Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-21, 20:31   #1771
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam nadzieję, że morską będę mogła używac. Czereśniowa poleci na wymiankę w takim razie dopiero zaczyna mi czerwień schodzic... jak weszłam do kuchni to Ojciec zareagował dzikim śmiechem i komentarzem, że faktycznie naturalne kosmetyki poprawiają moją urodę
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:34   #1772
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie dzisiaj tonik 2%Bha (jednak z alkoholem )
Użylam, nic mnie nie piekło, oby tak dalej

Kupiłam sobie także puder bambusowy z jedwabiem. Piękny mat Przez cały dzień zero świecenie, mimo że nałożyłam filtr 50 z Babydream To chyba nie byly moje ostatnie zakupy na BU

Kupiłam także olejek kokosowy, jednak jeszcze go nie próbowałam
Ja również mogę pochwalić puder bambusowy z jedwabiem Wszystko pięknie matuje i to na długi czas Używam go jako primer pod minerały i później już tylko delikatnie omiotam twarz z odrobinką tego pudru.

Z hudrolatów podoba mi się aloesowy, ładnie łagodzi podrażnienia.
Za to tonik Aha/Bha 10% powoduje u mnie lekkie pieczenie na początku, a dzien, dwa później pojawiają się delikatnie takie suche skórki najwięcej w okolicy nosa.
Za to tż-ta i mamy wogóle nie piecze
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 21:48   #1773
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

ale jestem wściekła!! Zakupiłam dwie maseczki: czereśniową i morską. Dziś chciałam przetestowac czereśniową i? Ledwo ją nałóżyłam to poczułam palący ból, jakby ktoś mnie rozgrzanym żelazem przypalał. Szybko zmyłam to świństwo... i nie poznałam swojej twarzy! Jestem czerwona jak burak! Nie taki zwykły rumień ale taka niemalże krwista czerwień i ten ból... nałożyłam teraz grubą warstwę kremu, może złagodzi to wszystko. Jestem zawiedziona i to bardzo. A zapach ma tak niewinnie przyjemny ta maseczka.
Ciekawe na który składnik jestem uczulona. Aż boję się spróbowac tej morskiej
reakcja mojej skóry na czereśniową była dokładnie taka sama ,tak piekła że musiałam natychmiast zmyć a zapach taki cudny...szkoda wymieniłam ja chyba na targowisku o ile dobrze pamiętam ,alb wyrzuciłam
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 08:36   #1774
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

ale jestem wściekła!! Zakupiłam dwie maseczki: czereśniową i morską. Dziś chciałam przetestowac czereśniową i? Ledwo ją nałóżyłam to poczułam palący ból, jakby ktoś mnie rozgrzanym żelazem przypalał. Szybko zmyłam to świństwo... i nie poznałam swojej twarzy! Jestem czerwona jak burak! Nie taki zwykły rumień ale taka niemalże krwista czerwień i ten ból... nałożyłam teraz grubą warstwę kremu, może złagodzi to wszystko. Jestem zawiedziona i to bardzo. A zapach ma tak niewinnie przyjemny ta maseczka.
Ciekawe na który składnik jestem uczulona. Aż boję się spróbowac tej morskiej
witaj w klubie ja plamy po tej maseczce musiałam leczyć dwa dni (a piszę plamy, bo nie zdążyłam jej nawet rozprowadzić po twarzy - musiałam ją zmyć, gdy tylko paćnęłam porcję na oba policzki bo ból i pieczenie były nie do wytrzymania ).
morska natomiast była bardziej 'przebiegła' - zrobiłam ją wieczorem, było trochę szczypania, ale ja tak mam z każdym aktywniejszym mazidłem, skóra była rozświetlona i wygładzona.a rano - twarz wielkości dyni, spuchnięte powieki, policzki i plamy. obie maseczki wylądowały u siostry, której nie robią krzywdy i bardzo je sobie chwali. po tym nie zamawiałam żadnych maseczek ani z BU, ani z innych sklepów. do czasu gdy w BU pojawiła się winogronowa z REZWERATROLEM (kilka postów wyżej jest wyjaśnienie dużych liter). no więc się na nią pokusiłam a teraz boję się, że z winogronową będzie tak jak z innymi bo ona też ma kwasy owocowe. no ale zobaczymy. a do morskiej nie chcę cię uprzedzać, bo później wyszło, ze jestem uczulona na algi
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 08:59   #1775
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość

