Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-28, 10:31   #3901
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
ona działa wyszczyplająco? trzeba sie owijac folią? stosowałam długo detoren i naprawdę super działają kosmetyki termoaktywne
o wyszczuplaniu nic nie napisali, działa oczyszczajaco, rozgrzewajaco i wygladzajaco. Wczoraj zastosowalam pierwszy raz i eeeee taka sobie , zobaczymy co bedzie dalej
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:34   #3902
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Favianno - używałaś już tego peelingu w słoiczku (z Biedronki chyba?) Jakie wrażenia? Zastanawiałam się nad nim, ale jednak nie kupiłam. Proszę cie tez o opinie nt. maseczek Herbapolu (miałam kiedyś chyba lipową i bardzo sobie chwaliłam) i kremu na naczynka AA.
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 10:43   #3903
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Moje nabytki z ostatnich 2 miesięcy.
Kilka rzeczy kupiłam powtórnie. Wszystko co udało mi się pozużywać, w zakupach nadrobiłam z nawiązką :P

ślicznosci mam masę pytań uwaga! :
- co to jest to plante system?
-krem pharmaceris stosujesz na dzień? jakie efekty? nie zapycha?
-AA na naczynka działa?
-opinie na temat serii tołpa, który kosmetyk najlepszy? jakas promocja byłą? :P
-biedronkowy peeling i masło- ak pachna? jak z kosystencją? peeling ma lejącą czy zwartą konsystencje?
-strefa T topła 2w1 jak wrażenia?
- co mozeszp owiedzieć o pozostałych kosmetykach serii Mypa? ja mam balsam i bardzo sobei chwalę
Kurczę podoba mi siewsyzstko oddaj :P
Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
o wyszczuplaniu nic nie napisali, działa oczyszczajaco, rozgrzewajaco i wygladzajaco. Wczoraj zastosowalam pierwszy raz i eeeee taka sobie , zobaczymy co bedzie dalej
hehe to poczekamy
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 11:20   #3904
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Favianno - używałaś już tego peelingu w słoiczku (z Biedronki chyba?) Jakie wrażenia? Zastanawiałam się nad nim, ale jednak nie kupiłam. Proszę cie tez o opinie nt. maseczek Herbapolu (miałam kiedyś chyba lipową i bardzo sobie chwaliłam) i kremu na naczynka AA.
Daszka już Ci odpowiadam
- peelingu w słoiczku z biedronki uzywałam, nie jest lejący, średnio ścierający, ładnie pachnie - jeśli ktoś lubi konwalie . Ten sam zapach ma masło - nie za gęste, nie za tłuste, cudownie pachnące kwiatowo, ładnie się rozsmarowuje. Przypomina mi kremy pachnące do ciała z Avonu. Wnioskuję więc że nie będzie bardzo odzywiać bo takie pachnące kosmetyki zazwyczaj nie są bardzo odżywcze.
- maseczkę nagietkową kupiłam 2 raz, bo zatęskniłam, uważam że jest świetna, ma piękny zapach i się przy niej relaksuję żeńszeniowa też fajna, oczyszcza, odświeża i zamyka pory, o wiele lepsza niż Ziaja Pro zwężająca pory, którą mam i nie lubię.
- krem AA kupiłam bo potrzebowałam czegoś treściwszego. Nestety jest tłusty, treściwy, aż za bardzo jak da mnie. Problemu naczynkowego w zasadzie nie mam więc się nie wypowiem. Ładnie nawilża, nie zapychał mnie, ma miły zapach. Sucha cera powinna być z niego zadowolona, ja mam mieszaną

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
[/color]
ślicznosci mam masę pytań uwaga! :
- co to jest to plante system?
-krem pharmaceris stosujesz na dzień? jakie efekty? nie zapycha?
-AA na naczynka działa?
-opinie na temat serii tołpa, który kosmetyk najlepszy? jakas promocja byłą? :P
-biedronkowy peeling i masło- ak pachna? jak z kosystencją? peeling ma lejącą czy zwartą konsystencje?
-strefa T topła 2w1 jak wrażenia?
- co mozeszp owiedzieć o pozostałych kosmetykach serii Mypa? ja mam balsam i bardzo sobei chwalę
Kurczę podoba mi siewsyzstko oddaj :P

