Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-13, 23:09   #361
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Ponoć są z pokazów dla sprzedawców (znajoma mojej siostry kiedy pracowała w Sephorze też dostawała takie gratisy na hmm pokazach? kursach? kremy HR itd). Rzeczywiście z 250zł się zagalopowali

Ja piegi chcę, ale zupełnie je złuszczyłam TCA i wrócił mi tylko jeden
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 23:17   #362
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ponoć są z pokazów dla sprzedawców (znajoma mojej siostry kiedy pracowała w Sephorze też dostawała takie gratisy na hmm pokazach? kursach? kremy HR itd). Rzeczywiście z 250zł się zagalopowali

Ja piegi chcę, ale zupełnie je złuszczyłam TCA i wrócił mi tylko jeden
Agnieska ja tylko nie opalam twarzy (z kwasami na razie się wstrzymałam) i piegi mam jaśniutkie, pod lekkim podkładem praktycznie niewidoczne- tzn. inni ich nie widzą tylko ja Ale już się z nimi oswoiłam

Kasiahan
co do Clarins to polecam praktycznie każdą serię- przetestowałam wiele i każdy krem mi odpowiadał, mimo że mam mieszaną cerę to używam nawilżających (np. seria Prevention Plus czy Multi Hydratation).


Ten puder Chanel interesuje mnie ale póki co jakiś nie kusi aż tak bym go zaraz chciała. Zastanawiam się czy to będzie tylko limitowanka?
Jak na razie mam limitowany Estee Lauder, sypki Platinum, więc jakoś nie potrzebuję rozświetlających, tym bardziej że niezmiennie Lucidity jest moją miłością życia A to się rzadko zdarza, bo nie jestem stała w uczuciach (do kosmetyków oczywiście ).

Dziewczyny ja na pewno czekam na nowy Hypnose- w kolorze Onyx
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 23:21   #363
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Agnieska ja tylko nie opalam twarzy (z kwasami na razie się wstrzymałam) i piegi mam jaśniutkie, pod lekkim podkładem praktycznie niewidoczne- tzn. inni ich nie widzą tylko ja Ale już się z nimi oswoiłam
Nawet jeśli się nie opalasz i smarujesz filtrami to piegi i przebarwienia lubią powyłazić dobra, eot
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 23:23   #364
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Testowałam ostatnio wszystkie nowości z Lancoma.
Przezroczysty błyszczyk z opalizującymi na niebiesko drobinkami jest boski! są też dwie szminki różowe, to jest jaskrawy chłodny róż. ciemniejsza do lekko opalonej skóry jest boska, ale jakoś wolę jaskrawe kolorki na oku, a nie ustach. poza tym jest eyeliner, jasny opalizujący na niebiesko - zupełny zbytek, kosztuje pewnie ok. 100, a jest go malutko i szybko wyschnie. cieszę się z tych opalizatorów, bo mam 5 diora opalizujące i myślałam, że już nigdy ich nie użyję, a tu proszę wielki come back!
są też trzy zestawy cieni, ale wszystko to już było.. złota, jasne brązy, miedzie i coś tam jeszcze. nie wiem, jak to jest, ale chciałam się pozbyć mojego cienia shiseido jade green, bo pomyślałam staruch jakiś, zieleni wspadających w turkus już nie będzie, a tu taka niespodzianka!
co firma to turkus!
ale teraz mam ochotę na zieloną kredkę albo eyeliner, jeden mocny akcent
i też ciekawostka, od zeszłego roku stałam się posiadaczką błyszczyku diora, plastic shine 002 - ojej absolutny mój faworyt, cukierek różyk pastelowy, niesamowicie ożywia twarz przy brązerze na twarzy i czymś jasnym na oczach, np. delikatnych złotach. i teraz, jak się dawno skończył nigdzie nie ma! tylko na truskawie. zatem muszę się złamać i nabyć odpowiednią kartę

co do HR spect. - ja mam color clone od 2 lat non stop, rewelacja, nawilżający, lekko kryjący. ale tak zastanawiam się nad spectacularem, miałam próbkę, w porządku, ale na jeden raz, to jakoś mało. nie chcem mieć ściągniętej skóry po denaturacie!
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 23:30   #365
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nawet jeśli się nie opalasz i smarujesz filtrami to piegi i przebarwienia lubią powyłazić dobra, eot
Ale jak to możliwe? A czym się przeciwdziała Agnieszka? Ty co stosujesz?



