Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-13, 20:18   #3151
adica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
Usta wpadające w róż to raczej lato


---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------


Twój typ urody to prawdopodobnie lato.
Kolory dla Twojego typu to średnie, przytłumione pastele, np. szaroniebieski, marynarski, malinowy, cytrynowy, szaro-czarny, szary fiolet, kamienny beż, chłodny szary,ecru, oliwkowy.Ogólnie wszystkie chłodne szarawe bądź różowawe pastele.
faktycznie szaroniebieski, marynarski granat i malina to kolory w ktorych sie najlepiej czuje ale nie przypuszczalam, ze moge byc latem
dzieki!!
adica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 22:00   #3152
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Witam
Bardzo prosze o pomoc przy okresleniu mojego typu kolorystycznego.
Z gory dziekuje

Opalanie: szybko,najpierw na czerwono,ktory po dniu-dwoch przeksztalca sie w zloto -brazowy.
Kolor oczu: idealnie niebieskie z mocna,granatowa obwodka
Piegi: wydaje mi sie ,ze bezowe.
Cera: jasna,rumienie sie na rozowo
Wlosy: zanim rozpoczelam farbowac byly sredni blond,ze zlotymi przeblyskami.Jako dziecko byly bardzo jasne-blond.A teraz po farbowaniach sa wydaje mi sie ,ze ciemno szare..
Usta: dosyc jasne,blado-rozowe,raczej zgaszone.
Kolory: chyba zle sie czuje w srebrnych kolorach i w czarnym.
Prosze o pomoc
Witam.
Pisze jeszcze raz ,bo nie dostalam odpowiedzi
Przepraszam za zdjecie bez makijazu
Ale moze to Wam ulatwi
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 08:39   #3153
roz09
Raczkowanie
 
Avatar roz09
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 35
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

dziękuje babydoll1985;*
lato !? :O ja byłam przekonana ze jestem co najmniej zima ;d
__________________
CG od 18.08.2012
roz09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:06   #3154
aquestionforyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

dzięki . właśnie się nad tym zastanawiałam, bo mam różowe usta, reszta pasuje do zimy (poza brązowymi włosami, których odcienia nie określę)ale neonowe silne kolory średnio mi pasują. Ostatnio odkryłam, że ładnie mi w lekko przydymionych, zabrudzonych . to może jednak lato-zima?
aquestionforyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:15   #3155
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Niestety nie miałam zdjęcia bez makijażu :-(
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 02:15   #3156
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam! Czy mogłabym prosić także o analizę?


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko, ale najpierw lekko na różowo, potem robi się z tego ciepły, złotawo-brązowy odcień
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)
Oprawa oczu jest dość jasna, jaśniejsza niż włosy; Oczy mają taki brązowo-zielony odcień, jakby ciemne khaki, z plamkami (właśnie pomiesznie tych kolorów i takiego jakby zgniłożółtego), ciemniejsza obwódka. Białko też nie jest jakieś bardzo kontrastujące.
3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie ma żadnych.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy?
Jasny, dość chłodny, chyba porcelanowy raczej (większość podkładów jest za ciemna...)
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień?
Brąz, który ostatnio chyba sam się zaczął rozjaśniać do rudości (?), Zawsze był taki dość mysi, teraz robi się jakiś kompletnie dziwny i chyba konieczna będzie farba.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Jasny, beżowo-różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Chyba najlepiej czuję się w bieli, czerni, szarości, granatach, ogólnie dość spokojne kolory- mam często wrażenie, że inne mnie przytłaczają. Ostatnio zauważyłam, że źle wyglądam w beżu.


Gubię się w typach kolorystycznych, nie wiem jakich odcieni kosmetyków używać

Jeśli chodzi o zdjęcie, to mam aktualnie tylko takie w makijażu i sztucznym świetle, ale mam nadzieję, że będzie pomocne.

Dostępne jest tu:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1268519924


bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:00   #3157
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
Niestety nie miałam zdjęcia bez makijażu :-(
Czy mogę liczyć na podpowiedź?
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 09:18   #3158
szpila1907
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 21
Talking Ja również poproszę o analizę ;)

Zamieszczam również zdjęcia...

