dziwny rozprzestrzeniający sie ból brzucha - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 20:42   #1
megiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 44
Unhappy

dziwny rozprzestrzeniający sie ból brzucha


Witam,
nie wiem czy na dobrym forum pisze ale juz sama nie wiem na jakim moge umieścić ten wątek mam taki problem: mojego tatę od jakiegos roku męcza okropne bole brzucha, ale nie takie "zwykłe" tylko tak mocne, ze jakby rozprzestrzeniają sie po całym ciele. Czasem sa tak mocne, ze ma trudności w oddychaniu, boli go serce i mdleje. Ani zaden lekarz, ani zielarka nie wiedza co to jest. Czy ktos z Was miał moze cos podobnego? co to moze być i jak to leczyć? bardzo sie martwie bo jak go to już weźmie (zwykle tak ze dwa razy w miesiacu) to poprostu znika w oczach...
__________________
megiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 21:21   #2
Fallota
Przyczajenie
 
Avatar Fallota
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do Fallota
Dot.: dziwny rozprzestrzeniający sie ból brzucha

Ale jak to żaden lekarz nie wie co mu jest??? Skoro te bóle są takie silne to musi być jakas przyczyna. Ciekawa jestem jakie miał robione badania...może to kolka nerkowa? Chociaż bóle wtedy obejmują okolice pachwiny i lędżwi...no ale wiesz mogą promieniować... A powiedz megiii u ilu lekarzy był twój tata?
__________________
Fallota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 22:22   #3
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: dziwny rozprzestrzeniający sie ból brzucha

hmm, dziwne, moja ciotka miała coś podobnego, jej się to zrobiło po operacji usunięcia woreczka żółciowego. Po latach męczarni i wielu atakach bólu lekarz z mojego miasta (Ostrołęka) po tomografii stwierdził, że jakieś więzadło za mocno ciągnie (?) i powoduje ból. Nie wiem jak to dokładnie się dzieje.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.