pomaturalna zmiana :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-08, 18:46   #1
niandra
Raczkowanie
 
Avatar niandra
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 93
Smile

pomaturalna zmiana :D


hej!
ostatnio cierpię bardzo, bo z powodu matury fryzjera odwiedzić nie mogę!
nie to, żebym była zabobonna ale rodzinka mi wmawia, że we włosach siła i takie tam :P
więc postanowiłam odbić sobie już "po" tej całej imprezie czyli za 10 dni <jupi> a na razie nie mogę się na nauce skupić i przesiaduję na wizazu ;p
pomóżcie mi dobrać jakąś ciekawą fryzurkę, bo moja juz mi się znudziła :/ zawsze wychodzę od fryzjera niemal tak samo obcięta. potrzebuję jakiejś odmiany. może grzywka?
dodam, że moje włosy się lekko falują, puszą i jest ich dużo ogólnie same problemy
wiem, że to ciężki orzech do zgryzienia, ale pomóżcieeeeeeeeeeeeeee
pozdrawiam!
niandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-09, 22:00   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Talking Dot.: pomaturalna zmiana :D

trzymam kciuki za Twoja mature i za wszystkie maturzystki!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (2,9 KB, 520 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 555.jpg (3,4 KB, 518 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 994.jpg (6,7 KB, 504 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura9.jpg (92,5 KB, 45 załadowań)
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 02:24   #3
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: pomaturalna zmiana :D

Niandra Bardzo mi sie podoba Twoj kolorek wlosow Czy to Twoje naturalne czy uzywasz farby ? Jesli to farba to czy mozesz mi powiedziec jaki to odcien i z jakiej firmy Pozdrwawiam serdecznie
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 19:15   #4
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332
Dot.: pomaturalna zmiana :D

Dołączam się do pytania Miałam pytać o to samo

p.s. Trenujesz capoeire? Bo w twoim profilu zauważyłam refren bardzo popularnej piosenki

Edytowane przez rajzerek
Czas edycji: 2005-05-10 o 19:17
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-10, 20:36   #5
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: pomaturalna zmiana :D

Hm..jesli masz falujace wlosy to prosta grzywka moze byc niezbyt dobrym rozwiazaniem : przy wilgoci wlosy moga sie nazbyt napuszac :/ Hm..mozna by je skrocic i podcieniowac - bez modelowania moglabys miec na glowie dosyc sympatyczny artystyczny nielad Zalaczam takze zdjecia Julii Stiles -jestes do niej podobna :moze sprobuj podpatrzec cos z jej krotszych fryzurek?
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 08:51   #6
bonnie_21
Przyczajenie
 
Avatar bonnie_21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Grajewo woj. podlaskie
Wiadomości: 18
Dot.: pomaturalna zmiana :D

mam taki sam problemik hehe ah ta matura, mi sie konczy w poniedziałek ta meka i od razu mykam do fryzjera podciac troche i zrobic pasemeczka, mam wlosy mniej wiecej takiej samej dlugosci jak ty, tylko ciemne i mam grzywke , a tak wogole mam krecone wlosy ktore czesto prostuje i troche sie zniszzyly, natomiast jesli chcesz grzywke miec to prosze bardzo teraz jest moda na nia i mozesz uzywac specjalnych preparatow od fryzjera, np JEDWAB (mala fiolka kosztuje 6 zl, ale dawkuje sie kroplami) obciaza wlosy i robia sie miekkie, ale sie nie pusza, i super blyszcza POLECAM 3maj sie ZDANIA MATURKI wszystkim dziewczynkom jestesmy the best
__________________
Żaneta.
bonnie_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 08:53   #7
niandra
Raczkowanie
 
Avatar niandra
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 93
Dot.: pomaturalna zmiana :D

hej! dziękuję za trzymane kciuki juz jestem po pisemnym polskim <jupi> (na szczęście zdaję stara maturę )

dzięki za propozycje i prosze o więcej

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Niandra Bardzo mi sie podoba Twoj kolorek wlosow Czy to Twoje naturalne czy uzywasz farby ? Jesli to farba to czy mozesz mi powiedziec jaki to odcien i z jakiej firmy Pozdrwawiam serdecznie
niestety nie polecę Ci farby, bo to mój naturalny kolor, którego jeszcze nigdy nie farbowałam, choś kusi mnie, kusiiii

Cytat:
Napisane przez rajzerek
Dołączam się do pytania Miałam pytać o to samo

p.s. Trenujesz capoeire? Bo w twoim profilu zauważyłam refren bardzo popularnej piosenki
czyżbym spotkała tutaj zapaloną capoeiristkę? ja trenuję jakieś 1,5 roku, od września 2003 a Ty?