1.Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się na brązowo, niekiedy jest to początkowo taki jakby siny brąz, ale potem już normalny brązowy


2.
Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


Oczy zielone, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę(ciemną zieloną niekiedy czarną), ich kolor nie jest czysty(mają czarne kreski), brwi ciemne, rzęsy również

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe
ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Chyba beżowa, wpada w niebieskawy odcień. Rumienię się raczej na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny brąz (trochę ciemniejsze od brwi), jeśli chodzi o odcień to zawsze były w jednolitym kolorze


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Taki jakby brudny róż (ciemne różowe z przebłyskami jasnego różu)

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuje się we wszystkich kolorach dobrze
szpila1907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 10:19   #3159
koniarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 282
Dot.: Ja również poproszę o analizę ;)

Dzieczywny mam pytanie. Robiłam sobie różne testy internetowe na określenie typu kolorystycznego. I wyszła mi mieszanka zimy-królewny śnieżki z latem (przewaga zimy). Możliwa jest taka mieszanina? I co w tym przypadku zrobić z kolorami - pozostaje chyba tylko metoda prób i błędów, bo nie ma ściśle określonych ram? :/
koniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 22:09   #3160
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Ja również poproszę o analizę ;)

Cytat:
Napisane przez szpila1907 Pokaż wiadomość
Zamieszczam również zdjęcia...

1.Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się na brązowo, niekiedy jest to początkowo taki jakby siny brąz, ale potem już normalny brązowy


2.
Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


Oczy zielone, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę(ciemną zieloną niekiedy czarną), ich kolor nie jest czysty(mają czarne kreski), brwi ciemne, rzęsy również

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe
ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Chyba beżowa, wpada w niebieskawy odcień. Rumienię się raczej na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny brąz (trochę ciemniejsze od brwi), jeśli chodzi o odcień to zawsze były w jednolitym kolorze


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Taki jakby brudny róż (ciemne różowe z przebłyskami jasnego różu)

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuje się we wszystkich kolorach dobrze
Wyglądasz na lato

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez koniarka Pokaż wiadomość
Dzieczywny mam pytanie. Robiłam sobie różne testy internetowe na określenie typu kolorystycznego. I wyszła mi mieszanka zimy-królewny śnieżki z latem (przewaga zimy). Możliwa jest taka mieszanina? I co w tym przypadku zrobić z kolorami - pozostaje chyba tylko metoda prób i błędów, bo nie ma ściśle określonych ram? :/
Jeśli wyszła Ci przewaga zimy to więcej kolorów będzie z pewnością pasowało Ci z palety zimy, a z lata te bardziej intensywne

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Witam.
Pisze jeszcze raz ,bo nie dostalam odpowiedzi
Przepraszam za zdjecie bez makijazu
Ale moze to Wam ulatwi
Wydaje mi się, że będziesz wiosenką
Kolory, które będą pasowały dla Ciebie to czyste ciepłe pastele- zieleń jabłka, młodej trawy, ciepłe słoneczne brązy, kremowy, beż piaskowy, czerwień koralowa, słoneczny żółty, jasny turkus, kolor bzu, fiołka.
Oglądałam zdjęcia z Twojego profilu, bardzo ładnie wyglądasz w pomarańczowym blondzie, doradzałabym farbowanie włosków we właśnie ciepłych, złocistych blondach.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez aquestionforyou Pokaż wiadomość
dzięki . właśnie się nad tym zastanawiałam, bo mam różowe usta, reszta pasuje do zimy (poza brązowymi włosami, których odcienia nie określę)ale neonowe silne kolory średnio mi pasują. Ostatnio odkryłam, że ładnie mi w lekko przydymionych, zabrudzonych . to może jednak lato-zima?
A mogłabyś opisać swoje cechy urody?