ale jestem wściekła!! Zakupiłam dwie maseczki: czereśniową i morską. Dziś chciałam przetestowac czereśniową i? Ledwo ją nałóżyłam to poczułam palący ból, jakby ktoś mnie rozgrzanym żelazem przypalał. Szybko zmyłam to świństwo... i nie poznałam swojej twarzy! Jestem czerwona jak burak! Nie taki zwykły rumień ale taka niemalże krwista czerwień i ten ból... nałożyłam teraz grubą warstwę kremu, może złagodzi to wszystko. Jestem zawiedziona i to bardzo. A zapach ma tak niewinnie przyjemny ta maseczka.
Ciekawe na który składnik jestem uczulona. Aż boję się spróbowac tej morskiej
Ulala współczuję :/ dlatego właśnie omijam owocowe maseczki szerokim łukiem. Nie wiem dlaczego ale mam nieodparte wrażenie, ze będę na nie uczulona. Maseczkę morską mam i jestem pewna że Cię nie podrażni. Spróbuj, rozmieszaj mniejszą ilośc i wypróbuj na czole. Powinno być dobrze

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość

Kupiłam sobie także puder bambusowy z jedwabiem. Piękny mat Przez cały dzień zero świecenie, mimo że nałożyłam filtr 50 z Babydream To chyba nie byly moje ostatnie zakupy na BU

Kupiłam także olejek kokosowy, jednak jeszcze go nie próbowałam
Ja wam zazdroszczę tego matu po pudrze bambusowym. U mnie matuje ale na krótko. Niemniej lubię go używać. Zauważyłam też, że cera bardziej przetłuszcza się gdy jestem w pracy . W weekend jest super, prawie się nie błyszczę. Dziwna sprawa ale tak jest. Wniosek - mniej pracowac
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 09:01   #1776
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Kupiłam także olejek kokosowy, jednak jeszcze go nie próbowałam
a do czego zamierzasz stosowac ten olejek?

a to winogornowe z rezerwatolem to jest maseczka? myslałam ze to normalne cos do codziennego stosowania
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 12:19   #1777
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a do czego zamierzasz stosowac ten olejek?
Olej kokosowy, strzelam że do włosów Btw bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a to winogornowe z rezerwatolem to jest maseczka? myslałam ze to normalne cos do codziennego stosowania
Po części dobrze myślałaś, bo winogronowa jest i maseczka i eliksir
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-22, 15:16   #1778
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
a do czego zamierzasz stosowac ten olejek?

a to winogornowe z rezerwatolem to jest maseczka? myslałam ze to normalne cos do codziennego stosowania
Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Olej kokosowy, strzelam że do włosów Btw bardzo fajny



Po części dobrze myślałaś, bo winogronowa jest i maseczka i eliksir
Dobry strzał
Jak będę miała więcej wolnego czasu w weekend to zaaplikuję go na jakieś 24 godziny
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 18:08   #1779
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

eeeh... to widzę, że dla wielu z nas ta maseczka "nie jest najlepsza" spróbuje morską ale wybieram się od czwartku to Tż więc lepiej jak poeksperymentuję po powrocie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 07:45   #1780
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Olej kokosowy, strzelam że do włosów Btw bardzo fajny
Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Dobry strzał
Jak będę miała więcej wolnego czasu w weekend to zaaplikuję go na jakieś 24 godziny
nie przeciąza wam włosów? nie przetłuszczają sie po tym olejku szybciej?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 08:17   #1781
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
nie przeciąza wam włosów? nie przetłuszczają sie po tym olejku szybciej?
Pozwolę sobie wtrącić się do pytania o olejek kokosowy .

Używam olejku kokosowego od 2 lat. Nakładam go na pół godziny przed myciem (3 razy w tyg.). Swoje długie włosy myję dwa razy, bo inaczej olejek się całkowicie nie zmyje (przynajmniej u mnie tak to wygląda). Rezultat? Gęste, odżywione, błyszczące włosy . Do tego świetnie się układają i pozostają świeże przez 2-3 dni. Dla mnie jest to najlepszy produkt do włosów, żadna drogeryjna odżywka, balsam czy maseczka nie może się równać olejkowi kokosowemu. Także polecam wypróbować!
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 08:25   #1782
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
nie przeciąza wam włosów? nie przetłuszczają sie po tym olejku szybciej?
Nie, nie, nie
Jak koleżanka wyżej też myję dwa razy ale to chyba z przyzwyczajenia bo czasami machnę mieszankę z innymi olejami i wtedy już nie jest tak kolorowo, ciężko zmyć, dlatego jak wykończę je to zostanie sam kokos
Fajne, sypkie, miękkie, nie obciąża, tyle że ja trzymam długo, zwykle całą noc lub cały dzień i wieczorem myję jeśli mam nast dnia rano zajęcia.
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:05   #1783
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
nie przeciąza wam włosów? nie przetłuszczają sie po tym olejku szybciej?
chyba nawet wolniej niż bez oleju
ja staram się przed każdym myciem (tzn na noc) nałożyć na włosy jakiś olej. teraz zużywam śliwkowy, którego zapachu nie mogę znieść, ale normalnie używam odżywki z mazideł, czyli olej kokosowy+olej bawełniany+jedwab+olejowy ekstrakt rozmarynu i lecytyna sojowa.
po myciu mam wrażenie, że mam grubsze i bardzie elastyczne włosy (normalnie mam sztywne, suche druty niepodatne na układanie). po myciu daję jeszcze sklepową odżywkę pantene a teraz zamówiłam z BU mleczko z jedwabiem i keratyną.
wydaje mi się że olej pomógłby komuś, komu szybko przetłuszczają się wlosy
tylko czemu kokos nie pachnie już po zmyciu oleju???
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:31   #1784
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

