Essence cz. VI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 21:51   #91
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Ja wśród róży widziałam dziś jakiś brzoskwiniowy. Koralowego nie zauważyłam, takiego chyba nie ma.
Fioletowemu smokowi też się przyglądałam i jakoś wg mnie bez rewelacji. Cień jakiś jasnawy, z dużą ilością drobinek, a eyeliner taki prawie czarny. Ja nie kupię.
a ten brzoskwiniowy jest w nowej limitce??? jesli tak to zle mam monitor ustawiony...


Cytat:
Zastanawiam się nad kupieniem dużego, okrągłego, matowego, brązera Sun Club (tylko dylemat czy dla blondynek czy dla brunetek ) i tego nowego brązera klik!
Który Waszym zdaniem jest lepszy? Rozumiem, że ten drugi brązer to nowość i pewnie jeszcze wiele osób go nie ma, ale liczę, że i tak coś mi doradzicie
ja mam dla brunetek, ten duzy, jest bardzo wydajny i do konturowania sie nadaje, bo jest calkiem matowy i ma dobrą konsystencję. co do tego nowego sie nie wypowiem bo nei wiem, ale te duże sa super.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:56   #92
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Ladny ten roz . Co z nim nie tak?
A taki odcien ma chyba sensique i rossmannowski Wibo Lovely, z tej nowej serii rozy mineralnych.
Róż Best Friend to jasny chłodny róż, to był mój pierwszy róż, więc nie miałam pojęcia, że źle wyglądam w różach różowych. Używałam go, ale kilka osób zwróciło mi uwagę, że niezdrowo wyglądam, nieładnie przez te policzki. Później czytając wizaz okazało się, że jestem ciepłym typem, więc teraz poszukuję czegoś ciepłego.

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
ja mogłabym ale nie wiem czy nie bedzie dla mnie za ciemny bo jestem bardzo blada...
To jest jasny, chłodny róż, musiała byś chyba 15 minut pakować go na policzki, żeby zrobić sobie plamy. Jakbyście miały puder Creamylicious, to byłabym w 7 niebie.

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
chodzi Ci o odcień secret-it girl? http://www.essence.eu/pl/products/fa...uch-blush.html <--- paleta.
Widziałam kilka odcieni, ale mam teraz różaków pod dostatkiem, więc nie analizowałam ich pod kątem kolorku . Ale trzymam kciuki, żebyś się nie zawiodła
Tak właśnie o tego mi chodzi, ewentualnie ciepły paseczkowy. W ogóle róże z Essence są niesamowite, podbieram czasami róż Bourjois mamy i on tak długo się nie trzyma.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:02   #93
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

lemka, ja jestem latem, czyli typem raczej chłodnym a najlepiej chyba się czuję w takich brzoskwiniowych różach :P. Ale ostatnio jak zaczęłam używać bardzo jasnego podkładu w chłodnym odcieniu i właśnie różowego różu to moja twarz wygląda jak porcelanowej laleczki ;P. Czyli efekt całkiem niezły, mojemu facetowi się podoba . To taka mała dygresja.

W ogóle to zauważyłyście, że cienie Essence mają coraz lepszą jakość? Te pierwsze cienie jakieś takie słabe dosyć były...
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:03   #94
jestemwkropce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 51
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny poszukuje rewelacyjnego Cute as Hell to limitowka i nigdzie nie moge go dostac ;( wszystko oddam za niego ;(
jestemwkropce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:03   #95
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Essence cz. VI

witajcie i ja zawitałam w nowym
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:08   #96
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez jestemwkropce Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuje rewelacyjnego Cute as Hell to limitowka i nigdzie nie moge go dostac ;( wszystko oddam za niego ;(
Masz na myśli róż?
Może pobuszuj po Allegro. Kiedyś widziałam.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:14   #97
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
lemka, ja jestem latem, czyli typem raczej chłodnym a najlepiej chyba się czuję w takich brzoskwiniowych różach :P. Ale ostatnio jak zaczęłam używać bardzo jasnego podkładu w chłodnym odcieniu i właśnie różowego różu to moja twarz wygląda jak porcelanowej laleczki ;P. Czyli efekt całkiem niezły, mojemu facetowi się podoba . To taka mała dygresja.