hehe to poczekamy
Shpilcia dziękuję nie oddam nic
- Plante system to kosmetyki które pojawiły się jakiś czas temu w Superpharm. Maja certyfikaty takie same jak Nuxe, moim zdaniem bardzo podobna firma, tylko trochę tańsza - zwłaszcza przez internet.
Krem Prosensil kupiłam 2 raz, jest dla cery bardzo wrażliwej, dla kobiet w ciazy, nie zawiera konserwantów. Jak potrzebuję ukoić, wygoić po okresie twarz (bo zawsze mnie wysypuje) to Prosensil jest idealny, kompletnie nieszkodliwy, odżywczy. Jedyna wada że tłusty, ale na noc mi to nie przeszkadza.
- Tołpa miał promocje, najpierw kupiłam jedno serum i peeling, poużywałam przez 1.5 tyg i pobiegłam uzupełnić zapasy Maska jest świetna, daje megawielki efekt , ale trzeba się owijać itd. nie kazdy to lubi.
Stosuję wszystko na raz, nawet nie jakoś bardzo regularnie (maska i peeling co 4 dni, serum codziennie raz lub 2x) efekt widzę, w tym tempie za miesiąc będę miała gładkie nogi
- strefa T żel, fajny, podoba mi się, zwęża pory, łagodzi, troszkę nawilża. Polubiłam Tołpę (choć kiedyś miałam krem matujący i mnie nie powalił na kolana )
Mypę lubię bardzo.
- Odżywka do włosów jest lekka, nie obciąża, nie ma po niej wielkich efektów ale na moich cienkich włosach jest w sam raz, mogę je rozczesać, a nie klapią.
- Mleczko do demakijażu - po zużyciu połowy butelki szczypią mnie oczy , zostało mi 1,5 opakowania, zużyję na twarz i dekolt
- Mleczko dla dzieci dostałam za uwaga uwaga 10 gr. jako gratis. Jest podobno wycofane i już płaczę za nim bo rewelacyjnie zmywa mi się nim oczy, a moje oczy są strasznie wrażliwe.
- Żel do ciała jest miły, miałam już kiedyś tylko mniejsze opakowanie, nie pieni się wybitnie ale mi to nie przeszkadza, ma trawiasty zapach. W promocji za 5 zł nie będę wybrzydzać.
- Balsam do ciała - nie próbowałam jakoś specjalnie, moge powiedziec że jest lekki i jak wszystko Mypy ma trawiasty zapach (bardzo to lubię)

Miałam jeszcze żel peelingujący - ale ani to peeling, ani żel, ładnie pachniał i tyle.

EDIT
krem pharmaceris to już moje drugie opakowanie. Świernie nadaje się pod makijaz, jest lekki, nawilżający, nie zapycha mnie. Ma w środku składu alkohol ale mi to o dziwo kompletnie nie przeszkadza. Bardzo go lubię, moge się normalnie malowac po nim, nic nie spływa faktycznie skóra po nim robi się jaśniejsza, wygojona.

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2009-04-28 o 11:39
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 11:57   #3905
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Dziękuje Favianno za wyczerpujący opis. Może się jednak skuszę na ten peeling, bo lubie zapach konwalii. A możesz zdradzić gdzie kupiłaś maseczki herbapolu i Tołpę w promocji?
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 12:13   #3906
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Daszka Pokaż wiadomość
Dziękuje Favianno za wyczerpujący opis. Może się jednak skuszę na ten peeling, bo lubie zapach konwalii. A możesz zdradzić gdzie kupiłaś maseczki herbapolu i Tołpę w promocji?
nie ma sprawy
maseczki Herbapolu szukałam długo, w końcu wyczaiłam ją w małym sklepiku zielarskim. Niestety jest trudno dostępna.
Tołpa miał miesiąc temu promocję na serum i peeling w sieci aptek Superpharm. Teraz widzę u nich w promocji balsam wygładzająco-ujędrniający, ja mam tyle zapasów że nie kupie, ale opinie na KWC tego balsamu sa całkiem fajne.
Maskę i żel do twarzy 2w1 kupiłam w innej aptece, był dzień Tołpy i 15% zniżki na ich kosmetyki.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 12:25   #3907
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Jeszcze raz dziękuję
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 12:37   #3908
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Shpilcia dziękuję nie oddam nic
dziekuje za odpowiedź może namówię pania w moim zielarskich żeby mi te maseczki herbapolu zamówiła co do tołpy robiłam kiedyś maski z detorenu nie mam do tego cierpliwości niestety a wiem że takie zabiegi DUŻO dają ahh i jak tu na odwyku wytrzymać ;P ja już chce i chce tyle kosmetyków
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 12:46   #3909
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Obiecana, lekko spóźniona aktualizacja