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
Czy ja też mogę prosić o radę?
Jestem szatynką, moje włosy mają lekko złotawe refleksy, oczy zielone ze złotymi plamkami z ciemną, zielononiebieską obwódką , oprawa oczu ciemna, usta chyba bardziej różowe niż czerwone ale odcień dość ciepły. Opalam się raczej dobrze choć ramiona i plecy zawsze na początku na czerwono. Piegi raczej złotawe, bardziej widoczne latem. Z określeniem cery mam największy problem - to zależy od światła- ale wg mnie lekko brzoskwiniowa (chociaż pod oczami jest jakby niebieskawa) z tendencją do rumieńców, chyba czerwonych. Najlepiej czuję się w jasnych kolorach.
Prawdopodobnie łagodne lato
Kolory dla Ciebie to przygaszone, letnie pastele- cytrynowy, oliwkowy, kamienny beż, khaki, morski, kremowy, arbuzowy, szaro-niebieski, szary

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez bita smietana Pokaż wiadomość
Witam! Czy mogłabym prosić także o analizę?


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko, ale najpierw lekko na różowo, potem robi się z tego ciepły, złotawo-brązowy odcień
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)
Oprawa oczu jest dość jasna, jaśniejsza niż włosy; Oczy mają taki brązowo-zielony odcień, jakby ciemne khaki, z plamkami (właśnie pomiesznie tych kolorów i takiego jakby zgniłożółtego), ciemniejsza obwódka. Białko też nie jest jakieś bardzo kontrastujące.
3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie ma żadnych.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy?
Jasny, dość chłodny, chyba porcelanowy raczej (większość podkładów jest za ciemna...)
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień?
Brąz, który ostatnio chyba sam się zaczął rozjaśniać do rudości (?), Zawsze był taki dość mysi, teraz robi się jakiś kompletnie dziwny i chyba konieczna będzie farba.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Jasny, beżowo-różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Chyba najlepiej czuję się w bieli, czerni, szarości, granatach, ogólnie dość spokojne kolory- mam często wrażenie, że inne mnie przytłaczają. Ostatnio zauważyłam, że źle wyglądam w beżu.


Gubię się w typach kolorystycznych, nie wiem jakich odcieni kosmetyków używać

Jeśli chodzi o zdjęcie, to mam aktualnie tylko takie w makijażu i sztucznym świetle, ale mam nadzieję, że będzie pomocne.

Dostępne jest tu:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1268519924


Wydaje mi się, że będziesz mocną jesienią
Kolory dla Twojego typu to kolory ziemi, brąz czekoladowy, kawa z mlekiem, żółtooliwkowy, średni turkus, średni granat, czerwień oranżowa, pomidorowa, biel kości słoniowej, biel śmietanowa, brąz miodowy, jagodowy, zieleń groszkowa, złoto.
Kolor włosów świetny- nie zmieniaj!;-)
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 00:57   #3161
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Proszę ładnie o analizę

1. Jak się opalasz - opalam się powoli jednak opalenizna jest bardzo trwała, na lekko różowy kolor, który bardzo szybko zamienia się w ciepły brąz, złotawy


2. Kolor oczu - dookoła źrenicy mam obwódkę brązową, później jest to przygaszona zieleń z domieszką szarości a obwódka ma kolor ciemnoszary rzęsy są ciemne brwi niemal czarne


3. Piegi - brak piegów

4. Cera - raczej brzoskwiniony, nie rumienię się


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, gdzieniegdzie pasma wpadają w brąz a w innych miejsach są w kolorze czystego blondu, niektóre są pośrednie właśnie takie ciemnoblond


6. Kolor ust bardzo jasny, są wręcz blade

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? lubię czerń, szarości myślę, że w tych odcieniach wyglądam najlepiej, noszę również beż, kremowy,granat w ogóle nie noszę ubrań w innych kolorach, więc ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, lecz myślę, że właśnie w czarnym i szarym mi najlepiej czasem coś białego, ale kiedy nie jestem za bardzo opalona
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 09:59   #3162
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;18605668]Proszę ładnie o analizę

1. Jak się opalasz - opalam się powoli jednak opalenizna jest bardzo trwała, na lekko różowy kolor, który bardzo szybko zamienia się w ciepły brąz, złotawy


2. Kolor oczu - dookoła źrenicy mam obwódkę brązową, później jest to przygaszona zieleń z domieszką szarości a obwódka ma kolor ciemnoszary rzęsy są ciemne brwi niemal czarne


3. Piegi - brak piegów

4. Cera - raczej brzoskwiniony, nie rumienię się


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, gdzieniegdzie pasma wpadają w brąz a w innych miejsach są w kolorze czystego blondu, niektóre są pośrednie właśnie takie ciemnoblond