no to po przeczytaniu waszych opinii nt olejku do wlosów napisze jedno
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 13:48   #1785
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no to po przeczytaniu waszych opinii nt olejku do wlosów napisze jedno
ja tez się napaliłam na ten olej po Waszych opiniach
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 15:40   #1786
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja nadal jestem pod wrażeniem tego co np olej kokosowy robi z włosami
i to wcale nie trzeba lać go na włosy nie wiem ile (choć ja bardzo niewydajnie go używam), wystarczy niewielka ilość.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 16:54   #1787
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

olejek kokosowy nałożony w zbyt dużej ilości potrafi obciążyć włoski. ja nakładam dosłownie odrobinkę na końcówki po umyciu i jest ok
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:38   #1788
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ooo ja też jestem miłośniczką oleju kokosowego włosy po nim są niesamowicie miękkie i błyszczące
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 17:49   #1789
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Goldika, też mam pieczenie, gdy tylko czereśniową nałożę. Za to po morskiej mam mdłości od zapachu. Prawie całe opakowanie- muszę wrzucić na wymiankę działanie nieziemskie, ale zapach nie do zniesienia
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-23, 18:40   #1790
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam kobitki
forum podczytuję sobie od kilku miesięcy i chyba już dojrzałam do decyzji o pierwszym zamówieniu z BU
Moja cera pozostawia wiele do życzenia - problemy o podłożu zaburzeń hormonalnych, więc wojna z nimi jest trochę jak walka z wiatrakami.
Zaskórniki, mocne przetłuszczanie, pryszcze + od czasu do czasu bojące gule, przy czym dwie ostatnie pozycje upodobały sobie brodę :/ trochę śladów po niespodziankach ( na szczęście brak "dziurek", "tylko" przebarwienia), przy czym policzki trochę się buntują - mam wrażenie, że zmierzają w kierunku cery naczynkowej

Przed zamówieniem proszę o poradę...oto moje "zamiary":
-Do mycia używam rossmanowskiego Babydream - oczywiście dzięki wizażowi
- na dzień wykańczam regulujący Pharmaceris T, który nawilża całkiem całkiem ale poza tym nic nie robi - planuję zamienić na Humektan - pyt. nr 1 : czym mogę go wzbogacić jeśli okaże się zbyt ubogi - żel hialuronowy czy może coś innego?
- hydrolaty: oczarowy i kocanka (ta druga co by wzmocnić policzki)
- mam kilka próbek effaclaru k i pewnie ponad połowę effaclaru duo, żal wyrzucić więc pewnie zużyję
- serum lemon
lub
- tonik pha
(biorąc pod uwagę wykańczanie "effaclarów" - co powinno lepiej się spisać?)
- emulsja Avene 50+

Co Wy na to? jakieś wskazówki? krytyka?

Edytowane przez Trawa_cytrynowa
Czas edycji: 2010-02-23 o 18:42
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 18:58   #1791
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
olejek kokosowy nałożony w zbyt dużej ilości potrafi obciążyć włoski. ja nakładam dosłownie odrobinkę na końcówki po umyciu i jest ok
no ale dziewczyny piszą ze nakladają go przed myciem
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:52   #1792
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Goldika, też mam pieczenie, gdy tylko czereśniową nałożę. Za to po morskiej mam mdłości od zapachu. Prawie całe opakowanie- muszę wrzucić na wymiankę działanie nieziemskie, ale zapach nie do zniesienia
ja za to uwielbiałam ten rybio-glonowo-mułowy zapach
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 20:56   #1793
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy ktoś już używał:

- peelingu bursztynowego
- maseczki winogronowej?