Odżywka Ziaji, to już drugi egzemplarz. Niektórych rzeczy używam po kilkumiesięcznej przerwie, wiec są na zdjęciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00061.jpg (149,2 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00063.jpg (140,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00065.jpg (138,4 KB, 64 załadowań)
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 13:18   #3910
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Obiecana, lekko spóźniona aktualizacja
Odżywka Ziaji, to już drugi egzemplarz. Niektórych rzeczy używam po kilkumiesięcznej przerwie, wiec są na zdjęciach.
młodzieżowa aktualizacja jak tam szamponetka nadaje kolor czy tylko połysk? Ile się trzyma na włosach? Bo chciałam poeksperymentowac
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 13:24   #3911
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Obiecana, lekko spóźniona aktualizacja

Odżywka Ziaji, to już drugi egzemplarz. Niektórych rzeczy używam po kilkumiesięcznej przerwie, wiec są na zdjęciach.
Literka96 z nieba mi spadasz co powiesz na temat Babydreama? to jest płyn do kąpieli czy balsam?
ja mam żel co mycia i bardzo sobie chwalę, zaczęlam oglądac już inne rossmanowe babydreamy z serii
proszę o opinię
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 13:33   #3912
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
ona działa wyszczyplająco? trzeba sie owijac folią? stosowałam długo detoren i naprawdę super działają kosmetyki termoaktywne

oo aaaania1989 zdawaj mi tu realcje wszystkich trzech nabytków tego iwostinu można używać jak normalnego deo codziennie?

śliczne nabytki uwielbiam ten peeling lirene
Dezodorant Iwostinu dostałam gratis przy zakupie tego kremu na naczynka na noc.Nic nie pisze o stosowaniu...jedynie że jest do nawet najbardziej wrażliwej skóry i że można stosować go po depilacji .Dezodorant testowałam dziś i muszę powiedzieć że jest dobry.Krem na noc użyłam dopiero raz więc trudno cos powiedzieć...mogę jedynie powiedzieć tyle że mniej "tłuści" niż ten z wit A i E.
A krem pod oczy kupiłam bo dawno temu zauroczył mnie krem do twarzy z tej serii...boski! Muszę do niego wrócić jak tylko wykończę resztę ...
Szykuja mi się niedługo znów zakupy ale nie wiem jaki antycelulitowy wybrać
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 13:36   #3913
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Obiecana, lekko spóźniona aktualizacja

Odżywka Ziaji, to już drugi egzemplarz. Niektórych rzeczy używam po kilkumiesięcznej przerwie, wiec są na zdjęciach.
Świetna aktualizacja

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
młodzieżowa aktualizacja jak tam szamponetka nadaje kolor czy tylko połysk? Ile się trzyma na włosach? Bo chciałam poeksperymentowac

Właśnie o to samo chciałabym zapytać.
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 13:41   #3914
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Dezodorant Iwostinu dostałam gratis przy zakupie tego kremu na naczynka na noc.Nic nie pisze o stosowaniu...jedynie że jest do nawet najbardziej wrażliwej skóry i że można stosować go po depilacji .Dezodorant testowałam dziś i muszę powiedzieć że jest dobry.Krem na noc użyłam dopiero raz więc trudno cos powiedzieć...mogę jedynie powiedzieć tyle że mniej "tłuści" niż ten z wit A i E.
A krem pod oczy kupiłam bo dawno temu zauroczył mnie krem do twarzy z tej serii...boski! Muszę do niego wrócić jak tylko wykończę resztę ...
Szykuja mi się niedługo znów zakupy ale nie wiem jaki antycelulitowy wybrać
dziękuje szczęściara gratis dostałą ja teraz przerzuciłam się na lirene i eveline z antycellulitów i jestem bardzo zadowolona niska cena i efekty widzę ! oczywiscie troche ruchu to by bardziej było efekty widać ;P
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 13:52   #3915
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
dziękuje szczęściara gratis dostałą ja teraz przerzuciłam się na lirene i eveline z antycellulitów i jestem bardzo zadowolona niska cena i efekty widzę ! oczywiscie troche ruchu to by bardziej było efekty widać ;P
ja właśnie ruch,zielona i czerwona herbata.i na razie wykańczam modelujący z avon bo jak była promocja wzięłam 3 ,ale opn raczej ujędrnia niż walczy z celulitem i wygładza.trilaser jest w miare dobry,więc zastanawiam się czy teraz nie wziąć w tej promocji 2 za 99....ale myślę też o garnier i eveline...a teraz kusi mnie Tołpa strasznie...: ehem:
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 13:59   #3916
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Moja aktualizacja.
Dopiero co kupiłam piankę The Body Shop, krem Lirene oraz szampon Joanny jabłkowy więc o tych rzeczach na razi nie moge sie wypowiedziec ponieważ jeszcze ich nie testowałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 351.jpg (31,2 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 352.jpg (34,9 KB, 190 załadowań)

