Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-21, 20:33   #1
Wannilia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 42

Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi


Cześć. Może taka dyskusja już była prowadzona, ale mam pewien problem. Zaczęłam kochać się z moim Ukochanym od jakiegoś miesiąca albo dwóch. I nie miałam orgazmu. Albo miałam a go nie rozpoznałam. Czasami wyczówam coś jak euforia lekkie zatracenie, tylko kiedy to się zbliża albo minie, to też mija mi ochota na dalsze pieszczoty i kontynuowanie. Nie wiem co jest zgrane, bo bardzo kocham swojego Chłopaka i pociąga mnie w każdym wymiarze fizycznym, psychicznym i duchowym. Może wy tez macie takie problemy. Albo wiecie co jest ze mną nie tak. Może ja po prostu nie będę nigdy przeżywac orgazmu? :conf used:
Wannilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 18:53   #2
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Wszystko z Tobą w porządku. Daj sobie trochę czasu.
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 19:15   #3
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

proponuje wydłużyć gre wstepna
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 19:57   #4
Wannilia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 42
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Dobra, ale ja za dużo myślę, czy to się zbliża czy nie. Nie wiem co mam robić. Mój TŻ jest zadowolony, a ja mam niedosyt, bo nie wiem czy przeżyłąm orgazm czy nie. Wogóle jak sie zbliża to chyba go jakoś hamuję, i przerywam albo coś innego robie. Durnota jestem. Wam też się to zdarza? Moze ja jakaś psychiczna jestem :conf used:
Wannilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 20:06   #5
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

nie rozmyślaj o orgazmie. jak się kochacie myśl o samym kochaniu, urozmaicaniu, pozycjach, przyjemności, bliskości...
jak on skończy, a Tobie wciąż mało zacznijcie od nowa.
chyba nie sam orgazm jest najważniejszy? jeśli jest przyjemnie, seks daje Ci satysfakcję i sprawia radość o czym tu rozmyślać? trochę treningu, więcej pieszczot i orgazmy się pojawią
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 20:37   #6
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Cytat:
Napisane przez Wannilia Pokaż wiadomość
Dobra, ale ja za dużo myślę, czy to się zbliża czy nie. Nie wiem co mam robić. Mój TŻ jest zadowolony, a ja mam niedosyt, bo nie wiem czy przeżyłąm orgazm czy nie. Wogóle jak sie zbliża to chyba go jakoś hamuję, i przerywam albo coś innego robie. Durnota jestem. Wam też się to zdarza? Moze ja jakaś psychiczna jestem :conf used:

najlepszy sposób na ominięcie orgazmu to intensywne o nim rozmyślanie w trakcie. Skup się na odczuciach, wrażeniach, tak jak dziewczyny pisały wydłuż grę wstępną - możliwie na maksa, a będzie łatwiej.No i przede wszystkim powoli, czasami roku albo i dłużej trzeba aby kobieta nauczyła się osiągać spełnienie. Cierpliwości
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 21:51   #7
pkawecka
Zadomowienie
 
Avatar pkawecka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 213
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Cytat:
Napisane przez Wannilia Pokaż wiadomość
Cześć. Może taka dyskusja już była prowadzona, ale mam pewien problem. Zaczęłam kochać się z moim Ukochanym od jakiegoś miesiąca albo dwóch. I nie miałam orgazmu. Albo miałam a go nie rozpoznałam. Czasami wyczówam coś jak euforia lekkie zatracenie, tylko kiedy to się zbliża albo minie, to też mija mi ochota na dalsze pieszczoty i kontynuowanie. Nie wiem co jest zgrane, bo bardzo kocham swojego Chłopaka i pociąga mnie w każdym wymiarze fizycznym, psychicznym i duchowym. Może wy tez macie takie problemy. Albo wiecie co jest ze mną nie tak. Może ja po prostu nie będę nigdy przeżywac orgazmu? :conf used:
to twój pierwszy partner? a on miał wcześniej inne partnerki? może po prostu jeszcze się nie nauczył mapy twojego ciała. on wie co ty lubisz? a ty wiesz?
ale skłaniam się jednak do tego, że chyba problem tkwi w tym, że za bardzo chcesz i skupiasz się na tym, żeby mieć orgazm. w seksie nie jest ważny orgazm tylko to co do niego doprowadza - bliskość, więź i umiejętność przeżywania tych dwóch rzeczy.
jest wiele kobiet, które uważają swoje życie seksualne za udane, a orgazmy przeżywają sporadycznie i odwrotnie, są kobiety fizycznie spełnione, a nie są usatysfakcjonowane jakością swojego życia seksualnego.
jak przestaniesz się tak stresować i szukać problemu, a skupisz się na tym co się dzieje między toba a twoim partnerem orgazm sam przyjdzie. powodzenia.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
pkawecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 23:42   #8
msroczka
Raczkowanie
 