6. Kolor ust bardzo jasny, są wręcz blade

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? lubię czerń, szarości myślę, że w tych odcieniach wyglądam najlepiej, noszę również beż, kremowy,granat w ogóle nie noszę ubrań w innych kolorach, więc ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, lecz myślę, że właśnie w czarnym i szarym mi najlepiej czasem coś białego, ale kiedy nie jestem za bardzo opalona[/QUOTE]

Dla mnie jesteś ciepłym typem pomocne byłoby tez jakieś zdjęcie ( wstepnie podejrzewam odłam wiosny patrz strona 83 tego wątku
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 12:20   #3163
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

dziękuję
niestety zdjęć nie mam jak zamieścić
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 12:52   #3164
aquestionforyou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ok . No więc opalam się w miarę szybko na brudny brąz, oczy koloru intensywnego bardzo ciemnego brązu. Oprawa oczu popielata raczej delikatna. Usta różowe, włosy ciemny brąz, niektórzy mówią, że czekolada inni że ciepły brąz (i nie zwariuj tu człowieku... ). Cerę mam szarawą, troszkę ciemniejszą. Nie rumienię się, nie mam w ogóle piegów. Jako dziecko moje włosy stopniowo ciemniały - jako maleństwo miałam platynowe, potem powoli ciemniały przez blond, ciemny blond, brąz, ciemny brąz... to jak?
aquestionforyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 13:01   #3165
bita smietana
Zakorzenienie
 
Avatar bita smietana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 371
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez babydoll1985
Wydaje mi się, że będziesz mocną jesienią
Kolory dla Twojego typu to kolory ziemi, brąz czekoladowy, kawa z mlekiem, żółtooliwkowy, średni turkus, średni granat, czerwień oranżowa, pomidorowa, biel kości słoniowej, biel śmietanowa, brąz miodowy, jagodowy, zieleń groszkowa, złoto.
Kolor włosów świetny- nie zmieniaj!;-)
Dziękuję bardzo za analizę!
W życiu nie rozważałam jesieni, myślałam że przy takim typie to bez piegów i mocnej rudości ani rusz
I dziękuję za opinię w sprawie włosów A jeśli chodzi o zmianę, to chyyba staną się trochę bardziej miodowe (połysk itd), a w związku z analizą jestem coraz bardziej pewna, że będzie to pasowało
bita smietana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-16, 14:14   #3166
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aquestionforyou Pokaż wiadomość
Ok . No więc opalam się w miarę szybko na brudny brąz, oczy koloru intensywnego bardzo ciemnego brązu. Oprawa oczu popielata raczej delikatna. Usta różowe, włosy ciemny brąz, niektórzy mówią, że czekolada inni że ciepły brąz (i nie zwariuj tu człowieku... ). Cerę mam szarawą, troszkę ciemniejszą. Nie rumienię się, nie mam w ogóle piegów. Jako dziecko moje włosy stopniowo ciemniały - jako maleństwo miałam platynowe, potem powoli ciemniały przez blond, ciemny blond, brąz, ciemny brąz... to jak?
raczej chłodny typ. w jakich kolorach lepiej się prezentujesz okresl ich wyrazistość a może to pastele?
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 15:09   #3167
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Ja również poproszę o analizę ;)

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Prawdopodobnie łagodne lato
Kolory dla Ciebie to przygaszone, letnie pastele- cytrynowy, oliwkowy, kamienny beż, khaki, morski, kremowy, arbuzowy, szaro-niebieski, szary[COLOR="Silver"]
Bardzo dziękuję ;-) Byłabym bardzo wdzięczna za radę w kwestii makijażu, szczególnie odcienia podkładu i pomadki (wg mnie źle wyglądam w różu)
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 16:54   #3168
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czy mogłabym prosić o analizę?

1. Jak się opalasz
Raczej szybko. Najpierw opalenizna jest lekko różowa, później ma ciepły brązowy odcień.

2. Kolor oczu
Ciemny brąz, tęczówka ma ciemniejszą obwódkę, kolor jest czysty, bez plamek. Oprawa oczu raczej ciemna, rzęsy są czarne, a brwi jakby trochę jaśniejsze, ale wyraźne.

