Prosze o pomoc!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-05, 10:56   #1
Blondi90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1

Prosze o pomoc!!!


Znalazłam to forum ponieważ mam pewien problem... Jestem w 34 tygodniu ciąży i jak do tej pory miałam robione wiele razy USG w tym 2 razy USG prenatalne (załatwiane po znajomości przez moją teściową ktora jest położną) ... żadne z tych badań nie wykryło u córeczki jakiś nieprawidłowości... dopiero na ostatnim USG robionym 2 dni temu Pani doktor odkryła, że dzieciątko ma poszerzone pętle jelitowe.... i że takie coś nie powinno sie robić w 33 tygodniu . może to oznaczac ze córeczka ma zrośnięte jelitko i po urodzeniu bedzie musiał zająć sie nią chirurg... umówiłam sie na kontrolne USG za tydzień.... Czy któraś z Was spotkała sie z czymś podobnym?? A może którejś z Was maleństwo też miało poszerzone jelitka w 3 trymestrze ciąży??

Edytowane przez Mariqa
Czas edycji: 2007-01-05 o 13:25
Blondi90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 13:43   #2
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Prosze o pomoc!!!

Konieczna jest weryfikacja u jeszcze jednego specjalisty, najlepiej bardzo dobrego radiologa, położnika. Czy ten, do którego idziesz to Twój stały lekarz? Jeśli tak, to lepiej, aby usg wykonał jeszcze ktoś inny.
Ja nie potrafię wyjasnić co sie dzieje maleństwu, na pewno szukałabym informacji i porady u specjalistów

Po prawej stronie okienka odpowiedzi masz listę wizażowych ikonek do wyboru
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.