Ja chciałam napisać o nowościach Lancome, bo mi Layla79 przypomniała
Najbardziej spodobały mi się rozświetlacze w tubkach- są trzy kolory: opalizujący na różowo, srebno-brzoskwiniowo i brązowo. Dają naprawdę śliczny efekt, zastanawiam się czy mogłyby być pod podkład stosowane jako baza. Nie są aż tak tłuste, raczej po chwili wsiąkają.
Naprawdę fajne

Eyeliner biało-różowy, opalizujący jest raczej normalny, bez zachwytów.

Te cienie w dziwnych owalnych kasetkach jak dla mnie mają okropne kolory

Natomiast nowa seria pojedynczych cieni ma kolor zbliżony do tego ciemniejszego w podwójnych 103- ciemna, mocno błyszcząca zimna zieleń, ze srebnymi drobinkami. Będzie moja
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 23:35   #366
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ale jak to możliwe? A czym się przeciwdziała Agnieszka? Ty co stosujesz?
Widzę różnicę - większą część lata spędziłam w domu, a gdy byłam na Helu to ciągle było pochmurno i skóra była jednolita; teraz wystarczyło kilka słonecznych dni i już jakieś stare dwie plamki wyszły pod okiem. Taki urok ludzi plamistych
Ale Ty swoich piegów (nie: przebarwień) nie próbuj nawet rozjaśniać

Nowe opakowania podwójnych cieni Lancome zupełnie mi nie przypadły do gustu...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 23:41   #367
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Widzę różnicę - większą część lata spędziłam w domu, a gdy byłam na Helu to ciągle było pochmurno i skóra była jednolita; teraz wystarczyło kilka słonecznych dni i już jakieś stare dwie plamki wyszły pod okiem. Taki urok ludzi plamistych
No tak, to prawda, latem też moje piegi trochę bardziej się uwidaczniają...

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ale Ty swoich piegów (nie: przebarwień) nie próbuj nawet rozjaśniać
Nie będę, obiecuję



Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nowe opakowania podwójnych cieni Lancome zupełnie mi nie przypadły do gustu...
Dokładnie! Opakowania są straszne, kolorystyka wcale nie zachwycająca.... Ech coś Lancome nie postarało się, no może oprócz tych rozświetlaczy.

Ja dla siebie widzę tylko ten jeden kolor z pojedynczych.

Te nowe podwójne, gdybym ich nie znała i zobaczyła na allegro to bym wszem i wobec głosiła, że to ohydna podróbka bo takie straszne i tandetne są


Aguś mykam spać, dobranoc
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-13, 23:43   #368
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Te nowe podwójne, gdybym ich nie znała i zobaczyła na allegro to bym wszem i wobec głosiła, że to ohydna podróbka bo takie straszne i tandetne są


Aguś mykam spać, dobranoc
Dokładnie, albo kosmetyk wyprodukowany 10 lat temu

Ja idę bo mama mi z kuchni czosnkiem pachni i zaczynam mieć ślinotok
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 23:44   #369
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Mnie Lancome wcale nie zachwycił.Za to z niecierpliwością czekam na Clinique.Ale czy się doczekam.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 10:09   #370
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Sisleys, pędzel daje sie bardzo łatwo odczepić, wystarczy za niego pociągnąć i można go zdjąć. Zostaje wtedy taka końcówka, przez którą można łatwo wyciskać podkład.
YSL jest nawilżający i ładnie ukrywa wszystkie pory, lekkie niedoskonałości, moim zdaniem jest lżejszy od Shiseido (nie wiem, czy dobrze kojarzę, ze używasz Dual Balancing?). Na wieksze niespodzianki sie nie nadaje, zreszta producent nie obiecuje krycia a nawilzenie i rozswietlenie i te zadania spelnia w 100%. ładnie sie stapia z cera, która wygląda świeżo i po prostu ładnie.
Jest idealny na codzien, na niespodzianki uzywam innego, ktory plasuje sie u mnie na rowni z YSL
No i kolorki ma super, takie wlasnie ladnie żóltawe.

Zalaczam zdjecie z rozbrojonym przez mnie pedzlem

Kasiu, zdradź tajemnicę, który to podkład Kanebo LF też go bardzo lubiłam ale zraziła mnie do tej firmy heca z kodami. Sprzedawali u nas strasznie stare, wręcz przeterminowane kosmetyki. Mam nadzieję, że teraz to się zmieniło


Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
P.S. O piegach każdy tak mówi, a nikt ich nie chce

SiS, ja też piegus z wiekim się do nich przyzwyczaisz, albo jak ja wręcz je polubisz

U mnie przy codziennym sumiennym filtrowaniu piegi nawet po bardzo słonecznych dniach nie ciemnieją
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 12:12   #371
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Kanebo Liquid Finish też testowałam i wybrałam Shiseido dlatego, że kolor lepiej mi pasował.

