niska temperatura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 11:19   #1
maluda82
Przyczajenie
 
Avatar maluda82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Question

niska temperatura


Witam,
nie wiem czy piszę ten post we właściwym miejscu, ale staramy się z mężem o dzidziolka. w sumie był to dopiero pierwszy cykl z monitoringiem. piszę tutaj bo chyba Wy znacie się najbardziej na temperaturkach itp. od kilku dni mam dziwnie niską temperaturę, ale tylko pod pachą. wczoraj miałam 35,2 a dzisiaj 35,6. z kolei w pochwie mam 36,9. normalnie pod pachą miałam ok. 36,8. wiem, że temperatura pod pachą nie ma żadnego związku z płodnością, ale skąd taka różnica? w sumie nie mierzyła bym w ogóle pod pachą gdyby nie to że tak jak całe życie byłam niesamowitym zmarzlakiem, to teraz jest mi gorąco. wszyscy chodzą w grubych bluzach i kurtkach a ja w krótkim rękawku. ogólnie czuję się dobrze, tylko od wczoraj boli mnie głowa. a może w ogóle nie powinnam zwracać uwagi na temperaturę pod pachą, a sugerować się tym że w pochwie jest w normie? czy to może jakoś wpływać na ewentualnego dzidziolka? albo na możliwość zajścia w ciążę?
maluda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:36   #2
malwinka110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Dot.: niska temperatura

jak ja zaszłam w ciąże, to miałam podwyższoną temperaturę, cały czas było mi zimno
malwinka110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:48   #3
azakowana
Zakorzenienie
 
Avatar azakowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 030
Dot.: niska temperatura

Nie sugeruj się tym co pod pachą a tą temperatura w pochwie.
Malwinka każda kobieta, która zaszła w ciążę ma na początku podwyższona temperaturę
__________________
nie ma mnie
azakowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:21   #4
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: niska temperatura

Cytat:
Napisane przez maluda82 Pokaż wiadomość
Witam,
nie wiem czy piszę ten post we właściwym miejscu, ale staramy się z mężem o dzidziolka. w sumie był to dopiero pierwszy cykl z monitoringiem. piszę tutaj bo chyba Wy znacie się najbardziej na temperaturkach itp. od kilku dni mam dziwnie niską temperaturę, ale tylko pod pachą. wczoraj miałam 35,2 a dzisiaj 35,6. z kolei w pochwie mam 36,9. normalnie pod pachą miałam ok. 36,8. wiem, że temperatura pod pachą nie ma żadnego związku z płodnością, ale skąd taka różnica? w sumie nie mierzyła bym w ogóle pod pachą gdyby nie to że tak jak całe życie byłam niesamowitym zmarzlakiem, to teraz jest mi gorąco. wszyscy chodzą w grubych bluzach i kurtkach a ja w krótkim rękawku. ogólnie czuję się dobrze, tylko od wczoraj boli mnie głowa. a może w ogóle nie powinnam zwracać uwagi na temperaturę pod pachą, a sugerować się tym że w pochwie jest w normie? czy to może jakoś wpływać na ewentualnego dzidziolka? albo na możliwość zajścia w ciążę?
Poczytaj ten wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=348076
i tutaj:
http://28dni.pl/pomoc/fazy_cyklu_a_objawy_plodnosci
+ linki po lewej stronie na ww. stronce...
Sorki, ale nie chce mi się pisać po raz milionowy o tym, że mierzenie temp. pod pacha nie ma najmniejszego sensu....
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.