W ogóle to zauważyłyście, że cienie Essence mają coraz lepszą jakość? Te pierwsze cienie jakieś takie słabe dosyć były...
Każda z nas ma inną urodę. Ja z urody przypominam Hermionę z Harrego Pottera. Włosy średni blond, jasna cera w odcieniu żółtawym, ciemne brwi i brązowe oczy. Najgorsze jest to, że przy takim typie urody ciężko podglądać kogokolwiek, bo w Holywood blondyny są prawie zawsze spalone słońcem a spotkać taką o jasnej cerze z czarnymi briami i oczami-węglikami, to chyba 8 cud świata. Już nawet zastanawiałam się nad przefarbowaniem włosów na ciemny kolor, żeby ułatwić sobie życie, bo ciągle ktoś mnie pyta, czy mam włosy farbowane, a jak mówię, że takie mi natura dała, to się kłócą, że niemożliwe, bo mam takie mocne brwi.

Przepraszam za OT, musiałam się wyżalić.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 22:17   #98
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Masz na myśli róż?
Może pobuszuj po Allegro. Kiedyś widziałam.
Z Catrice szykuje się limitowanka,zobaczcie ten róż
http://www.pinkmelon.de/magazin/make...y-catrice.html
troszeczkę mi przypomina CaH.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:25   #99
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VI

Już mnie się ten róż dawno podobał, i sądziłam że właśnie ta limitka wejdzie do Natur po Oceanie
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:30   #100
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Matkoo ale pędzicie z tym wątkiem nowym


Cytat:
Napisane przez jestemwkropce Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuje rewelacyjnego Cute as Hell to limitowka i nigdzie nie moge go dostac ;( wszystko oddam za niego ;(
Widziałam dziś na Allegro.

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Z Catrice szykuje się limitowanka,zobaczcie ten róż
http://www.pinkmelon.de/magazin/make...y-catrice.html
troszeczkę mi przypomina CaH.
Co prawda to raczej na wątek o Catrice a nie o Essence, wiec nie chce offtopa robic - ale limitka bardzo fajna, zwłaszcza szminki i róż



Do dziewczyn z Krakowa:
A nie była moża któraś z Was ostatnio w rynku podgorskim albo w tej drogerii na Długiej (w tej, co się pojawiło Eclipse zanim bylo w Naturach)?
Tak się zastanawiam co tam teraz jest, resztki Eclipse, ITW a moze DW
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:31   #101
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Każda z nas ma inną urodę. Ja z urody przypominam Hermionę z Harrego Pottera. Włosy średni blond, jasna cera w odcieniu żółtawym, ciemne brwi i brązowe oczy. Najgorsze jest to, że przy takim typie urody ciężko podglądać kogokolwiek, bo w Holywood blondyny są prawie zawsze spalone słońcem a spotkać taką o jasnej cerze z czarnymi briami i oczami-węglikami, to chyba 8 cud świata. Już nawet zastanawiałam się nad przefarbowaniem włosów na ciemny kolor, żeby ułatwić sobie życie, bo ciągle ktoś mnie pyta, czy mam włosy farbowane, a jak mówię, że takie mi natura dała, to się kłócą, że niemożliwe, bo mam takie mocne brwi.