Edytowane przez anna1112
Czas edycji: 2009-04-28 o 14:02
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 15:56   #3917
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
ja właśnie ruch,zielona i czerwona herbata.i na razie wykańczam modelujący z avon bo jak była promocja wzięłam 3 ,ale opn raczej ujędrnia niż walczy z celulitem i wygładza.trilaser jest w miare dobry,więc zastanawiam się czy teraz nie wziąć w tej promocji 2 za 99....ale myślę też o garnier i eveline...a teraz kusi mnie Tołpa strasznie...: ehem:
tak trilaser jest dobry z avonu najlepszy, bo te z solutions na mnie nie działały..eh muszę zacząć znów ćwiczyć! a eveline polecam, efekty widać szybko aż sama napięciem skóry się zdumiałam
Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja.
Dopiero co kupiłam piankę The Body Shop, krem Lirene oraz szampon Joanny jabłkowy więc o tych rzeczach na razi nie moge sie wypowiedziec ponieważ jeszcze ich nie testowałam.
a ja nigdzie nie mogę znaleźć w mieście tych nowych peelingów joanny ładnie pachna ? super aktualizacja juz taka letnia
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 15:57   #3918
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

To ja tez pokaze moje zbiory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury itp 002.jpg (54,3 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury itp 004.jpg (36,1 KB, 160 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury itp 006.jpg (53,7 KB, 156 załadowań)
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 16:12   #3919
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
młodzieżowa aktualizacja jak tam szamponetka nadaje kolor czy tylko połysk? Ile się trzyma na włosach? Bo chciałam poeksperymentowac
Dopiero dzisiaj nałożę, więc dam Ci znać jutro Pisze, że 4-6 myć więc na mnie będzie niecały tydzień przy codziennym myciu głowy. A tak w ogóle to dzięki
Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Literka96 z nieba mi spadasz co powiesz na temat Babydreama? to jest płyn do kąpieli czy balsam?
ja mam żel co mycia i bardzo sobie chwalę, zaczęlam oglądac już inne rossmanowe babydreamy z serii
proszę o opinię
A miło mi To płyn do kąpieli. Jest wprost rewelacyjny! Wcześniej używałam Nivei Baby, ale ten jest lepszy. Nie wylewa się po bokach, nie pieni się (dla mnie plus), nawilża, nie podrażnia, jest okropnie wydajny. Uwielbiam go.
Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
Świetna aktualizacja


Właśnie o to samo chciałabym zapytać.
Dzięki

Jak już pisałam - jutro relacje
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 17:04   #3920
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dopiero dzisiaj nałożę, więc dam Ci znać jutro Pisze, że 4-6 myć więc na mnie będzie niecały tydzień przy codziennym myciu głowy. A tak w ogóle to dzięki

Jak już pisałam - jutro relacje
No właśnie ostatnio interesują mnie szampony koloryzujące chociażby ze względu na to, że ich efekt jest właśnie krótkotrwały, do kilku myć, a chciałabym sobie przyciemnić albo delikatnie rozjaśnić włoski (właśnie nie wiem czy jedno, czy drugie), ale i tak w roku szkolnym nie mam szans, no chyba, że będzie jakiś dłuugi weekend I z niecierpliwością czekam na relacje.
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 17:13   #3921
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Moje dzisiejsze zakupy:
4 maseczki Montagne Jeunesse
- 2x maseczka błotna z lawendą i jałowcem
- maseczka zelowa z truskawkami
- maseczka z migdałami i morelami
w srodku
- płyn 3 w 1- szampon, zel i płyn do kąpieli Chocolate Brownie - pachnie piernikiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0002.jpg (143,6 KB, 94 załadowań)
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 17:14   #3922
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Aviiieee Pokaż wiadomość
No właśnie ostatnio interesują mnie szampony koloryzujące chociażby ze względu na to, że ich efekt jest właśnie krótkotrwały, do kilku myć, a chciałabym sobie przyciemnić albo delikatnie rozjaśnić włoski (właśnie nie wiem czy jedno, czy drugie), ale i tak w roku szkolnym nie mam szans, no chyba, że będzie jakiś dłuugi weekend I z niecierpliwością czekam na relacje.
Ja już 'farbowałam' Pallette i było ok, ale podobno Pallette bardzo niszczy włosy. Nie rozjaśnisz włosów szamponetką U mnie w szkole nic nie mówią. Jutro zamieszczę fotki przed i po.