Avatar msroczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Cytat:
Napisane przez Wannilia Pokaż wiadomość
Dobra, ale ja za dużo myślę, czy to się zbliża czy nie. Nie wiem co mam robić. Mój TŻ jest zadowolony, a ja mam niedosyt, bo nie wiem czy przeżyłąm orgazm czy nie. Wogóle jak sie zbliża to chyba go jakoś hamuję, i przerywam albo coś innego robie. Durnota jestem. Wam też się to zdarza? Moze ja jakaś psychiczna jestem :conf used:
Może powinnaś wypić 2 lamki wina przed to Cie rozluzni i nie bedziesz hamowac odczuc.
msroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 23:55   #9
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

a gdzie jest napisane ,ze kobieta podczas sexu MUSI miec orgazm.?
jak przezyjesz to bedziesz wiedziala,poznasz od razu.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 08:54   #10
Wannilia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 42
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Ufff to mnie pocieszyłyście. Odpowiadając na wasze pytania> To mój pierwszy chłopak i partner i w ogóle pierwszy mężczyzna w tych sprawach, ja jestem jego pierwszą, w sensie że pierwszą w tych sprawach.
Nie wiem, dlaczego sobie ubzdurałam, że koniecznie muszę mieć orgazm.
Buah teraz to zajmę myśli czym innym, a nie wyczekiwaniem kiedy i w jaki sposób. dzięki Dzięki Dzięki
Wannilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 13:10   #11
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a gdzie jest napisane ,ze kobieta podczas sexu MUSI miec orgazm.?
W kolorowych gazetach napisane!
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 20:25   #12
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Heheh. Ty się nie przejmuj, ale nie rezygnuj tak łatwo! Skoro pisałaś, że nie wiesz, czy miałaś, to znaczy, że nigdy jeszcze (popraw, jeśli się mylę) nie dostałaś inną techniką. Orgazm nie jest warunkiem dobrego seksu, prawda, ale kiedyś warto przeżyć coś takiego, chociażby dla zdobycia doświadczenia. Więc niech twój TŻ spróbuje może inaczej, przez petting albo seks oralny, żebyś ty też coś więcej z tego miała.

Chyba że już miałaś i cały wątek nieaktualny. (Nie podzieliłabyś się z nami informacją o rozwoju wydarzeń? Och, ty.)
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 12:33   #13
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Hmm ja mam podobnie Tzn male problemy...Jestem z moim partnerem tak blisko od 4 miesięcy, z nikim wcześniej nie byłam tak blisko..
Mam problemy z osiągnięciem orgazmu jak on jest we mnie...Czasem faktycznie nie mozemy wytrzymać i gra wstępna nie jest długa <moze to ten problem>. Za to, kiedy mnie pieści po stpsunku to czasem potrafię szybko osiągnąć orgazm...
Czy ten fakt, że nie mogę skończyć razem z nim można rozwiązać przez wydłuzenie gry wstępnej?
Czasem jest też tak, że nie mogę wogólę dojsć do samego końca...tzn czuję rozkosz, ale nie dochodze do tego progu za którym zaczyna się orgazm...
Nie wiem do końca co robić, zeby rozwiązać ten problem, jak macie dziewczyny jakieś rady, to będę bardzo wdzięczna. Dodam ze biorę tabletki anty i w dniach kiedy jest 7 dniowa przerwa to potrafię dużo mocniej odczuwać mojego partnera...Niestety w pozostałe dni wrażenia nie są tak bardzo silne i właśnie zastanawiam się czy napewno tabletki mają na to wpływ czy bardziej moja podświadomość.
A tak poza tym, to najważniejsze jest wsparcie-kiedyś miałam łzy w oczach ze złosci ze ze mna coś nie tak...ale mój partner jest niesamowity w wspieraniu mnie...w końcu seks to dopełnienie uczucia...
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 07:50   #14
Wannilia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 42
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Oleńka pięknie napisałaś na koniec z tym dopełnianiem uczucia. też tak myślę. Poza tym mam identyczny problem jak Ty. Doskonale go opisałaś. W sumie robiliśmy na różne sposoby. Też kiedy mój TŻ jest we mnie jakoś odczuwanie przyjemności się zmniejsza, wręcz czasem zanika. Ostatnio udało się. Jeden jedyny raz. Tak mi się wydaje. Bo po prostu czułam się jak bomba która wybuchła, a potem aż mi łzy poleciały. Tylko kiedy myślałam, sobie dlaczego tak było, to nie mam pojęcia.
Wannilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 09:11   #15
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Hmm Wanilla a stosujesz antykoncepcję hormonalną?? Zastanawiam się nad zmianą tabletek, bo chcę w pełni czuć mojego TŻ. A tabletki chyba wpływają na osłabienie wrażeń...
Czasem sie zastanawiam, czy kiedykolwiek jeszcze osiągnę orgazm jak mój Ukochany jest we mnie...Zdarzyło się to dopiero 2 razy i troszkę jestem zmartwiona...Chyba muszę sobie dać czas i nie mysleć o tym.