Przepraszam za OT, musiałam się wyżalić.
Eeeej, no coś Ty
pamiętam, kiedyś poznałam dziewczę o takiej urodzie jak Ty i nie mogłam wyjść z podziwu, jaka ona ładna - ciemne oczy i jasne włosy . (mówię to jako myszowata blondynka o wyblakłej oprawie oczu ). Ani mi się waż farbować .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 22:45   #102
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny,może to mały offtop,ale muszę o to zapytać.
Jaki to róż(w sensie Jaki odcień)?I czy z Essence jest coś podobnego?
http://nocoty.pl/page,2,title,Supers...wiadomosc.html
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:52   #103
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VI

Melduję się

Dzisiaj zrobiłam rundkę po "moich" naturach i nic Nowości brak

Ta nowa limitowanka... W sumie podoba mi się tylko paletka brązów i pędzelek.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 22:58   #104
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Wiążę z nim duże nadzieje.
Dzisiaj miałam już kupić Inglotowski eyeliner,ale przeraziłam się tym,że tak szybko wysycha.Tylko znowu tyle czekania.
Ale mam nadzieję,że wejdzie po ITW,bo skoro już gdzieniegdzie się pokazał,to jestem dobrej myśli.
A musi być konkretnie żelowy?
Kurde, ja sobie siebie nie wyobrażam z takim żelowym Używam niemalże codziennie eyelinera i z kreskami mam wprawę ale nie wiem czy udałby mi się oddzielnym pędzelkiem.

Cytat:
Napisane przez jestemwkropce Pokaż wiadomość
Dziewczyny poszukuje rewelacyjnego Cute as Hell to limitowka i nigdzie nie moge go dostac ;( wszystko oddam za niego ;(
Uuu szkoda, że tak późno napisałaś, bo ostatnio ogłaszałam tutaj, ze mogę komuś kupić i jedna wizażanka skorzystała ale może któraś z dziewczyn widziała go w Naturze u siebie na wyprzedaży i by Ci kupiła
Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Każda z nas ma inną urodę. Ja z urody przypominam Hermionę z Harrego Pottera. Włosy średni blond, jasna cera w odcieniu żółtawym, ciemne brwi i brązowe oczy. Najgorsze jest to, że przy takim typie urody ciężko podglądać kogokolwiek, bo w Holywood blondyny są prawie zawsze spalone słońcem a spotkać taką o jasnej cerze z czarnymi briami i oczami-węglikami, to chyba 8 cud świata. Już nawet zastanawiałam się nad przefarbowaniem włosów na ciemny kolor, żeby ułatwić sobie życie, bo ciągle ktoś mnie pyta, czy mam włosy farbowane, a jak mówię, że takie mi natura dała, to się kłócą, że niemożliwe, bo mam takie mocne brwi.

Przepraszam za OT, musiałam się wyżalić.
Mam koleżankę blondynkę, która ma czarrrne brwi Mnie się to podoba
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:06   #105
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Z Catrice szykuje się limitowanka,zobaczcie ten róż
http://www.pinkmelon.de/magazin/make...y-catrice.html
troszeczkę mi przypomina CaH.
Oj nie. Jak się ogląda swatche w necie, to on wydaje się być bardziej ciepły, choć jest równie neonowy jak CaH.

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Eeeej, no coś Ty
pamiętam, kiedyś poznałam dziewczę o takiej urodzie jak Ty i nie mogłam wyjść z podziwu, jaka ona ładna - ciemne oczy i jasne włosy . (mówię to jako myszowata blondynka o wyblakłej oprawie oczu ). Ani mi się waż farbować .
Jak bym zafarbowała, to już raczej trudno byłoby wrócić do jasnych, to mnie powstrzymuje. A wiesz, że mi się zawsze takie elfickie blondynki podobały. Zamieniamy się?

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;22347064]A musi być konkretnie żelowy?
Kurde, ja sobie siebie nie wyobrażam z takim żelowym Używam niemalże codziennie eyelinera i z kreskami mam wprawę ale nie wiem czy udałby mi się oddzielnym pędzelkiem.


Uuu szkoda, że tak późno napisałaś, bo ostatnio ogłaszałam tutaj, ze mogę komuś kupić i jedna wizażanka skorzystała ale może któraś z dziewczyn widziała go w Naturze u siebie na wyprzedaży i by Ci kupiła

Mam koleżankę blondynkę, która ma czarrrne brwi Mnie się to podoba [/QUOTE]

Dziękuję za wsparcie.