Hawa, bosko
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 17:56   #3923
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ja już 'farbowałam' Pallette i było ok, ale podobno Pallette bardzo niszczy włosy. Nie rozjaśnisz włosów szamponetką U mnie w szkole nic nie mówią. Jutro zamieszczę fotki przed i po.

Hawa, bosko
Nie? widziałam, że szamponetki Marion mają też odcień jasnego blondu (chyba odc.61). U mnie w szkole by się pewnie czepiali
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.

Edytowane przez Aviiieee
Czas edycji: 2009-04-28 o 17:58
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 18:11   #3924
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Obiecana, lekko spóźniona aktualizacja

Odżywka Ziaji, to już drugi egzemplarz. Niektórych rzeczy używam po kilkumiesięcznej przerwie, wiec są na zdjęciach.
Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja.
Dopiero co kupiłam piankę The Body Shop, krem Lirene oraz szampon Joanny jabłkowy więc o tych rzeczach na razi nie moge sie wypowiedziec ponieważ jeszcze ich nie testowałam.
Ładne aktualizacje
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:15   #3925
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Jak tak oglądam wasze zbiory to bym wam je pozabierała. I teraz zamiast tylko oglądać sama się odważę pokazać swój skromny 'zbiorek'. tak więc oto on

1) płyny do kąpieli, żele pod prysznic itp.,
2) szampony,
3) kremy do całego ciała,
4) kremy do rąk, twarzy,demakijaż,
5) dezodoranty

PS. Pierwszy raz wstawiam zdjęcia więc jak coś nie wyjdzie to od razu przepraszam i nie krzyczcie za mocno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg płyny do kąpieli żele pod prysznic.jpg (67,5 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szampony.jpg (56,2 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kremy całe ciało.jpg (60,1 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kremy do rąk, twarzy, demakijaż.jpg (60,4 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dezodoranty.jpg (65,0 KB, 66 załadowań)
dioneja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:28   #3926
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Dziewczyny, super aktualizacje, jest ostatnio czym oczy nacieszyć

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
To ja tez pokaze moje zbiory.
Henieczka, jak sprawują się miodowy szampon i odżywka do włosów TBS? Nie plączą suchych włosów?

Cytat:
Napisane przez dioneja Pokaż wiadomość
Jak tak oglądam wasze zbiory to bym wam je pozabierała. I teraz zamiast tylko oglądać sama się odważę pokazać swój skromny 'zbiorek'. tak więc oto on

1) płyny do kąpieli, żele pod prysznic itp.,
2) szampony,
3) kremy do całego ciała,
4) kremy do rąk, twarzy,demakijaż,
5) dezodoranty

PS. Pierwszy raz wstawiam zdjęcia więc jak coś nie wyjdzie to od razu przepraszam i nie krzyczcie za mocno
Nie martw się, zbiorek z czasem na pewno się rozrośnie do większych rozmiarów Ciekawi mnie, co to za kosmetyki w takich małych tubkach? To jakaś polska firma? Bo nie kojarzę opakowań
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:36   #3927
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

co to za bandi? ostatnio zaczęłam się nimi interesować
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:08   #3928
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja.
Dopiero co kupiłam piankę The Body Shop, krem Lirene oraz szampon Joanny jabłkowy więc o tych rzeczach na razi nie moge sie wypowiedziec ponieważ jeszcze ich nie testowałam.
Jak się sprawuje krem Garnier z łopianem(chyba)?

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
To ja tez pokaze moje zbiory.
Henieczka, przepiękny zbiór. Fanka TBS?
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:25   #3929
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Aktualizacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00355.jpg (158,5 KB, 72 załadowań)
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:05   #3930
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość

Nie martw się, zbiorek z czasem na pewno się rozrośnie do większych rozmiarów Ciekawi mnie, co to za kosmetyki w takich małych tubkach? To jakaś polska firma? Bo nie kojarzę opakowań
Są to kosmetyki z Marks&Spencer - żel do mycia cytrynowy i kokosowy "peeling" do ciała (jeśli chodzi o te 'leżące' z pierwszego zdjęcia).


Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
co to za bandi? ostatnio zaczęłam się nimi interesować
Ja mam akurat krem intensywnie nawilżający z Bandi. Gorąco polecem - pomimo niezbyt regularnego stosowania skóra na czole na prawdę się poprawiła! Nie mam przynajmniej takiego "białego śniegu" sypiącego się znad nosa a i nawet mam już odpowiednio nawilżoną cerę . Według mnie dużo lepszy niż ten krem vichy którego mi jeszcze została końcówka, którą że się wyrażę porzuciłam na rzecz tego kremu
dioneja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.