3. Piegi - brak

4. Cera
Brzoskwiniowa, czasem rumienię się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów
Średni brąz, ciepły, ze złotawo-rudawymi refleksami.

6. Kolor ust
Dość jasny, różowawy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Raczej we wszystkich kolorach czuję się dobrze
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 18:57   #3169
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aquestionforyou Pokaż wiadomość
Ok . No więc opalam się w miarę szybko na brudny brąz, oczy koloru intensywnego bardzo ciemnego brązu. Oprawa oczu popielata raczej delikatna. Usta różowe, włosy ciemny brąz, niektórzy mówią, że czekolada inni że ciepły brąz (i nie zwariuj tu człowieku... ). Cerę mam szarawą, troszkę ciemniejszą. Nie rumienię się, nie mam w ogóle piegów. Jako dziecko moje włosy stopniowo ciemniały - jako maleństwo miałam platynowe, potem powoli ciemniały przez blond, ciemny blond, brąz, ciemny brąz... to jak?
A czy białko oka jest zamglone czy wyraźne?

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję ;-) Byłabym bardzo wdzięczna za radę w kwestii makijażu, szczególnie odcienia podkładu i pomadki (wg mnie źle wyglądam w różu)
Jeżeli chodzi o podkład wybieraj jasne, szarawo- porcelanowe odcienie. Zanim zdecydujesz się na jakiś odcień najpierw sprawdź, czy jego odcień pasuje do Twojej cery- rozetrzyj na linii żuchwy i szyi odrobinę podkładu z testera w dziennym świetle. Idealny powinien najmniej odcinać się od szyi . Co do pomadki myślę, że odcienie szarawej czerwieni będą do Ciebie pasowały, może spróbujesz też poeksperymentować z pomadkami w kolorze brązu. Polecam!

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Czy mogłabym prosić o analizę?

1. Jak się opalasz
Raczej szybko. Najpierw opalenizna jest lekko różowa, później ma ciepły brązowy odcień.

2. Kolor oczu
Ciemny brąz, tęczówka ma ciemniejszą obwódkę, kolor jest czysty, bez plamek. Oprawa oczu raczej ciemna, rzęsy są czarne, a brwi jakby trochę jaśniejsze, ale wyraźne.

3. Piegi - brak

4. Cera
Brzoskwiniowa, czasem rumienię się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów
Średni brąz, ciepły, ze złotawo-rudawymi refleksami.

6. Kolor ust
Dość jasny, różowawy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Raczej we wszystkich kolorach czuję się dobrze
Czy mogłabyś zamieścić swoje zdjęcie?
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 10:10   #3170
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś zamieścić swoje zdjęcie?
Proszę: http://img255.imageshack.us/img255/1399/p8230265.jpg
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 13:24   #3171
małeSłoneczko
Zadomowienie
 
Avatar małeSłoneczko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bari
Wiadomości: 1 199
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

hej dziewczyny pozecie mi zanalizowac moj typ urody?
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam sie raczej ciezko, najpierw na czerwono potem na brazowo

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

ciemno-brazowe prawie czarne z jeszcze ciemniejsza obwodka, kolor jest czysty
oprawa jest srednia ( jasno-brazowa)
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegi sa zlotawe raczej
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

bardzo jasny odcien, raczej cieply, rumienie sie na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Sredni braz, przeblyski blonu z rudym
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta jano-rozowe,
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze czuje sie w szmaragdzie, czerwonym, rozowym, mocyn granat i turkus
zle w brazowym, wszelkich odcieniach bezu, kremu
__________________

Morena mia, siete son los pecados cometidos,
suman ocho conmigo, nueve los que te cobro,
mas de diez he sentido y por mi parte,
sobra darte lo que me das, damelo... damelo
bien, lo pongo aqui, lo pongo a quien


małeSłoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 16:39   #3172
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

To może i ja spróbuję.
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Tu jest problem.Jako dziecko opalałam się szybko i na brązowo.
Teraz mi się pozmieniało i zależy od miejsca.
Twarz-nos opala się na czerwono,na policzkach są naczynka,więc się nie opalają.
Ręce opalają się na jasny brąz i bez poparzeń.Plecy-zależnie od ilości słońca,albo od razu na jasny brąz albo lekko czerwone a potem brązowieją.
A dekold się łatwo opala na czerwono i pozostaje dość długo czerwony.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy raczej ciemne,mają ciemniejszą obwódkę.Wokół źrenicy ciemniejszy wzorek(kolor piwny),reszta tęczówki w cętki,piwny pomieszany zielonym i chyba szarym.Jedno oko trochę bardziej zielonkawe.