Ale potwierdzam, że to świetny podkład, chyba muszę znów go wypróbować

P.S. O piegach każdy tak mówi, a nikt ich nie chce
Chociaz wole zoltawe kolory (takie wlasnie jak YSL czy Shiseido), to akurat LF ma sliczne jasne odcienie, ktore wygladaja bardzo swiezo na twarzy

P.S. Ja bym chciala piegi, kiedys mialam, ale po kwasach i innych retinoidach wszystko zlazlo

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Kasiahan
co do Clarins to polecam praktycznie każdą serię- przetestowałam wiele i każdy krem mi odpowiadał, mimo że mam mieszaną cerę to używam nawilżających (np. seria Prevention Plus czy Multi Hydratation).
Dziekuje Mam ochote sprobowac cos z pielegnacji Clarinsa Musze sie koniecznie rozejrzec i jakies probki dorwac.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kasiu, zdradź tajemnicę, który to podkład Kanebo LF też go bardzo lubiłam ale zraziła mnie do tej firmy heca z kodami. Sprzedawali u nas strasznie stare, wręcz przeterminowane kosmetyki. Mam nadzieję, że teraz to się zmieniło
Kasiu, Liquid Finish. Niestety (a raczej stety, bo bym nieswiadoma byla) czytalam o aferze z kodami, wiec na maxa wystraszona i nieufna bylam, ale poprosilam o rozkodowanie w Douglasie i pozniej jeszcze zadzwonilam do dystrybutora, zeby potwierdzic. Wszystko sie zgadzalo, data produkcji sierpien 2007, wiec swiezy
W Douglasie juz na wstepie powiedzialam pani, ze bede sie upewniac u dystybutora i w razie czego zwroce podklad. Ale na szczescie nie ma takiej potrzeby, a ja jestem super zadowolona.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 14:08   #372
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość

Kasiu, Liquid Finish. Niestety (a raczej stety, bo bym nieswiadoma byla) czytalam o aferze z kodami, wiec na maxa wystraszona i nieufna bylam, ale poprosilam o rozkodowanie w Douglasie i pozniej jeszcze zadzwonilam do dystrybutora, zeby potwierdzic. Wszystko sie zgadzalo, data produkcji sierpien 2007, wiec swiezy
W Douglasie juz na wstepie powiedzialam pani, ze bede sie upewniac u dystybutora i w razie czego zwroce podklad. Ale na szczescie nie ma takiej potrzeby, a ja jestem super zadowolona.

Widzę, że mamy podobne upodobania podkładowe i dzięki za dobre wieści. W takim razie przejdę się po próbki jasnych odcieni LF
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 14:33   #373
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy podobne upodobania podkładowe i dzięki za dobre wieści. W takim razie przejdę się po próbki jasnych odcieni LF
i daj znać z frontu!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 17:54   #374
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
i daj znać z frontu!

a szlaban
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 10:57   #375
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy podobne upodobania podkładowe i dzięki za dobre wieści. W takim razie przejdę się po próbki jasnych odcieni LF
Dziewczyny to dawajcie znać jak jakiś inny podkład wynaleziecie.

Ja przedwczoraj byłam w Sephorze- wzięłam próbkę nr4 tego YSL i w domu zobaczyłam, że ta kobieta chyba oszalała! Nałożyła tego podkładu tyle, ile na czubek nosa potrzebuję a nie na całą twarz
Ja nie nakładam kilograma podkładu więc to tak nie jest, że zdaje mi się.

Ta kobieta w ogóle była jakaś dziwna Przedstawiała się jako profesjonalistka od makijażu a skórę miała tak zniszczoną (solarium), że pożal się boże- w trakcie rozmowy wyszło, że o pielęgnacji nie ma pojęcia, sama się przyznała do tego a ja z grzeczności się powstrzymałam by nie powiedzieć, że widać

Więc wczoraj poszłam do Marrionaud i dostałam naprawdę ogromną próbkę.
Jak mi przypasuje to go kupię razem ze znalezionym tam moim ukochanym, limitowanym błyszczykiem JT Lancome, który można jeszcze gdzie niegdzie jeszcze znaleźć- robię zapas bo trzyma się najdłużej ze wszystkich JT i ma cudny kolor.