Proszę o opinie
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:05   #1794
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja dzisiaj złożyłam skromne zamówienie z BU(brak pieniędzy, a kończy mi się olejek myjący więc nie miałam wyjścia)
Olejek myjący pomarańczowy
Maseczka morska z perłami
i nowe rzeczy do wypróbowania:
Maseczka winogronowa
Tonik PHA 6%

Mam nadzieję, że nowościami się nie zawiodęOczywiście jak wypróbuję maseczkę winogronową to od razu opiszę wrażenia
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:09   #1795
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Smród toniku BHA2% jest nie do zniesienia! Nie wiem, czy zdołam aplikować go co dwa dni...
Żadnej przyjemności jego używania, ale mam nadzieję, że efekty mi to wynagrodzą
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 21:40   #1796
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Moim zdaniem nic nie pobije hydrolatu z kocanki
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:05   #1797
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
no ale dziewczyny piszą ze nakladają go przed myciem
a to nie doczytałam ja też co jakiś czas nakładam na całe włosy na noc i rano myję, nie mam problemu ze zmyciem olejku
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 13:12   #1798
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nic nie pobije hydrolatu z kocanki
hahaha a probowalas olejku z nasion maliny? albo czarnej porzeczki? sa -jak kocanka - okrutne
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 17:39   #1799
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
hahaha a probowalas olejku z nasion maliny? albo czarnej porzeczki? sa -jak kocanka - okrutne
ja niecierpię oleju z zielonej kawy z serum-olejku z wit c; dla mnie ma zapach zmielonych chwastów
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-24, 20:50   #1800
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Witam kobitki
forum podczytuję sobie od kilku miesięcy i chyba już dojrzałam do decyzji o pierwszym zamówieniu z BU
Moja cera pozostawia wiele do życzenia - problemy o podłożu zaburzeń hormonalnych, więc wojna z nimi jest trochę jak walka z wiatrakami.
Zaskórniki, mocne przetłuszczanie, pryszcze + od czasu do czasu bojące gule, przy czym dwie ostatnie pozycje upodobały sobie brodę :/ trochę śladów po niespodziankach ( na szczęście brak "dziurek", "tylko" przebarwienia), przy czym policzki trochę się buntują - mam wrażenie, że zmierzają w kierunku cery naczynkowej

Przed zamówieniem proszę o poradę...oto moje "zamiary":
-Do mycia używam rossmanowskiego Babydream - oczywiście dzięki wizażowi
- na dzień wykańczam regulujący Pharmaceris T, który nawilża całkiem całkiem ale poza tym nic nie robi - planuję zamienić na Humektan - pyt. nr 1 : czym mogę go wzbogacić jeśli okaże się zbyt ubogi - żel hialuronowy czy może coś innego?
- hydrolaty: oczarowy i kocanka (ta druga co by wzmocnić policzki)
- mam kilka próbek effaclaru k i pewnie ponad połowę effaclaru duo, żal wyrzucić więc pewnie zużyję
- serum lemon
lub
- tonik pha
(biorąc pod uwagę wykańczanie "effaclarów" - co powinno lepiej się spisać?)
- emulsja Avene 50+

Co Wy na to? jakieś wskazówki? krytyka?
jeżeli masz problemy związane z hormonami, to Humektan poza nawilżaniem nie będzie zbyt wiele robił z Twoją cerą. Rozumiem, że będziesz go stosowała na noc na zmianę z effaclarem? Na dzień będzie zbędny, gdyż emulsja Avene 50+ powinna wystarczyć jako nawilżacz.
Dodanie do niego żelu hialuronowego to dobry pomysł, jeżeli chcesz, żeby się szybciej wchłoną i troszkę bardziej nawilżył. Używając słowa "dodanie" mam na myśli wymieszanie niewielkiej ilości HA z humektanem zaraz przed nałożeniem, a nie dolanie żelu do tubki z kremem (prawdopodobnie wiesz o tym, ale zawsze warto wspomnieć ).
Na BU znajdziesz wiele specyfików, którymi możesz wzbogacić krem. Wszystkie oleje oraz sera (poza Lemonem) to potencjalni kandydaci na ulepszacze.
Niestety, w sprawie wyboru między serum Lemon a tonikiem PHA Ci nie pomogę, gdyż pierwszego nie używałam. Dodam tylko, że mnie tonik PHA zapychał, ale wiadomo -co skóra to obyczaj

Niezależnie czy zdecydujesz się na PHA czy na serum Lemon, warto na razie poczekać z wprowadzaniem dodatkowych ulepszeń do Humektanu, gdyż mogłoby się okazać, że coś Cię zapycha i wtedy nie wiedziałabyś czy to Lemon/PHA, czy olej/inne serum dodane do humektanu.
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.