Oprawa oczu bardzo ciemna,brwi i rzęsy czarne.Nawet bez makijażu oczy są widoczne.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak piegów.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Nie umiem określić odcienia cery.
Jako dziecko miałam raczej ciepłą,złotawą cerę,już z lekko zaróżowionymi policzkami(chyba brzoskwiniowy?).Nosiłam wtedy złotą biżuterię i pasowała mi.Miałam też wtedy jaśniejszą oprawę oczu.
Natomiast teraz mam sińce pod oczami,różowe policzki,kiedy się mocno rumienię to stają się czerwonę,zdarzało się,że robiły się wręcz purpurowe i
skórę twarzy o nieciekawym odcieniu,ziemista itd.
Podkłady różowe mi nie pasują,pasują chyba odcienie beżowe.
Dodam jeszcze,że pojawiają mi się naczynka na całym ciele,przebijają żyły.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Po urodzeniu miałam czarne włoski.Jako dziecko brązowe(nim poszłam do szkoły średni brąz,potem bardzo ciemny brąz.
Obecnie mam włosy w kolorze bardzo ciemnego brązu,taki czekoladowy brąz.Na pewno nie kolor mysi,błyszczące.Ale nie widać też specjalnie jakichś złotych odcieni.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usta dość jasne.Górna warga troszkę jaśniejsza,bardziej w róż,natomiast
dolna bardziej blady czerwony.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Na pewno nie pasuje mi kolor cytrynowy.Nie pasują mi kolory zgaszone,pastele.Tzn. tak myślę,bo jakoś tych kolorów nie lubię.
Lubię kolor czarny,ale nie wiem na ile jest to obiektywne,a na ile kwestia charakteru.
Lubię kolor zielony(ciemna zieleń,zieleń trawy),czerwony(różne odcienie,w tym także wściekle czerwony),śliwkę(ciemną i jaśniejszą).Dobrze mi też w ciemnym,czekoladowym brązie.Ostatnio kusi mnie kolor niebieski.
Mam sporo ubrań szarych,ale nie w każdym czuję się dobrze.
Nie lubię szarego w odcieniu niebieskiego ani jasno szarego.
Nie lubię beżowego ani jasnych brązów.
Lubię ubrania jednokolorowe,bez wzorków.


Kiedyś myślałam,że jestem zimą.Ale po tym eksperymencie z cytrynowym zwątpiłam.Poza tym ostatnio zrobiłam sobie zdjęcie z siostrą (zimą południową) i to zdecydowanie nie to.
W porównaniu z moim TŻ(zima kontrastowa albo lato)on ma skórę jaśniejszą,bardziej różową-niebieską.Moja jest troszkę cieplejsza.

Podejrzewam,że jestem wiosną albo latem albo raczej jakąś mieszanką .Bardzo proszę o pomoc.
Jeśli nie wiecie jaki doładnie to typ urody to chociaż może pomożecie mi określić czy ciepły czy zimny typ.

Edytowane przez katty86
Czas edycji: 2010-04-18 o 16:53 Powód: literówki
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 18:09   #3173
Almandyn
Raczkowanie
 
Avatar Almandyn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: 53° 02' N 18° 37' E
Wiadomości: 126
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły -złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Najpierw na czerwono, potem przechodzi to w złotawy brąz.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy - ciemnoniebieskie, prawie granatowe, w innym świetle szare. Bez plamek, przy źrenicy minimalnie jaśniejsze.
Brwi mam jasne, ale minimalnie ciemniejsze od włosów. Rzęsy jasne na końcówkach.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie występują, jest za to trochę pieprzyków.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Jasna, ciężko mi powiedzieć czy ciepła czy zimna. Nie jest porcelanowa. Rumienie się bardzo często, na ciemnawy róż wpadający w jasną czerwień..O.o
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Blond, z jaśniejszymi reflkesami.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Ciemnoróżowy, sinawy. Nie ma w sobie nic z czerwieni czy brzoskwini.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w czerni. Czasami czerwień, niebieski, turkusowy, brąz, butelkowa zieleń, łososiowy, szary.