[QUOTE=Sophie86]Hm..jesli masz falujace wlosy to prosta grzywka moze byc niezbyt dobrym rozwiazaniem : przy wilgoci wlosy moga sie nazbyt napuszac :/ QUOTE]
hmmm.....może masz rację z tą grzywką... chociaż kiedyś miałam i nie było źle, tylko musiałam ja po każdym myciu pracowicie układać :/

pozdrawiam!
niandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-11, 13:32   #8
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332
Dot.: pomaturalna zmiana :D

Hehe.. to troche dłużej niż ja. Ja dopiero jakies troszkę ponad pół roku A jaka szkoła Uniacar, Abada.. czy jakaś jeszcze inna? Masz już jakiś "sznurek" :P:P ??
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 18:37   #9
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Red face Dot.: pomaturalna zmiana :D

Niandra nawet nie wiesz jak bardzo zazdroszcze Ci koloru wloskow ...ahhh gdybym ja miala takie naturalne bym byla z nich taka dumna ...
Ja na Twoim miejscu nigdy w zyciu bym nie zmienila kolorku ....ohhh ale sie rozmarzylam Pozdrawiam
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-11, 19:20   #10
niandra
Raczkowanie
 
Avatar niandra
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 93
Dot.: pomaturalna zmiana :D

Cytat:
Napisane przez bonnie_21
mam taki sam problemik hehe ah ta matura, mi sie konczy w poniedziałek ta meka i od razu mykam do fryzjera podciac troche i zrobic pasemeczka, mam wlosy mniej wiecej takiej samej dlugosci jak ty, tylko ciemne i mam grzywke , a tak wogole mam krecone wlosy ktore czesto prostuje i troche sie zniszzyly, natomiast jesli chcesz grzywke miec to prosze bardzo teraz jest moda na nia i mozesz uzywac specjalnych preparatow od fryzjera, np JEDWAB (mala fiolka kosztuje 6 zl, ale dawkuje sie kroplami) obciaza wlosy i robia sie miekkie, ale sie nie pusza, i super blyszcza POLECAM 3maj sie ZDANIA MATURKI wszystkim dziewczynkom jestesmy the best
ehhh, zazdroszczę Ci! ja maturkę kończę dopiero w przyszły piątek, buuu.... ale dam radę!

Cytat:
Napisane przez rajzerek
Hehe.. to troche dłużej niż ja. Ja dopiero jakies troszkę ponad pół roku A jaka szkoła Uniacar, Abada.. czy jakaś jeszcze inna? Masz już jakiś "sznurek" :P:P ??
jestem w beribazu, na razie mam niebieski "sznurek" ( u nas w grupie to pierwszy) ale pod koniec czerwca mamy festiwal i może uda mi się zdobyć kolejny a z jakiego miasta jesteś?
może wpadniesz do Warszawy na nasz festiwal?

Cytat:
Napisane przez Izunia86
Niandra nawet nie wiesz jak bardzo zazdroszcze Ci koloru wloskow ...ahhh gdybym ja miala takie naturalne bym byla z nich taka dumna ...
Ja na Twoim miejscu nigdy w zyciu bym nie zmienila kolorku ....ohhh ale sie rozmarzylam Pozdrawiam
hehe, dziękuję bardzo po takich komplementach odechciało mi się zmiany koloru ;P czasem tylko "szaleję" z szamponetkami palette
ale z tego co widzę na zdjęciu to masz podobny kolorek?

pozdrawiam i proszę o więcej fotek z fryzurkami
niandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-14, 17:10   #11
rajzerek
Raczkowanie
 
Avatar rajzerek
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 332
Dot.: pomaturalna zmiana :D

Dzięki, ale do warszawy mam trochę daleko.

Edytowane przez rajzerek
Czas edycji: 2006-01-07 o 21:49
rajzerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.