Tak późno się zrobiło, ja lecę do łóżeczka śnić o nowościach.

Edycja: dodaję po cichu link do różu z Catrice: http://knuffi2006.blogspot.com/2010/...ted-rouge.html i http://beautyvibes.blogspot.com/2010...ollection.html. Chociaż jak tak patrzę, to już sama nie wiem, jaki to kolor.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2010-09-27 o 23:10
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:12   #106
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Mam pytanko: czy u którejś z Was w DN są jeszcze pasiaki z ITW??
U mnie w piątek jeszcze były. Jeśli chcesz, to jutro zajrzę i sprawdzę, a jeśli jesteś na bank zdecydowana mogę kupić.
Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Kaszo, nie rzucił Ci się może w oczy róż w odcieniu koralowym/brzoskwiniowym? Ubolewam, że do tej pory Essence nie miało takiego koloru, a ja właśnie takiego poszukuję. Mam więc nadzieję, że jeden z tych nowych spełni moje oczekiwania.
Gdybyś nie znalazła z Essence, to zerknij na Miss Sporty, urzekł mnie nr 02
Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Z Catrice szykuje się limitowanka,zobaczcie ten róż
http://www.pinkmelon.de/magazin/make...y-catrice.html
troszeczkę mi przypomina CaH.
Cudnaaaaa
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:12   #107
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Lemka, elfickie to jedno, a szare i myszowate, jak większość Polek, to już inna sprawa Za tym nikt nie tęskni i nikt tego nie zazdrości
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:24   #108
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VI

Lemka ja jestem naturalną blondynką z ciemnymi popielatymi brwiami i też mi to nie gra więc je zawsze zbrązawiam jakoś naturalniej mi to wygląda, ale zdecydowanie lepiej się czułam jak przez kilka lat byłam ciemną brunetką także próbuj zmiany bo w dzisiejszych czasach zmiana radykalna koloru to żaden wyczyn
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:32   #109
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny pomocy! Za pozno zakochalam sie w lakierze tym oto: http://www.parokeets.com/wp-content/...andSilk-1B.jpg Czy znacie moze jakis podobny? Bo tego juz nie dostane
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 23:34   #110
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VI

Żeby było w temacie essence to looknełam właśnie na to gdzie był robiony pasiak ITW i to pierwszy kosmetyk Essence wykonany w Chińskiej Republice Ludowej!
Skusiło mnie do zerknięcia zdjęcie z nowym różem Catrice na którym jak byk widnieje dumne Made in Poland a kosmetyku pewnie nie uraczymy na półkach naszych drogerii...

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Zresztą róż Cute as Hell również Made in Poland...ciekawe kto to dla nich produkuje...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:36   #111
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

[QUOTE=joplin;22344839]Napisałam przecież w tym samym poście


Sorka,chyba miałam zaćmienie
Dzwonie jutro do swojej natury może coś przyszło, bo jak nie to
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:40   #112
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VI

Paski z Crazy about Color też z Chin, ciekawe swoją drogą to wszystko,nie uważacie?
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:41   #113
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy! Za pozno zakochalam sie w lakierze tym oto: http://www.parokeets.com/wp-content/...andSilk-1B.jpg Czy znacie moze jakis podobny? Bo tego juz nie dostane
Ja miałam ten lakier ale oddałam go na wymiance. Nie mogłam się z nim dogadać. Strasznie smużył.
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:48   #114
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Paski z Crazy about Color też z Chin, ciekawe swoją drogą to wszystko,nie uważacie?
Właśnie miałam napisać, że CaC też z Chin .
Natomiast lakiery ITW z Luxemburga, a Eclipse ze Szkocji
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:50   #115
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. VI

