo tak http://vimed.pl/2010/09/obrzek-lipid...ismy-wiedziec/ ja wyglądam dokładnie jak osoba na pierwszym zdjęciu, moja mama i jej wszystkie siostry jak ta na drugim
No ja podobnie, chociaż jestem może trochę jędrniejsza, ale wydaje mi się, że większość kobiet o figurze gruszki tak wygląda...wszystkie są chore? Moja mama i babcia też tak wyglądały i wyglądają dalej, nigdy im to nie przeszło do "dalszego" stadium, poza zwykłym traceniem jędrności skóry z wiekiem, wiadomo.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 17:45   #20
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

ta strona to kopalnia wiedzy na temat jak go zwalczyć i zapobiec przejścia do kolejnego stadium. nic więcej Ci nie potrzeba, tylko wykonywać polecone zadania.
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 18:33   #21
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
No ja podobnie, chociaż jestem może trochę jędrniejsza, ale wydaje mi się, że większość kobiet o figurze gruszki tak wygląda...wszystkie są chore? Moja mama i babcia też tak wyglądały i wyglądają dalej, nigdy im to nie przeszło do "dalszego" stadium, poza zwykłym traceniem jędrności skóry z wiekiem, wiadomo.
Dokładnie. Ja pokazywałam swoją metamorfozę w tym wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81154&page=122 , nigdy nie byłam gruba ale doskonale widać po mnie jak tyje gruszka.
Jeśli przytyłabym jeszcze bardziej to te dysproporcje robiłyby się jeszcze większe.

Ja radze wziąć się za trening siłowy, widać ze twoje ciało jest wiotkie, mało umięśnione a tu za bardzo nie pomoże mel b ani interwały.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 20:34   #22
amalke
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 76
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

cholernarejestracja u mnie to nie tylko sam wygląd, wiele objawów opisanych idealnie pasuje niestety.

whip piękna metamorfoza od sierpnia zacznę trening siłowy, za tydzień wyjeżdżam na 2 tygodnie i nie będę ćwiczyć, ale jak tylko wrócę z wakacji, to biorę się ostro do roboty.
amalke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 14:20   #23
madziula12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 84
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

A słyszałyście o Terapii Ketogenicznej zmierzających do skutecznej, szybkiej, a jednocześnie bezpiecznej utraty masy ciała?
madziula12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 16:14   #24
Orchidea7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 42
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez madziula12 Pokaż wiadomość
A słyszałyście o Terapii Ketogenicznej zmierzających do skutecznej, szybkiej, a jednocześnie bezpiecznej utraty masy ciała?
Szczerze powiedziawszy nie słyszałam nawet o takowej terapii.. Jak mniemam dotyczy odchudzania, ale na czym polega ?
Orchidea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 12:08   #25
karolinak886
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

polega na wprowadzeniu przez okres 7 dni substytutów posiłków – specjalnie przygotowanej mieszanki prosto do żołądka za pomocą specjalnej pompy i najnowszej generacji sondy nosowo-żołądkowej
karolinak886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:08   #26
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez karolinak886 Pokaż wiadomość
polega na wprowadzeniu przez okres 7 dni substytutów posiłków – specjalnie przygotowanej mieszanki prosto do żołądka za pomocą specjalnej pompy i najnowszej generacji sondy nosowo-żołądkowej


nie można jak normalny człowiek się nie obżerać słodyczami, nie zalewać gazowanymi słodkimi napojami i alkoholem i więcej się ruszać?

nie, nie można. trzeba człowiekowi wbijać w głowę, że schudnie jak się mu jakąś rurkę włoży przez nos do żołądka, a po 7 dniach rozmiar ubrania spadnie z 42 do 36.

gratuluję wszystkim, którzy się na to porwą.
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 16:30   #27
Orchidea7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 42
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez veronikes Pokaż wiadomość


nie, nie można. trzeba człowiekowi wbijać w głowę, że schudnie jak się mu jakąś rurkę włoży przez nos do żołądka, a po 7 dniach rozmiar ubrania spadnie z 42 do 36.

gratuluję wszystkim, którzy się na to porwą.
Wiesz co poczytałam trochę na temat tej terapii. Widzę, że powstała ona w Stanach. Obejrzałam filmiki o osobach które podjęły walkę z otyłością wręcz chorobliwą i patrząc na to z tej perspektywy ta cała forma i pomysł tube diet wydaje się być dla nich zbawienna.
Orchidea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 22:12   #28
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez Orchidea7 Pokaż wiadomość
Wiesz co poczytałam trochę na temat tej terapii. Widzę, że powstała ona w Stanach. Obejrzałam filmiki o osobach które podjęły walkę z otyłością wręcz chorobliwą i patrząc na to z tej perspektywy ta cała forma i pomysł tube diet wydaje się być dla nich zbawienna.
Jak ludzie nie nauczą się zdrowo, dobrze jeść to czeka ich jedynie efekt jojo.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 13:20   #29
veronikes
Raczkowanie
 
Avatar veronikes
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 153
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Jak ludzie nie nauczą się zdrowo, dobrze jeść to czeka ich jedynie efekt jojo.
no raczej.
__________________
veronikes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-18, 11:17   #30
kasiasd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Obrzęk lipidowy=brak efektów wyszczuplenia dolnych partii ciała

Amalke, Shiva, mam nadzieję, że to przeczytacie.
Choruję na obrzęk lipidowy w II stadium. Miałam szczęście, bo podczas długotrwałego pobytu w szpitalu rehabilitantka poleciła mi diagnostykę i leczenie u wspaniałego specjalisty od obrzęków lipidowych i limfatycznych we Wrocławiu (na szczęście dla mnie to jest na miejscu, ale nawet gdybym miała przejechać całą Polskę - zrobiłabym to bez wahania). Obecnie (mija rok od pierwszej wizyty) jestem przed trzecim zabiegiem liposukcji w klinice w Niemczech. Co ważne - na takie leczenie można uzyskać pieniądze z NFZ, gdyż obrzęk lipidowy, to nie tylko defekt estetyczny. Postępująca choroba może doprowadzić nawet do unieruchomienia na wózku inwalidzkim, a może się ona rozwinąć bardzo szybko. Polecam lekturę broszury: http://www.owrzodzenia.pl/images/pdf...tluszczowy.pdf W razie pytań zapraszam na priv.
kasiasd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-20 12:39:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.