Pozdrawiam
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 21:06   #16
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Hmm Wanilla a stosujesz antykoncepcję hormonalną?? Zastanawiam się nad zmianą tabletek, bo chcę w pełni czuć mojego TŻ. A tabletki chyba wpływają na osłabienie wrażeń...
Czasem sie zastanawiam, czy kiedykolwiek jeszcze osiągnę orgazm jak mój Ukochany jest we mnie...Zdarzyło się to dopiero 2 razy i troszkę jestem zmartwiona...Chyba muszę sobie dać czas i nie mysleć o tym.

Pozdrawiam
ciesz się ze kiedyś miałas..ja niestety nie miałam orgazmu pochwowego jeszcze...a gra wstepna trwa długooo... niestosuje żadnych tabletek... ehh sama nie wiem. Ale to nie ten wątek
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 22:40   #17
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Hmm wlasnie przeczytalam caly wątek dot. orgazmu pochwowego i wszystkim dziewczynom, które są zmartwione jego brakiem polecam przeczytanie tego wątku...Ja osobiscie nastawiłam się pozytywnie i napewno nie przestanę próbować
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 21:30   #18
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
Hmm wlasnie przeczytalam caly wątek dot. orgazmu pochwowego i wszystkim dziewczynom, które są zmartwione jego brakiem polecam przeczytanie tego wątku...Ja osobiscie nastawiłam się pozytywnie i napewno nie przestanę próbować
też go czytałam i sie nie bede zniechęcać
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 12:20   #19
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

hmm Dziewczynki udało się Chociaz oboje nad tym mocno pracowalismy. Najwazniejsze jest, zeby calkowicie sie rozluźnic, starać sie rejestrowac kazdy najmniejszy ruch partnera i jesli kochacie sie w pozycji, kiedy mozecie śmiało ruszać biodrami-to róbcie to rytmicznie, swobodnie i...cieszcie sie przyjemnoscią To po prostu przyszło...niespodziewani e
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 14:29   #20
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Cytat:
Napisane przez Oleńka =) Pokaż wiadomość
hmm Dziewczynki udało się Chociaz oboje nad tym mocno pracowalismy. Najwazniejsze jest, zeby calkowicie sie rozluźnic, starać sie rejestrowac kazdy najmniejszy ruch partnera i jesli kochacie sie w pozycji, kiedy mozecie śmiało ruszać biodrami-to róbcie to rytmicznie, swobodnie i...cieszcie sie przyjemnoscią To po prostu przyszło...niespodziewani e
pozazdrościc.. czekam na wolną chate
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 21:48   #21
Wannilia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 42
Problem proszę o poradę

Mam trochę dziwny problem. Czy możliwe jest że czasem dla mojego TŻta jestem za ciasna a czasem za szeroka? Od czego to jest uzależnione? (dodam że wielkość zwisu mojego TŻ jest w sam raz i akurat taka jak trzeba)
Aaaa i jeszcze jedno pytanie. Chodzi o moje libido bo to co ze mnie wycieka w czasie podniecenia tak sie chyba nazywa. Dlaczego czasem jest go strasznie dużo a czasem za mało? Jak jest duzo to mój TŻ śmieje się że mu zrobiłam lodowisko Jak to konrtolować? Żeby było tak w sam raz? Też mac ie takie problemy?
Wannilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 22:08   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Problem proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez Wannilia Pokaż wiadomość
Mam trochę dziwny problem. Czy możliwe jest że czasem dla mojego TŻta jestem za ciasna a czasem za szeroka? Od czego to jest uzależnione? (dodam że wielkość zwisu mojego TŻ jest w sam raz i akurat taka jak trzeba)
nie wiem czy to mozliwe ,nikt z nas nie jest twoim TZ .