Witam dziewczyny w nowej odsłonie!
Byłam na wakacjach w Niemczech i udało mi się zdobyć eyelinery z DW, szary lakier z DW oraz rozświetlacz i bibułki z RtP. Zrobiłam zdjęcia, ale niestety zorientowałam się, że kabelek do telefonu zostawiłam w akademiku . Z polowaniem na Essence mi się udało czego nie można powiedzieć o Catrice, którego nigdzie nie znalazłam (wyjątek lakiery w Douglasie, które mnie nie zaciekawiły)...
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 23:57   #116
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Essence cz. VI

Normalnie mi coś walneło na czachę bo siedzę i sprawdzam co z rzeczy essence które posiadam jest made in poland żeby namierzyć fabrykę i okraść ją do cna z róży cah i innych fajnych rzeczy które do nas nie trafiły! sasasa!
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 00:09   #117
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Paski z Crazy about Color też z Chin, ciekawe swoją drogą to wszystko,nie uważacie?
Według mnie zlecają konkretne produkty różnym fabrykom rozsianym po - jak widać - całym świecie. Stąd mogą sobie pozwolić na takie tempo z limitowankami bo przemiał jak widzimy mają konkretny

AOH chyb też z Polandii, jak mnie pamięć nie myli + cienie z serii CAH.

A tak właśnie mnie ostatnio zastanawiało co oznacza ten skrót na bronzerze ITW...

__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 00:28   #118
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Nawet się nie zorientowałam, że już nowa część wątku Co za tempo! I już naprodukowałyście aż 4 strony!

A tak w ogóle to witam Was

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Żeby było w temacie essence to looknełam właśnie na to gdzie był robiony pasiak ITW i to pierwszy kosmetyk Essence wykonany w Chińskiej Republice Ludowej!
Skusiło mnie do zerknięcia zdjęcie z nowym różem Catrice na którym jak byk widnieje dumne Made in Poland a kosmetyku pewnie nie uraczymy na półkach naszych drogerii...

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Zresztą róż Cute as Hell również Made in Poland...ciekawe kto to dla nich produkuje...
Na pewno nie pierwszy Napis PRC jest na pasiaku CaC i jestem przekonana, że jeszcze co najmniej kilka wcześniejszych limitkowych rzeczy stamtąd pochodzi
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-09-28 o 00:30
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 00:35   #119
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Każda z nas ma inną urodę. Ja z urody przypominam Hermionę z Harrego Pottera. Włosy średni blond, jasna cera w odcieniu żółtawym, ciemne brwi i brązowe oczy. Najgorsze jest to, że przy takim typie urody ciężko podglądać kogokolwiek, bo w Holywood blondyny są prawie zawsze spalone słońcem a spotkać taką o jasnej cerze z czarnymi briami i oczami-węglikami, to chyba 8 cud świata. Już nawet zastanawiałam się nad przefarbowaniem włosów na ciemny kolor, żeby ułatwić sobie życie, bo ciągle ktoś mnie pyta, czy mam włosy farbowane, a jak mówię, że takie mi natura dała, to się kłócą, że niemożliwe, bo mam takie mocne brwi.

Przepraszam za OT, musiałam się wyżalić.
z włosami i oczami mam podobnie [ włosy bardzo jasny blond, oprawa oczu dosyć ciemna, a oczy zmieniają odcień. Raz jaśniejsze, czasami prawie granatowe]. I kiedyś coś mnie podkusiło, żeby zrobić się na ciemną wiśnię szmponetką [taką na 4 mycia]....chyba przez 4 miesiące nie mogłam tego zmyć. Przechodziłam przez wszystkie odcienie czerwieni, jakiś róż, marchewy, kurczakową żółć. Dramat :/ W jasne włosy wszystko się strasznie wżera, więc lepiej się nie farbuj

A żeby nie było, że tylko offtopuję, to czy limitka 'Etno cośtam' była w PL?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-28, 00:52   #120
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Essence cz. VI

No masakra . Mam już wszystko z ITW co chciałam .
i nagle maaarzy mi się pasiak
zwariowac idzie
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.