Edytowane przez Almandyn
Czas edycji: 2010-04-18 o 18:10
Almandyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 23:04   #3174
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Ciężko się opalam, raczej na czerwono(tu sie moge mylic bo przez pare lat jakos srednio sie opalalam). Opalenizna później jest złotawo-brązowa.
2. Kolor oczu - jasne zielone, przy źrenicy jasna brązowa obwódka. Tęczówka ma ciemna obwódkę.
Brwi są ciemne, natomiast rzęs prawie nie widać(tusz jest moim przyjacielem ).
3. Piegów brak, jedynie jasne brązowe pieprzyki.
4. Cera - blada, raczej porcelanowa. Zwykle przy płatkach nosa jestem różowa, a pod oczami mam jasne fioletowawe obwódki(nieważne ile śpię)
5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, niestety mysie, bez wyrazu. Zmienione na ciemny rudy(takie jak ma ta kobieta ze zdjęcia
http://m.onet.pl/_m/14aa927947110455aae5e147b f4fbe88,14,1.jpg
6. Kolor ust - dość jasny, różowy
7. Czuje sie dobrze w bieli, czerni, granacie, ciemnej zieleni, brązie, ciemnym szarym(w wyrazistych kolorach). Natomiast nie nosze pomaranczowego, czerwonego, turkusowego, jasnego niebieskiego, wszelkich bladych kolorow(procz bialego) od niedawna żółtego.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney


Edytowane przez Trinette
Czas edycji: 2010-04-18 o 23:17
Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:34   #3175
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

trinette - mimo wszystko wydajesz mi się ciepłym typem - skłaniałabym się ku wiośnie - warm spring. Lepiej Ci w złocie czy w srebrnym ?

almandyn- wydajesz się latem light summer bądź soft summer

Katty86- podejrzewam że jesteś wiosną - clear spring

Małesłoneczko - wydajesz się ciepłym typem. Wstepne przypuszczenie to jesień- warm autumn ( z tendencją do wiosny)


więcej strona 83 tego wątku
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 11:46   #3176
hotiie
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

mogłabym się też załapać.?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
- szybko. lekko przykurzony, szaro-bezowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
ciemne, mają ciemniejszą obwódke tęczówki. jest kolor czysty, oprawa oczu jest zdecydowana

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
brak piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
jasny. chlodny. jak się rumienię to na kolor czerwony.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny, zloto-brazowe przeblyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
nasycona czerwien.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
hm, czuje sie dobrze w jasnych kolorach.. źle podkresla moja urode czarny.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:18   #3177
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
trinette - mimo wszystko wydajesz mi się ciepłym typem - skłaniałabym się ku wiośnie - warm spring. Lepiej Ci w złocie czy w srebrnym ?
Mama i TŻ mowia ze mi dobrze w zlocie, ja sie czuje lepiej w srebrze Ciezko mi stwierdzic w czym mi lepiej.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 12:41   #3178
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
trinette - mimo wszystko wydajesz mi się ciepłym typem - skłaniałabym się ku wiośnie - warm spring. Lepiej Ci w złocie czy w srebrnym ?

almandyn- wydajesz się latem light summer bądź soft summer

Katty86- podejrzewam że jesteś wiosną - clear spring

Małesłoneczko - wydajesz się ciepłym typem. Wstepne przypuszczenie to jesień- warm autumn ( z tendencją do wiosny)


więcej strona 83 tego wątku
Dziękuję bardzo.Też mi się tak wydaje.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 13:57   #3179
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

modraszka- Prawdopodobnie będziesz latem, kolory dla Twojego typu będą to przygaszone średnie pastele, kolory z domieszką różu, fioletu i szarości, unikaj czystych ciepłych barw oraz mocnych kolorów.
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/

Edytowane przez babydoll1985
Czas edycji: 2010-04-19 o 13:59
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 15:23   #3180
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

hotiie - myślę że jesteś latem prawdopodobnie light summer
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.