Cytat:
Napisane przez Wannilia Pokaż wiadomość
Aaaa i jeszcze jedno pytanie. Chodzi o moje libido bo to co ze mnie wycieka w czasie podniecenia tak sie chyba nazywa. Dlaczego czasem jest go strasznie dużo a czasem za mało? Jak jest duzo to mój TŻ śmieje się że mu zrobiłam lodowisko Jak to konrtolować? Żeby było tak w sam raz? Też mac ie takie problemy?
tak, to co z ciebie wycieka to wlasnie jest libido.
ilosc zalezy od ilosci wypitej wody w ciagu dnia.
kontrolowac mozna przez pociaganie za uszy.


kobieto ,proponuje przeczytac podrecznik do biologi ze szkoly podstawowej a potem sie seksic.
w profilu proponuje zmienc wiek bo o wstyd miec 22 lata i nic o sobie nie wiedziec.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 00:03   #23
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Problem proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez Wannilia Pokaż wiadomość
Mam trochę dziwny problem. Czy możliwe jest że czasem dla mojego TŻta jestem za ciasna a czasem za szeroka? Od czego to jest uzależnione? (dodam że wielkość zwisu mojego TŻ jest w sam raz i akurat taka jak trzeba)
Aaaa i jeszcze jedno pytanie. Chodzi o moje libido bo to co ze mnie wycieka w czasie podniecenia tak sie chyba nazywa. Dlaczego czasem jest go strasznie dużo a czasem za mało? Jak jest duzo to mój TŻ śmieje się że mu zrobiłam lodowisko Jak to konrtolować? Żeby było tak w sam raz? Też mac ie takie problemy?
Łączę ten watek z innym, który także TY założyłas.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 01:03   #24
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Problem proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nie wiem czy to mozliwe ,nikt z nas nie jest twoim TZ .




tak, to co z ciebie wycieka to wlasnie jest libido.
ilosc zalezy od ilosci wypitej wody w ciagu dnia.
kontrolowac mozna przez pociaganie za uszy.


kobieto ,proponuje przeczytac podrecznik do biologi ze szkoly podstawowej a potem sie seksic.
w profilu proponuje zmienc wiek bo o wstyd miec 22 lata i nic o sobie nie wiedziec.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 18:34   #25
Lillith69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Mam problem, albo sobie stważam, o orgazm chodzi

Cytat:
Napisane przez Wannilia Pokaż wiadomość
Dobra, ale ja za dużo myślę, czy to się zbliża czy nie. Nie wiem co mam robić. Mój TŻ jest zadowolony, a ja mam niedosyt, bo nie wiem czy przeżyłąm orgazm czy nie. Wogóle jak sie zbliża to chyba go jakoś hamuję, i przerywam albo coś innego robie. Durnota jestem. Wam też się to zdarza? Moze ja jakaś psychiczna jestem :conf used:
Nie wytrzymałam tego i musze napisać, najlepiej zbanujcie mnie od razu gdzie ja trafiłam? Myślałam, że znalazlam forum kobiece, a to jakiś matrix. Jak kobiety mogą tak rozmawiać, to zbiegowisko jakiś blondynek, orgazmy, wampiry które mają zjeść tam kogoś od nóg zaczynając, czy tak piszą kobiety? Za długo przebywałam chyba z facetami bo to co tu przeczytałam nie mieści się w mojej świadomości. Nie wiem czy to żart, ale aktorzy z Latającego Cyrku Monty Pythona byli by pod wrażeniem.
Lillith69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 21:48   #26
Taka sobie ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tam i tu:)
Wiadomości: 11
Dot.: Problem proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nie wiem czy to mozliwe ,nikt z nas nie jest twoim TZ .




tak, to co z ciebie wycieka to wlasnie jest libido.
ilosc zalezy od ilosci wypitej wody w ciagu dnia.
kontrolowac mozna przez pociaganie za uszy.


kobieto ,proponuje przeczytac podrecznik do biologi ze szkoly podstawowej a potem sie seksic.
w profilu proponuje zmienc wiek bo o wstyd miec 22 lata i nic o sobie nie wiedziec.

Jednak mam jedno ALE. Niestety w żadnych podręcznikach szkolnych- podstawówka, gimnazjum, liceum- nie są opisywane takie rzeczy. W szkołach podaje się suche wiadomości- to jest pochwa, tak wyglądają jajniki itp. a resztę poczytajcie w domu, bo jutro kartkówka z układu rozrodczego. To jest polskie szkolnictwo.
Większość osób czerpie wiedzę z internetu, telewizji i od znajomych, co nie zmienia faktu, że można się tam naprawdę wielu interesujących rzeczy dowiedzieć.
__________________
LaLaLa LaLaLa LaLaLa LaLaLa Zakochana Ja
Taka sobie ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.