Widziałam limitowane cienie YSL- poczwórne- bardzo ładne kolory, odcienie złota i zieleni, podobają mi się ale mam za dużo takich kolorów.

Te nowe czwórki Guarlain jakoś kolorystyką mnie nie powaliły Ale duży wybór mają.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 13:21   #376
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

A czy któraś z was widziała już nową kolekcję PUPY z różami w aplikatorze z gąbeczką?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 18:59   #377
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy podobne upodobania podkładowe i dzięki za dobre wieści. W takim razie przejdę się po próbki jasnych odcieni LF

Kasiu, dobrze znalezc pokrewna podkladowa dusze, bo zawsze mialam wrazenie, ze ja jakas inna jestem i lubie jakies podejrzane podklady

Daj znac jak tam Kanebo Ciekawa jestem Twojej opinii.

SiSleyS
, co to za limitowane YSL?


Dzisiaj ogladalam ten bialy roz Chanel Luna , no i mnie nie zachwycil. Dla mnie nablyszcza za mocno, az nienaturalnie i w moim odczuciu strasznie tandetnie (nie chce nikogo urazic, ale nie podoba mi sie taki efekt)

No i wstawili nam dzisiaj cala szafe Benefitu, ktory tez mnie nie zachwycil - raczej nie moje kolory i opakowania tragiczne nie bylo jednak jeszcze wszystkich testerow, wiec jeszcze bede ogladac, moze cos jednak sie tam znajdzie



Pisalam juz w Klinikowym, ale tutaj tez moge, ze wiosenna kolekcja Clinique wchodzi na poczatku marca.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:00   #378
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość

No i wstawili nam dzisiaj cala szafe Benefitu, ktory tez mnie nie zachwycil - raczej nie moje kolory i opakowania tragiczne nie bylo jednak jeszcze wszystkich testerow, wiec jeszcze bede ogladac, moze cos jednak sie tam znajdzie
a gdzie konkretnie w Poznaniu ten Benefit, ze tak zapytam ?
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:12   #379
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
a gdzie konkretnie w Poznaniu ten Benefit, ze tak zapytam ?
W Sephorze w Starym Browarze
Ale dzisiaj podobno pierwszy dzien, wiec jeszcze nie bylo testerow od wszystkich kosmetykow.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 22:40   #380
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
W Sephorze w Starym Browarze
Ale dzisiaj podobno pierwszy dzien, wiec jeszcze nie bylo testerow od wszystkich kosmetykow.

Dzieki . Musze zerknac przy najblizszej wizycie na niego
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 09:22   #381
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Kasiu, dobrze znalezc pokrewna podkladowa dusze, bo zawsze mialam wrazenie, ze ja jakas inna jestem i lubie jakies podejrzane podklady

Daj znac jak tam Kanebo Ciekawa jestem Twojej opinii.
[B]

Etam, od razu dziwna ja zawsze lubilam lekkie podklady, w tych bardziej tresciwych mam wrazenie, ze sie dusze

LF Kanebo kiedys juz mialam i z duzym zadowoleniem uzywalam tylko heca z kodami skutecznie mnie do niego zniechecila i najzwyczajniej w swiecie wywalilam go do kosza

Orientujesz sie co oznaczaja numery poczatkowe 100, 200, 300 w podkladach Kanebo. Wydaje mi sie ze chodzi o tonacje.

Kasiu, dziekuje za podanie kodu
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 09:35   #382
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Orientujesz sie co oznaczaja numery poczatkowe 100, 200, 300 w podkladach Kanebo. Wydaje mi sie ze chodzi o tonacje.

Kasiu, dziekuje za podanie kodu
Nie ma za co

Oczywiscie, ze sie orientuje
100 sa w tonacji rozowej
200 sa w tonacji bezowej
a 300 w zoltej

Chociaz ja mam 203, czyli teoretycznie czysty bez a i tak troche zoltego sie tam doszukalam . Ale nie wiem juz sama, czy to nie moje zboczenie, bo ja potrzebuje jasnych zoltawych wlasnie.

Z 300 jest chyba u nas najmniejszy wybor, ale w 100 i 200 wszystkie odcienie powinny byc.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 09:39   #383
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Kasiu, slicznie dziekuje <dygam>

Kiedys mialam 102 lub 202, skleroza mnie zzera, bo nie pamietam.
W poniedzialek je oblukam
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:19   #384
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
SiSleyS, co to za limitowane YSL?
Tu na zdjęciu je widać- na dole po prawej stronie:
http://www.kissandmakeup.tv/YSL%20Christmas.jpg

Akurat tu wyglądają bardzo blado, w rzeczywistości cienie były mocno błyszczące i nadrobinkowane- naprawdę ładne
Sprzedająca widzę, że była słabo zorientowana, bo to była chyba kolekcja zimowa....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 17:43   #385
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Dostałam dziś róż HR nr 02, w opakowaniu srebrno-różowy, na twarzy daje głównie srebrne, gładkie rozświetlenie, koloru się przy pierwszych testach nie dopatrzyłam (nałożyłam dwie warstwy)


OT: Wrocławianki, czy któraś z was była już w tej nowej perfumerio-aptece która jest na skrzyżowaniu Ruskiej z Kazimierza Wielkiego? Mają tam coś ciekawego? Z zewnątrz widziałam tylko Inglota
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 18:14   #386
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
100 sa w tonacji rozowej
200 sa w tonacji bezowej
a 300 w zoltej
Nie miałam o tym pojęcia, że Kanebo też ma podział na tonacje
Dzięki Kasiahan, że to podałaś przyda mi się gdy znów będę chciała go przetestować

Niestety YSL jakoś dziwnie się nakłada na krem Clarins- tworzą mi się na twarzy takie farfocle A szkoda bo jest naprawdę fajny


Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dostałam dziś róż HR nr 02, w opakowaniu srebrno-różowy, na twarzy daje głównie srebrne, gładkie rozświetlenie, koloru się przy pierwszych testach nie dopatrzyłam (nałożyłam dwie warstwy)
Agnieszka i tak spokojnie o tym mówisz???

Gdzie go upolowałaś?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 18:14   #387
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Dostałam dziś róż HR nr 02, w opakowaniu srebrno-różowy, na twarzy daje głównie srebrne, gładkie rozświetlenie, koloru się przy pierwszych testach nie dopatrzyłam (nałożyłam dwie warstwy)
agnieska, a masz możliwość cyknąć fotkę tego różu? Strasznie się na niego napaliłam a to zdjęcie na Allegro takie średnie było...byłabym bardzo wdzięczna
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 18:18   #388
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Agnieszka i tak spokojnie o tym mówisz???

Gdzie go upolowałaś?
Na Allegro na tej aukcji którą wcześniej wkleiłam w perfumeriach pewnie dołożą "interesującą" cenę

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
agnieska, a masz możliwość cyknąć fotkę tego różu? Strasznie się na niego napaliłam a to zdjęcie na Allegro takie średnie było...byłabym bardzo wdzięczna
Postaram się zaraz cyknąć, ale nie wiem jak wyjdzie w sztucznym świetle


edit: wklejam co mi się udało zrobić, w dziennym świetle wygląda hmm... bardziej soczyście
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HR Wild Beauty 02 (1).JPG (60,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HR Wild Beauty 02 (2).JPG (115,3 KB, 66 załadowań)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:01   #389
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Na Allegro na tej aukcji którą wcześniej wkleiłam w perfumeriach pewnie dołożą "interesującą" cenę



Postaram się zaraz cyknąć, ale nie wiem jak wyjdzie w sztucznym świetle


edit: wklejam co mi się udało zrobić, w dziennym świetle wygląda hmm... bardziej soczyście
Dziekuję bardzo za fotkę hmmm...trochę inaczej sobie ten róż wyobrażałam...a mogłabyś napisać ( niekoniecznie dziś, tylko jak już dobrze przetestujesz), czy to jest bardziej róż czy rozświetlacz? Trochę się na niego napaliłam, ale to chyba jednak nie to co by mnie interesowało w razie czego będzie ulga dla portfela
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 19:20   #390
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wiosna/lato 2008 - makijażowe sezonówki

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Dziekuję bardzo za fotkę hmmm...trochę inaczej sobie ten róż wyobrażałam...a mogłabyś napisać ( niekoniecznie dziś, tylko jak już dobrze przetestujesz), czy to jest bardziej róż czy rozświetlacz? Trochę się na niego napaliłam, ale to chyba jednak nie to co by mnie interesowało w razie czego będzie ulga dla portfela
Ja miałam nadzieję, że będzie to przede wszystkim róż, nie rozświetlacz (stąd też Sis jestem taka spokojna ), jutro ciąg dalszy testów
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.